Ера Риб vs ери Водолія. Як стати успішним в еру Водолія у місті Івано-Франківськ

Ера Риб vs ери Водолія. Як стати успішним в еру Водолія - фото
Дата події: 24 листопада 2018
Місце проведення:
Початок: 17:00 год
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Час змін, в якому всім нам пощастило жити, дозволяє не тільки побачити багато нового, але і вимагає від нас значних внутрішніх змін, щоб це нове прийняти. Якими ж якостями треба володіти, щоб стати успішним у сучасному світі, відповідати його вимогам і при цьому залишатися самим собою?
Щоб відповісти на ці питання потрібно насамперед зрозуміти, якими якостями володіють і чим характеризуються епохи - Риби і Волдолія, на межі яких проходить наше життя.
На занятті ми розглянемо цю тему, а також я для Вас підібрала крутезну практику (крії, мантри та медитацію) кундаліні йоги, котра допоможе Вам адаптуватися до нових змін.
Для тих, хто вперше, заняття безкоштовне!
Проводитиму для Вас заняття я, Хімат Ананда Каур (Христина Юрків). 14 років різноманітних духовних практик, серед яких заполонило моє серце, душу та тіло - кундаліні йога! Це універсальна практика, яка користується технологіями, які є і в інших практиках. та вона вбирає в себе все - і вправи, і мантри, і дихальні практики, і медитації.
З собою мати:
воду, змінний одяг та посмішку)
Для тих, хто вперше, заняття безкоштовне!
Перегляди 197

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук