Події Тернопoля

Дати:
Розділи:

Театр

Вистава "Рятуйте, мене женять!"

На будь-які хитрощі піде мати, аби одружити свого сина. У виставі "Рятуйте, мене женять", зі смішною позначкою у жанрі - комедія 60+ - ви знайдете все: іскрометний гумор, вдалі афоризми, ну просто рецепт матерям, чиї cини засиділися у холостяках. Комедію рекомендують усім від 12-ти і тим кому за шістдесят!

Концерти, шоу

Американський цирк
18.04.2018 - 22.04.2018
парк ім. Т.Г. Шевченка

Дітям до 3х років вхід безкоштовний (на руках у батьків)

Міжнародний фестиваль-конкурс духовної пісні "Я там, де є благословення"

Традиційно дійство відбудеться з ініціативи міської ради спільно з духовенством міста за підтримки очільника Тернополя Сергія Надала та Міністерства культури України. Близько 500 конкурсантів цьогоріч візьмуть участь у заході, серед яких виконавці та колективи різних християнських конфесій з України, Грузії та Польщі. Відбір виконавців триватиме 21 квітня з 10.00 год. в академічному обласному драматичному театрі ім. Т. Шевченка, Українському домі "Перемога" та церкві Матері Божої Неустанної Помочі. Урочисте відкриття конкурсу відбудеться о 18.00 год. в Драматичному театрі.

Концерт "Los Colorados"

Перший виступ гурту відбувся 24 квітня 2006 року року і ця дата вважається днем його заснування. Засновниками гурту були Руслан Приступа (вокал), Ростислав Фук (гітара, вокал), Сергій Масик (бас-гітара, вокал), які працювали разом в одному офісі в м. Тернополі. У своїх виступах хлопці представлялися, як гурт із села Тетильківці, хоча насправді більшість виконаців живе в Тернополі і лише Руслан Приступа — в сусідньому з Тетильківцями селі. За словами виконавців, вони є засновниками нового стилю — "агро-алко-рок".Першою піснею гурту була пісня "Помідори". У 2008 році гурт запрошений на місцеве телебачення в Тернополі, де вони презентували кілька своїх композицій, серед яких була інтерпретація відомої пісні Кеті Перрі "Hot N Cold". Публікація виступу гурту й особливо цієї пісні на YouTube стала сенсацією, особливо у США та інших країнах світу. Їхній дебют також з'явився на американському телебаченні. Станом на жовтень 2009 кліп гурту Los Colorados передивилося в мережі інтернету більш ніж 3 млн глядачів.Гурт брав участь у фестивалі "Захід" у 2009, 2011 та 2013 роках.Кавер гурту на композицію "I Like To Move It" зроблено заставкою під час трансляції футбольних матчів Євро-2012 на провідному німецькому телеканалі ZDF. Гурт підписав контракт зі звукозаписувальною компанією "Motor Music" (знаною, зокрема, своєю співпрацею з гуртом Rammstein).Кліп на пісню "Тілько ві Львові" став одним з офіційних рекламних відеороликів Львова.

Вечірки, музичні виступи

Twin peaks party

Знаємо, що серед вас є чимало фанатів творчости Девіда Лінча, і навіть якщо ні - запрошуємо зануритися у містичну атмосферу культового серіалу Twin peaks. У Бункермузі з'явиться своя "Блакитна троянда" і "Дім біля дороги", в залах лунатиме атмосферна музика Анджело Бадаламенті, а гостей чекають різні атракції - квест від Купера, нон-стоп переклад фільмів у галереї, вікторини та, звісно ж, призи. Конкурс на двійника Лори Палмер! Кастинг на героїв вечірки!

Вечірка "Jackpot big win"

Запрошуємо на взяти учать у лотореї! Можливо саме ви станете щасливчиком і виграєте сертифікат на боулінг, більярд дисконт на барі чи клубну картку!

Вечірка "Good Vibrations"

Танцпол качають бомбезно-качові

Ігри

Ігротека - "Серп"

Плануємо грати у захопливу стратегічну гру "Серп", яка поєднує у собі багато механік, чим завоювала популярність серед любителів настільних ігор. Запрошуємо всіх охочих приєднатися до нас у мандрівці в цей цікавий світ. Серед учасників будуть початківці, тому правила будуть детально пояснюватися, щоб всі учасники розібралися з цією грою, наскільки це можливо з одного разу.Обов'язковий попередні запис.

Фестивалі, ярмарки

Hamselyt / Гамселить
19.04.2018 - 22.04.2018

Сьомий міжнародний фестиваль експериментальної музики та медія-мистецтва. Проходить у Тернополі з 2012-року як триденний маратон. Чекайте на деталі та інформацію про квитки.

Міжнародний фестиваль-конкурс духовної пісні "Я там, де є благословення"

Традиційно дійство відбудеться з ініціативи міської ради спільно з духовенством міста за підтримки очільника Тернополя Сергія Надала та Міністерства культури України. Близько 500 конкурсантів цьогоріч візьмуть участь у заході, серед яких виконавці та колективи різних християнських конфесій з України, Грузії та Польщі. Відбір виконавців триватиме 21 квітня з 10.00 год. в академічному обласному драматичному театрі ім. Т. Шевченка, Українському домі "Перемога" та церкві Матері Божої Неустанної Помочі. Урочисте відкриття конкурсу відбудеться о 18.00 год. в Драматичному театрі.

Мистецькі заходи

Виставка картин

Відкриття виставки творчих робіт студентів Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу відділення "Дизайн". 29 березня 2018 року о 13:30 год. в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді у секторі мистецтв (ІІ поверх) відбудеться відкриття виставки творчих робіт студентів Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу відділення "Дизайн". На виставці представлено 45 робіт різних жанрів і технік виконання. Експозиція - ніжна та романтична, яскрава і неповторна, бо створена талановитою молоддю.Ознайомитись з творчими роботами студентів можна буде впродовж березня - квітня у секторі мистецтв.

Виставка "Пам’яткоохоронна робота на Тернопільщині у 2017 році

На виставці будуть представлені результати археологічних досліджень 2017 року Тернопільського, Бережанського замків, території оборонного монастиря оо. домініканців XVII ст. біля костелу св. Станіслава у Чорткові, дослідження палацово-паркового комплексу в смт. Вишнівець Збаразького району та літописного міста Данилів біля с. Стіжок Шумського району. Археологічні розкопки здійснювались ДП ОАСУ «Подільська археологія» та Тернопільським обласним центром охорони та наукових досліджень пам’яток культурної спадщини. Також будуть показані проекти реконструкції Тернопільського замку та відновлення і реконструкції палацу графа Бадені у Коропці Монастириського району архітектурної майстерні Ю. Вербовецького. Важливими експонатами виставки будуть матеріали, виявлені в результаті розкопок і ексгумації працівниками меморіально-пошукового підприємства ЛОР "Доля" жертв "Ягільницької трагедії". Це - натільні медальйони із зображенням Матері Божої та написами церковнослов’янською мовою, залишки паперових сторінок молитовників, відзнака з тризубом, а також ґудзики, ложки, гільзи від патронів, гребінці, підошви взуття тощо. На окремому банері є частина фотографій розстріляних оунівців а також повний перелік прізвищ та імен. Після експонування матеріали будуть передані до фондів Тернопільського обласного краєзнавчого музею. У 2017 році проводилися дослідження і ексгумація останків санітарного захоронення солдат різних армій часів Першої світової війни на г. Лисоня, що на Бережанщині. На виставці будуть представлені артефакти, виявлені під час досліджень (залишки обмундирування, натільні хрестики, гільзи тощо). Координатором пам’яткоохоронних робіт на території області є Тернопільський обласний центр охорони та наукових досліджень пам’яток культурної спадщини. На виставці можна буде побачити напрацювання Центру – численні друковані видання. Для ілюстрації роботи Центру виставку прикрашатимуть робочі світлини під час інвентаризації пам’яток, виставкової роботи, опрацювання археологічного матеріалу, робота із ЗМІ а також участь працівників у конференціях, круглих столах тощо.

Навчання та розвиток

Профорієнтаційний простір "StudyЯ"
04.03.2018 - 29.04.2018 12:00

Чому саме профорієнтація?Вдало обрана професія допоможе стати людині багатою, а державі – сильною! Щоб вибір професії не був стихійний Щоб не мати внутрішнього конфлікту із самим собою Щоб відкрити та реалізувати свій внутрішній потенціал Щоб йти в ногу з часом Щоб отримувати задоволення від своєї роботи Щоб не бути "сірою масою" Щоб бути успішним Хто надаватиме консультації в профорієнтаційному просторі "StudyЯ"? кваліфіковані психологи-профконсультанти з великим досвідом роботи в сфері профорієнтації Кому це потрібно та цікаво? Старшокласникам Батькам Шкільним психологам Студентам Дорослим Роботодавцям

Конференція "Тернопільські біологічні читання"

З нагоди Дня університету та 20-річчя заснування Голицького біостаціонару Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, запрошуємо на Всеукраїнську науково-практичну конференцію.

Школа соціального підприємництва

У приміщенні молодіжного центру Тернопіль в рамках школи соціального підприємництва відбудеться дводеннйи тренінг на тему: "Бізнес-моделювання". Учасники заходу зможуть сформатувати свої ідеї виріщення соціальних проблем у практичні бізнес-моделі, розроблять покроковий план їх реалізації.

Виставка живопису та графіки "Барви з дитинства"

ГО "Конргес Активістів Культури" спільно з ГО "МЦР МІСТ" організовують презентацію результатів роботи курсу мистецтва, що тривав з листопада до березня у Мистецькій резиденції ім.Назарія Войтовича, за підтримки МФ Відродження, ГО Гараж Генг, Травневської загальноосвітньої школи ім.Назарія Войтовича та ТМ "Опілля". Щоб гідно презентувати твори юних митців у Тернополі, відгукнулась керівник бібліотеки-музею "Літературне Тернопілля". У літку минулого року команда Мистецької Резиденції волонтерськими силами проводили Кіно-клуб, Майстер-класи з мистецтва та зустрічі активістів з громадою. Завдяки цим заходам промоніторили інтерес місцевої громади та сформували програму у яку увійшов курс малювання. Курс мистецтва для початківців, був відкритий для усіх бажаючих без обмежень у віці та рівня вмінь, тут кожен міг отримати основи художньої практики та теорії, що включало в себе заняття з композиції, кольорознавст.

Семінар "Куди поїхати навесні: 10 варіантів відпочинку"
21.04.2018 13:00

Пам'ятки, сувеніри й смаколики: путівник містами Європи, до яких з Києва літатиме лоукостер RYANAIR. Деталі та реєстрація за номером, який вказаний нижче.

Свято астрономії

Вже цієї суботи! З нагоди Всесвітнього Дня Астрономії ми запрошуємо всіх відвідати Планетарій, та дізнатися багато нового про Космос та зірки!

Клуб розмовної англійської with Kaiser

Наш центр, "Вікно в Америку", радий представити нового волонтера клубу розмовної англійської мови - Kaiser Koduah!

Майстер-клас "Як писати ефективні тексти?"

Вперше в Тернополі один з кращих копірайтерів України. Гасло Дениса Каплунова: "Перетворюю слова в гроші і зможу навчити цьому вас". Тому приходьте вчитися разом.Для кого захід: підприємців, які хочуть грамотно формувати тексти, листи та комерційні пропозиції, маркетологів, які працюють з текстами, SMM-спеціалістів, що мають потребу писати коротко і влучно, збільшуючи кількість коментарів, журналістів, котрі хочуть подивитися на професію по-новому, для всіх, хто прагне писати грамотні тексти. Вартість:300 грн при реєстрації до 20.03, 400 грн при реєстрації після 21.03.

Символдрама на Корі

Група із символдрами! Особистий досвід терапії. Робота з образами!

Нетворкінг "Студенти проти корупції"
21.04.2018 - 22.04.2018

Ти студент(ка) з активною громадською позицією? Маєш план, як підняти Україну в рейтингу країн, що успішно борються з корупцією? Цікавишся перебігом антикорупційної реформи?Що? У програмі - 2 дні безперервного антикорупційного навчання та ігор, можливість стати антикорупційним амбасадором у своєму виші та розробити власний антикор-проект, а також шанс потрапити на сцену Першого антикорупційного фестивалю думок в Україні! Детальна програма заходу буде надіслана відібраним учасникам.Реєстрація триває до 30 березня.

Майстер-клас "La femme idéale: жінка між кар‘єрою і стосунками"
21.04.2018 18:00
вул. В'ячеслава Чорновола, 1

Зигмунд Фройд вважав, що для щастя людині потрібно лише дві речі - любити і працювати (lieben und arbeiten). Можливо, таке розуміння надто спрощене, але навіть у ньому не просто розібратись, особливо коли йдеться про жінку. Що важливіше: зробити кар'єру чи побудувати стосунки? Якщо і те, і друге, то в якому порядку? І як зберегти баланс? Ці запитання - лише видима вершина айсберга. Бо за ними йдуть наступні запитання, які могла б поставити собі успішна жінка, що прагне збалансувати власне життя і почуватися щасливою: - чи потрібні мені стосунки взагалі? - які саме стосунки мені потрібні? - які мої потреби ці стосунки будуть задовольняти? - чому побудова стосунків викликає у мене втому і роздратування? - чому мої стосунки зазвичай короткочасні? - чому я не бачу достойких кандидатів на зв'язок? - чому в стосунках партнер не прагне брати відповідальність за наш зв'язок? І це ще на найбільша глибина, на яку ми наважимось зануритись на нашому майстер-класі. Ми також поговоримо про: - як будують стосунки успішні жінки? - як дивляться на світ жінки, для яких можливо все? - як навчитися визначати власні потреби? - як говорити вголос про власні потреби? - як читати потреби чоловіка? - як швидко визначати його очікування? - як розгледіти чоловіка, вартого уваги для побудови стосунків? - як привернути увагу? - як реагувати на пропозиції? - як збуджувати інтерес? - як проявити чоловічу відповідальність? - як не зраджувати собі? - як прощатися без образ? На майстер-класі не буде: - фото і відео зйомки - захід буде в закритому форматі - загальних теорій - лише конкретні кейси Ведучі майстер-класу: - Ігор Папуша, тренер, коуч-консультант, засновник Східноєвропейського інсититуту коучингу, кандидат філологічних наук, доцент, автор книги "50 відтінків бізнесу". - Ольга Папуша, консультант у сфері стосунків, керівник Східноєвропейського інституту коучингу, магістр з менеджменту, активна мандрівниця, щаслива дружина і мама.Реєстрація на майстер-клас обов'язкова. Зареєструватися можливо лише до 20 квітня. Кількість місць обмежена.

Майстер-клас з борщівського верхоплуту

Унікальна можливість прийняти участь в майстер-класі з борщівського верхоплуту,який пройде в галереї "Спадок" в торгово-виставковому центрі "Атріум", серед автентичних борщівських і не тільки сорочок, строїв, прикрас і та інше.Кількість місць обмежена!

Майстер-клас із фейсбілдінгу

Фейсбілдінг - це фітнес для м'язів обличчя. Спеціальні вправи допоможуть прибрати зморшки, друге підборіддя і скоректувати контур обличчя. Якщо ви хочете мати свіжий вигляд і надовго зберегти молодість обличчя, тоді завітайте і почерпність мега корисну інформацію. Майстер-клас проводить Анна Давидовська - сертифікований інструктор із фейсбілдінгу.Обов'язкова попередня реєстрація.

Спорт, здоров’я

Тур для жінок "Психологічна йога в Віта Парк Аквадар!"

Уявіть лише ЩО на Вас чекає:  проживання у одному з готелів мережі Reikartz з європейським рівнем сервісу – "VitaPark Аквадар";  3-х разове харчування в готелі;  щоденні Психологічні Йога-заняття для жінок "Магія Тіла та Душі";  відвідування сауни, басейну, тренажерного залу (за бажанням);  поїздка до дендропарку "Софіївка", насолода природою та теплою жіночою компанією!  Теми психологічних Йога-занять:  Самоцінність – ключ до щастя й успіху в житті!  Чесність та Ввічливість у відносинах з людьми – 2 шляхи з різними наслідками.  Як побудувати дійсно щасливі стосунки? Реєстрація за номером телефону, який вказаний нижче.Наш тур – це така собі формула:Саморозвиток + йога + релакс + комфорт + чарівна природа + тепла жіноча компанія + вечірні посиденьки за кавою = якісний душевний та фізичний відпочинок, наповнення себе енергією життя!Вартість –3490 грн. Реєстрація участі здійснюється на основі передоплати 20% від загальної суми (700 грн).

Пропозиції

Акція на ранкову каву

А з 9:00 до 11:00 замовляйте гарячий напій та десерт з гарантованою знижкою 20%.

Тиждень "Книги Лесі Романчук"

Всім шанувальникам посвячується! Придбати книги Лесі Романчук зі знижкою -20%  можна на сайті книгарні.

День іменинника!

Запрошує арт-кафе "Диканька"! Щосуботи святкуємо день іменинника! В подарунок іменинникам – ведучий та розважальна програма, DJ та дискотека! Смачні посиденьки в кращих українських традиціях! Святкуйте з нами!

Кіно

Незнайомці: Жорстокі ігри
16.04.2018 - 24.04.2018

Сім'я з чотирьох осіб через борги змушена покинути свій будинок і переїхати в парк трейлерів. В цьому пустинному і незатишному місці їх починають тероризувати троє бандитів у масках, вже знайомих нам по першому фільму. Троє незнайомців перетворюють життя героїв у пекло, якому не видно кінця.

Секс-контроль
16.04.2018 - 24.04.2018

Три шкільних подруги перед випускним укладають секс-пакт. Однак про їхні плани дізнаються батьки, випадково зазирнувши у секретний чат! Предки підуть на все, щоб обламати дівчатам перший секс.

Неймовірна історія про велет-грушку
16.04.2018 - 24.04.2018

Давайте перенесемося у прекрасне Сонячне місто, яке знаходиться на березі моря. Там живуть найкращі друзі слоник Себастьян і котик Мітч. Одного разу їм пощастило виловити з води пляшку з посланням від їх бургомістра. У листі друзі дізналися, що той перебуває на Таємничому острові. Щоб до нього добратися, доведеться зустрітися з піратами, жахливим драконом і з дуже страшними примарами. Разом із посланням у пляшці було зернятко. Посадивши його, Себастьян і Мітч на наступний ранок отримали грушу величезного розміру. Вони разом із другом доктором Глюкозою використовують фрукт як корабель, щоб дістатися до бургомістра. Цю компанію не зупинять жодні перепони на шляху до своєї мети.

Кролик Петрик
16.04.2018 - 24.04.2018

Світовий бестселер про дивовижні пригоди кролика Петрика та його друзів оживе! Заклятий ворог кроликів містер МакҐрегор не бажає ділитися врожаєм з лісовими мешканцями, а навпаки мріє про пироги з кролятиною. І тоді пухнасті вирішують дати відсіч безжальному фермерові…

Першому гравцю приготуватися
16.04.2018 - 24.04.2018

Недалеке майбутнє. Енергетична криза в розпалі, половина населення Землі - на межі виживання. Через таку гнітючу реальність віртуальний простір - єдиний гідний вихід назовні, в захоплюючий та повний пригод квест OASIS. Десь там заховано «великоднє яйце», яке дарує владу над Грою і фактично над усім світом. Перший ключ випадково знаходить вісімнадцятирічний Уейд Уоттс. Та хоча крок до перемоги зроблено, та Уейда та його командою починає переслідувати організація, здатна прибрати щасливчиків не лише у віртуальному, але і в реальному світі ...

Ремпейдж
16.04.2018 - 24.04.2018

Приматолог Девіс Окойе (Джонсон) звик тримати людей на відстані. Але з Джорджем, надзвичайно розумною сріблястою горилою, яку він доглядав з народження, він відчуває дуже сильний зв’язок. Але одного разу під час генетичного експерименту усе йде шкереберть, і людиноподібна мавпа перетворюється на люту істоту надзвичайних розмірів. А невдовзі стає відомо про ще кількох подібним чином змінених тварин. Ці альфа-хижаки тероризують Північну Америку, знищуючи все на власному шляху. Щоб зупинити їх, Окойе разом з генним інженером працюють над створенням антидоту, який не лише зупинить глобальну катастрофу, але й врятує тварину, яка колись була його другом.

Небезпечний бізнес
16.04.2018 - 24.04.2018

Грінго працює в одній із чисельних фармацевтичних компаній. Звичайний планктон. Його начальниця, довгонога блондинка зі стервозним характером, відправляє його з таємною формулою медичної марихуани в Мексику, яка принесе власникам мільярди. Він навіть не здогадується, у яке кримінальне середовище незабаром потрапить. Після прибуття Грінго повинен зв'язатися з місцевими наркобаронами, міжнародними дилерами й Адміністрацією з контролю над наркотиками США. Після цього Грінго тільки й намагався вижити в цій країні. Його як викрадали, так і просто пробували вбити. Грінго ніколи не забуде ці пригоди, якщо виживе.

Правда або дія
16.04.2018 - 24.04.2018

Всі колись грали у "Правду або дію". Це досить нешкідлива гра, яка може нашкодити хіба що відносинам між людьми. Але ніяк фізично. І так було завжди до того моменту, поки в гру не втрутилися якісь надприродні сили. Компанія друзів на відпочинку в Мексиці вирішили розважитися цією забавою. Але тепер гра буде їх переслідувати все життя. Якщо хтось із них збреше або відмовиться виконувати дію – то негайно помре. Щоб вижити, доведеться багато перетерпіти... Буде чимало смертей.

Тихе місце
16.04.2018 - 24.04.2018

Невелика сім'я живе далеко від інших людей на своїй фермі. На вигляд – звичайні люди. Але вони поміщені в дуже незвичайне середовище. В їхньому будинку живуть жахливі монстри, які знищать будь-кого, хто видасть хоч якийсь звук. Уся сім'я, включаючи двох маленьких дітей, навчилася спілкуватися мовою жестів. Більше того, кожен із них повинен пересуватися будинком абсолютно безшумно. На жаль, вести таке тихе життя майже неможливо, як не намагаючись. Чоловік і дружина стараються всіма силами вберегти своїх дітей від чудовиськ. Вони можуть розраховувати тільки на себе.

П'ята терапія
19.04.2018 - 26.04.2018

В основі фільму лежить серія новел Стаса Домбровського, колишнього наркомана і злочинця, який в 17 років дізнався що у нього ВІЛ і на наступні два десятиліття занурився в абсолютне саморуйнування. І вже лежачи на смертному одрі в тюремній терапії, знаючи що через два тижні його не стане, Стас зрозумів, що найбільше за все він хоче просто жити.  

За бортом
19.04.2018 - 26.04.2018

Ремейк однойменного фільму "За бортом" 1987 года, який розповідає про багатого власника яхти, що володіє дуже поганим характером, якому вирішує помститися його колишній працівник.

Відпадний препод 3
19.04.2018 - 26.04.2018

Класний керівник Зекі Мюллер уже багато пройшов разом зі своїм важким класом. Ці підлітки щодня химерують таке, що навіть уявити складно. Але для учнів Зекі є своїм хлопцем, який уміє вирішувати їх проблеми і просто може круто провести з ними час. Але ось у них всіх з'явилася нова біда – підсумкові іспити в кінці року. Кожен зі старшокласників повинен отримати хоча би прохідний бал, щоб закінчити школу. Тільки ось ці діти зовсім не створені для отримання знань. Як змусити щось вивчити тих, хто навіть читає щось з натяжкою? Важке завдання для відмінного препода.

Вінчестер. Будинок, збудований привидами
19.04.2018 - 26.04.2018

Сара Вінчестер, спадкоємиця знаменитої збройової компанії, живе одна в грандіозному семиповерховому будинку, архітектура якого не піддається логіці, а коридори подібні лабіринтах. За розпорядженням невтішної вдови особняк постійно перебудовується і нескінченно споруджуються нові стіни. Але будує вона не для себе, не для своєї племінниці або талановитого доктора Еріка Прайса, який приїхав в особняк на її запрошення. Сара будує пастку для сотень мстивих примар, і найстрашніші з них хочуть розправитися з кланом Вінчестерів  

За подих від тебе
19.04.2018 - 26.04.2018

Одного дня життя парижан перевертається догори дриѓом. Раптово з каналізаційних каналів починає з’являтися туман та вбивати людей на вулиці. Це явище встигає охопити всю столицю, залишивши живими тільки тих, хто встиг сховатись на верхніх поверхах будівель і дахів. У цій катастрофічній ситуації подружня пара намагається зробити все, щоб врятувати себе та свою дочку, прив’язану до квартири через невиліковну хворобу... 

Таксі 5
19.04.2018 - 26.04.2018

Переведений до поліцейської дільниці міста Марселя офіцер призначається відповідальним за упіймання банди італійських грабіжників на потужних автомобілях «Феррарі». А на допомогу йому прийде старша племінниця Даніеля, жахливий водій на легендарному білому таксі.

Показ кращих документальних фільмів фесту "Ars Electronica"
21.04.2018 18:30

Книгарня "Є" та проект "Артхаус Клуб" запрошують на показ кращих документальних та ігрових фільмів австрійського фестивалю "Ars Electronica 2017" мовою оригіналу з українськими субтитрами. В рамках фестивалю "Тиждень австрійського кіно". Колекція короткометражок представляє анімаційні стрічки, відеоарт, кращі документальні та ігрові фільми австрійського фестивалю Ars Electronicа.Фільми: Життя з Германом Х. Роттом | 11:02 | Чінтіс Лундгрен (Естонія) Коли-небудь в майбутньому | 10:29 | Жюльєн Регнар (Франція) Зіткнення (Making-of) | 2:56 | onformative (Німеччина) Вечірка у саду | 7:25 | Теофіл Дюфресне, Флоріан Бабікян, Габріель Грапперон, Лукас Наварро, Вінсент Байю, Віктор Кайр (Франція) Вторгнення у галерею | 2:38 | Skullmapping (Бельгія) Відсутність Едді Тейбла | 12:17 | Руне Спаанс (Нідерланди) Prix Ars Electronica 2017 / Почесна згадка Світло народження [3D-голограма] | 2:57 | Нобумічі Асаї (Японія) Рай – Сучасна інтерпретація «Саду земних насолод» | 03:00 | Студія Smack (Нідерланди) Подвійний король | 9:47 | Фелікс Колгрейв (Австралія) Prix Ars Electronica 2017 / Почесна згадка Брендовані сни | 2:13 | Студія Smack (Нідерланди) Prix Ars Electronica 2017 / Почесна згадка Ясний | 6:13 | Тарек Мавад, Фрідріх ван Шуор (Німеччина) Порядок з хаосу | 4:18 | Максим Косере (Франція), Prix Ars Electronica / Почесна згадка Нічний яструб | 08:50 | Шпела Чадеж (Словенія / Угорщина) Prix Ars Electronica 2017 / Почесна згадка Франк Ріджіо – TTTT (Музичний кліп) | 3:56 | Мерт Кізілай (Туреччина)