Львівський академічний обласний театр ляльок

Відгуків 7
Львів
Площа Галицького Данила, 1
ДеньГодини роботиПерерва
ПнВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд11:00 - 19:0014:00 - 15:00

Інформація

Показ лялькових вистав.

Події

Вистава "Вісім люблячих жінок"
Рівняння з вісьмома відомими і одним невідомим... Жінка - одна з найнебезпечніших і водночас найбеззахисніших істот не світі. Вона є найжорстокішою зброєю проти чоловіків. Жінка владарює, маніпулює, контролює і змушує виконувати всі свої забаганки. Але як себе може поводити чоловік, в якого в будинку не одна, не дві і навіть не три жінки, а цілих... вісім! Сімейний тихий вечір в заміській засніженій віллі, де 8 жінок готуються до зустрічі Різдва. Але свято відміняється... Яке ж свято за відсутності господаря вілли Марселя, котрого жінки знаходять в кабінеті з... ножем у спині?! Дружина, її сестра, його сестра, дві доньки, бабуся, покоївка та кухарка – будь-яка може виявитися вбивцею!!! Жінки починають в будинку власне розслідування, з'ясовуючи, що кожна з них робила тієї ночі. Перипетія інтриг, секретів, таємниць, покритих темрявою – усе це відкривається під час розслідування. Проте, хто ж все-таки вбивця?!... Відповідь дізнаєтеся на виставі!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Вистава "Золоторогий Олень"
Початок об 11:00 та 14:00.   Для дітей віком від 8 років. Маленькі глядачі під час перегляду вистави мандруватимуть казкою разом із чистим і прекрасним Золоторогим Оленем та його другом — добрим і сміливим Васильком. «Золоторогий Олень» познайомить юних глядачів із виразним образом Карпат, розповість про красу, дружбу, любов, цінність душі людини і безцінь золота. Вистава не залишить байдужими й дорослих. Вона нагадує про щирість, вірність і безкорисливу дружбу, які так необхідні для збереження внутрішньої краси кожного з нас.Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Творчий вечір Наталки Криничанки
Наталка Книничанка - унікальна людина з унікальним оксамитовим голосом, котра за два десятиліття своєї творчої та громадської діяльності зробила величезний вклад у розвиток не лише Львова, а й цілого краю, його культури, архітектрури, збереження історичної пам'яті та створення надійного ґрунту для прийдешніх поколінь. Давайте разом подякуємо їй за це аншлагом на єдиному за останнє десятиліття її великому концерті.У альбомі Наталки Криничанки «Я кохаю цього чоловіка» є найвідоміша її «Пісня про Львів» («Маленький Лондон, крихітний Париж»). З часу виходу альбому у 1997 році і до сьогодні безперечно ця пісня стала візитівкою Львова. А сама Наталка, анонсуючи свій концерт, так каже про рідне місто і життя у ньому: «Життя - від пісні до пісні, з зупинками, випадковими пасажирами Львівського трамваю, крізь заплакані вікна і нав'язливе відчуття присутності когось з іншої епохи, але такого ж як і ти - узалежненого від цих левів».   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Вистава "Таємниця Лісовичка"
Початок о 12:00, 14:00, 16:00. Чи ви бачили коли-небудь лісовиків? А чи знаєте ви, що вони бувають і дуже добрими і досить злими? Ця історія якраз про таких різних братів-лісовиків та маленьку Дівчинку, яка заблукала в темному-темному лісі. І попри спроби злюки Карузлика, таємничий інструмент його брата Хохлика допоможе поставити все на свої місця.   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Вистава "На полі крові"
Драматична поема Лесі Українки «На полі крові» (1909) пропонує оригінальний погляд на історію відступництва і зради Юди. Згідно з апокрифічною версією, на яку спиралася поетеса, Юда, продавши Христа, не повісився, а купив за отримані гроші клапоть безплідної землі біля Єрусалима. На цій території Леся Українка моделює зустріч двох дійових осіб: Юди і Прочанина, підносячи її до рівня морально-етичної дискусії.У моновиставі Прочанин з’являється Юді як внутрішній голос сумління і докору. На тлі самоаналізу своєрідного «анти-Євангелія» від Юди досліджується анатомія зради, трагедія людини, нездатної піднятися до висот духу. До якого б самозахисту не вдавався Юда – виправдати зраду неможливо. Страшне, як і самогубство – руйнація і розпад особистості.   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Lviv City Stand Up
Початок 19:00 - вечірка 20:00 - стендап   Деталі у приватні повідомлення за вказаним посиланням.
Spiritual Front
Лінія Втечі та Dying Sky Booking оголошують (томос) чудо – і культовий італійський колектив Spiritual Front вперше виступить у Львові.Spiritual Front official page – італійський музичний колектив з Риму, створений в 1999 році Сімоне Сальваторі, який виступає під псевдонімом «Hellvis». Для музики групи характерно широке змішання різних стилів, жанрів та музичних традицій.Самі учасники Spiritual Front визначають свій жанр як «нігілістична суїцидальна поп-музика».Гостем концерту буде наш друг Sasha Boole / Саша Буль, який зараз також є учасником проеткту Me And That Man, але виступатиме Саша наразі сольно.   Деталі за вказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Наталія Кузема: (Друг LIST'а)
Сподобалось


Загальне враження: дуже гарний театер, в дитинстві завжди завжди тільки сюди ходила на вистави.

Відповісти:

Наталія Кузема,
Наталія Кузема, 
Переглянути всі відповіді ()
Rostyk Rosolovskiy: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Думаю кожна дитина ходила у цей чудовий дитячий театр з батьками або однокласниками

Відповісти:

Rostyk Rosolovskiy,
Rostyk Rosolovskiy, 
Переглянути всі відповіді ()
Olichka Tuz: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Хороше місце для відпочинку з дітьми. Завжди класні вистави і актори віддаються на повну своїй справі.

Відповісти:

Olichka Tuz,
Olichka Tuz, 
Переглянути всі відповіді ()
Konstantin Istorik: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Гарне ставлення до дітей, зручні місця. Незалежно від кількості дітей, актори грають в повну силу

Відповісти:

Konstantin Istorik,
Konstantin Istorik, 
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Сокальська: (Критик)
Сподобалось


Загальне враження: ляльковий театр в центрі міста. Зручні крісла ,широкі. Є туалет . Цікаві вистави для дітей молодшого віку.

Відповісти:

Ірина Сокальська,
Ірина Сокальська, 
Переглянути всі відповіді ()
Анна Дітчик: (Критик)
Сподобалось


Загальне враження: Непоганий театр для відпочинку з дітками. Зручне розташування, хороші актори.
Доповнено майже 7 місяців тому


Відповісти:

Анна Дітчик,
Анна Дітчик, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Тхір-Городній: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось:ходили неодноразово. Дітям дуже сподобалось. Актори молодці. Також сподобались сидіння, дуже зручно дитині.

Відповісти:

Наталя Тхір-Городній,
Наталя Тхір-Городній, 
Переглянути всі відповіді ()