Проєкт від Благодійного фонду Сергія Притули "Центр готовності цивільних"
+38 (067) 310-24-46
(Надія Артемович)
Інформація
Події
Тренінг "Зупинка масивних кровотеч 2.0"
В момент стресу мозок відключається, тож ви можете покладатись лише на свої базові навички. Щоб їх здобути, потрібно системно тренуватись!
Це повністю практичний тренінг для тих, хто вже проходив теоретичну частину. Розберемо детально та послідовно техніки для накладення турнікету, бандажування і тампонування.
Реєстрація за вказаним посиланням
Тренінг "Зупинка масивних кровотеч"
Досвід показує, що такі заходи не лише покращують знання та навички для дій у надзвичайних ситуаціях, а й сприяють формуванню культури безпеки, яка рятує життя.
Якщо ви ще не відвідували наші тренінги або хочете систематизувати знання, запрошуємо скористатися цією можливістю.
Що будемо робити?
Вивчимо алгоритм дій при кровотечі.
Навчимося застосовувати турнікети та підручні засоби для зупинки кровотечі.
Попрактикуємося разом з інструкторами.
Основна частина тренінгу — робота на підлозі (у різних положеннях: сидячи, лежачи, стоячи). Тому заздалегідь оберіть одяг і взуття, що не обмежують рухів. Зверніть увагу, що вбрання може забруднитися симуляційними матеріалами.
Реєстрація за вказаним посиланням
Відгуки
Додати відгук