IHUB Lviv

IHUB Lviv - фото
Львів
Вулиця Замкнена, 9
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 21:00Без перерви

Інформація

iHUB Львів — центр інновацій та підприємництва, надає доступ до освіти, спільноти, інвесторів та простору для роботи/навчання для стартапів та ІТ спеціалістів.

Хто ми?

iHUB — це перша та єдина некомерційна мережа центрів підтримки інновацій та підприємництва у Східній Європі.

Ми забезпечуємо стартапи необхідною освітою та навичками, менторською підтримкою, допомогою у залученні інвестицій та якісною інфраструктурою, щоб команди змогли сфокусуватися на створенні власного бізнесу і мали все необхідне для досягнення успіху. Ми розвиваємо екосистему інноваційних підприємств в Україні та Східній Європі, та підвищуємо рівень освіти молодих інноваторів, щоб посилювати соціальний і економічний розвиток цієї частини світу. Ми вирощуємо майбутнє покоління підприємців, які створюватимуть і розвиватимуть новий сектор української на східноєвропейської економіки.

Що ми робимо?

Спільнота однодумців

Працювати пліч-о-пліч з однодумцями та спеціалістами індустрії — це найбільша мотивація, натхнення та стимул в роботі. Будуть то друзі, партнери або клієнти, яких ви знайдете у спільноті.

Освіта

Тренінги, воркшопи, майстер-класи, зустрічі, змагання, хакатони та конференції — від інтелектуального розвитку в iHUB просто не втечеш.

Конкурси для стартапів 

Перевірте свої підприємницькі навички, навчіться від інших та вдосконалюйте свої власні, приймаючи участь у конкурсах iHUB та партнерів.

Доступ до інвестицій

Через міжнародні конференції Seed Forum по всьому світу, нетворкінг та події з партнерами ми створюємо можливості для пошуку інвесторів.

Зручне розташування

Будь близько до виру соціального та бізнес життя міста — в декількох хвилинах ходьби від багатьох ресторанів та магазинів.

Private & meeting room

Для великої або малої компанії є приватний простір для забезпечення найпродуктивнішої роботи.

Доступ 24/7

Робота на результат навряд чи може бути написана за графіком робочого дня з 9 до 6, тож в iHUB ви можете надати свободу своїй креативності у той час дня чи ночі, що підходить вам.

IHUB VISA 

Безперервний потік виняткових спікерів на різноманітні теми з бізнесу, ІТ та особистого розвитку, щоб напевне забезпечити тебе всіма необхідними для успіху знаннями і навичками.

Для кого?

Фрілансер

Незалежний театр одного актора із надання послуг різноманітним клієнтам.

Стартап

Грандіозне шоу кількох осіб під назвою «Втілення ідеї у життя».

IT компанія

Частина дистанційної команди, аутсорсингової компанії або малого бізнесу.

Партнери

Інвестори, неурядові організації та постачальники послуг в ІТ індустрії.

Події

Competitive research in service and product companies
22.10.2019
During the event we will talk about: - Why you need to analyze your competitors.- Competitive analysis as a service.- Tools and tips.- How we found the best product managenent platform (case study).   Speaker – Oleg Svirskyi, Product Manager @MaticOleg is a Product manager with 10 years of overall experience focused on delivering high-impact results. Strong background in Retail and Insurtech domains, IT consulting. Worked in large enterprises as well as in startups and mid-size business. Started a martech startup as a co-founder.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Бізнес-дискусія "EVP vs EVE"
24.10.2019
Запрошуэмо вас на запрошує Вас на бізнес-дискусію «Employer Value Proposition vs Employer Value Expectations»! Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. До вашої уваги міні-презентація «Створення бренду роботодавця: мистецтво та наука», після чого ми проведемо дискусію-гру «Employer Value Proposition vs Employer Value Expectations», в результаті якої зможемо подивитись на EVP з різних позицій: очима HR, директорів/власників бізнесу та працівників.Ведучі заходу - територіальний директор ANCOR Ukraine Yuriy Perch , а також директор з розвитку бізнесу ANCOR Ukraine Andrey DanilyukКоротка програма:18:00 - 18:30 Зустріч, вітальна кава18:30 - 19:10 «Створення бренду роботодавця: мистецтво та наука», Андрій Данілюк19:10 - 20:00 Дискусія-гра «Employer Value Proposition vs Employer Value Expectations», Юрій Перч20:00 – 20:30 Кава, спілкування   Зареєструвати можна написавши лист на вказану електронну пошту.
Лекція "Як все ж таки вивчити англійську?" від Юлі Кравченко
25.10.2019
English Week – це серія безкоштовних англомовних івентів від школи англійської мови Green Forest, які може відвідати будь-хто. У вас буде можливість випробувати свою англійську в real-life situations, познайомитися з новими людьми (до речі, однодумцями) і стати частиною нашого великого ком’юніті English lovers. Ми організовуємо цей тиждень для вас, бо знаємо, що англійську може вивчити будь-хто, якщо тільки спробує зробити її стилем життя.Існують тисячі способів вивчення англійської. Головне – знайти свій. Юля викладає англійську вже 8 років, а вчить все життя. Вона, звичайно, розкаже про корисні техніки, що допомогли їй у розвитку мовних навичок і точно допоможуть вам. А ще пояснить, як зрозуміти, до якого type of learners ви належите і які вправи будуть корисними саме для вас.   Необхідний рівень англійської: будь-який. Лекція проходитиме українською мовою з додаванням, звичайно, англійської.   Реєстрація за вказаним посиланням.
Парне програмування - Global Day of Coderetreat
16.11.2019
Розпочинаємо підготовку до ювілейного Coderetreat!Для зручності організації збираємо всіх хто програмує на JavaScriptРеєстрація обов‘язкова, обмежена кількість місць.Що таке Coderetreat?Coderetreat це зустріч розробників фокус в якій зміщена не на виконане завдання, а на процесс, підхід в програмуванні. Досвідченні інженери діляться своїм досвідом в п'яти сесіях парного програмування.- сесії по 45 хвилин;- вся робота йде в парах;- після кожної сесії пари перемішуються;- після кожної сесії код видаляється;- кожного разу вирішується одна і та ж задача, але з різними обмеженнями.Для чого це?Покращити фундаментальні навички програмування: TDD, парне програмування, simple design. Можливість поспілкуватися та обмінятися досвідом.   Що взяти з собою: ноутбук з встановленими Atom, Google Chrome, terminal.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Відгуки

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Айхаб львів   Конференц-зали   Коворкінг   Конференц-зал   Конференц зал   Зал для конференцій   Конференц-сервіс   Coworking   Co working   Co working   Ворк шоп   Де можна попрацювати колективом   Де можна попрацювати фрілансерам   Де провести ворк шоп   Де провести ділові зустрічі   Де провести конференцію   Де провести майстер клас   Де провести презентацію   Де провести семінар   Де провести тренінг   Замовити зал для конференцій   Замовити конференц зал   Замовити конференц зал   Затишне місце для роботи   Затишний робочий простір   Зручне місце для фрілансерів   Коворікінг   Колективний офіс   Конференц зали   Місце для co working   Місце для coworking   Місце для коворкінгу   Місце для роботи   Місце для роботи колективом   Місце для фрілансерів   Оренда залу для конференцій   Оренда конференц залу   Оренда конференц залів   Оренда конференц залу   Оренда конференцзалу   Оренда приміщення   Оренда приміщення з проектором   Попрацювати фрілансерам   Попрацювати цілодобово   Проведення конференцій   Робоча зона   Робоча зона для фрілансерів   Робоче місце   Робочий простір   Робочий простір для колективів   Робочий простір для фрілансерів   Скайп зустрічі   Спокійне місце для роботи   Фріланс   Цілодобова робоча зона   Цілодобова робоча зона для фрілансерів   Цілодобове місце для роботи   Цілодобове місце для роботи колективом   Цілодобовий коворкінг   Цілодовий заклад для фрілансерів  
Показати більше