Презентація книжки "Будиночок під столом" у місті Львів

Презентація книжки "Будиночок під столом" - фото
Дата події: 19 травня 2026
Початок: 11:30 год
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

У межах міжнародного проєкту "Лео і книжкова фабрика" запрошуємо на презентацію книжки "Будиночок під столом"!

До Львова приїжджає польська поетка, письменниця, художниця та громадська діячка Рената Тереза Корек — авторка, яка від початку повномасштабної війни активно підтримує українських дітей — і своєю творчістю, і подарунками: книжками, канцтоварами та солодощами.

І саме тут, у Леотеці, оживе її особлива книжка — "Будиночок під столом".

Тепла двомовна книжка-білінгва, створена в межах нашого міжнародного проєкту "Лео і книжкова фабрика" (Леотека + Центр культури в Тшебятуві, Польща Trzebiatowski Ośrodek Kultury Pałac), поєднує художній текст, елементи бібліотерапії та сучасні технології доповненої реальності.

У ній навіть найпростіший простір — під столом — перетворюється на символ безпеки, уяви й внутрішньої сили.

Приходьте на презентацію, щоб почути цю історію наживо, познайомитися з авторкою та стати частиною події, де книжка — це більше, ніж книжка.

Перегляди 5

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук