Книгарня "Є"

Відгуків 4
Хмельницький
вулиця Проскурівська, 2
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 21:00Без перерви

Інформація

Продаж книг: наукова, художня, довідкова література. Організація та проведення зустрічей з письменниками.

Події

Дитяча субота 4+ "Лист до Святого Миколая"
Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 4-х років на творчий захід «Лист до Святого Миколая»Любі малята, матусі і тата! Кожного року 19 грудня, майже кожна родина справляє улюблене свято — День Святого Миколая.Хто ж такий Святий Миколай? Чи дійсно він сам робить усім на світі подарунки...Пропонуємо вам, наші любі читачі, перевірити це з книгарнею!Що ж нам для цього знадобиться?*Гарна уява* Хороший настрій*Добре почуття гумору*Дрібка серйозностіА якщо ви ще й любите уважно слухати казки, малювати, співати та веселитися, то наші листи до Миколая вийдуть насправді чарівними!Бо всім відомо, що саме у Книгарні «Є» казкові історії вміють “оживати”. Чекаємо на вас!Вхід вільний.
Лекція Миколи Палиги "Пін-код від скриньки з сюжетами"
Пін-код від скриньки з сюжетами. Мотиваційна екскурсія галереєю засобів для написання короткої прози. (Хмельницький)Учасники: Николай Палыга (Mykola Palyha)«Бабай», «Антисоціальна мережа», «Вбивство на вулиці» та, зрештою і «Львів. Доза. Порно» — міжавторські збірки у котрих, цілком імовірно, знайшлося б місце для вашого оповідання. Тому наступного разу, як побачите у соцмережах запрошення з текстом: «Увага, конкурс!» — не зволікайте, перемога в такому може стати вашим квитком у сучасну українську літературу. Про те, як і чому зараз так актуально писати коротку прозу розкаже Микола Палига — поет, письменник, організатор літературно-мистецького фестивалю «Поліття». Ви дізнаєтесь: — як ідея перетворюється на сюжет;— як розповісти історію цікаво; — як і за якими критеріями вашу історію оцінюватимуть журі;Та отримаєте: — пін-код від скриньки з сюжетами; — чек-лист з порадами молодим авторам; — а найактивніші з вас — подарунок від лектора!
Лекція "Проблема відходів та стиль життя без відходів"
Лекція Рогачевської Любові про проблему відходів та стиль життя без відходів - zero waste. "Зелені дискусії: чому всі говорять про zero waste" (Хмельницький).   Розпочинаємо сезон Зелених Дискусій! Не дивіться, що грудень за вікном, а ліпше гляньте, як суттєво змінилася погода за останні 10 років і подумайте про клімат та стан екології.Ми запросили еколога та дівчат, які практикують принципи життя без відходів.- Чи правда, що в Європі вже геть немає сміття?- Які факти про пластик від нас приховують?- Сортування - це справді вирішення всіх проблем?- Чи нам все ще потрібне сміттєве відро вдома?   Вхід вільний.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Відгуки

Катя Бородій (Друг LIST'а)
Сподобалось
Понравилось: найкраща книгарня в місті. Великий вибір літератури на будь-який смак!
Купа сучасних книг. Завжди чисто і гарно покладені книги. Привітний персонал. Знаходиться в центрі міста! Проводяться зустрічі з письменниками! Нещодавно відбувалася зустріч з молодим ветераном російко-української війни, письменником, блогером Валерієм Ананьєвим, з презентацією своєї книги " Сліди на дорозі". І таких зустрічей проводять безліч саме у книгарні Є
Не понравилось:
Общее впечатление:Рекомедую
Переглянути всі відповіді ()
Ткачук Володимир (Друг LIST'а)
Сподобалось
Однозначно найкраща книгарня міста. Взагалі це мережа по Україні, у нас представлена лише 1 книгарнею. В самому центрі міста, що дуже зручно. Знайшовши сюди, Вас одразу з посмішкою зустрічають і вітаються. Все гарно, компактно і зручно всередині. Нічого зайвого. Також проходять тут різні виставки та презентації. Якщо Ви самі не можете обрати, то Вам продавець підбере та гарно підкаже.
Асортимент: Є великий вибір за книг: художня література, психологія, практична література, а також книги іноземними мовами, в оригіналі.
Персонал: дуже привітний і приємний.
Ціни: лояльні. Є багато книг по хорошим цінам. І що сподобалось ще, то це те, якщо Вам пропонують пакет і Ви погоджуєтесь, то за нього гроші не беруть. Як кажуть"мелочь, а приятно"
Сподобалось:'Ціни, розташування, персонал, асортимент
Не сподобалось:нема такого
Загальне враження: Рекомендую однозначно, ходжу лише сюди
Переглянути всі відповіді ()
Татьяна Загоранская (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:
Чудова сучасна книгарня у нашому місті.
Існує система знижок, оскільки це мережа, то дисконтна карта діє по всій країні.
Вразило те, що в книгарні виділена зона на десяток місць, в якій періодично проводяться зустрічі з різними цікавими людьми, письменниками. Таке в книгарні я зустрічаю вперше.
Ціни на деякі книжки найнижчі у нашому місті.
Загальне враження:
Маленька, але дуже затишна книгарня з великим вибором книг.
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Співак (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: атмосфера і те, як розташовані книжки на полицях. Величезний вибір книжок і постійне оновлення асортименту.
Не сподобалось: інколи ціни зависокі. Але це претензія до всіх книгарень
Загальне враження: позитивне
Переглянути всі відповіді ()