ITEAHub

Відгуків 2
Львів
Вулиця Героїв УПА, 80
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Коворкінг. Простір для роботи та проведення різноманітних тренінгів, семінарів тощо.

Події

Workshop "Як “запікапити” клієнта за допомогою CJM"
26.02.2019
CJM — це практика покращення користувацького досвіду у зв’язках із потенційними клієнтами. Вона допомагає втримати партнера та не допустити помилок в ключових тачпоінтах.Івент корисний для спеціалістів початкового та середнього рівня.А саме:- Бізнес-аналітиків;- UX/UI та веб дизайнерів;- Менеджерів продуктів та послуг;- PM;- Підприємців та власників бізнесу;- Маркетологів.   Програма:- Трохи теорії. Що таке CJM і для чого вона потрібна? Приклади готових карт.- Визначення точок контакту і каналів взаємодії користувача та бізнесу;- Розбір бар’єрів, проблем, цілей та цільових дій;- Психоемоційний стан користувача на кожному етапі контакту із послугою;- Оптимізація критичних точок та каналів;- Ментальна поведінка користувачів;- Створення CJM в команді. Онлайн та офлайн інструменти;- Покращення продукту чи послуги за допомогою карти.   Квитки:Ранні пташки — 200 грн .Сплячі сови — 250 грн.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
ITEAHub MeetUp "Коли SCRUM-у вже недостатньо"
27.02.2019
Новий ITEAHub MeetUp присвячений тонкощам масштабування SCRUM. Будемо спілкуватися лише про важливе: — в яких випадках варто намагатися масштабувати SCRUM або будь-який інший фреймворк;— які інші принципи Agile важливі для замовників в 2019 році;— який "ідеальний" розмір команди і які компетенції нам потрібні для масштабування;— таємниця страшних слів LESS, SOS, SAFE, DAD;— за ким рішення про масштабування?— що важливо налаштувати-зробити-спланувати перед тим, як збільшувати команду.   Вартість квитків:Ранні пташки — 250 грн.Сплячі сови — 300 грн.В день івенту — 350 грн.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Принципи формування команди
27.02.2019
Чи існує механізм ідеальної роботи колективу? А якщо без матеріального заохочення? Чи реально добитись від людей того, що ви хочете отримати?Я не буду вам розповідати мотиваційні заклики, які в результаті залишаться тільки у вашій голові. Я вам покажу все у формі ГРИ. Хочете побачити ефективні канали комунікації та розібрати поведінку кожного та передбачити майбутні дії, а головне знати що з цим робити? Купуй квиток та отримай ключ до знань, які точно допоможуть тобі організувати людей в одне ціле. Ефективна робота - більший прибуток!   Вартість:Після 00:00 11.02.2019 - 250 грн.В день події 350 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.
MeetUp "Спорт і мозок: про що сперечаються нейробіологи"
06.03.2019
Кожен із нас знає, що в “здоровому тілі — здоровий дух”. Але ніхто не може напевно сказати, чи ця фраза є об’єктивною істиною, чи красивим слоганом радянської пропаганди? Пропонуємо розібратись в цьому 6 березня на ITEAHub MeetUp. Спорт і мозок: про що сперечаються нейробіологи.   У фокусі заходу знаходиться питання користі аеробних навантажень на розумову діяльність. Після доповіді ви зможете відповісти на питання: чи може спорт добре вплинути не лише на фізичне, а й на психологічне здоров’я та розумові здібності.Під час лекції ми розглянемо:- що тренують аеробні навантаження і як вони впливають на мозок;- явище нейропластичності: від нейрону до нейронних мереж, мозку;- як біг допомагає розвивати когнітивні здібності;- чи може допомогти спорт при депресії;- як правильно почати бігати;- чому хоча б раз в житті варто пробігти марафон.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
MeetUp "Instagram-influencers: як із ними домовлятися і відсіювати фейки"
07.03.2019
У програмі — лише важливе:- Хто такі лідери думок, як вони стають лідерами, будують свою репутацію.- Які “типи” лідерів думок бувають в Інстаграмі.- Як зрозуміти, що цей інфлуенсер може бути корисним для вашого бізнесу і як відсіяти зайвих. Мікро- чи майкроінфлуенсери?- Як перевірити “якість” інфлуенсера, на що звертати увагу.- Як пітчити ваш продукт, вести комунікацію і домовлятися на вигідні для вас умови.- Як вимірювати результати співпраці.   Мітап буде корисний:- Власникам бізнесу, які працюють або планують працювати з лідерами думок.- Маркетологам початкового та середнього рівня, що відповідають за ефективність інфлуенс-маркетингу.- Частково — самим інфлуенсерам, щоб краще розуміти потреби та правила взаємодії з бізнесом.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Майстер-клас "9 технік мотивації (розширена версія)"
13.03.2019
Ці 9 технік використовують професійні продавці, терапевти, священники, переговорщики, ловеласи та авантюристи. Усі вони майстри впливу. Усі вони щодня впливають на точку зору інших людей.    Цей майстер-клас для вас, якщо ви:- Лідер команди, що шукає способи її мотивавувати;- Маєте нову ідею і не знаєте як її подати;- Бажаєте схилити керівника на свій бік у важливій справі;- Щодня зустрічаєте багато заперечень і не знаєте як з ними працювати;- Шукаєте спосіб як мотивувати себе почати щось робити або, можливо, перестати;- Бажаєте почати помічати як на вас впливають щодня;- Хочете захопити світ, але б’юджет у вас невеликий.   Вартість участі:до 1 березня - 250 гривень;до 12 березня - 300 гривень;оплата на місці - 350 гривень.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.
Ukrainian Sourcing Meetup
14.03.2019
Irina Sulatskaya, ваша землячка. Іра закохана у рекрутинг та вважає, що рекрутинг - це не лише про спілкування з цікавими людьми.Наразі Іра - рекрутер в продуктовій компанії Matic, лектор в LITS і Zozoola Academy та рекрутмент-консультант у вільному плаванні.Тема, яку ми розберемо з Ірою: "Сорсинг-стратегія: бути чи не бути?"   Вартість:При сплаті до 01.03 - 250 грнПри сплаті після 01.03 - 300 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.
Workshop "Copywriting Workout"
16.03.2019
На новому ITEAHub Workshop. Copywriting Workout ви навчитеся писати тексти, що вирішать проблеми і не створять нових. Ми зосередимося на текстовому контенті та попрацюємо з різними його видами, проаналізуємо контент відомих культурних і креативних проектів, спробуємо вдосконалити ваші контентні стратегії та тексти.   Ви дізнаєтеся:- як працюють комунікації у некомерційному секторі та як проектам комунікувати ефективніше;- як змінюється медіаспоживання та що це означає для тих, хто працює з контентом;- яким може бути контент та нащо вам контентна стратегія;- які запитання потрібно ставити до тексту;- чому потрібно перевіряти тексти на зрозумілість і як це робити;- як через текст спілкуватися з прихильниками проекту – різні способи говорити про одне і те саме;- як працювати з різними джерелами інформації та зрозуміти, що потрібно журналістам.   Вартість квитків:Early birds —200 грн.Sleepy owls — 250 грн.В день івенту — 300 грн.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
FuckUp Nights Lviv Vol. V
22.03.2019
Ви можете не бачити гірські схили Альп чи захід сонця над океаном.Не страшно, якщо ви не гуляли П’ятою Авеню напередодні Нового року.І, певно, можна пробачити собі свою відсутність під небом полярного сяйва.Або ж просто відкласти це все на потім.У фокусі заходу:- Весь обсяг inner pain сучасних успішних людей, які стали такими далеко не з першого разу;- Вагон безцінного досвіду стосовно того, як переживати поразки та використовувати їх на власну користь;- Гумор, хороший настрій та заряд мотивації;FuckUp Nights Lviv Vol. V не схожий на жоден із заходів, на якому ви були раніше. Він навіть не схожий на попередні FuckUp Nights. Це — принципово нова порція контенту від 5 спікерів, яких ви бачили, про яких ви чули або користувались їхніми продуктами. Ми не навчимо вас бути бізнесменами, акторами чи митцями, проте дамо можливість самостійно зробити вірні висновки. Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
MeetUp "LinkedIn Campaign Manager"
28.03.2019
На новому заході поговоримо про рекламні кампанії в професійній соціальній мережі LinkedIn. Ви зрозумієте, навіщо рекламуватись у LinkedIn і побачите усі етапи запуску ефективних рекламних кампаній.   Програма:- LinkedIn Campaign Manager starter pack: які ресурси підготувати завчасно.- Цілі кампанії та типи реклам: що з чим їсти.- Як не розгубитись серед критеріїв таргетингу.- Оптимальна ставка і бюджет.- Вимоги до дизайну і контенту.- Objective-based advertising: чи така вже страшна ця зміна, як її малюють?- Малопомітні можливості LinkedIn: аналітика, matched audiences, професійна демографія.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
MeetUp "Як не відкладати життя "на потім"
30.03.2019
Новий “ITEAHub MeetUp: Як не відкладати життя на потім” — якраз про те, як навчитись керувати собою та досягати результатів. На майстер-класі вас чекає теорія, практичні завдання, техніки, інсайти та розуміння того, чому ви відкладаєте щось в своєму житті. Детально розберемо причини та наслідки і почнемо робити саме те, що ви хочете без відкладань. В програмі івенту:- чому ми відкладаємо щось в своєму житті?- «пастки» в які ми попадаємо кожного дня – які вони та що з ними робити?- що нас зупиняє зараз насправді?- стратегії поведінки – на що варто звернути увагу?- що варто змінити та як діяти?- де взяти енергію на реальні зміни в житті?   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Olenka Osipchuk: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Була тут лише один раз але мені дуже сподобався цей коворкінг. Стильненький інтер'єр, приємний персонал.

Відповісти:

Olenka Osipchuk,
Olenka Osipchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Anastasia Chobit: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Простір для зустрічей великих компаній, цікавих заходів, міні-концертів, та для багато чого :) всередині дуже стильно і привітні працівники :) єдине, трохи довго сюди доїжджати, але це незначний мінус.

Відповісти:

Anastasia Chobit,
Anastasia Chobit, 
Переглянути всі відповіді ()