Афіша подій у місті Тернопіль на сьогодні 19 серпня 2018

Дати:
Розділи:

Шоу

Koza stand up - 9

З таким літом, як у нас, залишається лише сміятися негоді в обличчя. Цим ми і займемося вже найближчого місяця. Свіжі, як наші фреші, жарти; соковитий гумор та історії, від яких ви надірвете живота і накачаєте щоки. Спішіть почути і побачити, а коли хочете - то візьміть участь у вільному мікрофоні та позмагайтеся за приз 1000 грн!Вхід - 50 грн (внесок на підтримку тернопільського гумору від депресії). Резерв столиків за телефоном.

Ігри

Фестивалі, ярмарки

Танцювальний оpen air

Сезон оупер - ейрів відкрито! Щонеділі чекаємо усіх танцюючих людей,і не тільки!Розпишіть собі графік на літо ! Щонеділі ми танцюємо! Свіже повітря, багато місця танці до ночі в нашому прекрасному місті.Буде дуже танцювально,

Мистецькі заходи

Виставка-портрет "Велетень української музичної культури"

Виставка до 85-річчя від дня народження Анатолія Авдієвського (1933—2016), українського хорового диригента.

Виставка "Без Меж" Вікторії Теслюк

В Тернопільському обласному художньому музеї відкрилася виставка живопису під назвою "Без меж" Вікторії Теслюк де представлено 25 творів. В 2015 р. із гуртом "Сновиди" брала участь в спільному проекті "Траєкторії", де вперше представила свої роботи. За останні 3 роки, що минули, художниця шукала себе, нові виразні форми, багато експерементувала і в результаті таких пошуків зупинилася на авторському стилі, що має схожість до пуантилізму (крапковості). Цей стиль виник у Європі кінця XVIII - поч. XIX ст., належить до постімпресіонізму, яскравим представником і засновником якого був Жорж Сера. Фарби не змішувалися, а накладалися маленькими мазками. Техніка схожа на мозаїку. Таким пунктирним стилем художниця передає геометричну та орнаментальну композицію. Більшість картин зображають квіти та пейзажі. Минулі роки були багаті на активну виставкову діяльність в Україні та за ї межами. Великий вплив на її творчість мала викладач у Кременецькому педагогічному інсититуті, заслужений майстер народної творчості Тетяна Балбус.

Життя в мистецтві

В ній візьмуть участь:Микола МамчурОксана ДуденчукІлонаВаврівСергій СередницькийНадія ОмельченкоПершим розпочне Микола Мамчур. Ось кілька слів з його біографії:Життя художника могло б служити темою для багатьох авантюрних і пригодницьких романів. Пережиті враження та емоції лягають на полотно не як ілюстрації до життєвих подій, а у вигляді трансформації у філософські образи та персоніфікації музичного звучання, відтак, виливаються у передачу чуттєвого досвіду глядачеві.Місце народження художника - Кременець, містечко на Волині, колись відомий осередок культури. Майже до кінця 60-х років ХХ століття там ще зберігався той витончений дух аристократизму, що був притаманний більшості західноукраїнських міст та містечок.Митець брав уроки живопису у місцевого художника Івана Дем'яновича Гарасевича, а згодом у відомого українського художника Олекси Шатківського. Після року навчання у Львівському художньому училищі ім. Івана Труша та двох років служби у війську Микола вступив в Московський народний університет мистецтв.Визнаний художник, виставки якого проходять з аншлагами, майстер спорту по боксу, рукопашник, володар чорного поясу з контактного карате, мав свою детективно-охоронну фірму, займався тілоохороною. У 1986 році організував громадську організацію "Спортивно-мистецький клуб "Сакура", у якій виховалося не одне покоління молодих людей. Багато з них - чемпіони України і Європи з контактного карате, художники, дизайнери.Роботи художника є у приватних колекціях України, Польщі, Німеччини, Канади, Америки, Швеції, Англії. У 2017 році до численної армії шанувальників його таланту приєдналася і відома американська акторка Шерон Стоун.В період з 2007 по 2011 рр. Микола Мамчур жив і працював в Нью-Йорку (США). За цей час відбулося 9 виставок - одна в Вашингтоні, одна - в штаті Коннектикут і 7 в Нью-Йорку.В 2011 році художник повернувся в Україну. В цьому ж році ним був заснований проект "Художники без майстерень". За час існування проекту виставки робіт його учасників неодноразово проводилися в Кременці, Почаєві, Тернополі, Львові, Рівному, Києві, Жешуві.Брав участь у створенні Самооборони Майдану в Тернополі, відповідав за фізичну підготовку і був консультантом з питань безпеки в даній організації, двічі їздив на схід. З 2014 року організовував і проводив вишкільні табори спочатку на базі Самооборони, а потім на базі СМК «Сакура» на прохання лідерів тернопільських громадських організацій.З 2016 року служив по контракту, був в АТО, рік тому демобілізований. Після демобілізації створив творче об’єднання «Життя в мистецтві». Лише за 2018 рік відбулося 4 виставки цього об’єднання, дана виставка – вже п’ята.

Денис Метелін втрачений рай
17.08.2018 - 07.09.2018 21:00

Частина цих робіт є репрезентацією мого бачення майбутнього. Я зображую час, коли людство втрачає свій спокій, свій рай. Події в моїй історії відбуваються в 2027 році і є прямою паралеллю до подій кількарічної давнини. В той час людство зіштовхується з результатом глобалізації і підпадає під владу штучного інтелекту. Якась частина людей залишилась вільною, незалежною. І світ захотів підпорядкувати їх

Навчання та розвиток

Молодіжний банк Тернопіль

МБІ це - грантова програма в Тернополі. Молоді люди збирають гроші в громаді і спрямовують накопичені в банку гроші назад в громаду через конкурс грантів для молоді в громаді. Грантова програма передбачає вивчення потреб Тернополян і потреб молодих людей, визначення пріоритетів для грантового конкурсу, управління фінансами, забезпечення прозорості та звітності перед громадою.

Творчий інтенсив: “Відшліфуй свій почерк”

Творчий інтенсив: “Відшліфуй свій почерк”Для : діток віком від 6-12 років діток, для яких малювання є невід’ємним у їхньому житті діток , які хочуть розвиватись та прагнуть до чогось нового. Літній творчий інтенсив- унікальна авторська десятиденна програма творчого та особистісного розвитку дитини, яка складається з 20-ти двогодинних занять, тісно пов’язаних між собою. Творчий інтенсив - це те, що об'єднує однодумців, людей готових створювати і творити. Наша місія - допомогти дитині знайти себе в цьому світі і усвідомити своє призначення.Ми створили особливе середовище, яке допомагає розкритися поколінню, готовому усвідомлено вступити в "нове завтра"!Про табір У чому особливість літнього творчого інтенсиву ? Сприяє розвитку естетичних смаків, розумінню гармонії кольору; Розвиває уяву і почуття прекрасного; Дає дитині важливі знання і задоволення від творчого процесу. Надає можливість самим вправно володіти навичками малювання, а саме графікою, знімати і створювати мультфільми. Навчання вестимуть талановиті педагоги : Гута Надія та Ковальчук Оксана + Олена Мудра з досвідом мультиплікації та відео урок від талановитого фотографа Ольги Чернякіної.Програма інтенсиву:15% - цікаво - поданої теорії, та необхідних основ для малювання.85% - практична, творча робота в різних жанрахТехніка і матеріали з якими працюватиме дитина: рисунок +графіка (олівець,ручка гелева) акварель гуаш акрил паперопластика ліногравюра(відбитки) розписи по : пряниках іграшках дереві склі пуантилізм книжкова графіка квілінг граттаж Режим роботи:Літній творчий інтенсив працює: з 9:00 по 14:00 годз понеділка по п’ятницюз 13 серпня по 24 серпняВартість проекту:оплата 10 днів (два тижні) - 1000 грн.оплата по днях - 120 грн. в день.У вартість входить:10 занять на тиждень з досвідченими педагогами.щоденні вправи для здоров’я (розминка, вправи для рук, ігрові вправи, вправи для мислення та фантазії )2-х разовий перекус куди входить :чай, печенька, фрукти, вода. заняття на вулиці (пленер)заняття (рисунок з натури) матеріали для майстер - класів та розписів ,зокрема: олівці, стирачки, пензлики, папір, фарби, туш, м’які матеріали, контури, ножиці, тканини, лінолеум, пряники, пластилін, дерев’яні, скляні вироби та тканинні викрійки.

Творчість єднає
18.08.2018 - 19.08.2018
Майдан Волі Один

Запрошуємо дітей переселенців, атовців та багатодітних родин на майстер-класи зі збиття вовняних намистин у відтінках державного прапора.

Ділова англійська

В бібліотечному ресурсному центрі "Вікно в Америку" — ділова англійська (Олег Гужда).

Цикл тренінгів "Персональна ефективність"
19.08.2018 15:00
Сектор мистецтв бібліотеки, 2 поверх

Волонтер бібліотеки, коуч-тренер з особистісного розвитку І.Захаров запрошує молодь віком 16+ відвідати цикл тренінгів "Персональна ефективність 2.0".  Для занять пропонуються такі теми: Енергетичний баланс – 5 серпня Спокій і рівновага – 19 серпня Мета тренінгів – мотивація учасників до розвитку своїх талантів, визначення інструментів, які допомагають розвивати внутрішній потенціал, жити в гармонії з собою і оточенням.

Тренінг "Постановка цілей"

В ході тренінгу ви зможете випробувати простий та дієвий покроковий алгоритм для постановки та досягнення цілей. Він допоможе: визначити пріоритетність серед ідей, мрій чи цілей (котрі ви хочете реалізувати); вибрати з них одну найважливішу, детально описати її та скласти план дій.Також на цьому тренінгу ви дізнаєтесь:- чому важливо ставити собі цілі? - як мрію/ідею перетворити на ціль? - як ставити собі ціль так щоб її досягнути?- з чого почати?- що допомагає досягати цілей?- які перешкоди можуть зустрітись під час реалізаціїї?Участь у тренінгу безкоштовна. Проведе: Ігор Захаров - коуч-тренер по персональній ефективності, ветеран АТО.

Серія майстер-класів "Правильне харчування"

Для всіх, хто хоче знати секрети правильного харчування запрошуємо у недільну школу. Ви отримаєте відповіді на питання:1) що і коли їсти;2) як їсти і худнути;3) ідеальний сніданок, обід і вечеря;4) як і коли робити перекус;5) харчові звички;6) збалансоване харчування;7) потреба в калоріях;8) глікемічний індекс;9) схуднення і набір ваги;10) вітаміни та мікроелементи в їжі;11) формування харчових звичок вашої дитинита багато іншогоЗаняття будуть проводитися по неділях. Реєстрація у адміністратора або за номерами телефонів.

День відкритих дверей

Запрошуємо учнів 7-9 класів загальноосвітніх шкіл та всіх бажаючих відвідати наш ліцей. Ви зможете отримати вичерпну інформацію про заклад, про навчання та дозвілля ліцеїстів, а також ознайомитись з правилами прийому.

Спорт, здоров’я

Ранкова прогулянка по озеру
13.08.2018 - 31.08.2018 07:00
Дальній пляж

Ранкова прогулянка навколо озера на SUP, прогулянкових каяках, байдарці і каное.Тривалісь до двох годин.ВартістьSUP - 90 грнKayka - 80 грнБайдарка - 120 грн (дві особи)Каное - 150 грн (три-чотири особи)

Дитячі заходи

Безкоштовне заняття у студії розвитку

Не втрачай часу! Новий набір в "Оба-на" розпочався! Поспішайте записати свою дитину на навчання до 25 серпня та отримайте 1 безкоштовне заняття! Ми забезпечимо Вашу дитину усіма необхідними матеріалами,а заняття проводитимуть кваліфіковані та позитивні педагоги за оновленою програмою 2018-2019 р.

Веселковий тиждень безкоштовних творчих занять
14.08.2018 - 19.08.2018

Цього тижня наш Смугастик підготував для Вас безліч цікавих творчих занять та зустрічей.13.08 - Танцювальний понеділок:- школярі (6-8 років) - 14.00-15.00;- школярі (9-12 років) - 15.30-16.30;- підлітки (13-16 років) - 17.00-18.00;- дошкільнята (4-6 років) - 18.30-19.00.14.08 - Художній вівторок:- малюки (3-4 роки) - 10.00-10.30;- дошкільнята (4-6 років) - 11.00-11.30;- школярі (ІІ зміна в ЗОШ) - 12.00-13.00;- підлітки (13-16 років) - 14.00-15.00;- школярі (6-8 років) - 15.30-16.30;- школярі (9-12 років) - 17.00-18.00;- дошкільнята (4-6 років) - 18.30-19.00.15.08 - Співуча середа:- малюки (3-4 роки) - 10.00-10.30;- дошкільнята (4-6 років) - 11.00-11.30;- школярі (ІІ зміна в ЗОШ) - 12.00-13.00;- школярі (6-8 років) - 14.00-15.00;- школярі (9-12 років) - 15.30-16.30;- підлітки (13-16 років) - 17.00-18.00;- дошкільнята (4-6 років) - 18.30-19.00.16.08 - Hand-made четвер:- малюки (317.08 - Dance-п'ятниця:- малюки (3-4 роки) - 10.00-10.30;- дошкільнята (4-6 років) - 11.00-11.30;- школярі (ІІ зміна в ЗОШ) - 12.00-13.00;- школярі (6-8 років) - 14.00-15.00;- школярі (9-12 років) - 15.30-16.30;- підлітки (13-16 років) - 17.00-18.00;- дошкільнята (4-6 років) - 18.30-19.00.17.08 - Dance-п'ятниця:- малюки (3-4 роки) - 10.00-10.30;- дошкільнята (4-6 років) - 11.00-11.30;- школярі (ІІ зміна в ЗОШ) - 12.00-13.00;- школярі (6-8 років) - 14.00-15.00;- школярі (9-12 років) - 15.30-16.30;- підлітки (13-16 років) - 17.00-18.00;- дошкільнята (4-6 років) - 18.30-19.00.18.08 - Театральна субота:- малюки (3-4 роки) - 10.00-10.30;- дошкільнята (4-6 років) - 11.00-11.30;- школярі (6-8 років) - 12.00-13.00;- школярі (9-12 років) - 13.30-14.30;- підлітки (13-16 років) - 15.00-16.00.19.08 - Святкова неділя:- 18.00 - сімейна СПАСІВСЬКА ВЕЧІРКА.У програмі свята веселі конкурси та забави, медове чаювання, створення родинного оберегу, танці, народні музики, українські пісні.ВХІД у вишиваному вбранні.ПЕРЕПУСТКА – СПАСІВСЬКИЙ КОШИКз яблучками, грушечками, медом тощо.Для дорослих протягом веселкового тижня відбудуться:- Хатха-йога - у понеділок 13-го -19.30-20.30;-Art-relax - в четвер 16-го - 19.30-20.30;- Dance-relax - у п'ятницю 17-го - 19.39-20.30;- Dance корекція тіла у суботу 18-го - 16.30-17.30;- психологічний тренінг для жінок "Ресурс жіночності: творчість у повсякденному житті" - у суботу 18-го - 18.00-19.30.P.S: Є у нашого Смугастика скринька "На творчі подвиги". Він буде дуууже вдячний, якщо і ви долучитеся до її наповнення. Мур-мяу!

Інше

Святкуйте яблуневий Спас разом з комплексом "Алігатор"

Запрошуємо відсвяткувати Яблуневий Спас разом з комплексом Алігатор"На Вас чекає:  розважальна програма  дитячі аніматори   веселі конкурси   безкоштовний вхід в Хаммам та ІЧ-сауну  корисні яблука усім відвідувачам у подарунок! Приходьте усі!

Кіно

Темні уми
13.08.2018 - 20.08.2018

Майже всі підлітки на Землі померли від страшної та невідомої хвороби. Але ті, хто залишилися, кардинально змінилися – тепер кожен із них має суперсилу. Влада боїться могутніх підлітків, тому вирішують контролювати їх сили, відправивши всіх дітей до спеціальних таборів. Дівчинка шістнадцяти років на ім'я Руді є однією з найсильніших завдяки своїм суперсилам. Вона біжить з того страшного табору та знаходить таких же дітей-мандрівників, які просто хочуть втекти від влади та знайти спокійне місце для існування. Але у світі, де правлять дорослі, потрібно не бігти – потрібно боротися. Не дарма у них є суперсили.Квитким можна придбати у касі кінотеатру, або за нижчевказаним посиланням.

Мамма Міа! 2
13.08.2018 - 20.08.2018

Для Софі та її матері Донни шматочок раю на Землі, тобто грецький острів Калокаїрі, уже давно став чимось знаковим. Дівчина мріяла провести своє весілля в цьому чудовому місці – і в неї це вийшло. Зараз же вона готова зробити всіх своїх трьох татусів дідусями, Так-так, Софі вагітна! Дівчина володіє маминим готелем на острові та зараз вона все більше й більше дізнається про минуле Донни. Софі ніколи не знала, як мама зустріла тат дівчини, але час настав. Як крутилося життя Донни в ті часи, як вона пустувала, сама ростила дочку, як почалася історія цієї вілли. Буде багато нового!Квитки можна придбати у касі кінотеатру, або за нижчевказаним посиланням.

Шалений Будапешт
13.08.2018 - 20.08.2018

Те, що відбувається в Будапешті, залишається в Будапешті. Що говорите? Ніколи не чули такої фрази? І взагалі там повинен бути Лас-Вегас? Неважливо. Двоє друзів Арно та Вінсен задовбалися від цього повсякденного життя у своїй Франції. Їх робота вже стоїть поперек горла кожному з них, чому б її тоді не кинути і не змотатися в Будапешт і відірватися по повній? Їх чекає все саме те, що потрібно: оголені красуні, багато грошей, екстравагантні розваги, річки алкоголю та такі ж неадекватні люди навколо. Така відпустка ніколи не забудеться. Квитки можна придбати у касі кінотеатру, або за нижчевказим посиланням.

Маленький великий герой
13.08.2018 - 20.08.2018

Маленьке мавпеня Санні від народження живе у просторому зоопарку. Тут є все, чого могла б бажати мавпяча душа, проте для Санні цього недостатньо. Він мріє про велике місто та великі пригоди. Якось йому таки випадає нагода і він опиняється у Нью-Йорку. Мавпеня мріяло не лише про пригоди. Не погано було б знайти тут друзів, та це виявляється не так вже й просто. Але ті, кого він зустріне, дійсно змінять його життя. Тікаючи від людей, які не готові прийняти нового городянина, Санні натрапляє на злого велетня. Ця істота прагне руйнувань і хаосу. Мало хто готовий вступити з ним у двобій, та Санні не злякався. Адже це Нью-Йорк – місто, де немає нічого неможливого для того, хто вірить у свої сили. Ну і у допомогу друзів, куди ж без них! Квитки можна придбати у касі кінотеатру, або за вказаним посиланням.

Мег
13.08.2018 - 20.08.2018

Тихий океан приховує безліч таємниць. Ви навіть не уявляєте, які жахливі тварюки там можуть жити! Навіть ті, які, за словами вчених, давним-давно повинні були би вимерти. На одну підводну базу, яка досліджувала океанські глибини, напало чудовисько величезних розмірів. Його називають меголодоном, і це найнебезпечніша підводна істота, яку знає людина. Палеонтолог Джонас Тейлор недавно почав співпрацювати з китайський океанографом, щоб більше дізнатися про мега. Колись він уже зустрічався з монстром, але йому не хочуть вірити про справжні розміри останнього. Ця експедиція в самі глибини океану дозволить йому довести свою правоту. Тільки ось кровожерливий монстр любить убивати людей.Квитки можна придбати у касі кінотеатру, або за нижчевказаним посиланням.

Шпигун, який мене кинув
13.08.2018 - 20.08.2018

Коли тобі вже тридцять, життя навряд чи чимось зможе здивувати. Але бувають і винятки. Дві подруги з Лос-Анджелесу Одрі та Морган нічим не відрізняються від багатьох таких же. Одрі, наприклад, зовсім недавно кинув хлопець смс-кою. Але, як виявилося, хлопець був взагалі непростий – він є агентом ЦРУ. Один британський шпигун хотів дізнатися у дівчини все, що вона про нього знає, ось і спливла правда. І це ще нічого – той хлопець знайшов Одрі та вплутав її в неймовірну авантюру Європою. Його хочуть убити за один цінний для терористів річ. А тепер й Одрі з Морган під прицілом. Дівчатам не залишається нічого, окрім як допомогти врятувати світ. І найцікавіше, що вони входять у смак усіх цих шпигунських ігор...Квитки можна придбати у касі кінотеатру, або за нижчевказаним посиланням.

Крістофер Робін
13.08.2018 - 20.08.2018

Усі ми чули про такого персонажа книг Алана Мілна як Крістофер Робін. А що якщо це реальна людина? Більше того, він був сином письменника, тому увійшов до книги. У дитинстві хлопчик багато грав з Вінні, П'ятачком, Тигрою, осликом Іа. Із того часу минуло багато років, Крістофер став зовсім дорослим, у нього є дружина та діти. Життя стало абсолютно нудним і рутинним, з'явилося багато проблем. Одного разу він абсолютно випадково зустрічає свого старого друга Вінні. Той просить чоловіка допомогти знайти йому всіх інших звірів. Після того, як це вийшло, Вінні, Тигра, П'ятачок і всі інші розуміють, що потрібно рятувати Крістофера від такого життя. Пора дати волю маленькому хлопчикові, який живе всередині чоловіка.Квитки можна придбати у касі кінотеатру, або за нижчевказаним посиланням.

Місія неможлива: Фолаут
13.08.2018 - 20.08.2018

Легендарна франшиза набирає обертів! Нові часи породжують нових злих геніїв, які володіють найсучаснішою зброєю і стають реальною загрозою для планети. Виклик, кинутий команді спецагентів на чолі з Ітаном Хантом, може стати їхньою останньою місією. Квитки можна придбати у касі кінотеатру, або за нижчевказаним посиланням.

Монстри на канікулах 3
13.08.2018 - 20.08.2018

Третя частина пригод Дракули, Мевіс, Джонні та їх друзів покаже, як вони всі разом вирішують відпочити від життя у своєму готелі й відправляються у незабутній круїз для монстрів.Квитки можна придбати у касі кінотеатру, або за нижчевказаним посиланням.

Кінопоказ "Ми купили зоопарк"
19.08.2018 21:00
Набережна Тернопільського ставу (під "Єлісями")

Нормальні люди зазвичай вкладають гроші в дорогоцінні метали, акції, нерухомість або, зрештою, просто в банк. Але Бенджамін Мі пішов іншим шляхом і на всі гроші купив... занедбаний зоопарк з двома сотнями екзотичних тварин. І почалося у сімейства Мі зовсім інше життя, не життя, а малина...

Кінопоказ "Старперці"
19.08.2018 23:00
Набережна Тернопільського ставу (під "Єлісями")

Біллі, Педді, Арчі та Сем дружать більше півстоліття. І коли холостяк Біллі нарешті робить пропозицію своїй молодій подружці, чудова четвірка відправляється в Лас-Вегас, щоб скинути з себе вантаж прожитого і запалити як востаннє. Дорослі гуляки і не підозрюють, як за десятиліття еволюціонувало Місто Гріхів…