Чубі Бум

Відгуків 10
Івано-Франківськ
Південний бульвар, 36в
+38 (098) 600-99-33 (Адміністрація)
+38 (098) 500-66-44 (Ресторан)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт11:00 - 21:00Без перерви
Сб,Нд10:00 - 21:00Без перерви

Інформація

Дитячі розваги, батутна арена, ігрові лабіринти. Святкування днів народжень, послуги аніматорів. Великий вибір страв європейської кухні і піци. Доставка їжі.

Відгуки

Івасишин Світлана (Ревізор)
Нейтрально
Сподобалось:Величезний комплекс для розваг з дітьми.
Не сподобалось:З собою не можна нічого брати.
Загальне враження:Заклад один з кращих розважальних закладів Івано-Франківська.Підходить для святкування днів народження.
Переглянути всі відповіді ()
Ксенія Смігоровська (Ревізор)
Сподобалось
Чубі бум просто шикарний заклад! Є 4 поверхи для дітей та ресторан, де можна смачно поїсти.
В ресторані смачні піца і десерти, велике дитяче меню. Тобто можна всією сім'єю йти на цілий день. Обов'язково відвідати цей заклад!
Переглянути всі відповіді ()
Nata Metlyukh (Експерт)
Не сподобалось
Сподобалось:велика кількість атракцій для дітей
Не сподобалось:персонал не знає правил власного закладу:на батуті на першому поверсі на стіні висять правила поводження на батутах,в котрих вказано,що на батуті можуть перебувати діти від 3 років,а також на одному батуті максимум може стрибати одна людина з максимальною вагою 120 кг. Адміністратор наполянає,що батьки немають жодного права стрибати на батуті і взагалі батути для дітей від 6 років. Прошу звернути увагу на актуальність написаних правил і відредагувати іх,щоб кожен міг ознайомитись з правилами закладу.
Переглянути всі відповіді ()
Marianna Fedoriv (Експерт)
Не сподобалось
Не сподобалось
Персонал взагалі не приємний . Щоб поговорити з адміністратором треба піднятися на 4 поверх, бо він на низ не спускається, але щоб піднятися потрібно купити носки за 10 грн. Не вже адміністратор така велика персона що на низ спуститися не може. Відношення до клієнтів ужасне. Ви маєте боротися за клієнта. В країнах Європи і США такого немає. До клієнтів ставляться з повагою.
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Мазурик (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: неймовірно багато розваг для дітей, що не набридає в першу ж годину!!! Це тааак рятує!
Не сподобалось: не можна приносити хоча б свій торт на день народження
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Дубляник (Ревізор)
Нейтрально
Новий заклад, безліч розваг, шумно, весело, але за дітьми не слідкують. Донька святкувала ДН, на батуті їх на руку скочив хлопчина, руку травмувала. Наразі довга реабілітація.
Переглянути всі відповіді ()
Викуся Марковська (Користувач)
Нейтрально
Сподобалось:
мені усе сподобалось можна розважитись даже якщо тобі 13-14 років
Не сподобалось:
Я ОТРАВИЛАСЬ ПІСЛЯ ЦЕЗАРЯ
Загальне враження:

Сподобалось але я ОТРАВИЛАСЬ
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Петрів (Користувач)
Не сподобалось
Не сподобалось:
Примчалися через ціле місто, а тут адміністратор каже зараз ми впускаємо лише тих,які на день народження. Це ми вистояли чергу велику. В холі чоловік напевне 20 -25 дітей ледь не вдвічі більше. Всім жарко стає ,бо там добряче жарко. Ті які на день народження теж чекають, бо ті дівчата зі списками написаними від руки не можуть розібратися куди і до кого. Нам сказали чекати коли хтось вийде. І тут виходить дитина з мамою . Я до тих дівчат кажу ось вийшли,можна ми тепер зайдемо, і тут знову те саме . Ні потрібно чекати щоб звільнилось місце. ...
Шановні управляючі поставте або толкових дівчат на ресепшин або зробіть систему оперативнішу.
В результаті ми туди не потрапили.
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Коцабюк (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось: Шалено круто, можна погратися і дітям і дорослим

Загальне враження: Чудове наповнення, є де погратися діткам будь якого віку. Гарні кімнатки для святкування дня народження.
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Баранишин (Перехожий)
Не сподобалось
Нарешті сьогодні відвідала даний заклад з групою діток. Загальне враження про заклад, як ігрову платформу - дуже хороше. Дійсно, дітям було супер.
Але....не обійшлося без але...
По перше, святкування розпочали з компоту, чи то морсу і....у графині МУХА. Людоньки, звичайна утоплена комаха плавала у графині з напитком...
По друге, "намахали" на 300 грн. Робили попередній заказ за кілька днів до всяткування, до цієї суми дозаказали ще пару позицій в процесі святкування....
Принесли рахунок, а там: сума раніше заказаного+сума дозаказаного (з чим я погоджуюся) і ще +300 грн...
Адміністратор пояснила, що при попередньому заказі щось там помилилася і вирішила, що цю ЇЇ помилку я повинна оплатити. Я, звісно, не згідна, вона (адмін) витягнула демонстративно 135 грн з власного гаманця і всунула мені.
Так хотіла поспілкуватися з кимось головнішим, але...
Готова до спілкування.....Очікую. Надіюся, хтось відповідальний за ці помилки зв'яжеться зі мною
Переглянути всі відповіді ()
Чубібум   Чобі бум   Чобібум   Аніматори   Атракціони   Доставка піци   Доставка їжі   Європейська кухня   Піцерії   Ресторани   Дитячі розваги   Піцерія   Піца   Піцца   Ресторан   Розважальні центри для дітей   Дитячі розважальні центри   Розваги для дітей   Дитяча розвага   Розважальний центр для дітей   Дитячий розважальний центр   Розважальний центер для дітей   Дитячий розважальний центер   Розважальний центир для дітей   Дитячий розважальний центир   Розвага для дітей   Дитячий простір   Дитячий розважальний простір   Дитячий ігровий простір   Ігровий простір   Ігровий простір для дітей   Розважальний простір для дітей   Розважальний ігровий простір для дітей   Ігрові лабіринти   Батутна арена   Де провести час   Послуги аніматорів   Ресторан європейської кухні   Розваги для дітей в чубі бумі   Святкування днів народжень  
Показати більше