Animal gym

Animal gym - фото
Відгуків 2
Івано-Франківськ
вулиця Коновальця, 7Б
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт07:00 - 22:00Без перерви
Сб09:00 - 21:00Без перерви
Нд10:00 - 20:00Без перерви

Інформація

Поспішаємо повідомити чудову новину! Для всіх поціновувачів здорового способу життя, професійного спорту та якісних тренувань гостинно відчиняє свої двері «Animal gym». Цей зал стане вашим вірним помічником на шляху до успіху, міцного здоров’я, приголомшливого вигляду та відмінного самопочуття. З нами ви можете розпочати (продовжити) свою спортивну кар’єру чи займатися спортом просто «для себе». У нас найдуть бажане як любителі, так і професіонали, як поціновувачі бойових мистецтв, так і ті, хто надає перевагу «класичним» заняттям у тренажерному залі. У нас комфортно почуватимуться чоловіки та жінки, дорослі та підлітки, люди різного віку та з різним рівнем фізичної підготовки.

Чому тренування у нас такі ефективні, корисні та приємні? Переваги «Animal gym»:

  • Великий вибір професійних, модернових і ергономічних тренажерів у залі. Це дозволяє тренуватися правильно та повноцінно.
  • Крім того, є окремий бійцівський зал, який укомплектовано штангами, спеціальними турніками, гімнастичними кільцями, іншим професійним обладнанням та спортінвентарем для занять кроссфітом, змішаними бойовими мистецтвами чи тайським боксом.
  • Завдяки спеціальному спортивному покриттю ваші тренування у нашому залі будуть ще більш комфортними та безпечними.
  • На вашому шляху до удосконалення й успіху, під час тренувань, вам допомагатимуть професійні тренери, що мають значний досвід роботи та є знаними у нашому місті й далекого за його межами.
  • Персонал клубу підбере для вас оптимальні вправи, продемонструє як їх робити, слідкуватиме за правильністю їх виконання. Також спортивні інструктори та тренери підказуватимуть, як підвищити вашу продуктивність в процесі тренувань, даватимуть корисні поради щодо правильного харчування та занять спортом.
  • Працюємо без вихідних і без обідньої перерви, а продумані години роботи дозволяють тренуватися від самого ранку до вечора. Обирайте зручний для вас час!
  • Вдале місце розташування є додатковою перевагою: зал розташувався у центральній частині міста.

Що пропонуємо? У «Animal gym» на вас чекають:

  • Групові чи індивідуальні заняття у тренажерному залі;
  • Тренування з тайського боксу та змішаних бойових мистецтв (ММА);
  • Кроссфіт (CrossFit).

Відгуки

Yuriy Mykula (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Дуже прикольний зал. Всюди чистота, нове обладнання продвинутої лінійки інтератлетика. Гантельний ряд до 50 кг. Хороше резинове покриття на весь зал. Є бійцівський зал, але туда не ходив. Ну здалеку ніби дуже пристойно виглядає. Великі чисті роздягалки. Персональний тєлік з тупими стандартними мотиваційними відосіками на кожній біговій доріжці, дуже зручно). З тренажерів є практично все, крім деякої екзотики, яку можна легко замінити.
Сам інтер'єр дуже приємний, біло чорно оранжева гама кольорів). Видно, що ремонт робили спеціально для спортивного залу, а не для торгового приміщення (привіт Альянсу), чи казино (привіт Ідеал спорту, хоча там круто).
Не сподобалось: три бігові доріжки, дві лавки для жиму, одна рама для присідання. Я був вранці, тому це не було проблемою. Як ввечері - фіг зна.
Загальне враження: Словом, дуже приємний зал середнього розміру (не великий, але і не малий) в самому центрі з середніми по місту цінами (абонементи від 400 грн). Мені дуже сподобалося
Переглянути всі відповіді ()
Nataliya Myroniuk (Ревізор)
Сподобалось
Спочатку хотіла написати, що зал як зал. І для мене основна перевага -- то робота з 7 ранку)
Але таке поверхневе відношення перш за все обумовлене тим, що я і очікую такі стандарти, як є тут. А саме: зал відчинений вчасно, чистий, провітрений, все на своїх місцях. Персонал ввічливий та готовий допомогти (на рецепції), зранку тренерів ще немає, тому про них не скажу. Тренажерів достатньо, вони всі нові. Роздягалки просторі, в душі гаряча і холодна вода -- no limit (привіт Альянсу). Все інше, то вже можуть бути або індивідуальні побажання, або щось незначне для мене особисто.
Переглянути всі відповіді ()
Енімал джим   Енімал гум   Анімал джим   Бойові мистецтва   Тренажерні зали   Фітнес-центри   Бойове мистецтво   Бойові єдиноборства   Тренажорка   Тренажерний зал   Тренажерка   Зал для тренувань   Зали для тренувань   Зал для тренування   Зали для тренування   Зал для тренуваня   Зали для тренуваня   Тринажерні зали   Тринажорка   Тринажерний зал   Тринажерка   Зал для тринувань   Зали для тринувань   Зал для тринування   Зали для тринування   Зал для тринуваня   Зали для тринуваня   Зал для триніровок   Зали для триніровок   Зал для треніровок   Зали для треніровок   Зал для триніровки   Зали для триніровки   Зал для треніровки   Зали для треніровки   Фітнес центр   Фітнес   Заняття з фітнесу   Інструктор по фітнесу   Індивідуальні тренування   Бокс   Заняття з мма   Заняття з персональним тренером   Змішані єдиноборства   Качалка   Кваліфіковані інструктори   Консультації щодо здорового харчування   Кросфіт   Мма   Муайтай   Підбір дієти   Персональні тренування   Персональний інструктор   Персональний тренер   Потужні системи вентиляції   Правильне харчування   Професійні інструктори   Складання дієти   Стречинг   Тайський бокс   Тренажари для різних видів м'язів   Тренажерки   Фітнес для дівчат   Фітнес клуби   Фітнес центри  
Показати більше