ITEAHub

Відгуків 2
Львів
Вулиця Героїв УПА, 80
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Коворкінг. Простір для роботи та проведення різноманітних тренінгів, семінарів тощо.

Події

ITEAHub MeetUp. Як виховати в собі лідера: теорія та практика
18.06.2019
Бути лідером — це, перш за все, працювати над своїм авторитетом та будувати взаємовідносини в команді на основі поваги та взаємовизнання.Лідерами стають, а не народжуються, тому 18 червня на ITEAHub MeetUp. Як виховати в собі лідера: теорія та практика ви дізнаєтеся, як виробити у собі лідерські якості та згуртовувати команду навколо себе.Захід буде доречним для молодих та амбітних людей, що прагнуть працювати над собою та своїм місцем у суспільстві чи колективі.Поговоримо про:- формальне і неформальне лідерство;- найбільш поширені теорії лідерства;- теорію лідерства Снітинської й особисту ефективність;- мотиви людей;- власні кейси спікерки.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Do!ers Talk. Міфи галицького ІТ
19.06.2019
Doers знову в грі та збирає львівську ІТ тусовку на перший івент цього року.Будемо спростувати міфи галицького ІТ та говорити про true or false в розвитку компаній та процесівЧотири виступи по 5 хвилин та обговорення зі спікерами в невимушеній атмосфері.   Чому варто бути тут 19 червня:- почути особистий досвід спікера/спікерки в розвитку компанії, чи побудові процесів- формат, де можна відпочити після робочого дня та поспілкуватись з тими, які розуміють ваші челенджі- знайти інсайти для розвитку своєї компанії/процесівРозкажуть свої історії:- Olena Zanichkovska, Founding Partner, Director of Product at The Gradient - Victor Haydin, VP Sales & Marketing at Intellias - Anna Golovchenko, консультантка, менторка, ex-COO, лідерка спільноти #pivorak- Roman Hapachylo, VP, Talent Management at Intellias І ми поділимось планами на рік, нові формати від Do!ers та коли зустрінемось наступного разу.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням.
Хронобіологія: Feel the rhythm або як налаштувати власний біолог
20.06.2019
Поговоримо про:- Як віднайти свій ритм?- Чи можна вплинути на клітинні ритми?- Чому у підлітка та дідуся різні потреби у сні?- Чи варто називати себе «пташками»: жайворонками, голубами та совами?- Як віднайти правильний час для щоденних активностей?   Спікер:Ольга Маслова – один з перших українських популяризаторів науки, вона починала як блогер ще у 2008. Кандидат біологічних наук, темою її досліджень близько 8 років були стовбурові клітини.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Майстер-клас "9 технік мотивації"
Щодня відбувається невидима війна - ми впливаємо на людей, що оточують нас, і вони впливають на нас - ми ведемо перемовини, продаємо товари чи ідеї (або їх продають нам), переконуємо себе почати бігати чи перестати їсти фаст-фуд . І це відбувається щодня. А скільки їх у вас може бути протягом дня? Десять? Двадцять? Наше життя - це сума таких маленьких перемог і поразок. А якщо дивитися не на день - а на рік? А як щодо усього життя? Те, як ми переконуємо, досліджено вздовж і впоперек - написано багато десертацій та книжок. Замість усіх занудних теорій ми візьмемо 9 практичних технік, які дають свій результат. Ми візьмемо 9 технік, які працюють, як швейцарський годинник, і розглянемо їх застосування на практиці.Ці 9 технік використовують професійні продавці, терапевти, священники, переговорщики, ловеласи та авантюристи. Усі вони майстри впливу. Усі вони щодня впливають на точку зору інших людей.    Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
ITEAHub MeetUp. Investment in IT: legal side
26.06.2019
Навіть найкращі ідеї та проекти потребують матеріальної підтримки, яку компанія не завжди в змозі забезпечити власними силами. Найперше, що приходить на думку при вирішенні таких питань — сторонні інвестиції. До того ж, увага інвесторів приносить не лише необхідну ресурсну базу, а й показує перспективність вашого проекту. Ніхто не буде вкладати гроші в сумнівні речі.   Поговоримо про:- Як ІТ-компаніям розбудовувати власну інвестиційну привабливість.- Які бувають типи інвесторів та інвестування.- Як правильно оформлюється бізнес з урахуванням вибору юрисдикції, корпоративної структури та оподаткування.- Де причаїлись ділбрейкери для підняття інвестицій та що робити, аби черговий інвестиційний раунд не став останнім.- Часті помилки та корисні лайфхаки. Квитки можна придбати за вказаним посиланням.  
Meet&Try: Що має вміти та знати Azure DevOps-інженер?
27.06.2019
DevOps доволі парадоксальний: напрям швидко прогресує, хоча ще й досі багато хто не розуміє його принципів та чим він може бути корисним в реаліях бізнесу. Ми попросили у досвідченого DevOps-практика поділитися досвідом та інсайтами, що дозволять почати шлях у цій сфері або покращити існуючі навички.   В програмі:- Які проблеми розробки, продукту та бізнесу вирішують DevOps-практики.- Основні виклики та задачі, які стоять перед DevOps-інженером в Agile SDLC.- Область відповідальності та знань.- Основні інструменти та технології в DevOps.- Огляд основних концепцій: IaaS, PaaS, SaaS.- Робота з Azure-клаудом.- Subscriptions.- Manage Azure Identities.- Implementing Azure Networks.- Design and implement storage strategy.- Create and manage ARM Virtual Machines.- Design and implement Azure App Service Apps.- CI & CD with azure devops.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Відгуки

Olenka Osipchuk: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Була тут лише один раз але мені дуже сподобався цей коворкінг. Стильненький інтер'єр, приємний персонал.
Переглянути всі відповіді ()
Anastasia Chobit: (Гурман)
Сподобалось
Простір для зустрічей великих компаній, цікавих заходів, міні-концертів, та для багато чого :) всередині дуже стильно і привітні працівники :) єдине, трохи довго сюди доїжджати, але це незначний мінус.
Переглянути всі відповіді ()