Афіша подій у місті Тернопіль на сьогодні 18 лютого 2019

Дати:
Розділи:
Виставка фондових матеріалів до 90-ої річниці ОУН

Організація українських націоналістів (ОУН) — український громадсько-політичний рух, що ставить собі за мету встановлення Української соборної самостійної держави, її збереження та розвиток.

Книжково-ілюстративна виставка "Іван Труш – 150"

Це першу із черги тематичних ювілейних виставок, вона висвітлює творчий доробок видатного українського художника, організатора культурно-мистецького життя Галичини зламу ХІХ – ХХ ст. – Івана Труша (1869––1941). Виставка презентує твори у жанрах пейзажу, психологічного портрета й сюжетних композицій.

Книжково-ілюстративна виставка "У вирі визвольних змагань"

Виставка приурочена до 90-річчя Організації українських націоналістів. Організація українських націоналістів (ОУН) — український громадсько-політичний рух, що ставить собі за мету встановлення Української соборної самостійної держави, її збереження та розвиток.

Супервізія із Світланою Кириченко
18.02.2019 12:00

Години супервізії із супервізором Української спілки психотерапевтів Світланою КириченкоЗапрошуємо до участі із своїми кейсами та як спостерігачів без власних кейсів. Оргвнесок - 400 грн, якщо презентуєте випадок та 300 грн, якщо будете спостерігачем. Деталі в приватні повідомлення за нижчевказаним посиланням. 

Розстановки у позитивній психотерапії
18.02.2019 17:00

У лютому у Тернополі буде Світлана Кириченко!Попередня реєстрація до 11 лютого буде вам вигідніша!Ведуча: Світлана Кириченко, психотерапевт Європейського реєстру, майстер-тренер WAPP/УІПП, навчаючий терапевт та супервізор УСП. Цей майстер-клас буде методичним - про розтановку як методику, а не як метод. Методику, яку можна поєднати з будь-яким інструментом Позитивної психотерапії – балансною моделлю, актуальними здібностями, екзистенційними ідентичностями тощо Від Світлани Кириченко запрошення: «У мене достатньо великий досвід (особистий і професійний) роботи із системними розстановками як учасниці навчального проекту за напрямком Системної сімейної психотерапії, у якості майстер-тренера та групового психотерапевта. Багаторазово використовувала розстановки у поєднанні із Позитивною психотерапією на навчальних сесіях і групах особистого досвіду. Цей майстер-клас є методичною систематизацією цього досвіду з прийомами та демонстрацією розстановок за запитом». У програмі майстер-класу: = розстановка як методика, а не як метод;= історія розстановок;= особливості системних розстановок и та їх відмінність від розстановок за Б. Хелінгером;= розстановки на 3-х рівнях роботи в ПП;= робота з розстановками за 5-кроковою моделлю допомоги Н. Пезешкіана.Вартість при реєстрації та оплаті: до 11 лютого = 400 грн, після та у день події = 450 грн.Для студентів є знижки!

Почни спочатку
15.02.2019 - 18.02.2019

Кембридж, Гарвард, Єль – ніякий із цих університетів не закінчувала Майя. Вона стійко вірить, що ніякий диплом не переплюне справжнісінький талант і бажання до роботи. Сорокарічна жінка мріє довести всім навколо, що вона краща за цих дипломованих снобів. У цьому їй вирішив допомогти друг, створивши для неї фейкову сторінку в соцмережах, трохи прикрасивши її досягнення. Ну і в резюме додав крихту креативу. В загальному. Майю з радістю прийняли до великої компанії, де вона нарешті зможе довести всім свою крутість. Це старт для її нового життя – головне не забувати, хто ти насправді. Придбати квитки можна в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням. 

Крути 1918
15.02.2019 - 18.02.2019

Початок ХХ століття був дуже важким часом для українців. Але тоді вони все ж змогли одержати свою незалежність, яку треба було ще утримати. Для цього багато хто готовий був йти на жертви, стояти за незалежність своєї країни. У 1918 році сталася одна з найстрашніших подій – битва під Крутами недалеко від Києва. Кілька сотень патріотичних студентів, молоді люди героїчно вирішили захистити свою країну від чотиритисячної добре озброєної Червоної армії. Серед них є і брати, які закохалися в одну дівчину, і просто купа молодих хлопців, у яких все ще має бути попереду. Квитки можна придбати в касі кінотеатру або за посиланням нижче.

Медовий місяць
15.02.2019 - 18.02.2019

Молода дівчина Елізабет завжди мали тільки одну мрію – вийти заміж за хорошу та забезпечену людину, яка зможе захистити її від небезпек цього світу. Старший на десятки років за дівчину геніальний вчений Генрі – це саме той, хто їй потрібен. Чоловік відвіз свою нову дружину до свого особняку за межами міста. Там її ніхто та ніщо не повинно потурбувати. Усе в цьому будинку тепер належить й Елізабет – речі, прислуга, кожна кімната. Тільки в одну кімнату Генрі заборонив входити, нічого не пояснивши. Елізабет ніби влаштовує весь цей стан речей (слуги поводяться привітно, вона володіє величезним будинком), але щось її турбує. Та загадкова кімната не таїть нічого хорошого. І рано чи пізно дівчина дізнається що там. Хоч би потім про це не шкодувала. Квитки можна придбати в касі кінотеатру або за посиланням нижче.