Літні тренінг-курси від Клубу лідерства для підлітків у місті Тернопіль
Дата події: 1 серпня 2018
Дата події: 13 серпня 2018
Початок: 11:00 год
Вашій дитині від 7 до 17 років? Бажаєте, щоб вона провела літні канікули з користю? Тоді Клуб лідерства для підлітків "Your Chance, Teens" — те, що Вам потрібно! У Клубі на Вашу дитину чекають літні тренінг-курси, адаптовані для різних вікових категорій і направлені на:
- розвиток дитини як особистості,
- розкриття її талантів та прищеплення корисних звичок, знайомство з різними професіями.
Учасники, які пройдуть навчання, отримають досвід:
- роботи в команді,
- побудови персонального бренду,
- створення та запуску власного стартапу,
- навчаться планувати свій час,
- ставити цілі і досягати їх,
- ефективно спілкуватися з іншими,
- розвинуть лідерські якості,
- стануть впевненішими в собі,
- отримають знання та навички, які будуть затребувані в майбутньому і які вони зможуть застосовувати протягом усього життя (в школі, університеті, на роботі чи у власній справі).
За результатами методик, які пройдуть учасники тренінг-курсів, батьки отримають висновки щодо емоційного стану дитини, темпераменту, організаційних, комунікативних здібностей та професійних вподобань і здібностей.
Тренінг-курс включає 3 рівні:
- Basic level
- Intermediate level
- Advanced level
Кожен курс включає теоретичні і практичні заняття, які спрямовані на розвиток учасниками навичок, що сприяють соціальному благополуччю:
- ефективне спілкування,
- співпереживання,
- регулювання конфліктів,
- впевненій поведінці
та психологічному благополуччю:
- інтелектуальні навички
- емоційно-вольові навички
а також ігри, екскурсії та психологічні методики.
Набираються такі вікові групи:
7-10 років
11-13 років
14-17 років.
Старт рівня Basic: 01.08.2018 – 9.08.2018
Старт рівня Intermediate: 13.08.2018 - 21.08.2018
Кількість занять: 14 акад. год. - по 1 год. 20 хв. 2 заняття в день + чай з печеньками 20 хв. (3 години в літній період). Організатори забезпечують роздатковий матеріал та каву-брейк. Вартість: 1000 грн. за курс.
Набираються такі вікові групи:
7-10 років
11-13 років
14-17 років.
Старт рівня Basic: 01.08.2018 – 9.08.2018
Старт рівня Intermediate: 13.08.2018 - 21.08.2018
Кількість занять: 14 акад. год. - по 1 год. 20 хв. 2 заняття в день + чай з печеньками 20 хв. (3 години в літній період). Організатори забезпечують роздатковий матеріал та каву-брейк. Вартість: 1000 грн. за курс.
Телефон:
+38 (067) 350-27-68
Перегляди 156

Відгуки
Відгуків немає.
Ви можете бути першим: