IHUB Lviv

IHUB Lviv - фото
Львів
Вулиця Замкнена, 9
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 21:00Без перерви

Інформація

iHUB Львів — центр інновацій та підприємництва, надає доступ до освіти, спільноти, інвесторів та простору для роботи/навчання для стартапів та ІТ спеціалістів.

Хто ми?

iHUB — це перша та єдина некомерційна мережа центрів підтримки інновацій та підприємництва у Східній Європі.

Ми забезпечуємо стартапи необхідною освітою та навичками, менторською підтримкою, допомогою у залученні інвестицій та якісною інфраструктурою, щоб команди змогли сфокусуватися на створенні власного бізнесу і мали все необхідне для досягнення успіху. Ми розвиваємо екосистему інноваційних підприємств в Україні та Східній Європі, та підвищуємо рівень освіти молодих інноваторів, щоб посилювати соціальний і економічний розвиток цієї частини світу. Ми вирощуємо майбутнє покоління підприємців, які створюватимуть і розвиватимуть новий сектор української на східноєвропейської економіки.

Що ми робимо?

Спільнота однодумців

Працювати пліч-о-пліч з однодумцями та спеціалістами індустрії — це найбільша мотивація, натхнення та стимул в роботі. Будуть то друзі, партнери або клієнти, яких ви знайдете у спільноті.

Освіта

Тренінги, воркшопи, майстер-класи, зустрічі, змагання, хакатони та конференції — від інтелектуального розвитку в iHUB просто не втечеш.

Конкурси для стартапів 

Перевірте свої підприємницькі навички, навчіться від інших та вдосконалюйте свої власні, приймаючи участь у конкурсах iHUB та партнерів.

Доступ до інвестицій

Через міжнародні конференції Seed Forum по всьому світу, нетворкінг та події з партнерами ми створюємо можливості для пошуку інвесторів.

Зручне розташування

Будь близько до виру соціального та бізнес життя міста — в декількох хвилинах ходьби від багатьох ресторанів та магазинів.

Private & meeting room

Для великої або малої компанії є приватний простір для забезпечення найпродуктивнішої роботи.

Доступ 24/7

Робота на результат навряд чи може бути написана за графіком робочого дня з 9 до 6, тож в iHUB ви можете надати свободу своїй креативності у той час дня чи ночі, що підходить вам.

IHUB VISA 

Безперервний потік виняткових спікерів на різноманітні теми з бізнесу, ІТ та особистого розвитку, щоб напевне забезпечити тебе всіма необхідними для успіху знаннями і навичками.

Для кого?

Фрілансер

Незалежний театр одного актора із надання послуг різноманітним клієнтам.

Стартап

Грандіозне шоу кількох осіб під назвою «Втілення ідеї у життя».

IT компанія

Частина дистанційної команди, аутсорсингової компанії або малого бізнесу.

Партнери

Інвестори, неурядові організації та постачальники послуг в ІТ індустрії.

Події

Meetup "Чому перемагає не функціональність?"
21.03.2019
Ця доповідь сфокусована на важливості та підходах до атрибутів якості продукту чи рішення (також відомих як нефункціональні вимоги), які утримують баланс між гнучкістю та ризиками.На цьому мітапі ви: • Зрозумієте як будувати рішення та продукти, які простіше масштабувати, приділяючи достатньо уваги бажаним атрибутам якості; • Отримаєте більш реалістичне розуміння часу та зусиль, потрібних для розробки нового продукту чи зміни існуючого; • Дізнаєтесь про практичний підхід для визначення нефункціональних вимог.   Agenda:18:45 - 19:00 — Реєстрація19.00 - 20.30 – Доповідь спікера + Q&A20:30 - 21:00 — Нетворкінг зі смаколиками   Вартість: 159 грн.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Pivorak 38 : Spring Edition
22.03.2019
Порядок денний:18:30 - Реєстрація19:00 - Вітання від організаторів19:10 - Бартош Боніславський - Послуги, операції, угоди, монади та інші химерні слова19:35 - Богдан Денкович - Як оновити велике застосування Rails19:50 - Маленька перерва 20:00 - Богдан Варщук - Написання додатків fintech: моделювання домену, загальні помилки на прикладах20:25 - Невелика перерва20:40 - Томек Каліновський - Хаотичне введення в Ethereum у вашому браузері21:00 - Заключні слова від організаторів, час для # fridayhug21:15 - Afterparty   Деталі за вказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Айхаб львів   Конференц-зали   Коворкінг   Конференц-зал   Конференц зал   Зал для конференцій   Конференц-сервіс   Coworking   Co working   Co-working   Ворк шоп   Де можна попрацювати колективом   Де можна попрацювати фрілансерам   Де провести ворк-шоп   Де провести ділові зустрічі   Де провести конференцію   Де провести майстер- клас   Де провести презентацію   Де провести семінар   Де провести тренінг   Замовити зал для конференцій   Замовити конференц зал   Замовити конференц-зал   Затишне місце для роботи   Затишний робочий простір   Зручне місце для фрілансерів   Коворікінг   Колективний офіс   Конференц зали   Місце для co-working   Місце для coworking   Місце для коворкінгу   Місце для роботи   Місце для роботи колективом   Місце для фрілансерів   Оренда залу для конференцій   Оренда конференц залу   Оренда конференц-залів   Оренда конференц-залу   Оренда конференцзалу   Оренда приміщення   Оренда приміщення з проектором   Попрацювати фрілансерам   Попрацювати цілодобово   Проведення конференцій   Робоча зона   Робоча зона для фрілансерів   Робоче місце   Робочий простір   Робочий простір для колективів   Робочий простір для фрілансерів   Скайп зустрічі   Спокійне місце для роботи   Фріланс   Цілодобова робоча зона   Цілодобова робоча зона для фрілансерів   Цілодобове місце для роботи   Цілодобове місце для роботи колективом   Цілодобовий коворкінг   Цілодовий заклад для фрілансерів  
Показати більше