ТОП Лідер компанії "Mary Kay"

ТОП Лідер компанії "Mary Kay" - фото
проспект Волі, 1Б, офіс 21

Інформація

«Mary Kay» — це всесвітньо відомий бренд із догляду за шкірою та декоративної косметики, який дарує красу, молодість та впевненість у собі тисячам жінкам планети вже впродовж багатьох років.

Тетяна Жидкова — лідер бізнес-групи «Mary Kay» в Україні, професіонал своєї справи із 23-річним досвідом роботи в компанії.

У команді з Тетяною Жидковою працює Віра — консультант косметики, професійний візажист, яка проводить курси візажу та підбір капсульної косметики.

Якщо ви шукаєте ідеальний подарунок для близької людини — ми пропонуємо подарункові сертифікати на косметику, парфумерію, макіяж, курси макіяжу «Сам собі візажист».

Тетяна Жидкова надає персональний високопрофесійний сервіс, який підходитиме саме вам. Лідер компанії надасть вам усю необхідну інформацію по догляду за шкірою, поради з нанесення макіяжу і використанню декоративної косметики, здійснить проведення майстер-класів «Як стати консультантом із краси».

Переваги роботи в команді «Mary Kay»:

  • можливість працювати в офісі в Луцьку або онлайн;
  • відсутність вимог до попереднього досвіду роботи;
  • професійний супровід, навчання та постійна підтримка;
  • вік не є обмеженням для початку кар’єри.

Для вирішення питань ви можете зустрітися особисто, з друзями, або провести консультацію з Тетяною Жидковою онлайн.

Запрошуємо до співпраці з «Mary Kay»!

Лідер компанії «Mary Kay» Тетяна Жидкова пропонує якісну, безпечну та ефективну продукцію, яка відповідає всім світовим стандартам.

Ви можете придбати засоби:

  • догляду за обличчям;
  • для макіяжу;
  • догляду за тілом;
  • парфуми;
  • подарункову продукцію.

Особливості парфумерії «Mary Kay»:

  • відсутність реплік — кожен аромат є унікальним;
  • парфуми та парфумовану воду створено індивідуально відомим парфумерним домом.

Головні акценти роботи команди:

  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • врахування особистих потреб при підборі косметичних засобів;
  • висока якість продукції «Mary Kay».

Є можливість доставки додому, у відділення пошти, на роботу або забрати самостійно.

Відгуки