Школа раннього плавання "SimYaSwim"

SimYaSwim - фото
вулиця Братів Дужих (Комарова), 17
(Готель "Купава")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:00Без перерви
Сб,Нд08:00 - 18:00Без перерви
вулиця Зубрівська, 38
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:00Без перерви
Сб,Нд08:00 - 18:00Без перерви
м. Жовква вул. Вокзальна
(Акварель)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:00Без перерви
Сб,Нд08:00 - 18:00Без перерви
вулиця Генерала Чупринки, 130
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:00Без перерви
Сб,Нд08:00 - 18:00Без перерви

Інформація

Плавання є одним з видів фізичної активності, який найкраще підходить вагітним жінкам та немовлятам.

Заняття у воді є чудовим способом підготовки до пологів. Вони добре позначаються на роботі кровоносної системи, допомагають у розвантаженні опорно-рухової системи майбутньої мами, навчають її правильно розслаблятися, глибоко та повноцінно дихати, відчувати своє тіло. Завдяки таким заняттям покращується загальне самопочуття вагітної: сон, дихання, процеси обміну речовин, зменшується ризик розривів під час пологів.

Регулярне відвідування басейну з немовлям допоможе у загартовуванні організму, зміцненні м’язів і скелету, профілактиці гострих респіраторних захворюваннях та зміцнить ваш емоційний зв'язок. У малюків, які відвідують басейн, добре розвивається дрібна моторика та координація рухів. Крім того, дитина отримує перші навички комунікації. Та й матусі під час таких занять збільшують коло знайомств.

Школа Плавання Інни Шмитько запрошує на заняття з плавання дітей і дорослих, на групові та індивідуальні заняття для вагітних, на акватерапію.

Ми пропонуємо:

  • Індивідуальний виклик інструктора додому для діток  віком 2-3 місяці — патронаж;
  • Групові заняття з раннього плавання в супроводі інструктора;
  • Індивідуальні заняття в басейні у форматі мама/дитина для ознайомлення та з подальшим переходом в групу;
  • Заняття для вагітних — до 3-4 осіб в групі;
  • Заняття для дітей — індивідуальні, групові;
  • Дитячі заняття плавання з тренером;
  • Заняття «Аква мама» для вагітних під наглядом перинатального психолога;
  • Індивідуальні заняття для вагітних, дітей та дорослих;
  • Плавання для дорослих як акватерапія.

Чому варто обрати нас?

  • 10 років досвіду;
  • Індивідуальний підхід;
  • Навчання через гру;
  • Наші інструктори, які є мамами, педагогами та психологами, завжди готові допомогти, надати консультацію та підтримку;
  • Ми дбаємо про вашу безпеку: вода дезінфікується цілодобово, приміщення очищується перед кожним заняттям.

Чекаємо вас та ваших діток у Школі плавання Інни Шмитько!

Відгуки