ITEAHub

Відгуків 1
Львів
Вулиця Героїв УПА, 80
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Коворкінг. Простір для роботи та проведення різноманітних тренінгів, семінарів тощо.

Події

Feedback-power! Від перформанс-менеджменту до зворотнього зв’язк
19.12.2018
Новий ITEAHub MeetUp — про силу зворотного зв'язку. Це інструмент, що майже не потребує часу, грошей, сил на навчання, та при цьому залишається дієвим.Слухачі мітапу навчаться:- давати зворотний зв'язок так, щоб його було приємно отримувати;- розрізняти зворотний зв'язок і критику;- використовувати зворотний зв'язок як інструмент розвитку себе і своїх команд;- розширювати парадигму від перформанс-апрейзала раз на рік до щотижневих зустрічей.- вбудовувати зворотний зв'язок в перформанс менеджмент як інструмент змін та розвитку.   Ціна: 200–250 грн.В день події - 300 грн.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Legal risk management in ІТ
20.12.2018
Управління юридичними ризиками в ІТ-бізнесі — важлива складова для безпечної й легальної побудови як аутсорсингових, так і продуктових ІТ-компаній. На події ми подискутуємо про тонкощі, пов’язані з корпоративним структуруванням і оподаткування ІТ-бізнесу, трудові й договірні відносини в ІТ та те, як керувати ризиками у цих площинах.Для кого? Керівників, власників, менеджерів та інхауз-юристів ІТ компаній і стартапів.На лекції поговоримо про:- корпоративне структурування бізнесу (локальне та міжнародне);- ризики прихованих трудових відносин;- оподаткування (в Україні та закордоном);- комплаєнс в ІТ.Спікер — Yura Kornaga, партнер та Голова Львівського офісу юридичної фірми Axon Partners, яку названо найкращою українською юрфірмою 2017 року в ІТ-індустрії за версією Legal awards і яка входить в найбільші світові юридичні рейтинги Legal 500 та Who’s Who Legal.Вартість: 200 грн.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
ITEAHub Workshop "BA. Scope Like a Pro"
26.12.2018
Проект тільки почався, а скоуп вже досягає розмірів земної кулі. Команда не розуміє задачу, замовник нервує, а менеджер проекту виходить з переговорної за свіжими порціями кави. Десь далеко грає саундтрек фільму “Реквієм за мрією”. Цикл замкнувся.Щоб витягнути всіх бажаючих з цього страшного сну, ми проведемо івент "Scope Like a Pro". Івент буде корисним для бізнес-аналітиків рівнів "junior" та "middle".Обговоримо такі теми:— важливість і цінність пріоритезації задач;— чому не всі фічі продукту однаково корисні;— роздувати скоуп: чому це не корисно і навіть шкідливо;— коли і як говорити замовнику "ні";— чому іноді легше погодитися, ніж сперечатися.   Квитки:Ранні пташки — 250 грн.Сплячі сови — 300 грн. Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
ITEAHub MeetUp "Створи себе сам: дизайн власної кар’єри"
06.02.2019
Захід для всіх, кого цікавить свідоме управління власним кар’єрним розвитком, незалежно від індустрії, функціоналу та досвіду.Розглянемо питання:- Як зрозуміти, чим саме займатись?- Як відтестувати різні варіанти професійного розвитку, не кидаючи поточну кар’єру?- Чи можна ефективно використовувати своє оточення, щоб зрозуміти, куди далі йти професійно?Ви отримаєте:- Механіки самоаналізу і тестування ідей щодо власного розвитку, які пропонує один із найпопулярніших курсів Стенфордського університету сучасності ― Designing Your Life;- Розуміння алгоритму свідомого планування і розвитку власної кар’єрної траєкторії;- Історії людей, які ризикнули “задизайнити” власний професійний шлях;- Ідеї для тестування власних кар’єрних “прототипів”.   Вартість квитків:200 грн - ранні пташки250 грн - сплячі сови300 грн - в день івенту   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Anastasia Chobit: (Критик)
Сподобалось
Простір для зустрічей великих компаній, цікавих заходів, міні-концертів, та для багато чого :) всередині дуже стильно і привітні працівники :) єдине, трохи довго сюди доїжджати, але це незначний мінус.

Відповісти:

Anastasia Chobit,
Anastasia Chobit, 
Переглянути всі відповіді ()