Афіша подій у місті Тернопіль на сьогодні 15 грудня 2018

Дати:
Розділи:

Вечірки

ZSUF LOOP

Запрошуємо вас на ZSUF LOOP - останню атомну вечірку року.Лайнап:- Alien Autopsy- Clasps- Dr.Ubilov- Dj Bodhy- Ausweis Controller- DJ КапустаЗа ковер-арт дякуємо ХінамуріВхід вільний або заплати скільки зможеш

Guest Bartending

Guest Bartending by Mariia Baranets!

Dj Dark Dezert, Mc Daniloff

Dj Dark Dezert, Mc Daniloff, резиденти нічного клубу Malevich: Dj Ruladi, Dj Presto, Dj Volkov, Dj Air. Вартість для дівчат - 80 грн, для чоловіків - 100 грн.

Mafia salsa New Year PreParty

Усім усім! ...місто спить... сальсероси прокидаються...Передноворічна карнавальна вечірка. Щорічна вечірка, як підсумок всього року, нові досягнення, новий ріст, святкування у колі рідних сальсеросів, бачатеросів, кізомберосів, зукеросів та реггетонеросів.  Mafia salsa Party. Dress Code: black & gold ganster. Price: до 14/12 - 90/80*, 15/12 -120 грн. *з карточками сальсаголіка (термін навчання від 1 року). Програм вечірки: шоу номери конкурси та гра розіграші подарунків Наша щорічна традиція - приходимо з маленькими подаруночками, скидаємо в мішок Діда Мороза, в кінці вечора кожен рандомно витягує собі подарунок.

Музичні виступи

Wild Tribe

Привіт Тернопіль!Приготуйся до потужного звукового удару, адже до Вас їде енергійна та гаряча банда з сонячної Одеси! Беріть із собою сонцезахисний крем, адже у ПАБі "Хмільне Щастя" 15 грудня буде дуже спекотно. Ви почуєте презентацію EP "Desire, Lust n' Violence" а також інші хіти групи Wild Tribe. Вдягайте зручне взуття, беріть своїх друзів та йдіть отримувати сатісфекшн.Вхід безкоштовний.

Ігри

Fifa Ternopil Open Cup
15.12.2018 11:00

Приходь, грай, вигравай "FIFA19"! Внесок - 100 грн. Деталі за нижчевказаним телефоном. 

Мистецькі заходи

Документальна виставка до 100-річчя ЗУНР

Відкриття виставки "Листопадовий зрив" (до 100-річчя проголошення Західно-Української Народної Республіки).

Мірта Бобан. Про важливе
13.12.2018 - 03.01.2019

Молода хорватська художниця Мірта Бобан, опановуючи власну творчу енергію, звертається до засад сюрреалізму та примітивізму, водночас апелюючи до виявлення гендерного аспекту творчості, інтуїтивного підходу до прояву емоційної складової творчого процесу. Зважаючи на важливість самого процесу творення, який не припиняється, навіть після того як автор поставив умовну «крапку», а лише розпочинається, коли глядач стає співтворцем, який вступає у взаємодію з твором і вносить свої смисли. Але парадоксально, що думка ззовні для мисткині важлива, але не визначальна, подекуди навіть спонукає її чинити навпаки. Художниця ставить собі за мету вивести глядача за межі, провести його через кордони, ледь не вимагає дослідити власні обмеження.

Презентація книги під назвою "#Чуєш, коли приїдеш додому"

Презентація першої інстаграм-книги під назвою «#Чуєш, коли приїдеш додому?».В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться презентація першої інстаграм-книги під назвою «#Чуєш, коли приїдеш додому?». Авторкою збірки є львівський філолог Юлія Сливка.Це збірка історій, онлайн-есеїв чи інтернет-новел, – називайте, як завгодно. Вони, саме такі, – про бабу Богдану, яка регоче безупину, і діда Богдана, що любить її понад усе, про незбагненного Бога і велику-велику Любов, про сільське дитинство авторки й різні дорослі досвіди, а часто навіть про смерть, – виникли в недоречному для себе місці – у мережі Instagram. Вхід – безкоштовний

Походи, екскурсії

Скелі Гуцульщини: Сокільський хребет і Писаний Камінь

Сокільський хребет та гора Писаний Камінь – одні з найгарніших місць на Гуцульщині, і одночасно вони є легкодоступними та приємними, без різких перепадів висоти та затяжних крутих підйомів. Краси цим місцям додають масивні скелі і гарні краєвиди на довколишні гори. В перший день мандрівки ми пройдемо Сокільським хребтом і оглянемо найбільш популярні тамтешні природні пам’ятки. Далі зупинимось в селі Яворів, де смачно повечеряємо і переночуємо в садибі. А наступного дня відправимось до найбільшої в цій місцевості скелі на горі Писаний Камінь. Необхідна попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням. Вартість 1550 грн/чол. Входить: трансфер Тернопіль-гори-Тернопіль, харчування згідно програми (два обіди-перекуси, вечеря і сніданок в садибі), супровід гіда, страховка, проживання в садибі

Навчання та розвиток

Beauty day: вагітна та прекрасна

Вагітність - прекрасна пора передчуття дива, очікування появи на світ маленької людини, вашої частинки. Це дев'ять місяців суцільних емоцій, які назавжди залишаться в пам'яті як найщасливіший період життя. Під час вагітності в організмі відбувається чи мало змін, відповідно потрібно знати як на них реагувати. Наші лікарі допоможуть Вам розібратися в багатьох дуже важливих питаннях.Скільки? - Безкоштовно!Для Вас будуть виступати 3 дуже цікавих спікерів. Найкращі фахівці в сфері дерматології, стоматології та гінекології: Світлана Галникіна @drlana1 - (лікар дерматовенеролог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, член Американської академії дерматології, член WDS (Woman's Dermatology Society)) . Ольга Веселовська @klinikaproshchyn - (лікар стоматолог-ендодонтист).  "Здорова усмішка мами - запорука здорових зубів малюка". Мар'яна Кушка @mariana_kushka - (лікар акушер-гінеколог, реабілітолог, спеціаліст з естетичної гінекології). " Післяпологове відновлення: для чого воно потрібне, як проходить та які проблеми попереджає? ". Буде дуже багато цікавої та необхідної інформаціїНе зволікайте, реєстрація за номерами телефону.

Семінар-тренінг "Переродження"

Семінар-тренінг «Переродження» – це тренінг із глибоким і комплексним підходом до вирішення більшості людських проблем та по досягненню бажаного.Для тих, в кого:- погані стосунки із протилежною статтю, або їх відсутність;- погані відносини із батьками, дітьми, рідними;- питання з роботою, грошима, творчі кризи;- депресії, відсутність сили, енергії жити, діяти;- проблеми із здоров’ям (на тренінгу глибоко пропрацьовуються психосоматичні причини хвороб).Для тих, хто бажає:- зрости особистісно – відкрити і розвинути в собі корисні людські якості (воля, любов, цінність, повага до себе і т.п.);- пізнати свою справжню природу.Семінар рекомендується вагітним, як шлях до легких пологів. Долаються страхи пов’язані із народженням дитини, зникає тонус матки і т.д.Переваги тренінгу:- за допомогою спеціальних методів, залишається те, що створює проблему або заважає досягнути ціль. Це несвідомі деструктивні програми, переконання, глибокий негативний досвід, які, в свою чергу, породжують різного роду страхи, табу, крадуть енергію, силу, віру в себе;- дається не тільки інформація, алгоритми, розуміння, як вирішити проблему, чи досягнути ціль, а створюються умови для відкриття чи збільшення необхідних якостей – сміливості, волі, цілеспрямованості, відчуття власної гідності, любові, уміння прощати і рухатись далі;- індивідуальний підхід до кожного учасника;- вирішуючи питання з яким, прийшов на тренінг, інші, в певній мірі, вирішується автоматично. Наприклад, вирішуючи питання стосунків із протилежною статтю, людина налагоджує відносини із батьками, зростає особистісно – піднімає свою самооцінку, розвиває силу волі, пізнає самого себе, стає цілісною особистістю.Практично опрацьовуються теми: особиста сила, любов, дитинство, страхи, батьки – діти, радість.Переписується травматичний досвід людини, що був набутий під час:- перебування в утробі матері. Наприклад: токсикоз - породжує несвідоме обмеження себе в радостях життя; бажання батьками дитини конкретної статі - наслідок відмова від своєї жіночності («Баба з яйцями»; дружба з хлопцями, але відсутність справжніх стосунків, як між чоловіком і жінкою), чи чоловічності (чоловік «Ні риба, ні м'ясо»; друг дівчат, а не бажаний сексуальний партнер, чоловік); не бажана дитина і т.д.- в процесі народження (кесарів розтин, видавлювання плоду, розриви у матері, відірваність від матері після родів і т.д.).В процесі проходження тренінгу, людина оволодіває потужним методом самодопомоги, особистісного і духовного розвитку, який матиме змогу самостійно використовувати для вирішення нових життєвих задач - метод Ребефінг.Семінар рекомендується проходити після знайомства з Ребефінгом, яке відбувається на заході під назвою: "Знайомство з Ребефінгом/Rebirthing".Тренінг комфортно проходити у зручному (спортивному) одязі.Тривалість тренінгу: 5 вечорів по 4-6 годин.Кількість місць обмежена – до 12 осіб.Вартість: 3000 грн.

Формування соціальних навичок у дітей та підлітків з ОП
15.12.2018
вул. Михайла Глінки, 1(Родина Кольпінга)

Семінар "Формування соціальних навичок у дітей та підлітків з порушеннями розвитку методами Прикладного аналізу поведінки"Семінар організовується для батьків, які виховують дітей з особливостями розвитку

15х4

15х4 - серія некомерційних заходів в різних містах світу для фанатів науки та лекторів. Ми хочемо, щоб люди виступали та ділилися знаннями.Ми зібрали для вас чотирьох нових крутих лекторів! На вас чекають чотири 15 хвилинні лекції на найрізноманітніші теми.Будемо вдячні за реєстрацію за нижчевказаним посиланнями. 

Вечір живопису "Котики"
15.12.2018 18:30
вул. Шевченка 4/1 (Синя пташка)

Хто-Хто! Прикольні котики в пальто! Всі люблять котиків, а дехто їх навіть і малює! Ми ніколи не подорослішаємо настільки,щоб не носити котячі вушка!)Цієї суботи в "Пташці" буде вар'ятський творчий вечір, безліч ідей та стилів для створення котико-картини, а також поговоримо про цінність наїв-арту та їстимемо кото-кекси)Дрес-код - котячі вушка, а ніс та вусики домалюємо для нашої фотосесії на місці у майстерні.Всі матеріали включено.Ціна - 260 грн. Попередній запис - це класно!

Динамічна медитація Ошо

Динамічна медитація Ошо – це набір вправ створених, в першу чергу, для пізнання самого себе. Одночасно, медитація дає можливість: усвідомити, прийняти і проявити різні людські емоції, як наслідок емоційна стабільність; здійснити профілактику хвороб, які з'являються в результаті подавлення емоцій (серцево-судинні захворювання, хвороб травної, нервової системи); відчути тотальне розслаблення душі і тіла; вільно проявити себе справжнього; увійти в стан тут і зараз. Особливості методу - це змога: випустити деструктивні емоції, такі як: злість, агресію, гнів, роздратування в комфортних і спеціально підготовлених умовах. Можна сопіти, кричати, бити себе в груди, ревіти, голосно сміятись і т.п.; підняти і відпустити (завдяки спеціальній техніці дихання) ті самі емоції, що зазначені вище, але які не свідомі, чи забуті, що не заважає їм впливати на життя людини потайки, здебільшого проявляючись через хвороби, незрозумілу роздратованість, нервові зриви, виснаженість та депресивні стани. Вартість:- 50 грн. при оплаті до 10 грудня включно;- 75 грн. при оплаті до 13 грудня включно;- 100 грн. в день події.

Равликова школа: Як заробити більше 1 000 000 з гектара?

Бажаєш відкрити равликову ферму? Хочеш отримати унікальні знання та підтримку? Вперше в Україні є можливість пройти глибоку 2 денну школу, із можливістю долучатись до щомісячних зустрічей онлайн та офлайн по обміну досвідом, та отримати все для впевненого старту. Буде цікаво та корисно для тих хто хоче відкрити домашній бізнес на додатковій основі, так і тим,  хто бажає запустити високорентабельний фермерський проект. Найбільш цінний в цій справі досвід і подальша можливість спільного експорту в країни Євросоюзу. Тому Ми готові ділитися напрацюваннями, чи допомогти розробити бізнес план, та посприяти на етапі впровадження. В Україні цей бізнес тільки зароджується. Якщо Ти готовий до нового та перспективного, любиш стабільний та прогнозований бізнес, вмієш навчатись, та швидко впроваджувати набутий досвід - тоді реєструйся за посиланням.Додаткова інформація за нижчевказаним номером телефону.

Тренінг "Моделювання організаційної культури закладу освіти"

У формах організаційної культури кожний співробітник школи усвідомлює свою роль в її системі, те, що від нього чекають і як найкращим чином він може відповісти на ці очікування. В свою чергу, кожний знає, що він може чекати від школи, якщо буде плідно виконувати свою місію. Організаційна культура не виникає сама по собі.   Завдання навчального тренінгу:1. Навчитись розрізняти різні види організаційної культури закладу освіти, оцінювати власну організаційну культуру на основі критеріїв.2.Ознайомитись з порядком оновлення Правил внутрішкільного розпорядку.3. Вивчити форми і види маркетингової діяльності керівника як виду презентації навчального закладу.4. Освоїти норми управлінської культури керівника.5. Набути умінь самопрезентації з використанням емоційного інтелекту.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями. 

Навчальний курс "Чарівні метафоричні карти та казкотерапія"
15.12.2018 10:00
вул.Руська, 21, БП "Роксолана"

Асоціаціїя Розвитку Глибинної Психології та Коучингу (Association for the development of depth psychology and coaching) запрошує на навчальний курс "Чарівні метафоричні карти та казкотерапія"Курс буде цікавий і новачкам і практикам: психологам, коучам, соціальним працівникам, студентам старших курсів, батькам, і всім, хто прагне до самопізнання, до особистісного та духовного зростання.На курсі ви:~ Познайомитеся з інноваційним психологічним інструментом - метафоричними асоціативними картами~ Пізнаєте глибокий сенс метафори в роботі з несвідомим~ Познайомитеся з різними варіантами роботи з МАК~ Навчитеся «розпаковувати» карту, робити її промовисттю з вами~ Навчитеся працювати з МАК або удосконалите свою майстерність і відкриєте нові перспективи в роботі з картами~ Отримаєте в свій професійний арсенал або для домашнього користування, і відпрацюєте на практиці базові і найефективніші техніки по роботі з МАК:* Я-концепція* відносини* Пошук призначення* фінанси* Робота з негативними переживаннями* Планування, цілепокладання* Ситуації вибору* Психосоматика~ Познайомитеся з більш 30-ти авторськими колодами МАК~ Побуваєте в ролі клієнта і терапевта сесії з МАК~ Підвищите свій творчий потенціал.По закінченню курсу ви отримаєте сертифікат від Асоціація Розвитку Глибинної Психології та Коучингу (ADDPC) та можливість членства в асоціації.У програму курсу входить - вісім одноденних модулів на різну тематику та сертифікація. Перший модуль 15 грудня 2018 з 10.00 до 18.00. Навчання проводиться один раз в місяць, один день у суботу(розклад навчального проекту узгоджується)Орг. внесок за один модуль:При оплаті до 30 листопада - 600 грн.до 10 грудня - 650 грн.в день навчання - 700 грн.Сума оплати не змінюється впродовж навчання!Увага! Для студентів внесок - 500 грн.

Метафора. Практичне застосування у психології

Громадська організація «Психологічної допомоги і просвіти «Знайди себе» запрошує у навчально-терапевтичний проект «Метафора. Практичне застосування у психології». Даний курс складається з шести одноденних модулів, кожен з яких має власну тематику. Структура модуля – 25% теорії, 75% практики. По завершенні навчання надається сертифікат від ГО ПДП «Знайди себе» з вказаними годинами і тематикою пройдених модулів. Програма розрахована на психологів, вчителів, соціальних працівників та студентів, яким цікаво досліджувати себе, пізнавати нове та отримати у свою скарбничку нові техніки та методики для роботи. Мета програми: розширення та систематизація теоретичних знань щодо поняття метафори; освоєння навичок практичного застосування метафори у процесі самопізнання та психологічному консультуванні. Завдання програми: ознайомити учасників з різними видами метафор та особливостями їх застосування; розширити арсенал методик у роботі психологів; розвинути навички творчої імпровізації під час роботи з клієнтом; осягнути все різноманіття метафор та їх можливостей у роботі, буденному житті. Програма проекту: Тема 1: Терапевтична метафора. Поняття і застосування. поняття метафор, їх різновидів та особливостей сфери та способи використання метафор в роботі психолога алгоритм створення терапевтичних метафор Тема 2: Метафоричні асоціативні карти. види та призначення різних колод МАК базові техніки роботи з МАК Таро як інструмент у роботі психолога Тема 3: Казки і міфи способи роботи з казкою в терапії аналіз казки, міфу написання терапевтичної казки міфи як сценарії нашого життя Тема 4: Тілесна метафора. робота з образом власного тіла рухи та жести як спосіб висловитися метафори психосоматики Тема 5: Сексуальна метафора. використання метафоричного мовлення для зниження тривоги клієнта, підвищення комфорту при спілкуванні на тему сексу сексуальні сценарії в казках метафора в спілкуванні пари, що знаходиться в стосунках Тема 6: Сновидіння як метафора реальності. сни як важлива складова психічної реальності людини робота зі сновидіннями у процесі консультування метафори трактування сновидінь Ведуча програми Шейкіна Тетяна - психолог психоаналітичного напрямку, член Української спілки психотерапевтів, консультант в напрямку Позитивної психотерапії, арт-терапевт Східно-Європейської асоціації арт-терапії (ЕЕАТА, Софія), казкотерапевт, таролог, автор і ведуча психологічних ігор, співавтор та тренер освітнього проекту «Казкотерапія», голова громадської організації «Психологічної допомоги і просвіти «Знайди себе», керівник проекту «Таємниці нічних казок». Вартість одного модуля 500 грн. по передплаті, 600 грн. в день проведення. Щодо питань оплати і запису телефонуйте за нижчевказаним номером телефону.  

Визначення соціотипу. Профорієнтація. Психологічна сумісність

Запрошуємо всіх на нову соціонічну зустріч, яка відбудеться цієї суботи!Ця зустріч присвячується визначенню соціотипів, наданню рекомендацій по профорієнтації та психологічній сумісності. Запрошуємо відвідати наше заняття всіх охочих - вхід для всіх вільний! А якщо Вас цікавить визначення свого психологічного типу, то для цього обов'язково потрібен запис, який можна здійснити за нижчевказаним посиланням. 

English Speaking Club
15.12.2018 17:30
Бібліотечний ресурсний центр "Вікно в Америку"

 

Спорт, здоров’я

Оздоровча гімнастика

В програмі:- Всіх, хто бажає збадьоритись та гарно провести час, запрошуємо на заняття. Також виконаємо дихальні вправи, котрі покращать настрій та додадуть відчуття внутрішнього спокою.Форма одягу бажано спортивна, але не обов'язково.Вхід вільний(Якщо маєте можливість та бажання, можете долучитись благодійними внесками до розвитку клубу)Дізнатись детальніше можна за нижчевказаним посиланням.

Тренування в басейні на каяках разом із #TureTeam

Запрошуємо активних та завзятих, а також тих, хто не встиг влітку насолодитись тренуванням на тернопільському ставі до тренування на каяках у басейні, які відбуватимуться щосуботи.Вартість разового тренування: 300 грн з особи (у вартість входить оренда каяка, весла, жилета та спідниці, робота інструктора)4 відвідування підряд - 900 грн;Заняття включатиме:- відпрацювання техніки греблі;- навчання "ескімоського" перевороту;- відпрацювання навиків веслувального слалому.- навчання гри в кануполо;З собою потрібно мати:- тапочки в басейн;- полотенце;- засоби особистої гігієни;- шапочка для плавання;- прищепка на ніс;- купальник/плавки (неопренового гідроодягу брати не потрібно).Зголошуйтесь завчасно за номером нижче. Кількість місць обмежена. Діє 100% передоплата за тренування (перерахунок на картку, деталі після зголошення).

Відкритий 5km забіг Ternopil runday! / Free 5km run
15.12.2018
площа на набережній перед Центральним причалом

runday - це національна спільнота бігунів та волонтерів з єдиною місією: зібрати 1 мільйон людей, які регулярно бігають або ходять 5 кілометрів.Ternopil runday - це пробігтися 5км по найбільш безпечній та екологічній біговій локації у Тернополі. Це зустріти бігових друзів, познайомитися з досвідченими атлетами, долучитися до бігової спільноти, дізнатися про найцікавіші бігові заходи, знайти тренувальний клуб у своєму районі та весело провести час у дружній компанії. При цьому бігати не є обов'язковою умовою, натомість дуже цінується волонтерська допомога: засікати час, сканувати учасників, роздавати токени, фотографувати та проводити розминку/заминку, бо runday - це соціальний проект, який тримається на волонтерській ідеї! (більше про волонтерство: https://runday.org/volunteering/)Тож, щосуботи зранку ми збираємось: площа на набережній перед Центральним причалом (як спуститись сходами з фонтаном «Каскад»).Знайомимося, робимо групову розминку та біжимо 5км! Час кожного фінішера фіксуємо та викладаємо на сайті runday.org. Крім того, ми прагнемо фіксувати наші емоції, і дуже вдячні, коли учасники позначають на світлинах себе, друзів і знайомих...Ми бігаємо за будь-яких погодних умов! Наші заходи ми ніколи не відміняли та не переносили...Долучитися дуже просто:- безкоштовно зареєструватися (достатньо 1 разу на всі забіги, навіть на інших локаціях)- не зважати на погоду, настрій чи на жодні обмеження щодо віку або спортивної форми...- дістатися вчасно до точки збору (локація на Google maps).

Волонтерство, благодійність

Акція "Миколай про тебе не забуде"

Допоможемо Миколаєві у 2018 році прийти до усіх-усіх діток в Тернополі.Вже цієї суботи, 24 листопада, в місті стартує акція «Миколай про тебе не забуде». Триває пошук волонтерів для першого пакування пряників. Його розпочнуть о 16 год. в церкві Йосафата. Тож запрошуємо молодь віком від 15 років стати помічниками Миколая.Зареєструватись охочі можуть за посиланням.Обов’язками помічників є збір складників подарунків (іграшок, солодощів, засобів особистої гігієни, шкільного приладдя тощо), пакування їх та вручення діткам.До слова, у Тернополі акцію проводять вже 14-ий рік поспіль. Миколай протягом неї відвідує домівки дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей-сиріт та напівсиріт, дітей з сімей, котрі опинились у скрутному становищі. Списки оновлюють щороку. Загалом в Тернополі проживає близько 2 тис. потребуючих дітей віком до 12 років.У 2018 році запланували такі заходи:- збір складників подарунків (8.11-15.12);- реєстрація волонтерів (Помічників на Фабриці, під час розвезенняподарунків та водіїв);- випічка, пакування та продаж пряників (24.11 – 17.12);- «Майстерні Св. Миколая» - творчі гуртки, розваги та ігри для розвитку дитини (проводяться для усіх бажаючих) (11-15.12);- складання подарунків на Фабриці Св. Миколая (15-18.12);- вручення подарунків дітям (18-19.12).Фабрика Св. Миколая відкрита в храмі Св. Свмч. Йосафата (вул. Лучаківського), довідки за телефоном.

Дитячі заходи

Готуємося Миколая зустрічати!
15.12.2018 10:00
проспект Злуки, 49

Коли очікуєш чуда, воно точно стається, а коли разом з друзями починаєш весело "чудити" - то жодних варіантів - диву бути! "МіРа" запрошує найдружніших друзів на веселу забаву - приготувань до зустрічі Святого Миколая!!!!Ми поринемо у казку, і зробимо все, щоб Миколая подарунки не оминули найчемніших малюків, а позитивний настрій обіцяємо усім присутнім на цілий рік!!! Отож, до зустрічі!!!!

English Speaking Club
15.12.2018 14:00
вул. Руська, 16а (Мовно-консультаційний центр "Іноземні мови за чашкою кави")

Ваша дитина вивчає англійську в школі, але боїться заговорити англійською мовою під час подорожі? Ви хочете, щоб ваш син або дочка з інтересом вивчали англійську мову?Ми запрошуємо Вас у наш клуб «English Speaking Club»!На зустрічах ми намагаємося створити таку атмосферу, в якій дитині буде комфортно освоювати та практикувати англійську мову. Та база, яку отримує дитина на початковому етапі освоєння мови, залишається з нею назавжди. Зустрічі в клубі містять комунікативні ігри на англійській мові, міні-сценки, пісні, вірші, творчі ігри. Мета клубу: зняття мовного бар'єру, активізація словникового запасу, підвищення інтересу до вивчення іноземних мов.Вік учасників: 3-5 клас. Вартість: 100 грн

Адвентова DIY-майстерня

Грудень зачаровує очікуванням зимових свят! Вловлюєте у повітрі аромат хвої, мандаринок та імбирного печива? Саме у грудні ми відчуваємо потяг до затишних товариських посиденьок, ароматного чаювання та рукотворення! І якщо ви хоча б раз не виготовляли щось у грудні руками - чи то пряники, чи то снігову фортецю - ви не жили.Якщо вам хочеться створити своїми руками затишний зимовий декор, неповторний мімішний подарунок подрузі, виняткову річ собі чи рідним, вам неодмінно слід завітити у нашу майстерню. Поділимось з вами: професійними порадами і допоможемо створити красиву річ ідеями, лайфхаками та рекомендаціями щодо виготовлення речей з підручних матеріалів у техніці "зроби сам" печеньками, які дбайливо випечемо для наших творчих оказій Вартість 1 творчої зустрічі: 200 грн. Абонемент на 4 творчих зустрічі у грудні: 700 грн. Усі матеріали, заготовки та користування інструментами включено у вартість! Обов'язкова попередня реєстарція за нижчевказаними номерами телефонів.

Майстер-клас "Різдвяна витинанка"

На свята українці виготовляли особливі витинанки: у вигляді сніжинок-зірочок, хреста, у вигляді барвінку чи постатей ангелів. Витинанка була оберегом, її чіпляли на сволок, де висіла дитяча колиска. У вигляді серветок з ажурно вирізаними краями вони прикрашали полиці буфетів та тумбочок, служили замість фіранок на вікнах навіть у містах у важкі для держави часи, особливо після війни. У Тернополі є відома майстриня, яка дивовижно працює у цій техніці це Галина Дудар. Ми запросили її до нас, щоб вивчити особливості народного ремесла та створити таку актуальну на сьогодні домашню оздобу. Реєстрація за нижчевказаним телефоном.

Міжнародний день чаю

Do you like TEA? Увага! Вам холодно? Зігрієм! Спекотно? Вгамуємо спрагу!Незвично-тепла чайна вечірка на ОБА-НА студії саме в міжнародний день чаю – 15 грудня! Настав час коли ЧАЙ хочеться пити не просто особливий, а ще й по-особливому. Усі учасники нашого свята ознайомляться з «Tea Morallities», які власноручно написала сама королева та спробують себе у ролі істинного англійського аристократа протягом чайної церемонії з тістечками. Прекрасна та дружня атмосфера для засвоєння нової лексики! А на згадку кожен «вже майже англієць» виготовить спеціальний чайний аксесуар під улюблену кружку (принести із собою!).Кількість місць обмежена! Попередній запис обов`язковий за нижчевказаним телефоном. Тривалість – 1,5 год. Вартість – 100.00 (до 14.12.18 включно)Вартість квитка у день Tea Party (15.12) – 150.00Заходьте на чай!  High spirits – гарантуємо!

Інше

Міжнародна виставка котів
15.12.2018 - 16.12.2018 09:00

В программі виставки спеціалізовані шоу (окраси, очі, тіккінг і т.д.), веселі конкурси для власників муркотунчиків, дітлахів та дорослих. Безліч подарунків та веселощів!

Кіно

Лускунчик і чотири королівства
14.12.2018 - 17.12.2018

У найважчі часи тільки Різдво приносить щастя в кожен будинок. Тільки ось юна Клара не хоче нічому радіти. Але її хрещений батько Дроссельмейер зробив їй незвичайний подарунок, який дозволив дівчинці потрапити в захопливий паралельний світ. Клара потрапила у світ, створений її загиблою матір'ю. У цьому королівстві є кілька областей: Країна Снігів, Країна Квітів, Країна Солодощів. Пробувши трохи там, дівчина зустрічає солдата Філіпа та розуміє, що вона принцеса, а мати її – королева. А ще Клара дізналася, що всі ці землі в небезпеці, адже їх хоче захопити Імбирна Мати разом зі своєю мишачою армією. Кларі треба дістатися до Четвертої Країни та дати бій ворогові. Цей світ потребує гармонії.   Квитки можна придбати у касі кінотеатру чи за нижчевказаним посиланням.

Людина-павук: Навколо всесвіту
14.12.2018 - 17.12.2018

Знайомтесь, це Майлз Моралес. Звичайний темношкірий підліток із Брукліна в Нью-Йорку, у якого тато працює офіцером поліції. І батько дуже сильно любить свого сина, намагаючись дати йому найкраще і захищаючи від різних бід. Але Майлз не такий звичайний, яким здається – він Людина-Павук. Як виявилося, не єдиний. Одна штука, яка називається Суперколайдер, відкрила паралельні всесвіти, із яких з'явилися інші Люди-Павуки: Пітер Паркер, Гвен Стейсі, Нуарний павук та інші. Усі вони не підозрювали про існування одне одного до цього моменту, але зараз їм потрібно об'єднати зусилля, щоб їх всесвіти не зникли назавжди. Придбати квитки можна в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням.

Смертні машини
14.12.2018 - 17.12.2018

Світ уже давним-давно не такий, як раніше. Сотні та навіть тисячі років тому трапився апокаліпсис, який знищив багато цивілізацій. Людський рід навчився жити в цьому новому світі – світі рухомих міст. Тепер ці величезні згустки металу, каменю та інших матеріалів розсікають пустельні території в пошуках ресурсів для виживання. І найгірше те, що іноді великі мегаполіси пожирають маленькі міста заради цих самих ресурсів. І королем серед гігантів є Лондон – він знищує все на своєму шляху. Зупинити його може тільки загадкова дівчина на ім'я Естер Шоу. Разом з іншими бунтарями вона готова зробити все, щоб змінити цей світ на краще. Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням.

Кадавер
14.12.2018 - 17.12.2018

Працювати в морзі – не найприємніше, що є в цьому світі. Кожен день тебе оточують одні мерці, які з тобою ніколи не поговорять, і слава Богу. Меган Рід зовсім недавно влаштувалася в такий похмурий заклад, адже вона нічого не боїться. Але одна нічна зміна багато для дівчини змінила. Її так би мовити "пацієнтом" стала молода жінка на ім'я Ханна Грейс, над якою проводили обряд екзорцизму. Сам процес пішов не за планом і в його ході дівчина загинула. Кажуть, що якщо обряд не був завершений, злий дух зможе знайти собі інше тіло... Протягом усієї ночі Меган буде здаватися, що ця сутність полює за нею та хоче поневолити. Придбати квитки можна в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням. 

Пригоди S Миколая
14.12.2018 - 17.12.2018

Події розгортаються в українських Карпатах. До другокласника Артема напередодні Дня Святого Миколая несподівано з'являється сам Миколай. Насправді це злодій у костюмі чарівника. Хлопчику разом з сестрою-підлітком і місцевою дітворою доведеться проявити справжню сміливість, згуртованість і винахідливість, аби перемогти злодія і врятувати справжнього Супер Миколая.Квитки можна придбати в касі кінотеатру або за посиланням нижче.

Аквамен
14.12.2018 - 17.12.2018

Дії картини розгортатимуться не лише на землі або в повітрі, а й у воді. Головний герой фільму – Аквамен, він же Артур Каррі (Джейсон Момоа). Ще дитиною він усвідомив свою силу, адже міг довго перебувати під водою, швидко плавати і розумів усіх морських мешканців. Його мати Атланна перед смертю відкрила синові таємницю: вона – королева Атлантиди, яку вигнали на сушу. Це і пояснює його неймовірні здібності. Придбати квитки можна в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням. 

Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда
14.12.2018 - 17.12.2018

Перший фільм закінчився тим, що Ньют Скамандер (Едді Редмейн) разом з МАКОСША (Магічний Конгрес США) спіймав найнебезпечнішого темного чарівника Ґелерта Ґріндельвальда. Проте Ґріндельвальд все ж зумів утекти і ще більше загорівся бажанням правити світом! Він згуртував навколо себе чимало однодумців, що бажають лиш одного - домінування чистокровних чарівників над немагічними істотами.Перешкодити планам Ґріндельвальда може тільки один чарівник - Албус Дамблдор (Джуд Лоу). Він об’єднується зі своїм колишнім студентом Ньютом Скамандером, який, незважаючи на небезпеку, прагне перешкодити планам темного мага.Магічний світ дедалі більше розколюється, і любов та вірність навіть найрідніших та найближчих людей пройде серйозне випробування.   Квитки можна придбати у касі кінотеатру чи за нижчевказаним посиланням.

Ральф руйнівник 2: Інтернетрі
14.12.2018 - 17.12.2018

Творці «Крижаного Серця» і «Зоотрополіса» запрошують у пригоду нових часів! На безмежних просторах інтернету є фан на всі смаки: відомі програми, секретні чати, культові меми та герої, кумедне відео та ігри. Здоровань Ральф з такою силою поринає у віртуальний світ, що мережа починає глючити…   Квитки можна придбати в касі кінотеатру чи за нижчевказаним посиланням.

Богемна рапсодія
14.12.2018 - 17.12.2018

Група "Queen" вже давно ввійшла в історію рок-музики, а її лідер Фредді Меркьюрі став однією з найбільш впізнаваних персон ХХ століття. Цей безперечно легендарний колектив кидав виклик музиці тих часів – вони робили революційний звук, щось зовсім нове і небачене до того. Вони боролися з багатьма стереотипами, проходили через сотні та тисячі різних труднощів, щоб все-таки знайти любов мільйонів фанатів по всьому світу. Тепер "Queen" – це культова група з не менш культовими композиціями. Їх історія сповнена успіхів і провалів, дружби та сварок. І все це призвело, напевно, до одного з найкращих виступів на концерті "Live aid" у 1985 році. Це група "Queen".   Квитки можна придбати в касі кінотеатру чи за нижчевказаним посиланням.

Робін Гуд
14.12.2018 - 17.12.2018

Стрічка розповідає про Робіна з Локслі. Не встигнувши повернутися з Хрестового походу, він разом зі своїм товаришем-мавром розпочинає війну проти корумпованої англійської влади в особі шерифа Ноттінгему.   Придбати квитки можна в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням. 

Перегляд трилеру «Вбивство священного оленя»

З 15 грудня 2018 по 1 лютого 2019 року запрошуємо на кіноперегляди в рамках фестивалю «Нове британське кіно». Захід відбувається за підтримки Британської Ради в Україні та компанії Артхаус Трафік і пропонує ближче познайомитися з найкращими британськими фільмами останніх років.Відкриє програму 15 грудня – трилер «Вбивство священного оленя» з Ніколь Кідман, Коліном Фарреллом та Алісією Сільверстоун. У центрі сюжету родина хірурга Стівена Мерфі (Колін Фаррелл). Дружина героя Анна (Ніколь Кідман) та двоє дітей чудово знаходять спільну мову. Проте ідилія родинного затишку опиняється під загрозою. На заваді щастю стає минуле Стівена. Чоловік опиняється перед страшним вибором і кожен з варіантів може завдати болю іншим.22 грудня – трилер «Тебе ніколи тут не було» з Хоакіном Феніксом, відзначений преміями за найкращу чоловічу роль та найкращий сценарій у Каннах. Головний герой – ветеран війни та колишній агент ФБР – рятує дівчат з сексуального рабства. Отримавши завдання витягнути сенаторську доньку з нью-йоркського борделя, він з’ясовує, що брудний бізнес вплетений в павутину змов і масштабної корупції.28 грудня до уваги читачів – документальний фільм-розповідь про природні стихії «Земля: Один вражаючий день». Всього в стрічці представлено 38 видів тварин із 22 країн. Тож можна насолодитися спостереженнями за дикою природою, яка, на щастя, ще у багатьох куточках світу залишається недоторканою.12 січня в рамках фестивалю можна буде побачити добірку найкращих короткометражних фільмів за версією Британської кіноакадемії – «BAFTA: Британія. Коротко 2018». колекція короткометражних фільмів, що були номіновані на премію BAFTA у 2018 році. BAFTA SHORTS — це підбірка для усіх поціновувачів короткого метру, представлена у розмаїтті жанрів і тем. Добірка демонструватиметься з тифлоперекладом та спеціальним субтитруванням.26 січня –оцифрована архівна зйомка хроніки Першої світової війни з фондів Імперського військового – фільм новозеландського режисера Пітера Джексона (відомого за трилогією «Володар кілець») «Вони ніколи не постаріють» (They Shall Not Grow Old). Кожен кадр – це справжні зйомки. При створенні документального фільму не використали графіку. Озвучили фільм актори. Попередньо фахівці з читання по губах допомогли розшифрувати, що говорили люди на плівках.Початок всіх кінопоказів о 15:00 . Покази є безкоштовними, також на заходах передбачено фотозвіт від організаторів. Всі фільми надаються в українській озвучці чи мовою оригіналу з субтитрами.

Бамблбі

1987 рік. Ховаючись від переслідування, Бамблбі знаходить притулок на автомобільному звалищі в каліфорнійському містечку, де живе Чарлі. Дівчині скоро виповниться 18, вона прагне знайти своє місце в житті. І саме вона натрапляє на понівеченого і зломленого Бамблбі. Привівши його до тями, Чарлі моментально усвідомлює: на її шляху виявився не простий жовтий Фольксваген Жук. 

Вечір польського кіно

Ми запрошуємо всіх дивитися фільми, а також на каву та чай з солодощами. З нагоди Різдва, ми пропонуємо Вам "Листи до М". На гостей чекає тепла та дружня атмосфера, а також можливість попрактикуватися у спілкуванні польською мовою. Всі бажаючі зможуть поласувати кавою та смачними солодощами.    Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням. Ціна за вхід 100 грн.   Програма заходів: перегляд усіх частин фільму (щосуботи); святкуввання Польської Вігільї (майстер-класи, розіграші та іню); святкування Польського Різдва (вечір-святкування). На Вас чекають: чудовий настрій; нові знайомства; незабутні враження; приємні бонуси, розіграші та багато іншого.