Альцест-Карпати

Відгуків 4
Івано-Франківськ
вулиця Угорницька, 12г
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб09:00 - 13:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Продаж, ремонт, прокат електро-, бензо- та ручного інструменту. Продаж промислового обладнання та устаткування.

Відгуки

Віталій Гамаш (Ревізор)
Сподобалось
Тут ви знайдете все, якщо ви складаєте меблі вдома самостійно. Великий вибір шурупів,гвинтів,та багато чого іншого. Консультанти дійсно знають свій товар.
Переглянути всі відповіді ()
Віктор Будяк (Перехожий)
Нейтрально
Товари дорогі, якість впала. Маю проблеми з шліфмашинками BOSH. Мала шліфмашинка Ф-125 потужністю 1,4квт не дотягує в звичайні роботі до 6місяців, гарантійний ремонт в Києві блєфовий, пишуть, що міняють все: ротор, якір, підшипники щітки, змазку і обходиться гарантійний ремонт 1200грн. тобто оплата за негарантійні деталі, підшипники і щітки.
Гарагтійні речі мають лайбу - скотч з написами, який стирається за два місяці. Надоїло катати шліфмашинки до Києва, раз відкрили редуктор, він без мастила, майжу сухий. В сервісний центр скаржуся, вони зворотно кажуть, то так має бути, Ви неправильно експлатуєте. Експлуатую вже 20років BOSH, стараюся брати суто Німецкий, тому що росія і китай взагалі. Або лишень пишуть лайби, що то німецький, але так неякісно ще не було. І скаржитися ніби нікуди.........
Переглянути всі відповіді ()
Такої якісної консультації я ніколи не отримував. Тепер знаю все про мій новий перфоратор: як, чим працювати, як обслуговувати. Працюють хлопці на "Відмінно"!
Переглянути всі відповіді ()
Хоч і дорогувато... але.. якісні речі продають і обслуговують...
Молодці так тримати!
Переглянути всі відповіді ()