Книжковий лев

Відгуків 1
Львів
Проспект Шевченка, 14
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 21:00Без перерви

Інформація

Продаж книг. Проведення виставок та різноманітних заходів. Діє літня локація "САД" на якій проводяться виставки, концерти, дитячі табори, бізнес сніданки, маркети, сейли, кіно та музика.

Події

Різдвяний паперовий майстер-клас від Crazy Poly
Нещодавно запустили нову серію наших героїв: це пузатий дідуган Санта, його помічник Ельф, оленятко Крісто та поросятко Боба. Ви попросили і ми таки вирішили провести майстер-клас з виготовлення паперових іграшок у "Книжковому леві", що на просп. Шевченка, 14 у Львові.   За нами – поради, допомога у виготовленні, гарний настрій, а за вами бажання. Приходьте самі або ж беріть з собою друга/сестру/дитину(від 7 років). Вартість: 350 грн. (ціна майстер-класу включає в себе набір деталей із кольорового паперу, інструкцію, клей та печеньки) (передоплата*).
Тримай 5! Зимовий рОзділ: поезія п'ятьох
Вежі - мистецьке об'єднання та Книжковий ЛЕВ запрошують! "Тримай 5! Зимовий рОзділ". Коли поети читають поетів. Поговоримо про улюблених авторів, почитаємо класні тексти. Учасники: Михайло Жаржайло (Mykhailo Zharzhailo), Rostyk Kuzyk, Лілія Бомко, Liubomyr Serniak, Назар Данчишин. Вхід вільний.
CG Meetup #8 / Неформальна вечірка
Як має виглядати портфоліо CG художника? Та на які підводні камені, можна наштовхнутись. Усе це, а також розбір ваших портфоліо / робіт, на CG MEETUP #8. Із цим нам допоможе Ihor Pasternak – СG художник та концепт-артист із Харкова.Працюємо в такому режимі:19:00 - 19:15 - Приходимо, знайомимось19:15 - 21:00 - В форматі відео-зв’язку до нас приєднується Ігор.21:00 - 22:00 - Музика, живе спілкування.   Вартість: 150 грн. Обмежена кількість місць!
Виставка "Дивні Коляди"
20.12.2018 - 27.01.2019
Ще з давніх-давен Коляда мандрує крізь часи, наповнюючи теплом і радістю різноманітні зимові святкування різних народів. Ці ритуальні пісні кочують ще з римських традицій, європейських звичаїв та релігійних обрядів. В нас в Україні спочатку їх пов’язували з культом предків та язичницькими обрядами народження нового сонця. Згодом Коляда набула релігійного змісту, глибоко вкорінюючись у традицію християнського Різдва. Обряд колядування завжди супроводжувався театральним дійством: ритуальним вітанням господарів та їх родини, танцями, піснями та побажаннями, що надавало їм яскравого магічного значення. Образи подій та історій, про які співалося в Колядах, мали язичницьке і християнське походження, які переплітаючись між собою, створювали особливу міфологію та самобутнє уявлення про світ. В них співалося про Сонце, Місяць, зорі, казкових тварин, дерева, традиції та магічні дійства, згодом про Христа, Святу Родину, різних Святих, що опікувалися своїми людьми. 
Зустріч-огляд бізнес-книг "5 РЕВ'Ю"
  Друга зустріч 3 сезону.Нашу першу зустріч ми розпочали словами - ми розпочинаємо 3-й рік проекту! І це вразило навіть партнерів проекту, не говорячи про учасників.  В третій сезон ми ввели нові правила. В нас є активісти, які долучаються до прочитання і рецензій книг. Наші зустрічі проходять в теплій і дружній атмосфері і не тільки діленням про прочитану книгу але і порівннням з іншими книгами в цій тематиці.    Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Natalya Kucher: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Хороша книгарня в центрі Львова з великим асортиментом книг. Тут можна знайти книги починаючих українських письменників. Часто проводяться презентації книг та цікаві ліцтературні події. Я була в книгарні на презентації Курсу Письменницької майстерності від Litosvita. Було дуже цікаво та душевно. Для постійних клієнтів існує система знижок.

Відповісти:

Natalya Kucher,
Natalya Kucher, 
Переглянути всі відповіді ()