Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Тернопіль

Дати:
Розділи:
Кармен-сюїта. Шехерезада

Не пропустіть найгучнішу подію у світі балету! Катерина Кухар, Артур Гаспар та Олександр Стоянов в легендарному балеті «Кармен-сюїта. Шехерезада»! Інтригою цього вечора стане виступ одного з екс-солістів всесвітньо відомої групи «Kazaky» Артура Гаспара. Артур закінчив балетну академію А. Я. Ваганової за спеціальностю артист балету. У складі групи «Kazaky» співпрацував навіть з Мадонною, Dsquared2, Nicola Formichetti, потім успішно пріймав участь у проекті «The Great Gatsby». Він станцює роль Ескаміліо в культовому балеті «Кармен-сюїта».Партії Кармен і Хозе виконають світові зірки балету Катерина Кухар та Олександр Стоянов. Їх запрошують танцювати на найкращі балетні сцени світу Парижу, Токіо, Шанхаю, Женеви, Риму, Мадриду, Мускату, Берліну тощо.«Кармен-Сюїта» занурить вас у світ пристрастей. Історія про трагічну долю циганки Кармен і сліпо закоханого в неї солдата Хозе, якого вона кидає заради молодого Тореро. Любовний трикутник, який закінчується трагедією не залишить вас байдужими.Зміст новели Проспера Меріме, що розкривається в опері в чотирьох актах, в балеті ущільнено в один.Біля витоків задуму балету по опері «Кармен» стояла балерина Майя Плісецька. Для неї кубинський балетмейстер Альберто Алонсо склав лібрето і хореографію «Кармен-сюїти», а чоловік і композитор Родіон Щедрін написав транскрипцію до балету.Катерина Кухар о балеті «Кармен-сюїта»: «Я дуже люблю спектакль Кармен-сюїта за його темперамент, музику Жоржа Бизе, хореографічний текст з гострою сучасною пластикою. І завжди цей спектакль танцюю з величезним задоволенням».Шехеразада — балет на сюжет казки «Тисяча і одна ніч», якій оповідає про красномовство царівни Шехерезади, що звільнила від смерті молодих дружин Шахрияра. Балет поставив Михайло Фокін на музику симфонічної сюїти Миколи Римского-Корсакова «Шехеразада».

Вистава "Боїнг-боїнг"

“Боїнг-Боїнг” – легенда французького театру ХХ століття. Це символ французьких 60-х, такий же, як, наприклад, "Шербурзькі парасольки" або "Дівчата з Рошфора". Вперше "Боїнг-Боїнг" був поставлений в 1960 році в одному з великих паризьких приватних театрів "Comedie Caumartin". З тих пір п'єса з незначною перервою йшла в Парижі по 18 вересня 2004 року в режимі щоденного показу (театр "Michel"). Майже 44 роки! Камолетті ще за життя став класиком французького театру. Однак неймовірна грандіозність успіху, який випав на долю п'єси "Боїнг-Боїнг", зробила його фігурою майже міфічною. П'єса Марка Камолетті увійшла до “Книги рекордів Гіннесу” як маюча найбільшу кількість постановок за кордоном французька комедія, що поставлена в 60 країнах світу. Сюжет комедії “Боїнг-Боїнг” розгортається у будинку паризького ловеласа Бернара і розповідає про його роман з трьома чарівними стюардесами. Обраниці літають на різних авіалініях, і це змушує винахідливого жениха підладжувати своє життя під розклад “прильоту-відльоту” усіх “наречених”. Та рано чи пізно навіть найнадійніша схема може зруйнуватися через незаплановану затримку авіарейсу. І тоді починається найцікавіше..! З перших хвилин вистави глядач ніби потрапляє на борт міжнародного авіалайнеру: "…Ми раді вітати вас на борту нашого авіалайнеру. Під час польоту вам пропонують перегляд “ульотної” комедії “Боїнг-боїнг”. Екіпаж та командир корабля бажають вам комфортного польоту і яскравих вражень! А тепер, панове, пристебніть паски безпеки – ми злітаємо!". Повне відчуття перебування на борту літака створює чудова сценографія. Запальні танці у виконанні привабливих стюардес просто зачаровують не тільки головних героїв п’єси, але й глядача. А як важко впоратися з цим міні-гаремом економці! Скільки курйозів виникає через її спроби врятувати свого господаря від непередбачених обставин. Легка, весела вистава, що на дві години відволіче вас від життєвих негараздів, дозволить гарно відпочити і віддуші посміятися. Ролі виконують відомі українські актори: О. Сумська, Є. Паперний, В. Борисюк, К. Сінельник, Г. Хостікоєв, А. Безуханич, М. Ягодкіна. Вистава українською мовою! 4 жовтня на виставі “Боїнг-боїнг” нестримний сміх і позитивні емоції гарантовані всім!

Віденська кава

Любовний п'ятикутник - Сталін, Гітлер, Троцький, Фройд і таємнича жінка. Вони зустрінуться разом у віденській кав'ярні напередодні Першої світової війни... Французький дипломат Талейран казав, що ідеальна кава повинна бути гарячою як пекло, чорною як чорт, чистою як ангел і солодкою як любов. Пекло, чортівня, ангельська чистота і солод любові – усе це змішалося у “Віденській каві”, виставі, яка приготована за “рецептом” п’єси Дмитра Корчинського. За кавою писали шедеври, розполовинювали держави, розпочинали війни і водночас закохувалися. Напій, який завжди додає смаку історії, – символічний епіцентр вистави.1913 рік. У віденській кав’ярні збирається зграя непевних суб’єктів: маляр-невдаха Адольф, журналіст Лев, психіатр Зиґмунд і семінарист Йосип. Із перших реплік виписується чіткий діагноз – усі вони психічно неврівноважені. Але на носі – 1914 рік, а ці біснуваті – вершителі майбуття світу. За кожним із них угадуються знайомі лиця: Гітлер, Троцький, Фройд і Сталін. У кав’ярні працює Христина – заробітчанка із Галичини. Вона таке собі втілення своєї землі із власною ідентичністю. Однак у “вершителів” світу на неї вже є плани. У кожного персонажа п’єси за кавою гріється своє питання: в Адольфа – єврейське, у Йосипа класове, а у Зимунда – замість праці звільнення лібідо. Той чи інший епізод – це лаконічний натяк на добре відому історичну ситуацію, катастрофу яка скошувала людство: чи то жарти із погодою у Сибіру, чи то пограбування інкасаторів як спроба здійснення “маленької революції”, суперечки Троцького і Сталіна, намагання “завоювати” галичанку Христину.Так чи інакше, у глядача завжди є вибір, можливість власного тлумачення. П’єса є не лише майстерно виписаним зразком політичної провокації, але й тестом на знання історії і психології людини. Ідеальне поєднання комічного і трагічного, грайливого і серйозного, зрозумілого і бентежного. Опісля не стоятиме крапка – лише безліч знаків питання, тому “Віденська вистава” приречена вгрузнути в пам’ять. Шок, провокація на злобу дня і кава, що розігріває мізки – те, на що спраглий сучасний глядач! Вистава обігрує історичний факт. У Відні, у 1913 році одночасно, буквально на сусідніх вулицях мешкали Зиґмунд Фройд, Йосип Сталін, Адольф Гітлер і Лев Троцький. Вони цілком могли випадково зустрітися в одній кав’ярні, де й відбувається дія вистави. Люди, які визначили майбутнє (і нашу сучасність) потрапляють у смішні й трагічні ситуації. Ми знаємо, ким вони стануть, а вони ще не знають.Сценарій - Дмитро Корчинський Режисер - Ігор Марусяк У ролях: Лідія Семесюк, Назар Борушок, Сергій Федорчук, Віталій Чорний, Павло Довгань-Левицький.Тривалість - 100 хв.

Концерт до Дня незалежності України

Святковий концерт художніх колективів та солістів Тернопільської обласної філармонії. Вхід вільний.

Ансамбль українського танцю «ЮНІСТЬ»

В рамках 80-річчя Тернопільської обласної філармонії Ансамбль українського танцю «ЮНІСТЬ» (м. Нью-Йорк, США). Балетмейстер – Григорій МОМОТУ програмі бере участь лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Андрій ОЛЕНИНВхід вільний.

Танцюю, як усі - інклюзивний танцювальний проєкт
25.08.2019
Театральний Майдан

Інклюзивний проєкт "Танцюю, як Усі" - захід, який доведе - Ми всі Рівні - незалежно від стану здоров'я !Сім'ї, які щодня стикаються з перешкодами на своєму шляху.Сім'ї, які незважаючи ні на що, не покинули своїх дітей, а безперервно ведуть боротьбу за їх здоров'я.Сім'ї, які претендують не на жалість, а на Повагу.Ви побачите:- СПІЛЬНІ виступи матусь- СПІЛЬНІ виступи дітей та молоді- сольні виступи- виступи дитячих колективів.

List stand up на Балконі

Нова локація і нові жарти! Проводжаємо літо з гумором, легко, на свіжому повітрі з коміками та незмінним ведучим Тарас Миколайович у balkon.streetbarРеєстрація для коміків за нижчевказаним посиланням. Вхід - 60 грн, а користувачам list.te.ua - безкоштовно (за умови замовлення бонусу).Резерв  столиків за нижчевказаним телефоном.

Квартірнік

По вівторках у Бункермузі "Квартірніки"! Неймовірна лампова атмосфера, перевірені часом, і не лише ним, хіти, море смачної, а головне безкоштовної наливки, жартів та веселої компанії, яку створюватимуть запальні ведучі Сергій Стецій і Андрій Турко (Сергій Стецій (Sergii Stetsii), Андрей Турко (Турко Андрій)) у поєднанні з Вами. Все як колись тільки краще.   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Latin party

Щосереди у нас запальна Latin Party від Студія танців "Social dance club" м.Тернопіль. Танцюй у ритмі сальси, шаленій від палкої бачати, поринай у вир звуків та запалюй танцпол кізомбою!

Ігри для дорослих
21.08.2019

Подія розпочинається о 12:00 год та триватиме до 03:00 год. Мріяв коли-небудь зіграти у рулетку? Знаєш про бір-понг лише з американських фільмів?  У нас ти можеш зіграти у десяток пікантних алко-ігор, поєднати інтелект з релексом за шаховою дошкою чи випробувати удачу в картах з барменом. Щосереди - ігри для тих, кому 18+.Приходь сам, а краще - з компанією - разом веселіше!

Трансформаційна гра "Заміж з "Купідоном""
27.08.2019 - 27.09.2019 18:30

Для кого ця гра?Для дівчат і жінок будь-якого віку, які хочуть вийти заміж або знайти свою пару. Це перша практична трансформаційна гра, яка допоможе вам зрушити з мертвої точки.«Купідон» - гра абсолютно для всіх жінок від 17-18 і до ..., які хочуть поліпшити свої відносини з чоловіками. Особливо потрібна тим, хто спочатку відносин або у кого їх ще немає.Гра унікальна в своєму роді- дає можливість розібратися в собі і вашому в бажанні мати або не мати стосунки;- показує, де знаходяться ваші «сліпі зони» і слабкі місця;- уточнює і прояснює цілі та завдання, ви вийдете з туману невизначеності;- надихає на рішучі і обдумані дії!Жіноча - чоловікам вхід заборонено!Це «коуч-гра» - вона орієнтована не на процес, а на результат, ведуча надихне вас, допоможе знайти ресурси і слабкі місця, ви не впізнаєте себе!

Бізнес-гра "Cash Flow" (ведуча Інна Фокша)

І група (12:00-16:00)ІІ група (17:00-21:00)Вартість гри:до 01.09 - 600 грн.з 02.09 - 700 грн.Реєстрація за нижчевказаним номером.

Moto Festival Wer Wolf 2019 - VIKING
23.08.2019 - 25.08.2019
Хмельницька область, Меджибіж вул. Замкова, 1 (Державний історико-культурний заповідник "Межибіж")

Тематикою цьогорічного фестивалю стануть — Вікінги! Байкери найкраще втілюють сьогодні тогочасну епоху і є справжніми мужніми вікінгами на своїх залізних конях. Прекрасні дівчата в образі Валькірій, зможуть показати жіночий дух та магію того часу. На фестивалі ми всі спробуємо передати часи важких мечів і темних законів, відтворити середньовічну атмосферу, провести справжні паралелі між часами вікінгів і байкерів! На вас очікують: меджибізькі вікінги та валькірії, до нас завітають лицарі показати свою майстерність, ми проведемо шалені і безкомпромісні битви на мечах і не тільки, дводенна рок-програма найкращих гуртів з України, запальне піротехнічне та фаєр-шоу, цінні призи за кращі костюми і за перемоги у конкурсах та змаганнях, стародавня і сучасна рок-музика, танці до ранку, смачна кухня та море пива, надзвичайно цікаві екскурсії в підземелля фортеці та по м. Меджибожу, дві мото-колони та багато іншого! Тематичні та розважальні локації на території мото-фестивалю: - Fire-show програма від театру вогню "Z-Lights" (м.Хмельницький); - Тематичні майстер-класи - кузня Бороди та Миколина гончарня; - Майстерня одягу - Workshop Navagard; - Майстерня зброї вікінгів та фото-зона від Viking Stuff! - майстерня шкіряних виробів для справжніх байкерів-вікінгів "KUGENKO LEATHERWORKS"; - майстерня шкіряних виробів "GRIMVOLD LEATHER"; - лучний і арбалетний тир представляє Володимир Федорів з м.Івано-Франківська; - майстер тимчасового тату @tetiana_mehendi; - майстерна гра на вікінговській волинці від Daniel Ministrel з м. Одеса; - магічні танці від Tribal Fusion и Experimental Choreography (м.Харків). - спеціальний гість - Дрифт-трайкер! - професійна фото та відео зйомка протягом всіх днів фестивалю! Музична програма мото-фестивалю "Wer Wolf 2019 - VIKING": 24 серпня (субота): - 18-00 Dagger Blade (м.Ужгород) - heavy metal зі своїми піснями та каверами легендарних гуртів для справжніх байкерів-вікінгів; - 19-00 - INTERIIA (м.Київ) - кавер Nightwish; - 20-00 DiffSides (м.Хмельницький) - кавери на світові рок-хіти; - 21-00 Metall Invasion (м. Кропивницький) - требьют-гурт легендарної і неперевершеної групи METALLICA та піротехнічне шоу! Справжній метал - для справжніх Вікінгів! - 23-00 Last Wander (м.Кропивницький) - кавер Rammstein, власний вікінг-метал-рок та піротехнічне шоу! 25 серпня (неділя): - 17-00 - Blackstone Road (м.Чернігів), blues hard rock, неперевершений жіночий вокал, власні пісні; - 18-00 Forget-Me-Nots (м.Кам'янець-Подільський) - melodic heavy-metall, власні пісні та кавер AC/DC; - 19-00 - Бабай (м.Хмельницький) - відомі рок-метал-хіти та власні пісні; - 20-00 Педаль Достоєвського м.Дніпро) - "дніпровські вікінги" з требьютом олдскул "Сектор Газа", та власні хітові пісні; - 22-00 D/C Train (м.Київ) - требьют легендарних "AC/DC" - піротехнічне шоу. Проживання: - приймає готель "Меджибізький замок" (м.Меджибіж) - поселення в місцевого населення. Харчування: - гриль-паб-кухня "Spark" (м.Київ); - домашня кухня "від Шустрого" (м.Кам'янець-Подільський); - тематична фаст-фуд і пив-зона від "Eat & Go" (м.Хмельницький). Вартість: - байкер 400 грн. - всі дні фестивалю, реєстраційний пакет (шкіряний брелок, нашивка, наклейка), проживання на території фортеці або мото-кемпінгу, вода, дрова, літній душ, екскурсії, розваги, рок-концерти; - дівчина байкера 200 грн. на всі дні фестивалю, все крім рег.пакету; - учасники АТО та члени їх сімей - безкоштовно (наявність посвідчення обов'язкова); - дівчата за кермом власного мото - реєстрація безкоштовно (за наявності техпаспорту і водійського посвідчення). - туристам вхід на 1 день (без ночівлі) - 100 грн. Діти до 6 років — безкоштовно.

Фестиваль "Пікнік у Тернополі"
23.08.2019 - 26.08.2019
Набережна ставу та парк ім.Т.Шевченка

23-26 серпня запрошуємо на фестиваль "Пікнік у Тернополі". Святкування Дня Незалежності та Чемпіонату світу з водно-моторного спорту. Виступ "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ", Volodymyr Trach, Perfect Boys та багато інших.   Вхід вільний.

Ternopil Holi Fest
25.08.2019 17:00
Острівок Чайка

Ми знаємо, що ви чекали! Яскраві емоції та драйв на Ternopil Holi Fest! Відсвяткуй День міста на уже традиційній битві фарбами! Вхід на фестиваль безкоштовний

Artist Talks

ARTIST TALKS – ВІД РЕЗИДЕНТІВ 2-Ї МІЖНАРОДНОЇ ПРОГРАМИ NVAIRМитці з України, Німеччини та Словаччини готують свої проекти у рамках програми та уже готові розказати, на які ідеї їх наштовхнула Тернопільщина та село Травневе. У програмі зустрічі - представлення резидентів, розмови про важливі виклики сьогодення та різні погляди з чотирьох міст, з трьох країн на нашу реальність. У розмові візьмуть участь:Людмила Ничай - куратор проектуДаніель Дор - митець, котрий працює з саундартом (Мюнхен, Німеччина)Євгенія Антонова - мисткиня з Києва, працює з живописом та експериментує з інсталяціями.Рената Пінтерова - мисткиня зі Стурово, Словаччина,практикує сучасні цифрові медіуми та поєднує їх з традиційним, займається перформенсом.Самуель Велебни - митець з Кошице, Словаччина, працює у різних медіумах, дослідник та громадський діяч.Запрошуємо до нашої компанії порозмовляти про сучасне мистецтво та про зв'язок природи, технологій та культури. Так ми проанонсуємо те, що ви зможете побачити у “БункерМуз” уже 29 серпня.

Операція Мараморош

Мармороси... ще донедавна - справжня Terra Incognita, закрита територія для відвідування туристами, адже тут простягнулася лінія україно-румунського кордону. Саме тому тут взимку найбільше слідів тварин, а влітку - найменше туристів.Друга назва цього району - Мармороські Альпи і цим все сказано. Коли хочеться потрапити у високі гори зі стрімкими, скелястими схилами, то час їхати саме сюди - в країну скель і полонин. Тут ви неодмінно зустрінете кавказькі пейзажі з карпатським колоритом. А перлини маршруту - Піп Іван Мармороський (1937 м) та Піп Іван Чорногірський (2028 м) назавжди причарують вас своєю скелястою величчю і дикою красою. Окремого шарму додаватимуть стовбці україно-румунського кордону, які супроводжуватимуть вас вздовж маршруту і руїни Білого Слона - польської обсерваторії на вершині Чорногірського двотисячника.Увага! Проходження маршруту вимагає завчасної реєстрації в прикордонному пункті, тому набір припиняється за 1 тиждень до початку походу!   Ціна: 2980 грнТривалість: 5 днів

До Хотина за п'ять днів

Сплав на ділянці Заліщики - Хотин зацікавить вас красивими струмками-водоспадами, численними геологічними пам'ятками, які виглядають як скельні виступи серед заліснених схилів Дністровського каньйону. Річка в цій частині розширяється і місцями відстань між берегами сягає 500-600 метрів. Під час сплаву ви відвідаєте Баламутівську печеру і кілька гротів, де ще у 20 ст. перебували монахи-відлюдники. Але найбільшою родзинкою сплаву, звичайно, є Хотинська фортеця. На додачу у вас буде можливість відвідати відоме архітектурними та історичними пам'ятками місто Камянець-Подільський. Ціна: 3450 грн Тривалість: 5 днів Бронювання та деталі за нижчевказаним посиланням.

Сходження на Молдовяну - найвищу вершину Румунії

Кажуть «В будь якій незрозумілій ситуації йди в гори». Тому якщо ви трохи заплутались в роботі і не маєте особливих планів на кінець липня – приєднуйтесь до нашої мандрівки в Румунію. Гарантуємо: красиві гори і містечка, надійну веселу компанію, незабутні враження від цієї чудової країни! Головна мета – сходження на найвищу вершину Румунії – Молдовяну. Але попри це плануємо оглянути ще кілька цікавих місць: каньйон Біказ, найглибший і найдовший в Румунії; місто Сігішоару, де народився граф Дракула, правда його знаменитий замок розташований не тут, але центр міста просто прекрасний своєю архітектурою і атмосферою; гора Рарау, увінчана масивними скельними виступами. Для мандрівки достатньо середньої фізичної підготовки. Легко не буде, але краєвиди Румунських Карпат точно варті затрачених зусиль.Програма25.0719:00 виїзд з Тернополя26.07В дорозі огляд каньйону Біказ, прибуття в Симбета-де-СусПерехід до притулку Самбата27.07Перехід притулок Самбата – г. Молдовяну – оз. Подраґу28.07Перехід оз. Подраґу – оз. Балеа29.07Виїзд в Тернопіль через місто Сігішоару (в якому народився граф Дракула), масив скель Рарау.Прибуття в Тернопіль до ранку 30.07Програма може відрізнятися в залежності від погоди і фізичного стану учасників. Вартість 165 євро/чол. Сюди входять транспортні витрати, супровід інструктора, страховка, 3-разове харчування протягом всіх 4-ох днів, прокат наметів і загального спорядження.

Щось пішло не так? Небажані явища в практиці косметолога
22.08.2019 10:00
вул. Шептицького 4-А, офіс 2

Іноді ми думаємо про найстрашніше: пацієнт втратив свідомість або став задихатися.⠀Але частіше відбувається наступне:- опустилося повіку;- пішла сильна еритема;- незрозуміла висипка;- пройшло 3 дні після процедури, а папули не проходять і навіть запалилися.⠀Що робити в таких випадках?Як зрозуміти, де вина косметолога, а де пацієнт відійшов від рекомендацій.Як впоратися зі стресом (своїм і пацієнта).Кому з фахівців направити на обстеження.⠀Відповіді в новій лекції Karse від Алли Гороховських «Щось пішло не так. Небажані явища і ускладнення в практиці косметолога »А ще поговоримо про відмінності між ускладненнями і побічними ефектами після:- пілінгів;- мікродермабразії і дермабразії:- терапії неаблатівнимі фракційними лазерами;- лазерної епіляції;- радіочастотної терапії;- мезотерапії і биоревитализации;- мікроігольной терапії;- ботулотоксином.Умови: покупка квитка (500 грн) або закупівля продукції Karse (1000 грн).

День відкритих дверей

Запрошуємо батьків 22 серпня, о 19.00 на зустріч-знайомство зі школою ThinkGlobal!Якщо ви хочете, щоб ваша дитина:- навчилась планувати та переходити від задумів до практичного втілення;- вміла формулювати складні проблеми та винаходити рішення;- вміла швидко адаптовуватись до частих змін;- вміла будувати та зберігати гарні відносини;- вміла обирати оточення, яке збагачує інтелектуально, культурно та духовно;- володіла підприємницькою та фінансовою грамотністю.Приходьте на день відкритих дверей у школу ThinkGlobal Ternopil. Програма зустрічі: 19:00 - 21:00 - Навчальний процес у школі (програми, контент, оцінювання), умови запису та відповіді на запитання.Реєстрація на зустріч обов'язкова, просимо вас заповнити заявку за посиланням нижче.

Школа управління проектним циклом
22.08.2019 09:30
вул. О. Кульчицької, 2А (2 поверх, каб. 3)

Тернопільський центр розвитку місцевого самоврядування спільно з Програмою «U-LEAD з Європою» організовує «Школу управління проектним циклом»22 серпня відбудеться Модуль 1. У рамках даного заходу розглянемо: кращі практики підготовки та реалізації проектів в області, планування та проектний цикл, як співвідноситься стратегія розвитку громади та проекти, як правильно проаналізувати ситуацію, потреби, визначити проблеми, ідентифікувати зацікавлених сторін, побудувати дерево проблем та дерево цілей.Запрошуємо до участі 2 представника від громади, що координують та відповідають за підготовку проектів , які можуть подаватись на різноманітні конкурси, в тому числі на отримання коштів секторальної підтримки.Початок семінару – 9.30 год.Реєстрація триватиме до 16.00 год. 19.08.2019 року шляхом заповнення гугл - формиЗ організаційних питань звертайтеся до Наталії Онищук, радника з регіонального розвитку Тернопільського ЦРМС.

ПроБіг: тренування
21.08.2019 19:00
Набережна Тернопільського ставу

Відкрите бігове тренування для всіх охочих. Вікових, статевих, політичних (тьху-тьху:) чи будь яких інших обмежень немає.Збір о 18.55, стартуємо о 19.03 :) ((про зміни в графіку повідомляємо тут - підписуйтеся:))Погода і темрява ввечері не завада - кожен орієнтується на свою підготовку та бажання, ліхтарик поки що рекомендований, але вже не обов'язковий.Біжимо в зручному для себе темпі, інколи так формуються групи, "хвостів" не губимо, тому не хвилюйтесь заблукати в краях заозерних.

Відкритий 5km забіг Ternopil runday!
24.08.2019 08:30
Площа на набережній перед Центральним причалом

runday - це національна спільнота бігунів та волонтерів з єдиною місією: зібрати 1 мільйон людей, які регулярно бігають або ходять 5 кілометрів.Ternopil runday - це пробігтися 5км по найбільш безпечній та екологічній біговій локації у Тернополі. Це зустріти бігових друзів, познайомитися з досвідченими атлетами, долучитися до бігової спільноти, дізнатися про найцікавіші бігові заходи, знайти тренувальний клуб у своєму районі та весело провести час у дружній компанії. При цьому бігати не є обов'язковою умовою, натомість дуже цінується волонтерська допомога: засікати час, сканувати учасників, роздавати токени, фотографувати та проводити розминку/заминку, бо runday - це соціальний проект, який тримається на волонтерській ідеї!Тож, щосуботи зранку ми збираємось: площа на набережній перед Центральним причалом (як спуститись сходами з фонтаном «Каскад»).Знайомимося, робимо групову розминку та біжимо 5км! Час кожного фінішера фіксуємо та викладаємо на сайті runday.org. Крім того, ми прагнемо фіксувати наші емоції, і дуже вдячні, коли учасники позначають на світлинах себе, друзів і знайомих...Ми бігаємо за будь-яких погодних умов! Наші заходи ми ніколи не відміняли та не переносили...Долучитися дуже просто:- безкоштовно зареєструватися (достатньо 1 разу на всі забіги, навіть на інших локаціях)- не зважати на погоду, настрій чи на жодні обмеження щодо віку або спортивної форми...- дістатися вчасно до точки збору (локація на Google maps).

Ternopil Open SUP Race 2019
01.09.2019 09:30
Пляж Циганка

Перегони на SUP-бордах в акваторії Тернопільського ставу відбудуться у перший день осені — 1 вересня, у неділю.SUP-змагання — це енергія та воля до перемоги, що резонують із синьою гладдю стихії. Без обмежень за віком. Із власним бордом чи наданим організаторами. Аквамаринове серце Тернополя чекає саме на тебе! Став у місті Тернополі, оздоблений архітектурними пам'ятками та смарагдовою зеленню, вабить спортсменів-водників уже давно. SUP-бординг відкритий для усіх — дітей, юнацтва й дорослих. 1 вересня — час змагатись, уболівати й захоплюватись.   SUP-бордерами, що розтинають синю гладь. А вправлятись можна вже зараз разом із SUP Kayak Club Ternopil. Протягом усього літа на Дальньому пляжі працює прокат каное, каяків та SUP-бордів.

Благодійна акція "Шкільний портфелик"
29.08.2019

Друзі, до акції #ШкільнийПортфелик залишилось 16 днівЦього року акція розрахована на 250 дітей з кризових, малозабезпечених та багатодітних родинЗа роки проведення акції більше тисячі діток вже отримали необхідне шкільне приладдяЗапрошуємо всіх, хто має бажання, долучитися до акції #ШкільнийПортфелик‼️Відтак шкільні зошити, ручки, олівці, фломастери, пенали, альбоми, кольоровий папір, фарби, пластилін, клей, щоденники можна приносити до благодійного фонду "Карітас Тернопіль", що знаходиться на вулиці Замонастирській, 1, або ж перерахувати кошти на рахунок, з позначкою акція «Шкільний портфелик».РЕКВІЗИТИ:ТБФ "Карітас"21162280Р/рах. 2600201171387ЦВ ПАТ КредобанкМФО 325365

Катання на Тернопільському озері
20.08.2019 06:00
вул. Білецька, 49 (Пляж Циганка Тернопіль)

Порядок дій простий - берете човник і весло і за кілька хвилин ви вже в трошки іншому світі. Тут можна відпочити від роботи, побути наодинці з собою/природою, як кортить руху - то погребти і потренуватися, можна взяти своїх друзів і побавитись з ними у веселі ігри на воді. Вибір за вами)Вартість катання:Каяк (1-місце) перша година 100 грн/год, кожна наступна 80 грн/год;Каное (2-місця)перша година 150 грн/год, кожна наступна 100 грн;Сап (1-місце)перша година 150 грн/год, кожна наступна 100 грн.До човна додається весло, жилет і короткий інструктаж, що і як робити, щоб все було добре).Щоб взяти участь, обов'язково повідомте про своє бажання за номером ‭нижче не пізніше, ніж за дві години до катання. Можна також домовитись про прокат човнів на інший, зручний для вас час.Що мати з собою: одяг для купання/катання, рушник, переодяг.

Презентація дистанційної школи "Оптіма"

Шановні батьки! Запрошуємо Вас відвідати презентацію навчального середовища дистанційної школи “Оптіма”.Під час презентації Ви дізнаєтесь: Що таке дистанційне навчання? Хто такий учень дистанційної школи? Чому більше 1400 родин обрали для навчання своїх дітей дистанційну школу "Центр освіти" Оптіма"? Як організувати соціалізацію на дистанційному навчанні? Як допомогти дитині поліпшити результати у навчанні? Які зміни відбуваються в житті дитини та родини після переходу на дистанційне навчання? Школа "Оптіма" пропонує кілька форм навчання: стандартний дистанційний учень: екстерн з проходженням одного класу за навчальний рік; супер-екстерн з проходженням двох класів за один навчальний рік. Незалежно від обраної форми навчаннякожен учень в школі "Оптіма" отримує незаперечні переваги: ДПА в 4 класі проводиться дистанційно; ДПА для учнів 9 класу, які не проживають у Києві (Київській області), проводиться з виїздом комісії на місце проживання учня та в дистанційний формі;Випускники 11 класів можуть проходити ЗНО в пункті тестування за місцем проживання; доступ до уроків 24/7; авторські уроки у вигляді тексту з аудіо- та відео- додатками; постійний супровід класного керівника та тьюторів; online-консультації; ігрові вставки Bristar; 3Д моделі Mozabook; ніяких ранніх підйомів; ніяких поїздок в школу через затори та штовханину в громадському транспорті; процес навчання проходить без стресів, незалежно від місця знаходження учня, що відкриває можливість для кожного учня проживаючи в будь-якій точці світу отримати якісну освіту європейського рівня; графік підбирається індивідуально, а вчителі підлаштовують розклад під швидкість сприйняття інформації учнем; до кожного учня тут індивідуальний підхід і трепетне ставлення, з урахуванням його здібностей, талантів і зайнятості поза школою. Під час зустрічі Ви переконаєтесь, що школа "Оптіма" зовсім не схожа на інші школи. І зрозумієте чому. Ми поділимося з Вами нашими секретами і "таємними" інструментами від яких наші учні в захваті. Ми розповімо про філософію школи, про наших вчителів і про новинки, які стимулюють і втягують до навчання учнів "Оптіма" з вересня місяця 2018 року.Може саме Ви підкажете нам щось цікаве, що допоможе нашим учням стати ще розумнішими і ще більш оптимістичнимЧекаємо на вас

Піднятись у небо на повітряній кулі

Здійсни свою мрію! Зустрічай світанок на висоті пташиного польоту! Насолоджуйся заходом сонця в небі! Освідчуйся у коханні на кулі!26 серпня у Тебе буде можливість піднятись у небо на повітряній кулі! Для бронювання доступні: ранковий (оглядовий) та вечірній (романтичний) польоти! Обирай, що стане тобі до вподоби!

Поліна і таємниця кіностудії

Поліна нічого не знає про своє минуле і долю батьків. Вона живе в будинку зі злою тіткою і двоюрідним братом. Ті таємно планують позбутися дівчинки в день її народження, щоб отримати таємничу спадщину – кіностудію. Поліні вдається втекти, і вона вирушає в чарівну подорож на пошуки правди про свою сім’ю. 

UglyDolls. Ляльки з характером

Якщо ви думаєте, що світ ляльок - це суцільні рожеві хмарки, веселки та єдиноріжки, - ви глибоко помиляєтесь. Знайомтесь – це UGLYDOLLS. Ляльки з характером. У країні UGLYDOLLS гарнюні ляльки намагаються взяти під контроль весь ляльковий світ та витіснити своїх не дуже симпатичних побратимів. Проти такої несправедливості постають відважні друзі з огидними личками, але прекрасними серцями. 

Перегляд фільму "Приборкання норовливого"
22.08.2019 22:50
Набережна Тернопільського ставу (під "Єлісями")

Фермер Еліа вирізняється грубим характером і неприязним відношенням до панянок. Одного разу в дощову ніч йому доводиться пустити в дім красуню Лізу Сільвестрі - її машина зламалася. Заінтригована відлюдним господарем будинку, Ліза вступає з ним в протистояння і намагається приборкати. Забронювати місця можна за нижчевказаним посиланням.