Вистава "Марко Проклятий, або Східна легенда" у місті Львів
Тривалість: 1 год (без антракту)
Цей показ присвячують пам'яті нашого колеги, актора і друга - Андрія Синишина.
Він був людиною великої внутрішньої сили, глибини і ніжності. На сцені — чесний і вимогливий до себе. У житті — світлий, уважний, здатний підтримати й мовчки зрозуміти.
Він дуже любив Василя Стуса. Його позивний був - "Стус". Мріяв зіграти у виставі за його текстами.
"Ця вистава — молитва. У "Маркові Проклятому" явлено театр, якщо можна так сказати, екологічно чисто, без всіляких електронно-технологічних замінників і модних добавок, без соціальної заангажованості. Він є виразником екзистенціального переживання людини, її найглибших станів і відчувань, тобто основних засад буття". С. Веселка, "Високий замок"
"Стус є одним з небагатьох творців міцних структур мови, міцного, місткого слова. Бо тільки таке слово може передавати глибинний зміст архетипів культури. Для театру, де закоріненість слова, звукосполучення у процеси підсвідомого є особливо відчутна, очевидним є і та непересічна роль, яку відіграватиме поезія Василя Стуса у подальшому становленні української мови". В. Кучинський

Відгуки