Щенячий патруль. Щенята рятують Новий рік у місті Тернопіль
Хоробрі цуценята Скай, Кремез, Зума, Маршал, Роккі, Чейз і, звичайно, відважний хлопчик Зік Райдер, – всі вони вже готові занурити сміливих глядачів у захоплюючі пригоди. З популярними супергероями хлопчаки та дівчата зустрінуться на захоплюючій інтерактивній виставі за участю акторів Київського театру ростових ляльок.
Дозвольте мрійте свого малюка здійснитися! Приходьте на чудову виставу.
Сюжет вистави побудований таким чином, щоб кожен маленький глядач зрозумів: взаємодопомога, взаєморозуміння та добрі наміри – найкращі порадники у найскладнішій ситуації. А добро завжди повернеться сторицею.
Кожна дитина буде залучена до пригод і разом із цуценятами-рятівниками навчиться долати свої страхи, вірити в себе і не зупинятися на шляху до високої мети.
На дітей чекають веселі інтерактивні номери, багато позитивних емоцій та несподіваних зустрічей. Малюкам точно сподобається. Цуценята-рятувальники чекають на друзів!
Квитки можна придбати за вказаним посиланням

Відгуки
Відгуків немає.
Ви можете бути першим: