Перший Театр

Перший Театр - фото
Відгуків 6
Львів
Вулиця Академіка Гнатюка, 11
+38 (032) 255-32-73 (Прохідна)
+38 (032) 255-32-74 (Дирекція)

Інформація

«Перший Театр» запрошує цікаво та корисно провести вільний час, долучитися до світу чарівного театрального мистецтва, подарувати собі радість щирих емоцій та яскравих вражень.  

«Перший Театр» — театр з давньою, майже 100-літньою історією, він увібрав у себе особливі враження з різних епох та готовий ділитися своїм творчим спадком.

У момент відкриття у 1921 році театр не мав аналогів і став відкриттям — театром для маленьких глядачів.

Ми запрошуємо дітей та підлітків на перегляд повчальних та розважальних, гумористичних та казкових вистав і п’єс. Вас вразить глибина емоцій та щирість наших акторів, їх майстерна гра та «проживання» кожного моменту дійства.

«Перший Театр» допомагає юним глядачам краще зрозуміти довколишній світ, відкрити всю багатогранність емоцій, які властиві людині. Ви зможете долучитися до кращих взірців світової культури та переглянути нові, актуальні для нашого часу, постановки.

«Перший Театр» — світ особливих вражень, захоплень та уяви!

Події

Вистава "Принцеса і сто поцілунків"
У темному-темному королівстві, де все заборонено, де не можна співати веселих пісень, слухати щебетання птахів та милуватися квітами, живе юна Принцеса. Вона не знає, що на світі існують яскраві кольори, не знає, що таке щирий сміх і весела гра. Її дні минають у сірій одноманітності, аж доки в неї не закохується Принц із сусіднього королівства. З подивом Принцеса дізнається від нього про зовсім інший світ, в якому можна весело бавитися та сміятися, де багато живих квітів, де співають птахи, де існують справжні почуття. І тут починається найцікавіше...   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Вистава "Втеча з реальності"
"Я здригаюся від кожного звуку. Боюся й усвідомлюю свій страх. Здається, що усі здогадуються, підозрюють. Наркоманка... страшне, далеке колись від мене слово... наркоманка... Тепер я ототожнюю себе з цим словом. Я зневажала їх, боялася. Прокажені душею. До них немає співчуття. Немає жалю. Я — це вони?! Як страшно, як незрозуміло. Я — наркоманка?! Ніхто не подивиться зі співчуттям. Лише з презирством будуть дивитись на мене тепер люди."  "Втеча з реальності"   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Шевченко.UA"
Початок 03.04 о 15:00, 25.04 о 13:00.   Повернути живий голос Кобзарю - головне завдання міні-вистави, створеної студентами акторського відділення Львівського національного університету імені Івана Франка.   Глядачам пропонують просту річ - уважно вслухатися у знайомі зі школи рядки та почути ті болючі історії, які вони описують. Пристрасна і запальна мова молодих акторів струшує забронзовілий пил з віршів Тараса Григоровича і перед нами постають живі людські драми. Вистава повертає нам відчуття тієї пекучої мов жар експресії, яка свого часу і здобула Шевченку славу геніального поета. А також показує, що його вірші звучать цілком сучасно та розповідають про дуже близькі для нас теми і проблеми.   Квитки можна придбати у касі театру, або онлайн за вказаним посиланням.
Вистава "DOGS"
Головні герої вистави – безпритульні собаки. Вони постійно голодні, не мають даху над головою... Єдине, що в них є, – це Яр, де вони живуть у зграї чи поодинці. У Яру, як і в зграї, є свої правила, свої щоденні клопоти та завдання. Собакам бува нелегко роздобути собі їжу, але трапляються і дуже цікаві заняття: хтось полюбляє бавитися, хтось – згадувати своє попереднє життя, інші милуються місяцем, нишпорять, вчаться читати по-людськи чи поводитися як людина. Усіх цих собак об’єднує гордість, яка не дозволяє їм жалітися і скиглити, бо кожен з них – вільний, вони «народжуються і вмирають так легко»...Проте в душі кожного героя живе мрія, мрія незалежних псів про залежність, мрія про Свою Людину… Собаки мріють не про господаря чи власника, який припне на ланцюг і буде годувати. Вони шукають Людину-Друга, а також свого місця – собачі дверцята, за якими так добре живуть пси!Проста і чуйна історія про собак і людей (або ж про людей і собак – це вирішувати Вам!), історія, яка закликає до людяності і добра. Сподіваємося, що кожен, хто побачить цю виставу, стане трішки добрішим і замислиться над життям безпритульних тварин. Адже усі ми шукаємо Свою Людину і свої дверцята до щастя, але чи усім це вдається?Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Оскар..."
Повість "Оскар і рожева пані" одного із найвідоміших сучасних драматургів Франції Еріка-Емманюеля Шмітта, написана у 2002 році, вже сьогодні перекладена на безліч мов та поставлена на сценах найвідоміших театрів світу, і от тепер – ще й на українській сцені.  Всю цю історію розповідають дві актриси – почергово промовляючи від імені головних і навіть другорядних персонажів, розповідають граючись, розмірковуючи, запрошуючи і нас гратись та розмірковувати у світі Оскара – у світі простому і наївному, як дитячі малюнки, але заразом глибокому, яскравому та контрастному; у світі невеличкому, інтимному, але відмежованому від світу Великого й обмеженому в контактах; у світі несподівано ніжному та затишному, але у світі на межі життя і смерті, – аж до моменту коли всі межі зникають. Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Stand-up комедія "Про що мовчать чоловіки, або Дикун Forever"
Найпопулярніша моновистава Бродвею!Талановито, щиро, надзвичайно влучно та до сліз дотепно!   Виставу вперше показали на Бродвеї у 1995 році, і відтоді вона залишається рекордсменом серед «one man show», а також має на рахунку авторитетну світову театральну премію Лоуренса Олів'є - Olivier Awards, яка є театральним аналогом «Оскара».Автор п'єси - американський сімейний психолог Роб Беккер, який часто виступав як stand-up комік. На Бродвеї ім'я Беккера стало легендою, адже постановка «Про що мовчать чоловіки» (в оригіналі - Defending the Caveman) увійшла в театральну книгу рекордів як найтриваліше шоу одного актора.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Вистава "Кара"
Як часто ви заходите у глухий кут в житті? Кут, у якому відчуваєте вину, апатію, відчай, злість і любов. Маленький простір,як перетин двох стрімких течій: бажання і страху. Я хочу - я боюсь - я хочу - я боюсь - крок вперед - крок назад- я хочу - я боюсь - ти просто топчешся на місці. А як же ти туди потрапив, хто звів ці дві стіни і наказав сидіти, мовчати, бути чемним, робити,як сказано, не запитувати дурниць, не бігати, не стрибати, не бруднити одяг? Хто створив ці дві стіни любові, як захист, щит і клітку одночасно? Ті, хто виросли в куті так само. Покарані карають. Ми почнемо цю історію,щоб зрозуміти,як її завершити. Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.  
Вистава "Білосніжка і семеро гномів"
Початок 1.06 о 12:00 та 14:00.   Усіх глядачів чекає надзвичайний подарунок - прем’єра нового мюзиклу театру «Білосніжка та семеро гномів» за мотивами твору братів Грим, герої якого запросять вас до справжньої казкової подорожі, повної пригод та святкових чудес. Сюжет про прекрасну дівчинку «білу, мов сніг, та рум’яну, мов троянда» вже не одне сторіччя передається з вуст у вуста, набуваючи нові прочитання. Колись звернулись до нього і брати Грим, і Уолт Дисней, створюючи свій перший повнометражний анімаційний фільм. А сучасних версій легендарної казки в кіно та анімації і не перелічити!Київський театр «Каскадер» пропонує вам ще раз зануритись у прекрасну середньовічну історію про добро і зло, істинну красу і огидну заздрість, відданість і зраду. Отже, незабаром Білосніжці виповнюється 16 років, і вона має стати королевою. Але в її лютої мачухи геть інші плани - вона хоче захоплювати все нові і нові землі та вічно лишатися молодою і прекрасною. Проте на заваді стоїть юна і вразлива Білосніжка. Тож, мачуха виганяє її до темного лісу, де на принцесу чекає зустріч із гномами…. Про пригоди Білосніжки, боротьбу за своє щастя, справжню дружбу і кохання повідають герої нашої веселої казки.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
1 театр   Театри   Театр   Вистави   Театральна діяльність   Відпочинок   Відпочинок молодіжний театр   Відпочинок нестандартний   Вечірні вистави   Визначні місця   Визначні місця у центрі   Вистави молодіжний театр   Вистави перший театр   Дитячі вистави   Драмтеатр   Драмтеатр молодіжний   Захоплюючі вистави   Квитки в театр   Квитки онлайн молодіжний театр   Квитки онлайн перший театр   Квитки онлайн театр   Куди піти   Куди піти з дівчиною   Куди піти з дітьми   Куди піти на побачення   Купити квитки в молодіжний театр   Купити квитки в театр   Маленькі вистави   Онлайн бронювання театр   Оригінальні вистави   Піти в театр   Піти на побачення   Перший театр   Прем'єри в театрі   Премєри вистав   Премєри театру   Проведення вистав   Проведення фестивалів   Сучасні вистави   Театр для дітей   Театр для юнацтва   Театральні вистави   Театральний репертуар   Фестивалі   Хороші вистави   Цікаві вистави   Цікаві місця   Цікавий театр   Цікаво провести час  
Показати більше