GPS-таксі 305

Відгуків 6
Рівне
вулиця Миколи Карнаухова, 31, офіс 126
(4 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Пасажирські та вантажні перевезення. Машини під замовлення для урочистих подій. Послуги вантажників.

Відгуки

Іван Федорчук (Користувач)
Не сподобалось
Замовили таксі 305 РЕНО сірозелений вк0991вх , прийшло смс 103 грн. проїзд, а при приїзді на зазначене місце водій вимагав 120 грн. Звісно заплатили. И ще сказав що то ще мало. Не таксі, а дуристіка. Більше не хочу из принципа користуватись таким номером таксі.
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Левчук (Користувач)
Не сподобалось
Не сподобалось:
Користуюсь даною службою таксі вже другий рік. Перший рік був ідеальний, не було жодної скарги. а ось другий рік видався невдалий. Головна проблема це неправильно вказана адреса (чи проблема зі звязком, чи магнітні бурі про це історія мовчить), але ми з водіями знаходили спільну мову і все обходилось. Проте сьогоднішня ситуція це просто ФІАСКО. Замовляли таксі сьогодні.Зателефонували ( стандартна розмова ) поїздка мала коштувати 40 грн. (Автомобіль який мав приїхати був Газ, Білий,ВК2607АЕ). І все мало бути добре, але щось пішло не так(( через 5-10 хв очікування зателефонував водій. Як виявилось він поїхав не на ту адресу. Ну думаю нічого, можливо знову оператор помилився. І от приїхали ми в кінцевий пункт, і далі пішов неприємний діалог. Водій почав вимагати не 40, а 60 гривень, аргументуючи це тим що він поїхав не в те місце. Я звісно все розумію, але мені здається що це не моя вина що оператор вказав не ту адресу. І якщо з іншими водіями у нас не було взаємних претензій, то тут все попрямувало не в те русло. Підсумовуючи все вище сказане, хочеться попросити адміністрацію звернути увагу на процес надання послуг. Чи це халатність водія, чи операторів, мені не відомо. Але дана ситуація залишила неприємне враження про дану службу таксі, і спричинила появі думок про зміну служби таксі. Так як я поспішав залишив водію 54 грн і пішов. Прошу звернути адміністрацію на даний інцидент!
Переглянути всі відповіді ()
Михайло Маслянчук (Користувач)
Не сподобалось
Загальне враження: 30. 08. 19 . Виклик таксі був здійснений приблизно о 24,00 . Воді постіно порушував правили дорожнього руху. Не рекомендую
Переглянути всі відповіді ()
Анна Закусілова (Користувач)
Не сподобалось
Загальне враження:поїздка відбулась 01.01.2019 викликали таксі приїхала Taxi305:ДЖИЛI , Бiлий, BK3460AP,виxoдьтe чepeз 7xв,115гpн,Eкoнoм. Їхали з Нового двора в Тинне, водій весь час говорив по телефону, постійно створював аварійні ситуації виїжджаючи на смугу зустрічного руху. В підсумку на мою пропозицію завершити розмову по телефону в дотримуватись правил дорожнього руху мене обматюкали і висадили. Отак почався новий рік! Нікому не рекомендую. Це жах.
Переглянути всі відповіді ()
Діма Степанюк (Перехожий)
Не сподобалось
харошого нічого сказать неможу забув шарфік в машині нехто неповернув реско всі наморозі шарфік вереса
Переглянути всі відповіді ()
Tatyana Simakova (Перехожий)
Сподобалось
Пользуюсь такси 305 недавно, но не могу не отметить их уровень работы.
Автомобили чистые, приятно пахнет, Приветливые водители, подают машину без задержек в указанное время.Рекомендую такси 305??
Переглянути всі відповіді ()