Перший Театр

Перший Театр - фото
Відгуків 5
Львів
Вулиця Академіка Гнатюка, 11
+38 (032) 255-32-73 (Прохідна)
+38 (032) 255-32-74 (Дирекція)

Інформація

«Перший Театр» запрошує цікаво та корисно провести вільний час, долучитися до світу чарівного театрального мистецтва, подарувати собі радість щирих емоцій та яскравих вражень.  

«Перший Театр» — театр з давньою, майже 100-літньою історією, він увібрав у себе особливі враження з різних епох та готовий ділитися своїм творчим спадком.

У момент відкриття у 1921 році театр не мав аналогів і став відкриттям — театром для маленьких глядачів.

Ми запрошуємо дітей та підлітків на перегляд повчальних та розважальних, гумористичних та казкових вистав і п’єс. Вас вразить глибина емоцій та щирість наших акторів, їх майстерна гра та «проживання» кожного моменту дійства.

«Перший Театр» допомагає юним глядачам краще зрозуміти довколишній світ, відкрити всю багатогранність емоцій, які властиві людині. Ви зможете долучитися до кращих взірців світової культури та переглянути нові, актуальні для нашого часу, постановки.

«Перший Театр» — світ особливих вражень, захоплень та уяви!

Події

Вистава "Аліса"
Початок 16.02 о 15:00; 17.02 о 12:00 та 15:00; 19.02 о 13:00.   Книга "Аліса в дивокраї" Льюїса Керола дарує нам величезне поле інтерпретацій. Режисер Ірина Ципіна розглядає цей твір як подорож дівчини у світ власних фантазій в пошуках самої себе. Абсурд, який Аліса спостерігає у Дивокраї, - це абсурд безглуздих правил, які нав’язує нам суспільство. Як людині знайти себе у механізованому світі затісних та застарілих традицій? Аліса вирішує бути інакшою ніж усі і вирушає услід за Білим Кроликом, аби в кінці вигукнути "Я справжня!" та здобути право творити власний Всесвіт, за власними правилами.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Філософська казка на дві дії "Тім Талер або Проданий сміх"
Початок 24.01, 30.01, 05.02, 20.02 о 13:00; 27.01 о 12:00; 13.02 о 14:00.   Філософську повість-казку «Тім Талер або проданий сміх» часто називають Фаустом для дітей. Це історія про веселу дитину, що проміняла свій сміх на здатність вигравати будь-який заклад. Хоч ця повість неодноразово перевидавалася та екранізувалася, але в театрі Тім Талер – гість не частий. Тому, це буде чи не перша в Україні театральна версія «Проданого сміху» - твору видатного Джеймса Крюса, нагородженого медаллю Андерсена за вагомий внесок у світову дитячу літературу.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.    
Перформанс "Диплом"
Колись вони мріяли про щасливу родину, творчу реалізацію та ідеальний світ. А отримали… ДИПЛОМ! І тепер запрошують кожного на його урочисте вручення.Для нашого ДИПЛОМу Вам не доведеться сидіти за партами, зубрити абзаци пожухлих підручників та сором’язливо посміхаючись вкладати купюри у залікову книжку. Герої цієї історії – звичайні люди: студенти, абітурієнти, випускники та викладачі. Драматургія побудована на основі близько 200 інтерв’ю та реальних історій. На чесності цих історій та щирій простоті камерного простору сцени створюється унікальна вистава. Вона безумовно серйозна, але й при цьому ж комедійна, піднімає табуйовані питання університетського життя, в той самий час лишаючись яскравою та легкою.Автор вистави Сашко Брама – драматург і режисер, учасник міжнародних фестивалів (зокрема Radical Jung, Nitra Festival, Globalize Cologne, ГогольFest) повертається до власного проекту-дослідження, створеного у 2014 році. Чотири роки, за які можна пройти пішки всю Україну, створити кілька вистав, показати їх за кордоном чи… правильно, отримати ДИПЛОМ.P.S. Запрошуємо на післяДИПЛОМну дискусію де будемо раді почути запитання та думки кожного про ДИПЛОМ та диплом.
Вистава "О восьмій вечора на Ковчезі"
О восьмій вечора на Ковчезі – так домовився голуб з двома пінгвінами, бо вони потрапили до тих обраних, яким дозволено увійти до Ноєвого ковчегу. Через це обоє опинились перед великою проблемою, бо не можуть залишити напризволяще свого товариша, третього пінгвіна. Та зрештою рятівна ідея таки спадає їм на думку…   Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Пригоди Тома Сойєра"
Початок 22.02 о 13:00; 23.02 о 11:00.   Том Сойєр - герой найвідомішого твору Марка Твена – напевно знає, що честь фарбувати паркан може вартувати зацікавленому цілого яблука, вивести бородавки допомагає гнила вода, а на заручинах обіцяють любити до останнього подиху. Але що робити, коли задля спасіння невинного і спасіння свого ж сумління маєш ризикнути власною безпекою і життям?  Перший театр запрошує глядачів відчалити у подорож бурхливими водами Великої ріки, спуститися до таємничих підземних печер та знайти справжній скарб. Автори відходять від класичного зображення твенівського міста на ріці. Світ вистави зринає складною ступінчастою конструкцією з безліччю проходів та люків, він населений героями одягненими у Бохо-стилі, наповнений сучасними музикою та пластикою. Саме у такій естетиці перед глядачами оживуть винахідливий Том Сойєр, його вірні друзі Гек Фінн і Джо Гарпер, Беккі Тетчер і навіть сам Марк Твен. Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Маленька Баба-Яга"
Чи готові Ви разом із Маленькою Бабою-Ягою поринути у світ пригод та магії? Пройти усі містичні випробування? Якщо так, то Вам – до нас! За українською міфологією Баба-Яга – родоначальниця і предкиня усіх відьом у світі. А наша Маленька Баба-Яга ще тільки вчиться чародійству і наполегливо готується до іспитів, щоб стати справжньою відьмою. Їй допомагає вірний друг – Ворон Абрахамс, а зла Тітка Румпумпель створює перешкоди. Та Маленька Баба-Яга ладна усе подолати, аби тільки потрапити в омріяний світ дорослих відьом, танцювати разом з ними у Вальпургієву ніч на горі Блоксберг… А можливо, треба залишитися серед людей і допомагати їм у біді своїм добрим чаклунством? Який шлях обере для себе Маленька Баба-Яга? Подивимось! Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Прекрасні, прекрасні, прекрасні часи"
У виставі режисерка Роза Саркісян і драматургиня Йоанна Віховська – спільно з акторами і акторками та сценографкою Діаною Ходячих і хореографкою Нінель Збєрею проблематизують театр як місце, в якому у мікромасштабі віддзеркалюються суспільні процеси, структури насилля і стосунки влади. А також рефлексують над майбутнім: врешті, повоєнні часи все ще перед нами. Авторський сценарій «Прекрасних прекрасних прекрасних часів» створено, значною мірою, на основі акторських імпровізацій. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Втеча з реальності"
"Я здригаюся від кожного звуку. Боюся й усвідомлюю свій страх. Здається, що усі здогадуються, підозрюють. Наркоманка... страшне, далеке колись від мене слово... наркоманка... Тепер я ототожнюю себе з цим словом. Я зневажала їх, боялася. Прокажені душею. До них немає співчуття. Немає жалю. Я — це вони?! Як страшно, як незрозуміло. Я — наркоманка?! Ніхто не подивиться зі співчуттям. Лише з презирством будуть дивитись на мене тепер люди." "Втеча з реальності"   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Natalya Kucher: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Чудовий театр в центрі Львова навпроти бізнес-центру "Rius" з сучасними дитячими та юнацькими постановками. Вистави цікаво дивитися як дітям так і дорослим. Актори дуже харизматичні і життєво зображають персонажів. Під час вистав я вірила емоціям акторів і співпереживала їхнім персонажам.

Відповісти:

Natalya Kucher,
Natalya Kucher, 
Переглянути всі відповіді ()
Darin Leskiv: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Чудовий театр для дітей. Для дорослих теж інколи є вистави, які теж не розчарують

Відповісти:

Darin Leskiv,
Darin Leskiv, 
Переглянути всі відповіді ()
Olenka Osipchuk: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:
Була в цьому театрі лиш на ночах музики та поезії в рамках книжкового форуму видавців. Мені сподобалося.

Відповісти:

Olenka Osipchuk,
Olenka Osipchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Marta Tsura: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Чудовий театр для дітей, хоча також бувають вечори «дорослих постановок», під великою сценою є маленька - камерна на декілька осіб

Відповісти:

Marta Tsura,
Marta Tsura, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Тхір-Городній: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось:З дітьми відвідали практично весь репертуар. Дуже хороший театр. Актори великі молодці.

Відповісти:

Наталя Тхір-Городній,
Наталя Тхір-Городній, 
Переглянути всі відповіді ()
1 театр   Театри   Театр   Вистави   Театральна діяльність   Відпочинок   Відпочинок молодіжний театр   Відпочинок нестандартний   Вечірні вистави   Визначні місця   Визначні місця у центрі   Вистави молодіжний театр   Вистави перший театр   Дитячі вистави   Драмтеатр   Драмтеатр молодіжний   Захоплюючі вистави   Квитки в театр   Квитки онлайн молодіжний театр   Квитки онлайн перший театр   Квитки онлайн театр   Куди піти   Куди піти з дівчиною   Куди піти з дітьми   Куди піти на побачення   Купити квитки в молодіжний театр   Купити квитки в театр   Маленькі вистави   Онлайн бронювання театр   Оригінальні вистави   Піти в театр   Піти на побачення   Перший театр   Прем'єри в театрі   Премєри вистав   Премєри театру   Проведення вистав   Проведення фестивалів   Сучасні вистави   Театр для дітей   Театр для юнацтва   Театральні вистави   Театральний репертуар   Фестивалі   Хороші вистави   Цікаві вистави   Цікаві місця   Цікавий театр   Цікаво провести час  
Показати більше