Останні відгуки
- Дитяча стоматологія "Only kids"024Сподобалось: ничего Не сподобалось: все Загальне враження: НИКОГДА. НИКОГДА НЕ ВЕДИТЕ СВОИХ ДЕТЕЙ В ЭТУ КЛИ...майже 4 роки тому
- Шалена черепаха00Сподобалось: - Не сподобалось: маршрутка може поїхати без вас, на півгодини раніше. Кол центр - просто вибивають Загальне враження: Просто - дно!майже 4 роки тому
- Управляюча компанія "Чистота і порядок"015Жахлива і безвідповідальна організація. У літню спеку будинок уже другий раз за місяць на чотири дні без води...майже 4 роки тому
- Будівельний магазин "Саніна"00Хороший магазин, єдине що його псує це двоє старшого віку продавці які на прохання показати товар на вітрині ...майже 4 роки тому
- GPS-таксі 30502Не сподобалось: украй некомпетентні та неадекватні що оператори, що водіяки цієї служби: оператор запевняє, щ...майже 4 роки тому
- Дитячий психолог "Олена Погорєлова"01Найкращий фахівець у нашому місті! Олена виважено й дуже лагідно спілкується з дітьми й батьками. Уважна, спо...майже 4 роки тому
- Школа іміджу та стилю Ірини Раєвської00Круте обслуговування, і неймовірннний результат роботи фарбування + зачіска ✨майже 4 роки тому
- Медичний центр "Alpha Cell"05Сподобалось: рекомендую !!! Супер атмосфера! Приємний персонал, професійні погляди та підхід зі сторони ліка...майже 4 роки тому
- Комісійний магазин "Жужерій"04Жахливий магазин та його неадекватні продавці. Здала туди 5 речей , через місяць вирішила зателефонувати та з...майже 4 роки тому
- Фотоцентр "Світлина"06Потрібно було швидко зробити фото на документи, вже був кінець робочого дня, мене дочекалися. Фотограф зробив...майже 4 роки тому
- Ветеринарна клініка "Олтан-вет"03Сподобалось Однозначно рекомендую. Працюють професіонали. ??? Великий плюс, що на місці можна зробити аналізи, УЗД, рентген.майже 4 роки тому
- Beauty salon "Victoria"01Велика подяка за професійну роботу!!! Рекомендую скористатись послугами Тані, яка розуміє клієнта з півслова!...майже 4 роки тому
- Аптека "Подорожник"02Загальне враження: Обслуговування найгірше на ювілейній 15.вже в цьому переконалася не раз, якщо попадаєте на...майже 4 роки тому
- Магазин "Експерт"02Сподобалось:Є з чого вибрати. Загальне враження:Нормальний магазин. Роблять знижки. Купував декілька смартфонів. Замінювали скло двічі.. Гуд.майже 4 роки тому