Книжковий лев

Відгуків 2
Львів
Проспект Шевченка, 14
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 21:00Без перерви

Інформація

Продаж книг. Проведення виставок та різноманітних заходів. Діє літня локація "САД" на якій проводяться виставки, концерти, дитячі табори, бізнес сніданки, маркети, сейли, кіно та музика.

Події

Виставка "Моє/Чуже"
16.04.2019 - 06.05.2019
Цього разу для вас: 5 авторів, 5 різних тем і 5 досліджень, кожне з яких є осмисленням вирваних шматків навколишнього інформаційного шуму, які стали підсвідомим монологом, згодом частиною свідомості та знайшли своє вираження візуально.Дана експозиція - це дослідження впливу “чужого” на формування візуального повідомлення створеного художником. Це своєрідне відмотування плівки на початок, щоб побачити той перший кадр. Доповненням до творів будуть підібрані авторами референси, відсилки до зовнішніх подразників, які стали імпульсом для творчості, і повернення до них, як до гучності так комплексності у виражені змістів. “Зчитати” дані відсилки можна буде за допомогою QR кодів.   Художники:Bachkur MiraAlina JoOksana SobolVadim PanchenkoSysa Oleksandra
Клуб любителів книг ім. Холдена Колфілда
1. Обираємо книги, про які хочеться поговорити.2. Реєструємося за вказаним посиланням.3. Онлайн або на місці у Книжковий ЛЕВ отримуємо клубний квиток: 1 заняття – 100 грн4 заняття – 280 грн4 заняття + воркбук "ПРОчитане" – 350 грн. 4. Читаємо книги, вдихаючи їхній аромат, загинаючи сторінки і насолоджуючись процесом.5. Виділяємо незрозумілі місця або улюблені цитати.6. Зустрічаємося раз на тиждень і разом з куратором досліджуємо книги.7. Знайомимося ближче одне з одним, радіємо, потроху стаємо друзями.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Natalya Kucher: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Хороша книгарня в центрі Львова з великим асортиментом книг. Тут можна знайти книги починаючих українських письменників. Часто проводяться презентації книг та цікаві ліцтературні події. Я була в книгарні на презентації Курсу Письменницької майстерності від Litosvita. Було дуже цікаво та душевно. Для постійних клієнтів існує система знижок.

Відповісти:

Natalya Kucher,
Natalya Kucher, 
Переглянути всі відповіді ()
Богдан Яворський: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Перш за все - це дуже крута локація для різноманітних івентів. Друге книгарня з корисними книжками.

Відповісти:

Богдан Яворський,
Богдан Яворський, 
Переглянути всі відповіді ()