Луцьк Експрес

Відгуків 6

Інформація

Нерегулярні пасажирські перевезення по Україні.

Відгуки

Паша Фандека: (Ревізор)
Не сподобалось
бНі в якому разі не користуйтеся послугами цієї компанії. Просто, пригнавши грузових спринтерів і крафтерів, поставивши туди крісла без всяких стандартів, —- супер бізнес!, але думайте хоч трішки за людей. Хоч вікно відкрийте . 6 год. До Киева при +33 це гірше пекла!!!
Переглянути всі відповіді ()
Tania Khyliuk: (Ревізор)
Не сподобалось
Не сподобалось: все. Все було неймовірно погано. Починаючи не дуже доброзичливим касиром в Києві, хамовитим водієм, жахливо незручні сидіння в автобусі, а також відстань між ними, що навіть коліна не поміщаються рівно сидіти, гірше лавок на вокзалі і це все за 290 грн. Однозначно жахливо! Нікому і ніколи не рекомендую.
Загальне враження: все жахливо
Переглянути всі відповіді ()
Vova Oksiyk: (Ревізор)
Не сподобалось
Ціна не відповідає сервісу,дуже мало місця, їхав в зігнутому положені аж 6 годин ,при температурі +35 в маршрутці неможливо дихати ,кондеціонер не працює ,6 годин пекла ,не рекомендую нікому дуже шкода що нема альтернативного варіанту і цим аргументом користується цей перевізник.
Переглянути всі відповіді ()
Софіїчка Питель: (Гурман)
Не сподобалось
Абсолютно незадоволена сервісом. Загубилась пасажирка, не місцева. Диспетчер відмовилась допомогти. Нахамила в придачу. Не рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Валентина Хомич: (Критик)
Не сподобалось
Не рекомендую при бронюванні білета водій не зупинився на задній зупинці оператори не брали слухавку
Переглянути всі відповіді ()
Антон Ющак: (Критик)
Не сподобалось

Не сподобалось:
Загальне враження
Водії відмовились забирати пасажира з легким "перегаром". Пояснивши особисту не приязнь до людей в нетверезому стані. Будучи пасажиром , а не водієм я можу скористатись послугами перевізника. Уточьнивши питання як вони сприймають стан алкогольного сп'яніння водії про мовчали... Це не той випадок коли я, як клієнт даного перевізника не можу пересуватись самостійно, або грублю, маю сильний перегар..... Я отримав відмову на перевезення.... Спираючись на правила перевізника. Є один момент, коли ми їхали до Києва, було чітко прописано що в салоні автобуса не можна їсти, але це не впливало на бабцю літнього віку котра куштувала свою ковбасу. Тепер питання!!! Якщо ви дотримуєтесь правил, чим ви керуєтесь????. І якщо Ви пояснюєте про не тверезий стан. Як мінімум має бути алко-тестер!!!!! Який дасть розуміння на скільки людина перебрала або переборщила з алкоголем. Інший перевізник з радістю надав послуги перевезення.... Дякую за розуміння та послуги перевізника "Луцьк-Вояж". Дякую за надані послуги та адекватність водіїв!!!!
Переглянути всі відповіді ()