Львівський академічний обласний театр ляльок

Відгуків 7
Львів
Площа Галицького Данила, 1
ДеньГодини роботиПерерва
ПнВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд11:00 - 19:0014:00 - 15:00

Інформація

Показ лялькових вистав.

Події

Вистава "Святкові сни"
Початок 12.12 та 13.12 о 12:00; 14.12 о 16:00; 15.12 о 11:00, 14:00; 16.12, 17.12, 18.12, 19.12, 20.12, 21.12 о 12:00, 14:00, 16:00.   Найочікуваніша ніч для всіх діток ось-ось наступить! Святко і його сестричка Дзвінка в передчутті подарунків та інших святкових приємностей. Нарешті вмостившись в своїх ліжках, дітлахи раптом помічають яскравий промінь світла і негайно біжать за ним. За кілька миттєвостей Святко і Дзвінка опиняються в казковому мареві, де на обох чекають дивовижні пригоди і де обом доведеться проявити свою мудрість, відвагу і любов. Взамін дітлахи отримують чарівні дарунки, які залишаться з ними назавжди.Вистава наповнена етнічними символами та візіями, колядками та чудовим святковим настроєм.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Дорога до Вифлеєму"
Початок 22.12 о 11:00, 14:00; 23.12 -  12:00, 14:00, 16:00; 26.12 о 16:00. Це історія, котра розповідає про шлях у Вифлеєм до маленького дитяти, якого чекав увесь світ. Вона по-своєму інтерпретує цю історію і завершується світлом, котре сповнене надії, любові і тепла. Вистава є настроєвою і налаштовує на різдвяний настрій як дітей, так і дорослих. П’єса — Сергій Ковальов Режисер — Олександр Куцик Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Білі мотилі, плетені ланцюг"
Вистава не має конкретного сюжету. Вона складається з галереї жіночих образів, поданих у різних іпостасіях, що разом узяті відтворюють життя Людини, яка проходить усі випробування долі. У важку хвилину Вона намагається згадати мамину пісню, повернутися до втраченого дитинства, до своїх джерел. Але повернутися можна лише до могил, над якими вітер навесні розносить білий вишневий цвіт. Це театральна рефлексія на тему любові і страждання, гріха і покути, зневіри і надії, з ритмом і ритуальними піснями Карпатського регіону.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Два леви"
Колись давно у славному місті Львові королем був юний і відважний король Лев. Його правління було справделивим і добрим, а тому всі містяни любили свого короля Лева.А поруч з місто, в густих лісах під Львовом, звірі мали свого сильного і безстрашного короля Лева. Якось обидва королі Леви зустрілися і вирішили перевірити хто з них кращий, сильніший і відважніший король? Але чесний поєдинок між ними закінчився дуже несподіваним результатом!   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Сніговички і Сонечко"
Початок 8 грудня о 11:00, 14:00; 29 грудня о 12:00, 14:00.   Зимова історія про Сніговичків, які не хочуть, аби зима закінчувалась. Тому вони вирушають шукати Сонечко і просити не світити так сильно і тепло, бо вони не хочуть розтанути. Але на шляху до Сонечка, Сніговички розуміють, що звірята в лісі дуже-дуже чекають, щоб весна прийшла і Сонечко зігріло їх. Тому коли Сніговички нарешті знаходять Сонечко, вони змінюють своє прохання і дозволяють розтопити себе, щоб довкола все зацвіло, а звірята зігрілися.Вистава для сімейного перегляду і несе в собі багато добра, співчуття і розказує про те, що життя — це безперервний цикл.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Таємниця Лісовичка"
Початок о 12:00, 14:00 та 16:00. Чи ви бачили коли-небудь лісовиків? А чи знаєте ви, що вони бувають і дуже добрими і досить злими? Ця історія якраз про таких різних братів-лісовиків та маленьку Дівчинку, яка заблукала в темному-темному лісі. І попри спроби злюки Карузлика, таємничий інструмент його брата Хохлика допоможе поставити все на свої місця.   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Наталія Кузема: (Друг LIST'а)
Сподобалось


Загальне враження: дуже гарний театер, в дитинстві завжди завжди тільки сюди ходила на вистави.

Відповісти:

Наталія Кузема,
Наталія Кузема, 
Переглянути всі відповіді ()
Rostyk Rosolovskiy: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:
Думаю кожна дитина ходила у цей чудовий дитячий театр з батьками або однокласниками

Відповісти:

Rostyk Rosolovskiy,
Rostyk Rosolovskiy, 
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Сокальська: (Ревізор)
Сподобалось


Загальне враження: ляльковий театр в центрі міста. Зручні крісла ,широкі. Є туалет . Цікаві вистави для дітей молодшого віку.

Відповісти:

Ірина Сокальська,
Ірина Сокальська, 
Переглянути всі відповіді ()
Olichka Tuz: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Хороше місце для відпочинку з дітьми. Завжди класні вистави і актори віддаються на повну своїй справі.

Відповісти:

Olichka Tuz,
Olichka Tuz, 
Переглянути всі відповіді ()
Konstantin Istorik: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Гарне ставлення до дітей, зручні місця. Незалежно від кількості дітей, актори грають в повну силу

Відповісти:

Konstantin Istorik,
Konstantin Istorik, 
Переглянути всі відповіді ()
Анна Дітчик: (Критик)
Сподобалось


Загальне враження: Непоганий театр для відпочинку з дітками. Зручне розташування, хороші актори.
Доповнено майже 4 місяці тому


Відповісти:

Анна Дітчик,
Анна Дітчик, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Тхір-Городній: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось:ходили неодноразово. Дітям дуже сподобалось. Актори молодці. Також сподобались сидіння, дуже зручно дитині. 

Відповісти:

Наталя Тхір-Городній,
Наталя Тхір-Городній, 
Переглянути всі відповіді ()