Події Тернопoля

Дати:
Розділи:

Театр

Вистава "Суто сімейна справа"

Комедійна вистава. Автор п'єси – Р. Куні.Квитки можна придбати у касі театру.

Вечірки

Dj Marocco
21.06.2018 - 22.06.2018

Позитив та музичні ритми від Dj Marocco з Києва. Резерв столиків за вказаним номером телефону.

Fragolino party
21.06.2018

Яскравий та драйвовий вечір в стилі Рожевого фламінго! Додаємо рожевого кольору твоїм будням! Заряджають МС Mr. Bray та Шалений карлик. Пригощає FragolinoВхід до 00.00 вільний для всіх, після М – 70 грн, W – freeДеталі, резерви за телефоном.

Фестивалі, ярмарки

День вуличної музики

Мистецьке об'єднання "Коза" запрошує на найдоооОовший Міжнародний день вуличної музики у Тернополі!21 червня якісна музика від місцевих артистів лунатиме звідусіль:З 12:00 на Єлисейських полях працюватимуть діджеї та міні-бар, ближче до 15:00 до них доєднається гурт NICE CREAMO 17:00 вдаримо по барабанах на галявині біля Koza BarА о 20:00 вибирайте, що слухати на свій смак:- струнний квартет "Міледі" в романтичній атмосфері італійського дворика Bunkermuz- запальних "Настасівських музик" на літньому майданчику ресторану Шинок- чи драйвових Nameless (UA, Ternopil) & Tik Tu у Koza Bar.

Мистецькі заходи

Виставка "Перетин. Віталій Агапєєв"
08.06.2018 - 28.06.2018

Основа "Перетину" створена у вигляді графічного манускрипту — кожен новий лист розкриває новий спосіб трансгресії. Попри рівноправність із зображенням, наявність текстової частини не створює монополію на зчитування усіх смислів, а лише підводить до необхідного вектора ідейного поля. Ми приречені на спостереження постійного розпаду та синтезу всередині та ззовні нас, поки не досягнемо свого фізичного ліміту. Ця діалектична трансформація наш постійний супутник життя. Інколи ми можемо грати з нею, інколи вона грає з нами. Саме це стимулює нас до постійних видозмін, однак органічно цей процес може відбуватись лише за наявності міцного внутрішнього стержня. Однак, знаходячись на грані своїх можливостей легко впасти у відчай, відмовитись бачити новий горизонт, оскільки виникає страх побачити там себе зміненим. Але саме усвідомлення себе, як модальної та динамічної структури, що стимулює у собі постійні метаморфози дає один із головних ключів трансгресії.

Виставка "І небо, і зорі в палітрі моїй"

З 15 по 30 червня 2018 року в Тернопільському обласному художньому музеї відбудеться виставка учениці Тернопільської дитячої художньої школи ім. М.Бойчука дипломантки 1-го Всеукраїнського конкурсу "Змагаймося за нове життя" Христини Ковальчук.

Огляд літератури "Романтик, який позбувся ілюзій"

Захід приурочено до 120-річчя від дня народження Еріха Марії Ремарка (1898—1070), німецького письменника.

Презентація книжки Ґертруди Стайн "Автобіографія Еліс Б. Токлас"
21.06.2018 19:30

Ґертруда Стайн (1874-1946) – видатна письменниця, першопроходиця літератури модерну – постає перед українськими читачами у своєрідній автобіографії, що певним чином показує погляд з іншого боку на події, описані в романі Ернеста Гемінґвея «Свято, яке завжди з тобою». Письменники та художники, діячі культури, чиїми зусиллями було сформоване ХХ століття, низкою пройдуть сторінками цієї книги. «Автобіографію Еліс Б. Токлас» можна читати по-різному – як художній довідник і путівник авангардними майстернями та підмостками Парижа, як історичний роман і, нарешті, як психологічний стилістичний шедевр.

Навчання та розвиток

ТижДень Молоді

Святкуємо тиждень Молоді у Тернополі: цікаві лекції, змагання, розваги для будь-якої категорії тернополян від громадських органіазцій міста.

Школа HR. Ввідна лекція.
21.06.2018 19:00

Вашій компанії потрібен HR? Можливо ви рекрутер-початківець, або хочете ним стати? Тоді вам до нас! Адже у нас мега-крута подія “Школа HR. Ввідна Лекція” від супер-HRa Ніни Дунець, рекрутера з досвідом роботи в одній з найбільших ІТ компаній України.Лекція допоможе розібратись із запитаннями:- хто такий HR-менеджер та його місце в структурі організації,- забезпечення компанії персоналом (пошук, підбір, адаптація персоналу),- корпоративна культура,- оцінка та мотивація персоналу,- навчання та розвиток персоналу,- утримання персоналу.00 грн при попередній реєстрації за посиланням. Ціна на вході без реєстрації 21.06.2018 - 200 грн

Тренінг "Основні стратегії стресостійкості в роботі журналіста"

гідно зі статистичними даними дослідження психологів з Манчестерського університету, професія медійника займає третє місце за кількістю стресів з-поміж 150 різних професій, поступаючись лише шахтарям та поліцейським. Справа в тому, що журналісти зазнають на собі відчутний моральний, психологічний, а часом і фізичний тиск під час виконання своїх службових обов’язків. До того ж медійникам необхідно оперувати величезною кількістю інформації, від якої далеко не завжди є можливість абстрагуватися та відокремитись, що в свою чергу призводить до збільшення рівню стресу, який негативно позначається на багатьох сферах життя. Саме тому виникає потреба у вмінні ефективно долати наслідки надлишкового стресу, пов’язаного із професійною діяльністю, а також до опанування профілактичних засобів, як не допускати емоційне вигорання на робочому місці. Мета тренінгу: дати можливість учасникам знайти внутрішні ресурси для профілактики та подолання емоційного вигорання пов’язаного з професійною діяльністю журналіста. Пройшовши тренінг ви: Дізнаєтесь що таке емоційне вигорання в роботі медійника: симптоми, причини і фази розвитку. Навчитеся діагностиці наявності або відсутності в себе ознак емоційного вигорання, а також визначенню особистих якостей та зовнішніх факторів, які можуть сприяти виникненню емоційного вигорання Отримаєте дієві інструменти для роботи з власним емоційним станом та реакціями на подразники через роботу з тілом і уявою Зміст тренінгу: Знайомство Формування очікувань та сподівань від тренінгу Міні-лекція "Емоційне вигоряння у роботі медійника: симптоми, причини і фази розвитку" Практична вправа на самодіагностику емоційного вигорання як наслідку професійної діяльності. Практичні вправи на Профілактику і корекцію емоційного вигорання у журналістів Підсумок Деталі та реєстрація у приватні повідомлення за посиланням вказаним нижче.

Бібліоняня

Щовівторка о 15:00, щочетверга о 11:00. Майстер-класи, інтерактивні ігри, творча студія (ліплення з пластиліну).

Майстер- клас "Крафтове вітання"

Це знову ми!!! І наш майстер - клас "*Крафтове вітання*"! Листівочки святкові ми вже малювали, отже тепер пропонуємо створити щось цікавіше - крафтовий подарунковий пакетик з Вашою ілюстрацією. Чи буває, що маєте гарний подарунок, можливо навіть створений власними руками, і не знаєте як його запакувати? Тож, приходьте і помалюєм на пакетах!!!На майстер - класі кожен матиме змогу намалювати кілька ескізів, з яких виберемо найкращий. Він і буде узором вашого пакета!!!Всі матеріали надаються!! Вартість - 50 грн. Чекаємо всіх охочих хлопчиків та дівчаток , дорослих та маленьких!!! Будемо дуже вдячні за реєсттрацію

Клуб польської мови для початківців

Вивчення алфавіту, буквосполучень, складання речень, основних часів, загальновживаних дієслів та інше.Є три різні групи: Перша група – щосереди з 15:30 до 17:00. Друга група – щочетверга з 17:30 до 18:30. Третя група – щонеділі з 12:00 до 13:00.

Спорт, здоров’я

Йога просто неба
21.06.2018 17:20
Єліся

Окрім Свята музики 21 червня, у найдовший день року, відзначають також День йоги. Запрошуємо долучитися і виконати кілька асан на свіжому повітрі обабіч озера. Прихопіть з собою килимок і приєднуйтеся, наповнюйтеся енергією сонця від нашої сонячної інструкторки Nadia RotMan. Участь вільна!

Катання на Тернопільському озері

Порядок дій простий - берете човник і весло і за кілька хвилин ви вже в трошки іншому світі. Тут можна відпочити від роботи, побути наодинці з собою/природою, як кортить руху - то погребти і потренуватися, можна взяти своїх друзів і побавитись з ними у веселі ігри на воді. Вибір за вами,Вартість катання: Каяк (1-місний) - 80 грн/год; Каное (2-місне) - 120 грн/год. До човна додається весло, жилет і короткий інструктаж, що і як робити, щоб все було добре). Щоб взяти участь, обов'язково повідомте про своє бажання за номером 0673513635 (Олег) не пізніше, ніж за дві години до катання. Можна також домовитись про прокат човнів на інший, зручний для вас час. Місце збору - пляж "Циганка". Що мати з собою: одяг для купання/катання, рушник, переодяг.

Дитячі заходи

Інше

Go Skate Day
21.06.2018 12:00

Всесвітній день скейтбордингу, святкування якого війшло у традицію для скейтбордистів з усього світу.

Пропозиції

Комплімент від закладу
07.06.2018 - 30.06.2018
вул. Київська 11а(Beef&Pizza)

Хороший вечір з Beef&Pizza! Забронюйте столик та гарантовано отримайте бокал крафтового пива або червоного вина.

Кіно

Від сім'ї не втечеш
04.06.2018 - 12.07.2018

Дуже важко стати популярним і затребуваним дизайнером світового класу – занадто велика конкуренція. Тим більше у столиці моди Парижі. Але у Валентина Ді це вийшло завдяки його уродженому таланту та потягу до прекрасного. Він зі своєю колегою Констанцією стоять за крок від підписання багатомільйонного контракту, але саме в цей момент до Валентина прийшли його родичі. Усі вони абсолютно не такі, як син – робітничий клас із півночі Франції. Ця сімейка тільки ганьбить іменитого дизайнера. Але все змінюється, коли Валентина збиває машина й у нього з'являється амнезія. Він просто повернувся в сімнадцятирічний вік, і не знає свого нового життя. Якщо за 2 місяці йому не повернуть пам'ять, то Валентин ризикує на все життя втратити свій дизайнерський талант і залишитися з родиною заробляти копійки на важкій роботі.

Джим Ґудзик і Машиніст Лукас
11.06.2018 - 02.07.2018

Пригодницьке фентезі за найвідомішою книгою дитячого письменника Міхаеля Енде про симпатичних мешканців крихітної країни Медландії, де за один день можна піднятись на найвищу гору, добитись аудієнції у короля і придумати нову подорож!

Ескобар
19.06.2018 - 25.06.2018

Захоплива історія романтичних стосунків журналістки і всесвітньо відомого наркобарона Пабло Ескобара.

Світ Юрського періоду 2
19.06.2018 - 25.06.2018

Динозаври, що мирно жили на віддаленому острові, вийшли з-під контролю. Спосіб їх створення перестав бути таємницею. Тепер ці технології доступні кільком великим корпораціям. Те, як ці люди розпорядяться новими знаннями, ставить під загрозу безпеку всіх жителів землі.

Суперсімейка 2
19.06.2018 - 25.06.2018

Сім'я, що складається з супергероїв, намагається вести звичайне життя. Але залишатися в стороні, коли навколо несправедливість, вони не в силах.

Світ майбутнього
19.06.2018 - 25.06.2018

Молодий чоловік, що живе в постапокаліптичному світі, змушений відправитися в ризиковану подорож в похмурий і небезпечний світ пустки, щоб відшукати ліки для хворої матері.

Завзяті шахраї
19.06.2018 - 25.06.2018

Коли ти заборгував 400 тисяч доларів небезпечній жінці, краще бігти від неї куди подалі і якнайшвидше знайти спосіб оплатити цей кредит. Ось так і британці Харрієт із Пітером потрапили на гроші, після невдалої гри дівчини. Щоб хоч якось виправити ситуацію та відстрочити оплату, пара тікає до Лос-Анджелесу. Там вони зустрічають ненормальну колишню дружину Пітера, яка непогано піднялася за весь цей час. Джекі (так звуть жінку) постійно світить коштовностями, особливо кільцем із дорогим каменем. Пітер і Харрієт волею-неволею готові піти на все, щоб вкрасти це кілечко та віддати його своєму ворогові. Бо та не знає пощади і вбиває кожного, хто встає на її шляху.

Поліцейський пес
19.06.2018 - 25.06.2018

Перед нами досить незвичайний детектив Макс. Чим же він такий унікальний? Та тим, що він ротвейлер, який говорить. Узагалі не вміє мовчати, ні на хвилину не закриває свою пащу. У цього пса-мачо разом із його напарником-людиною є важлива місія – розслідувати викрадення рідкісних тварин. Для цього Макс під прикриттям стане учасником престижної виставки собак у Лас-Вегасі. Максу доведеться багато перетерпіти заради цього конкурсу краси. Але задля порятунку інших тварин від продажу потрібно йти на все. Та й у пса є підтримка у вигляді декількох друзів. Макс виведе негідників на чисту воду.

Вісім подруг Оушена
21.06.2018 - 25.06.2018

Щойно вийшовши з в’язниці, сестра Денні Оушена Деббі збирає команду для викрадення найдорожчого у світі кольє прямісінько з шиї підступної Дафни Крюгер. Це має статись під час щорічного балу Музею мистецтва Метрополітан.

Здичавіла
21.06.2018 - 25.06.2018

Страшна казка про 16-річну Анну, яка все дитинство провела в чотирьох стінах. Її вихователь залякав дівчинку монстром, що нишпорить зовні і пожирає дітей. Але варто звільненій Анні дізнатися, що це брехня, як починають відбуватися страшні події.

Кінопоказ "Шоу Трумена"
21.06.2018 23:30
Набережна Тернопільського ставу (під "Єлісями")

Усе своє життя від самого народження Труман Бербанк, навіть не здогадуючись про це, цілодобово проводить перед об'єктивами телекамер. Він безвиїзно живе і працює на маленькому острові Сіхевен, який насправді є знімальним майданчиком...

Кінопоказ "Сусіди"
21.06.2018 21:40
Набережна Тернопільського ставу (під "Єлісями")

Головний герой живе по сусідству з базою одного студентського братства - це збіговище буйних підлітків, які вважають себе пупом землі. Один з членів братства, своєю нахабною поведінкою вносить хаос в сімейне життя героя...