Львівський національний університет імені Івана Франка

Відгуків 17
Львів
Вулиця Університетська, 1
+38 (032) 239-41-11 (Довідкове бюро)
+38 (032) 261-60-48 (Канцелярія)
+38 (032) 239-45-04 (Прес-центр)
+38 (032) 255-39-65 (Приймальна комісія)
+38 (032) 239-43-98 (Інститут франкознавства)
+38 (032) 239-45-79 (Філософський факультет)
+38 (032) 261-03-28 (Історичний факультет)
+38 (032) 255-41-33 (Філологічний факультет)
+38 (032) 274-01-80 (Факультет прикладної математики та інформатики)
+38 (032) 260-00-09 (Механіко-математичний факультет)
+38 (032) 239-47-16 (Факультет іноземних мов)
Львів
Вулиця Михайла Грушевського, 4
+38 (032) 274-03-72 (Біологічний факультет)
+38 (032) 261-60-56 (Геологічний факультет)
Львів
Вулиця Петра Дорошенка, 41
(Географічний факультет)
Львів
Проспект Свободи, 18
+38 (032) 239-41-68 (Економічний факультет)
Львів
Вулиця Генерала Чупринки, 49
+38 (032) 239-47-51 (Факультет журналістики)
Львів
Вулиця Валова, 18
+38 (032) 239-41-97 (Факультет культури і мистецтв)
Львів
Вулиця Січових Стрільців, 19
+38 (032) 255-43-17 (Факультет міжнародних відноси)
Львів
Вулиця Січових Стрільців, 14
+38 (032) 239-41-02 (Юридичний факультет)
Львів
Вулиця Туган-Барановського, 7
+38 (032) 239-42-30 (Факультет педагогічної освіти)
Львів
Вулиця Коперника, 3
+38 (032) 235-64-50 (Факультет управління фінансами та бізнесу)
Львів
Вулиця Кирила і Мефодія, 8
+38 (032) 272-70-64 (Фізичний факультет)
+38 (032) 260-03-91 (Хімічний факультет)
Львів
Вулиця Драгоманова, 50
+38 (032) 261-14-91 (Факультет електроніки та комп’ютерних технологій)
+38 (032) 239-47-72 (Науково-технічний і навчальний центр низькотемпературних досліджень)
Львів
Вулиця Драгоманова, 19
(Фізичний факультет)
+38 (032) 239-41-16 (Деканат)
Львів
Вулиця Медової Печери, 53
(Факультет управління Львівської державної фінансової академії)

Інформація

Класичний вищий навчальний заклад. Підготовка кваліфікованих фахівців різноманітних напрямків.

Події

Різдвяний кіномарафон фільмів про Гаррі Поттера
Вітаю тебе, магле! Ти отримав бажаний лист із Hogwarts. На жаль, тебе не зараховано.Сильно не засмучуйся, бо ми чаклуни про все подбали.   До Різдва у твоєму університеті пройде кіномарафон "Фільмів про Гаррі Поттера". Щоб наблизитись до вступу в Hogwarts, ти повинен щосереди відвідувати марафон (ну, ніби підготовчі курси). І тоді можливо ми змінимо думку.   Реєстрація за вказаним посиланням.
Круглий стіл «Духівник нації»
Захід відбудеться на пошану Почесного доктора ЛНУ ім. Івана Франка Євгена Сверстюка.
Благодійний ярмарок до Дня святого Миколая
Цього року дійсно неочікувано швидко прийшла зима. А це означає, що близько не тільки сесія, а й прекрасна пора новорічних свят.Саме тому ми поспішаємо анонсувати благодійний ярмарок до Дня святого Миколая. Він відбудеться 13-14 грудня (під час пар) на 1 поверсі юридичного факультету. Це спільна ініціатива всіх студентських організацій нашого факультету. Усі вилучені кошти ми передамо на благодійність і обов'язково відзвітуємо вам. Якщо ти бажаєш додати добра у цей світ, то можеш приготувати смаколики чи зробити хенд-мейд іграшку і продати на нашому ярмарку. Ми чекаємо саме тебе у команді організаторів. А всіх інших закликаємо не бути байдужими, а придбати щось 13-14 грудня і стати частинкою доброго діла.Пам'ятаймо, що разом ми здатні робити великі справи! І є багато людей, які дійсно потребують нашої допомоги.
Майстерня кар'єри
Майстерня кар'єриМайданчик для зустрічі молоді і представників бізнесу, коучів та тренерів, які будуть працювати над однією метою - допомогти сучасній молодій людині реалізувати себе.Мета: проведення тренінгів для студентів щодо успішної кар'єри, формування навичок міжособистіного спілкування.Для кого:Для студентів, щоб вони могли зрозуміти реальні вимог ринку праці, як саме потрібно застосовувати свої вміння та навички, що практичний досвід можна та потрібно здобувати ще в процесі навчання, а soft skills навички, які подекуди відіграють навіть важливішу роль, аніж знання потрібно розвивати.Для роботодавців, щоб налагодити контакт зі студентами, потенційними кандидатами на вакантні посади, які у майбутньому можуть стати рушійною силою та джерелом інновацій у бізнесі. У діалозі з Університетом розвивати та навчати фахівців, які після закінчення навчання вже будуть адаптовані до робочого процесу, роботи в команді та з розвиненими лідерськими якостями і відповідальністю.Для викладачів, щоб відчути ринок праці, зрозуміти вимоги до підготовки студентів, зрозуміти форму організації навчання і підходу до студентів, отримати мотивацію до саморозвитку. Освіта має не лише давати знання, а й розвивати студента: розкривати його сильні сторони та допомагати зрозуміти, чого він насправді хоче. Університет та викладачі навчальних програм повинні бути привабливим для бізнесу. Заходи в рамках Майстерні кар'єри відбуватимуться на регулярній основі 2-3 рази на місяць.Про учасників Майстерні кар'єри, місце та час проведення ми будемо завчасно інформувати!Координатор Майстерні Кар'єриАнастасія Мазур - фахівець відділусприяння працевлаштуванню ЛНУ ім. І.Франка
Короткотермінові Еразмус проекти. Все, що вам потрібно знати
Як потрапити на 5 міжнародних програм в Іспанію, Грузію, Вірменію, Болгарію та Польщу за всього лише півроку і отримати унікальний досвід? Про це та всі тонкощі написання CV, мотиваційних листів та інших документів розкаже магістр історичного факультету Vlad Kiorsak.
Молекули та фотони у фізичних експериментах
Запрошуємо дітей та дорослих на цікаві та яскраві експерименти! Відвідувачі ознайомляться з дослідами, які пояснюють основні закони природи. Експерименти можна буде спостерігати в реальному часі та побачити, як народжуються нові знання про будову речовин, фізичні явища і процеси, які притаманні світлу.Запрошуємо усіх зацікавлених. Вхід вільний.
Арт-майстерня: Робота з образами квітів та рослин
Наша зустріч арт- психологічної майстерні присвячена роботі з образами рослин та квітів. Психологія давно використовує образи рослин для пізнання особистості , за допомогою даних образів ми будемо знайомитись з новими цікавими сторонами нашого «Я», зануримось в атмосферу творчості та креативності. На арт-майстерні ви зможете:- Більше дізнатись про психологічне значення образів різних рослин - Отримати ресурс- Активізувати творчі здібності- Отримати можливість самовираження та творчої експресії- Приділити час власному самопізнаннюНа нашу зустріч необхідно взяти : клей, скотч(звичайний, двухсторонній), засособи для малювання та декорування(стрічки, кольоровий папір,намистини,нитки, тощо). Реєстрація обов'язкова за нижчевказаним посиланням.Увага! Захід для студентів та працівників Університету, якщо ви не є студетом чи працівником ЛНУ ім. І. Франка, потрапити на арт-майстерню можливо лише за наявності вільних місць!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Bohdan Kossak: (Ревізор)
Сподобалось
Загальне враження: важко писати відгук до цілого навчального закладу, адже у Львівському Національному Університеті ім. І. Франка 19 факультетів, навчання на яких може у значній мірі відрізнятись. Одне відомо точно - заклад один з найстаріших в Україні, має пристойний викладацький склад і встиг заробити собі хороше ім'я. Щодо мого факультету (електроніки та комп'ютерних технологій), то останнім часом тут  прогодять зміни, при чому навіть у кращу сторону. Завдяки співпраці з Львівським IT-кластером, обновилось технічне забезпечення, стали кращими умови та інтер'єр.
Щодо гуртожитків, тут теж не можна сказати однозначно. В більшості умови непогані, все залежить від самих студентів. А ще тут ніколи не буває нудно :)

Відповісти:

Bohdan Kossak,
Bohdan Kossak, 
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Сокальська: (Ревізор)
Сподобалось
Один з найкращих вищих навчальних закладах України. Багато факультетів. Кваліфіковані викладачи.

Відповісти:

Ірина Сокальська,
Ірина Сокальська, 
Переглянути всі відповіді ()
Роман Сало: (Ревізор)
Сподобалось
Дійсно один з кращих університетів України. Для Львова ще одна легенда! Закінчували його багато видатних людей України та Європи!

Відповісти:

Роман Сало,
Роман Сало, 
Переглянути всі відповіді ()
Вася Сунак: (Критик)
Сподобалось
Хороший університет, чудові викладачі. Сам навчаюсь на факультеті електроніки і з кожним роком особисто бачу зміни в кращу сторону.

Відповісти:

Вася Сунак,
Вася Сунак, 
Переглянути всі відповіді ()
Oleh Volianchuk: (Гурман)
Сподобалось
Прекрасний навчальний заклад. Навчаюся вже на четвертому курсі - дуже задоволений кваліфікованістю викладачів і якістю викладання.

Відповісти:

Oleh Volianchuk,
Oleh Volianchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Oleg Kyzema: (Ревізор)
Нейтрально
Сподобалось:
Хороше місце для фотосесії,але не для навчання.Рекомендую відвідати в вихідні або ввечері.

Відповісти:

Oleg Kyzema,
Oleg Kyzema, 
Переглянути всі відповіді ()
Olichka Tuz: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Хороший університет  з великими можливостями та різноманіттям факультетів.  Багато викладачів які дійсно дають знання.

Відповісти:

Olichka Tuz,
Olichka Tuz, 
Переглянути всі відповіді ()
Darin Leskiv: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Чудовий навчальний заклад з не менш чудовою і неймовірною історією, гарним інтер'єром, хорошою викладацькою базою, багатьма факультетами

Відповісти:

Darin Leskiv,
Darin Leskiv, 
Переглянути всі відповіді ()
Іра Тарноруда: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: надзвичайної краси будівля головного корпусу, у якій проводяться цікаві заходи для студентів і не тільки. Смачна і свіжа їжа у їдальні, старовинна архітектура, затишні внутрішні дворики, заплутані коридорчики. 
Не сподобалось: далеко корпуси не всіх факультетів такі ж красиві, як головний. Хоча навіть на факультеті електроніки, де я і навчаюсь, можна знайти щось цікаве і дізнатись багато нового.
Загальне враження: ця будівля наскрізь пропитана історією. Обов‘язково раджу заглянути у головний корпус, якщо будете у Львові, адже ЛНУ - одна з візитівок легендарного міста Лева.

Відповісти:

Іра Тарноруда,
Іра Тарноруда, 
Переглянути всі відповіді ()
Konstantin Istorik: (Ревізор)
Не сподобалось
Кафедра історії дуже корумпована. Усе чого можна досягти тільки по блату або за гроші

Відповісти:

Konstantin Istorik,
Konstantin Istorik, 
Переглянути всі відповіді ()
Уляна Вус: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:великий вибір факультетів , дуже клані викладачі , гарний головний корпус з великим залом у якому проводять багато конференцій, а також велика творча діяльність студентів 

Відповісти:

Уляна Вус,
Уляна Вус, 
Переглянути всі відповіді ()
Оленка Чередниченко: (Критик)
Сподобалось
Не шкодую, що вступила в цей університет
Звісно, є свої недоліки, проте це вже рідний мені навчальний заклад. Дуже вдячна деяким викладачам, які люблять свою справу, й передають знання іншим. 

Відповісти:

Оленка Чередниченко,
Оленка Чередниченко, 
Переглянути всі відповіді ()
Іра Козіброда: (Критик)
Сподобалось
Якісна державна освіта. Професійні викладачі. Звичайно, як і всюди, є свої мінуси, але це робочі питання. Загалом, то один з найкращих університетів України

Відповісти:

Іра Козіброда,
Іра Козіброда, 
Переглянути всі відповіді ()
Andrew Polyovyy: (Гурман)
Сподобалось
Один з найпрестижніших в Україні. Факультет управління фінансами та бізнесу - найкращий :)

Відповісти:

Andrew Polyovyy,
Andrew Polyovyy, 
Переглянути всі відповіді ()
Pavlo Papizh: (Перехожий)
Сподобалось
Один з найкращих університетів Україні за різними рейтингами,багато молодих викладачів, які стараються викладати сучасними методами, дипломи ЛНУ цінують роботодавці. Я студент 4 курсу, економічного факультету.

Відповісти:

Pavlo Papizh,
Pavlo Papizh, 
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Вихрущ: (Гурман)
Сподобалось
Закінчила тут дві спеціальності. Вчилася б ще))) звісно, є різні викладачі, деякі - кваліфіковані професіонали, декого "тримають", хоч вік давно вже "просить".  Головний корпус надихає вчитися: красива та велична архітектура)

Відповісти:

Ірина Вихрущ,
Ірина Вихрущ, 
Переглянути всі відповіді ()
Antony Millnor: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Вступив у 2015 році на механіко-математичний факультет. Загалом все добре, якщо ти любиш математику, так що рекомендую не кидатись на слово "математика", розуміти, що за ним стоїть не просто "вища" математика, а для простих людей "просто дуже вища математика", для себе не побачив сенсу, тому кинув.

Відповісти:

Antony Millnor,
Antony Millnor, 
Переглянути всі відповіді ()
Львівський національний університет імені і. франка   Львівський національний університет ім. івана франка   Львівський національний університет ім. і. франка   Лну імені і. франка   Лну ім. івана франка   Лнут ім. і. франка   Лну   Університети   Університет   Інформування   Інформування засобів масової інформації.   Історичний факультет   Італійський центр   Біологічний факультет   Вивчення італійської   Географічний факультет   Геологічний факультет   Економічний факультет   Кафедра бібліотекознавства і бібліографії   Кафедра класичної філології   Кафедра музикознавства   Кафедра музичного мистецтва   Кафедра режисури та хореографії   Кафедра театрознавства та акторської майстерності   Кафедра філософії мистецтв   Кафедра хорового співу   Механіко-математичний факультет   Науково-технічний і навчальний центр низькотемпературних досліджень   Новини лну ім. і.франка   Новини університету   Фізичний факультет   Філологічний факультет   Філософський факультет   Факультет іноземних мов   Факультет електроніки   Факультет журналістики   Факультет культури і мистецтв   Факультет міжнародних відносин   Факультет педагогічної освіти   Факультет прикладної математики та інформатики   Факультет управління фінансами та бізнесу   Хімічний факультет   Юридичний факультет  
Показати більше