Афіша подій у місті Тернопіль на сьогодні 19 жовтня 2018

Дати:
Розділи:

Концерти

Prime Time Тернопіль.Чорним по Білому

До вашої уваги:   Прем'єра кліпів відомих гуртів:▪️Навіки- Андрій ПідлужнийНічлава&Тоня Матвієнко& Піккардійська терція▪️Відчуваєш- СКАЙ / SKAI▪️Не говори - Володимир Трач\ Volodymyr Trach▪️Чорне і Біле - ZOLULYA▪️Ти мій а я твоя - Gunz Live Band - Cover Band▪️Марджанджа- ТОВЕС Бахтале   Церемонія нагородження "Гордість Тернопілля"   Зіркові гості:- Тоня Матвієнко - Олег Собчук(СКАЙ)\ Oleg Sobchuk-  Піккардійська терція- Іван Леньо\ Ivan Lenyo (KOZAK SYSTEM)- Володимир Трач\ Volodymyr TrachФешн покази:?Cалон шкіри та хутра «Ferrizo»\ Ferrizo by Simurg? Fashion designer Lidia Yanitska / Дизайнер одягу Лідія Яніцька \Лідія Яніцька? Vyshyvanka by Ivanna Sivak ? Romanova Ruslana? Adelin FurВиставка картин- Гірняк Тарас | ? Vilena Orli - Галина та Марія ПИТЛИК   Ведучі вечораЮрій Мікоф & Сергій ФаляГригорій Драпак & Вікторія Карчевська

Шоу

Мамахохотала

Студія «Мамахохотала» знову в Тернополі з новою програмою! Ще в 2012 р зібрався колектив, який любив гумор у всіх його проявах. Жарти накопичувалися, команда збільшувалася, потрібно було йти далі. І зародилася ідея перетворити загальне захоплення у щось більше.Так з’явилася студія «Мамахохотала», яка моментально підкорила українську аудиторію. Сьогодні вони представляють вже 8-й сезон свого гумористичного шоу на телеканалі НЛО TV і завоювали репутацію визнаних кумирів молоді.Роки у телеекранів і мільйони переглядів на YouTube ніколи не замінять один перегляд тет-а-тет. Тому відривайся від дивана і екрану – приходь на новий концерт студії «Мамахохотала». Що чекає на тебе? Non-stop мікс жартів, мініатюр і номерів, які ти побачиш і почуєш вперше!   Смішно і офігенно! Зухвало і злободенно! Безбашено… і майже завжди інтелігентно…І, звичайно ж, після концерту зможеш для свого Instagram зробити фото з улюбленими акторами і взяти у них автографи.

Вечірки

Girl party

Dj Koss, Mc Iren, Dmc Dr.V., Mc zhyvchyk. Дівчатам цілу ні вхід безкоштовний, чоловікам - 50 грн. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Формула енергійного кохання
19.10.2018 - 21.10.2018

Нам би дуже хотілолся, друзі, щоб всім нам вистачило і любові до життя, і його, цього життя, життєвої енергії для того, щоб радісно і безтурботно протусити від четверга і аж до неділі в розважальному комплексі Riverside і за якусь там номінально-еталонну одиницю часу щоразу захоплюватись його локаціями: новим суші-баром, наприклад, або диско з його нескінченними резидентськими мєґахітами про нескінченне кохання, або ж караоке в приміщенні ресторану з, без варіантів, неповторною, смачнющою і естетично чарівною ресторанною кухнею, або ще й рестораном з унікальною, пальчики-облизувальною і інстаграмно-орієнтованою кухнею в приміщенні караоке… )) Так, друзі, нам цього дуже хочеться, а торгова марка Energy Drink Hell дні і ночі не спить для того, щоб ми теж могли не спати дні і ночі, щоби безперервність щастя людства неслася за заходом сонця однією нескінченною паті, в нашому випадку – з 18-го жовтня в 21-е… В Ріверсайді… )) Чотири ночі поспіль, від четверга до неділі включно торгова марка Energy Drink Hell представляє генеральну репетицію вже такого скорого Hell®ween, серію вечірок про, жах яке сильне, почуття, казку, яку ви напишете, завітавши до клубу Riverside – Формула Енергійного Кохання! Усім, хто «хочєт бальшой і чістай», за оригінальною рецептурою, або розбавленої найсмачнішими алкогольчиками, що мають сенс, любові,– приходьте! Ласкаво просимо! «Ана нє адна прідьот?!» – так це ж прекрасно! Чекаємо всіх разом з торговою маркою Energy Drink Hell

Ігри

Рольова гра "Інстинкт самозбереження"
19.10.2018 16:00
Гідропарк "Топільче"

Рольова гра "Інстинкт самозбереження".Локація: Гідропарк "Топільче". Збір: 16:00 біля центрального входу в ТЦ "Орнава", вул. Анатолія Живова, 15А Форма одягу: спортивнийГра відбудеться за умови реєстрації і участі не менше, ніж 30-ть учасників. Тому - запрошуйте друзів!!! Участь - безкоштовна!Реєстрація за посиланням або телефоном нижче.

Мистецькі заходи

Життя в мистецтві

Serge Serednitski (Сергій Середницький) Народився 27 липня 1993 року в м Тернопіль, Україна. Після школи в 2011 відкрив художню студію яку планував розвивати як бізнес, а не як власну художню майстерню. Але в цій же студії знайомиться зі своїм майбутнім вчителем Мамчур Миколою Сергійовичем, який і дав базу для подальшого зростання. Почав цікавитися живописом, особливо старими майстрами і вивчати їхню техніку. Займався самонавчанням а також продовжував навчатися у свого вчителя. Разом з групою з 5 чоловік почав виставлятися і в жовтні 2018 роки вже відкрив свою персональну виставку.

Сергій Декалюк. Радість і печаль
12.10.2018 - 01.11.2018

У кожного покоління свої цінності. Те, що ми цінуємо сьогодні, не може не вплинути на наше майбутнє. Привертаючи увагу до цього, я насамперед думаю про цінності сучасного українця, зокрема, молоді. Я вважаю, що нам потрібно зробити все необхідне, щоб люди переоцінили свої цінності. Проект "Радість і печаль" – це серія робіт, створених під впливом емоцій, котрі виникають при спогляданні за сучасним калейдоскопом цінностей українця.

Prime Time Тернопіль.Чорним по Білому

До вашої уваги:   Прем'єра кліпів відомих гуртів:▪️Навіки- Андрій ПідлужнийНічлава&Тоня Матвієнко& Піккардійська терція▪️Відчуваєш- СКАЙ / SKAI▪️Не говори - Володимир Трач\ Volodymyr Trach▪️Чорне і Біле - ZOLULYA▪️Ти мій а я твоя - Gunz Live Band - Cover Band▪️Марджанджа- ТОВЕС Бахтале   Церемонія нагородження "Гордість Тернопілля"   Зіркові гості:- Тоня Матвієнко - Олег Собчук(СКАЙ)\ Oleg Sobchuk-  Піккардійська терція- Іван Леньо\ Ivan Lenyo (KOZAK SYSTEM)- Володимир Трач\ Volodymyr TrachФешн покази:?Cалон шкіри та хутра «Ferrizo»\ Ferrizo by Simurg? Fashion designer Lidia Yanitska / Дизайнер одягу Лідія Яніцька \Лідія Яніцька? Vyshyvanka by Ivanna Sivak ? Romanova Ruslana? Adelin FurВиставка картин- Гірняк Тарас | ? Vilena Orli - Галина та Марія ПИТЛИК   Ведучі вечораЮрій Мікоф & Сергій ФаляГригорій Драпак & Вікторія Карчевська

Презентація книги "Квітникарка" від Ніки Нікалео

Ніка Нікалео - львівська письменниця, громадська діячка, володарка премії «ТОП-50 успішних жінок Львівщини» (2017).

Презентація книжок "Львів. Пані. Панянки" та "Квітникарка"
19.10.2018 18:30

«Львів. Пані. Панянки» – збірка оповідань про довоєнне і міжвоєнне життя львів’ян. У ті часи Львів відрізнявся від Львова сучасного, відрізнялося також і життя. Українці були у меншості, відбувалася тісні переплетіння повсякденності та доль з поляками, євреями, австрійцями, угорцями. Збірка «Львів. Пані. Панянки» дає можливість зануритипро 100 років білоруської літератури: від модернізму до постмодернізму ся в атмосферу того часу та відчути життя звичайних людей так, як ніби це відбувається зараз.У центрі нового роману Ніки Нікалео — Вікторія, якій завжди здавалося, що її шлюб щасливий та безтурботний. Але одного разу вона переконалася у зраді чоловіка на власні очі. І якби не найкраща подружка Мар’яна, Віка ніколи б не наважилась на зміни, адже з чоловіком їх пов’язує син. Вікторія знаходить у собі сили жити далі, творить себе, закохується і мріє про нову родину, про ще одну дитину, донечку. Їй постійно сниться дівчинка, яка здається знайомою і кличе Віку мамою, що її страшенно лякає і бентежить. Та життя жінки летить шкереберть, коли під час гінекологічного огляду в неї виявляють пухлину. Лікувати її береться гінеколог з бездоганною репутацією та жахливим характером...

Навчання та розвиток

Потужний інтенсивий курс підготовки до складання IELTS
29.09.2018 - 21.10.2018

Хто буде вести підготовку: Вікторія Попова та її команда. 18 років досвіду викладання у всіх вікових категоріях та на всіх рівнях володіння мовою: всі рівні General English, юридична англійська, бізнес англійська, спецкурси. 10 років досвіду підготовки до складання IELTS (General & Academic), а також до складання TOEFL, GMAT, GRE, ILEC.

Конкурс соціально-інноваційних проектів

Цей конкурс для тебе, якщо… ти маєш ідею для інноваційного розвитку #ТНПУ ім. В. ГнатюкаДо участі у конкурсі підтримки соціально-інноваційних проектів запрошуються: студенти, викладачі, випускники #ТНПУ ім. В. Гнатюка. Також прийматимуться до розгляду заявки активних громадян, ініціативи яких спрямовані на розвиток співпраці з #ТНПУ ім. В.Гнатюка. До участі у #Пітчінгу проектів допускаються як індивідуальні проекти, так і колективно підготовлені проекти, що відповідають пріоритетам #Пітчінгу проектів.Всі проекти мають бути реалізовані до 30 червня 2019 року.

Ціна життя: як удосконалити сферу донорства крові у Тернополі?
19.10.2018 11:00
вул. Клінічна, 8 (Конференц-зал Тернопільського обласного центру служби крові)

Представники громадської організації "Центр UA" спільно з управлінням охорони здоров’я, центром служби крові, лікарями, донорами, та активістами обговорять, як налагодити ефективну взаємодію між владою, центром служби крові та донорами, аби забезпечити потреби області кров’ю і скоротити показники захворюваності та смертності в області.Питання публічної консультації: Яка інформаційна кампанія буде ефективна для популяризації донорства та залучення постійних донорів? Як перейти від "родинного" до регулярного донорства? Прописка і донорство крові — необхідність чи пережиток минулого? Партнерство центру служби крові і системи ДонорUA (автоматизована система рекрутингу та управління донорами крові) Як мотивувати лікарів залучати здорових пацієнтів до донорства? Як виховати культуру донорства у населення через взаємодію влада-громада?

Як утримати персонал в умовах демографічної кризи та відтоку людських ресурсів?

9.00 - 9.30 Реєстрація учасників. Welcome кава9.30 - 9.40 Знайомство зі спікерами9.40 - 9.55 Відтік персоналу і його причини9.55 - 10.15 Аналіз ситуації в Украині: демографічна криза та мобільність.10.15 - 10.35 Дані глобального дослідження Делойт «Тенденції у сфері управління персоналом – 2018»10.35 - 10.55 Залученість співробітників – чому це важливо?10.55 - 11.10 Перерва. Coffe break11.10 - 11.50 Аналіз практичних кейсів і їх обговорення 111.50 - 12.20 Кращі світові практики по утримання персоналу (обмін досвідом з учасниками)12.20 - 12.30 Рефлексія. Висновки. Запитання/відповідіВартість участі - безкоштовно

Молодіжний форум

19 – 21 жовтня файне місто Тернопіль стане центром молодіжних ідей та проектів, адже саме тут збереться найпрогресивніші представники молоді України. Що таке Молодіжний форум? Молодіжний форум – це місце, де працівники центрів, волонтери та громадські активісти зможуть обмінятися досвідом, напрацювати цікаві ідеї та шукати можливості втілення своїх проектів у реальність. Завдяки роботі на форумі молоді люди можуть послухати цікаві лекції та потім опрацювати теоретичні знання у практичних завданнях. Чому важливий Молодіжний форум? Молодь завжди була найбільш цілеспрямованою частиною суспільства, саме тому ми вважаємо, що саме молодь зможе створити нові можливості для розвитку нашої держави. Мета Молодіжного центру – налагодить комунікацію між молодіжними центрами та громадськими організаціями з різних міст України та намагатися надалі співпрацювати з ними. Що чекати від Молодіжного Форуму Тернополя? Цікаві нові знайомства Корисні лекції Можливість проявити свої лідерські здібності Практичне застосування знань Обмін досвідом Обговорення важливих тем при невимушеній обстановці Веселе проведення часу

Равликова школа: Як заробити більше 1 000 000 з гектара?

Бажаєш відкрити равликову ферму? Хочеш отримати унікальні знання та підтримку? Вперше в Україні є можливість пройти глибоку 2 денну школу, із можливістю долучатись до щомісячних зустрічей онлайн та офлайн по обміну досвідом, та отримати все для впевненого старту. Буде цікаво та корисно для тих хто хоче відкрити домашній бізнес на додатковій основі, так і тим,  хто бажає запустити високорентабельний фермерський проект. Найбільш цінний в цій справі досвід і подальша можливість спільного експорту в країни Євросоюзу. Тому Ми готові ділитися напрацюваннями, чи допомогти розробити бізнес план, та посприяти на етапі впровадження. В Україні цей бізнес тільки зароджується. Якщо Ти готовий до нового та перспективного, любиш стабільний та прогнозований бізнес, вмієш навчатись, та швидко впроваджувати набутий досвід - тоді реєструйся за посиланням.Додаткова інформація за нижчевказаним номером телефону.

Дитячі заходи

День народження ІРИски

День народження ІРИски, наше друге народження, вже дуже близько. До цього свята даруємо з 10 жовтня по 10 листопада безкоштовні пробні заняття та годину безкоштовного пробного перебування в міні-садочку!Запис на заняття та в садочок обов`язковий за телефоном нижче. 

Цікава п'ятниця

16:00 - Щенячий патруль зі студії Вундеркіндер гратимуться з дітками; 17:00 - Майстер-класс з розпису осінніх листочків від промінчиків. 

Інше

Міжнародна науково-практична конференція

Напрямки роботи конференції1.Аксіологічні чинники розвитку сучасної освіти в Україні.2.Психолого-педагогічні засади реформування середньої освіти.3.Психологічне забезпечення інклюзивної освіти в Україні.4.Професійно-особистісне становлення фахівця в контексті гуманітаризації вищої освіти.5.Становлення культури життєвого самовизначення сучасної молоді.6.Кроскультурні комунікації в освіті та академічна мобільність викладачів і студентів.До початку роботи конференції планується видання програми та збірника тез. Обов’язковий організаційний внесок становить – 150 грн. Участь у конференції засвідчується сертифікатом. Витрати, пов’язані з проїздом, проживанням та харчуванням, здійснюються за кошти учасників конференції або організації, яка їх відрядила.Для участі у конференції потрібно до 20 вересня 2018 року надіслати на адресу електронної пошти (psycholkonf2018@gmail.com) такі матеріали:• заявку на участь у конференції (зразок додається);• текст тез доповіді;• скан-копію квитанції про сплату організаційного внеску. Вимоги до оформлення тез: обсяг – 3-4 сторінки формату А4, документ Word (розширення doc), шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, усі поля – по 2 см, відступ абзацу – 1,25 см. Розміщення: у верхньому правому кутку вказується прізвище та ім’я автора, у наступному рядку – назву міста, далі – НАЗВА ТЕЗ з вирівнюванням по центру.За достовірність фактів, цитат, імен, назв та інших відомостей відповідальність несуть автори публікацій. Оргкомітет залишає за собою право відхиляти тези, які не відповідають вказаним вимогам і тематиці конференції. Реквізити для оплати оргвнеску: грошовий переказ коштів (організаційний внесок) необхідно здійснити на картковий рахунок ПриватБанку № 4149499116862754, отримувач – Андрійчук Іванна Петрівна та надіслати скан-копією квитанції (у підписі файлу вказати прізвище автора). За більш детальною інформацією просимо звертатись за телефонами.З повагою оргкомітет конференції

Кіно

Позивний Бандерас
18.10.2018 - 19.10.2018

Народне прислів'я говорить "Не було би щастя, та нещастя допомогло". Досвідчений вояка, капітан Антон Саєнко, якого в загоні всі називають просто за позивним "Бандерас", ось уже двадцять років не був удома в рідному селі. Але почалася антитерористична операція, яка змусила не тільки Антона, а й тисячі інших українських чоловіків потрапити на цю територію. Біля цього села незабаром передбачається серія диверсій, яким Бандерас разом із іншими розвідниками повинен запобігти, щоб не загинули мирні жителі. Найгірше те, що десь серед своїх хлопців знаходиться зрадник, який може в будь-який момент встромити ніж у спину. Бандерас не може довіряти нікому в пошуках цього "Сепара". Головне, щоб всі не перестали довіряти йому. Квитки можна придбати у касі кінотеатру, або за нижчевказаним посиланням.

Веном
18.10.2018 - 19.10.2018

Фільм розповідає історію заклятого ворога Людини-Павука - Венома. Придбати квитки можна в касі кінотеатру або за посиланням нижче.

Луїс і прибульці
18.10.2018 - 19.10.2018

Хлопчик Луїс ріс без матері. Та й батько майже ніколи не має часу для сина – він одержимий тим, щоб довести всьому світу, що інопланетяни існують. Загалом, у Луїса не дуже-то легке та нормальне життя. Хлопчик стає свідком неймовірного події – прямо біля їхнього будинку розбилася літаюча тарілка із трьома інопланетянами. Але показати цих прибульців кому-небудь з дорослих – це дуже погана затія, яка ні до чого доброго не приведе. У той же час директор школи, де вчиться Луїс, вирішує, що хлопчика треба відправити до інтернату, бо батько не приділяє йому достатньо уваги. Тільки нові друзі підлітка його розуміють. Ці веселі хлопці можуть перевтілюватися в будь-яку живу істоту, що дуже допомагає їм ховатися. Але для них краще буде, якщо вони полетять додому. Тому Луїс всіляко їм допомагає полагодити тарілку. Можливо, і хлопчик із ними полетить, щоб ніколи не бачити цих проблем на Землі.   Квитки можна придбати в касі кінотеатру або за посиланням нижче.

Я все ще бачу тебе
18.10.2018 - 19.10.2018

Через незрозумілу апокаліптичну подію на Землі зруйнувалися всі межі між нашим світом і світом, де існують так звані "залишки" – душі померлих людей. Цей катаклізм забрав мільйони життів, але тепер на нашій планеті живуть і ці примари. 9 років нічого не заважало нам усім співіснувати у мирі, але колись це повинно було скінчитися. Старшокласниця Вероніка, яку друзі називають просто Роні, отримала жахливе повідомлення з іншого світу. Боячись за своє життя, дівчина попросила про допомогу в цій дивній справі свого загадкового однокласника Кірка. Як виявилося, на контакт із Роні вийшов залишок, який колись був убивцею. І він усе ще жадає крові. Квитки можна придбати в касі кінотеатру або за посиланням нижче. 

Перша людина
18.10.2018 - 19.10.2018

Сюжет зосередиться на Нілі Армстронзі в 1961-1969 роках і розповість справжню історію місії НАСА висадити людину на Місяць. Квитки можна придбати в касі кінотеатру або за посиланням нижче.

Погані часи у "Ель Роялі"
18.10.2018 - 19.10.2018

Співачка, похмурий священик, завзятий продавець пилососів і мовчазна дівчина. Що могло звести разом усіх цих абсолютно різних особистостей в одному готелі під назвою "Ель Рояль"? Цей заклад знаходиться на кордоні штатів Каліфорнія та Невада, і, при бажанні, відвідувачі можуть вибрати, у якому штаті переночувати. Зараз готель далеко не такий популярний як раніше, але часом тут бувають такі ось цікаві особистості. Особливо спекотно стає тоді, коли до "Ель Рояль" підходить лідер зловісного культу, у якого є свої цілі. Кожен із постояльців закладу має таємниці, які краще би нікому і ніколи не дізнатися, але ця ніч багато що змінить. Квитки можна придбати у касі кінотеатру або за нижчевказанним посиланням.

Життя, яке воно є
18.10.2018 - 19.10.2018

Усі ми живемо в одному світі та творимо одну історію. Кожен день наші долі перетинаються з десятками, сотнями, тисячами інших людей. Молода нью-йоркська пара Вілла й Еббі пройшла довгий шлях від звичайного роману до сім'ї. Спочатку чоловік довго не хотів робити цей важливий крок – запросити дівчину на побачення. Це би змінило життя їх обох, що і сталося. Але вони точно не шкодують про свій вибір. Доказом тому є їхня дитина. А що якщо сказати, що їх доля була визначена дуже давно? Що якщо одна дуже важлива подія пов'язує цю нью-йоркську історію з іспанським селом? Життя дуже складна штука, яку не завжди можна пізнати розумом. Квитки можна придбати в касі кінотеатру або за посиланням нижче. 

Велика котяча втеча
18.10.2018 - 19.10.2018

Пухляш - найзвичайнісінький кіт. Він обожнює цілими днями нічого не робити. Так би і провів усе життя. Їсти, спати й іноді пересуватися будинком – усе, що від нього вимагається. Тільки ось його син Шустрик абсолютно не такий. Його рудий хвостик завжди мчить назустріч пригодам, він не бажає провести таке ж життя, як тато. Кошеня мріє про подорожі, про польоти. Шустрик хоче відправитися в неймовірну Долину Рожевих Снів – місце дивовижної краси. Для цього малюк сконструював справжній літальний апарат – і відправився у шлях. Але Пухляш не може дозволити синові одному гуляти небезпечним містом. Разом із сусідом хвилястим папугою він відправиться рятувати Шустрика. Його лінива натура готова перетерпіти все заради сина. Квитки можна придбати в касі кінотеатру, або за нижчевказаним посиланням.

Скажене весілля
18.10.2018 - 19.10.2018

Голова районного клубу культури Василь Середюк бажав завжди тільки найкращою життя своїй доньці Каті. Ну і ще метою номер один для нього є змагання із сусідом Тарасом. Тому його Катюша навчається в одному з найкращих закладів Європи – у Сорбонні. І ось зовсім недавно донечка прислала батькам щасливу звістку – вона збирається заміж за французького кардіохірурга Франсуа. Цей крок до євроінтеграції для Василя як бальзам на душу – це величезна можливість знищити свого суперника Тараса. Радість змінилася на печаль, коли батько дізнався, що Франсуа – афрофранцуз. Люди явно не схвалять такого зятя... Тому Василь хоче будь-яким способом переконати дочку не виходити заміж за цього хлопця. Весілля не повинно бути, інакше чоловік цього не переживе.   Квитки можна придбати в касі кінотеатру, або за нижчевказаним посиланням.

Чорна течія
18.10.2018 - 19.10.2018

Комісар Вісконті розслідує, на перший погляд, рутинну справу, пов’язану зі зникненням підлітка. Бувалому поліцейському здається підозрілим все: і сексапільна мати, і неговіркий здоровань-батько, і навіть шкільний учитель, який несподівано запропонував поліцейському свою допомогу в пошуках. Слідство петляє від підозрюваного до підозрюваного, але жодних слідів підлітка немає, і шансів знайти його живим все менше і менш. І у кожного є своя брудна таємниця… Придбати квитки можна в касі кінотеатру або за посиланням нижче.  

Смолфут
18.10.2018 - 19.10.2018

Єті переконана, що невловимі істоти, відомі як "люди", дійсно існують.Квитки можна придбати у касі кінотеатру, або за нижчевказаним посиланням.

Народження зірки
18.10.2018 - 19.10.2018

Джексон Мейн колись був вельми успішним музикантом, який виконував пісні у стилі кантрі. Зараз його музичний шлях усе ближче і ближче до заходу, він уже далеко не такий цікавий публіці, як раніше. Та і пристрасть до алкоголю не сильно допомагає Джексону виступати. Чоловік в одному закладі випадково зустрів дівчину з божественним голосом – її звуть Еллі. Вона давно мріяла стати відомою співачкою, але вже зневірилася в цій мрії. Людям подобається її голос, але не зовнішність... Але Джек вирішив будь-якою ціною допомогти Еллі запустити кар'єру. І вони закохалися... Дівчина стає все більш популярною, а чоловік переживає кінець творчої кар'єри. Тільки це може перешкодити їхньому коханню. Квитки можна придбати в касі кінотеатру або за посиланням нижче. 

Кінопоказ "Поки не зіграв у ящик"
19.10.2018 19:00

Мільярдер Едвард Коул займається скупкою і модернізацією лікарень. Він робить їх більш компактними, що приносить прибуток, але менш зручно для лікарів і особливо пацієнтів. За іронією долі, він з'ясовує, що смертельно хворий, і виявляється в одній зі своїх клінік, але не в окремій палаті, а в спільній з сусідом по нещастю - вмираючим від раку механіком Картером Чемберсом. Лежачи на лікарняному ліжку, Чемберс складає перелік справ, які хотілося б здійснити до своєї смерті. Але в пориві смутку, викидає його. Коул піднімає листок. Йому ця ідея здається цікавою. Він додає свої пункти і пропонує Чемберсу виконати все зі списку разом. Він також обіцяє виступити спонсором подорожі. Картер недовго сумнівається, але в підсумку приймає пропозицію. Головним героям фільму «Поки не зіграв в ящик» доведеться пережити, можливо, найщасливіший час перед неминучим кінцем. Їх чекають яскраві враження, можливість помиритися з родичами і відкриття в собі тих рис, які до цього моменту були приховані через повсякденної суєти.