Виставка "Чи співають?" у місті Івано-Франківськ
Чи співають жаби в стінах будинків на нулі? Як відспівувати мертвих, якщо не віриш в Бога? І що за співи — соло чи хорові, акапельно чи під акомпанемент?
Виставка "Чи співають?" буде про те, до чого неможливо доторкнутися, про досвіди, що перетинаються, але не збігаються. Вона про повернення, яке так довго відкладається, що стає майже міфічним, та про невловиму присутність відсутнього, яка набуває неочікуваних форм.
Ми не знаємо, скільки це триватиме та кому вистачить сил дійти. В цьому незнанні та у перманентно хиткому "зараз" ми будуємо те, що має бути далі, та нашвидкоруч лагодимо те, що було. Навіть зорі, на які ми дивимось, не надійні, бо вже мертві. Єдина правда в землі, де лежать знайомі та незнайомі люди, де лежать наші друзі. Єдина правда в тому, щоб розчинитись в морі чорних соняхів (чи спогадів) та робити виставки про смерть.
Це — вже друга виставка в межах програми "Чи співають жаби в стінах?", і вона знову не даватиме відповідей. Ми зібрали роботи мисткинь та митців, що служать у війську, створені в тандемі з цивільними колегами, а також кілька індивідуальних робіт, які ми не могли не показати.

Відгуки
Відгуків немає.
Ви можете бути першим: