Marie-cake

Marie-cake - фото
Відгуків 15

Інформація

Плануєте здивувати близьку вам людину оригінальним, вишуканим та водночас смачним подарунком, і цим самим надовго вкарбувавши в її пам'яті той день? З допомогою «Marie-cake» вам це все вдасться! Адже «Marie-cake» пропонує вам ексклюзивні кондитерські вироби ручної роботи на різний смак та на найрізноманітніші свята й події: на День народження, хрестини, весілля, ювілей, День матері тощо.

У нас великий асортимент тортиків, прикрашених цілими букетами солодких квітів для молодят або ж медовими пряничками у вигляді улюблених героїв вашої дитини; ніжних еклерів з додаванням білого шоколаду та фундучного праліне; різнокольорових макаронів з ніжним вершковим кремом чи малиновим варенням; натуральних зефірок та цукерків «Пташине молоко»; легких тортиків-безе Павлова зі свіжих ягідок; меренгових рулетів, тістечок та багато інших смаколиків.

Окрім одиничних замовлень ми зробимо для вас цілий кенді-бар на ваше свято; мікс різних десертів чи подарункових солодких коробочок.

Ми  уважно прислухаємося до наших клієнтів і втілюємо різні їх побажання, докладаючи максимум зусиль.

Якість наших солодощів відповідає ціні. Все натуральне, з якісних та свіжих інгредієнтів: високовідсоткові вершки, бельгійський шоколад, італійський крем тощо.

Ми шануємо та поважаємо наших клієнтів, тому, хочемо, щоб вони смакували тільки високоякісні торти та десерти з «Marie-cake».

Відгуки