Супермаркет "Велмарт"

Відгуків 60
Івано-Франківськ
Вулиця Коновальця, 221
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд08:00 - 22:00Без перерви

Інформація

Продаж продуктів харчування, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, побутової хімії, канцтоварів, іграшок.

Відгуки

Юля Скробач: (Друг LIST'а)
Сподобалось
досить довго відвідувала даний супермаркет, продукції дуже багато, ціни доступні
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Сокальська: (Ревізор)
Нейтрально
Не сподобалось:є дири на полицях.не все у наявності.
Загальне враження:великий за площею супермаркет . Є цікаві знижки. Широкий асортимен.
Переглянути всі відповіді ()
Andrew Black: (Перехожий)
Не сподобалось
Ціни не такі і низькі + постійний сморід в м’ясному відділі, велика к-ть нерозкладеного товару який стоїть в ящиках, що старий товар постійно виставляють наперед, а назад свіжий. Пару днів тому ходив на закупи, дівчина попросила взяти банани. Я був в шоці: лежало три штуки, два з них повністю коричнево-чорні, один на 2/3 спорчений.
Касири надто повільно працюють, інколи попадаються хами.
Жив би ближче до ринку (раніше жив в тому районі), то 100% ходив би в Сільпо, там все набагато краще (ну хіба лиш черги на касах, як усюди). Зараз живу поблизу Велмарта, так, що вибору немає де закуплятись, альтернатива відсутня
Переглянути всі відповіді ()
Lyuba Stavychna-Kurilets: (Ревізор)
Нейтрально
Порівняно з іншими супермаркетами ціни на деякі товари нижчі. Широкий асортимент товарів (побутова хімія, засоби особистої гігієни, колготи, сезонні речі, для саду і городу, корми для тварин, алкогольні напої і звичайно продукти харчування). Але там постійно чути не свіжим м'ясом, рибою і гнилими овочами. Великий плюс- це каси самообслуговування, не потрібно стояти в чергах!!!
Переглянути всі відповіді ()
Катерина Миколаївна: (Експерт)
Нейтрально
Київське керівництво мережі постійно міняє керівників магазину, майже кожні пів року, але здається відбір іде строго, щоб у людини була повністю відсутня логіка. Повністю, інакше керувати "Велмартом"не будеш: завжди кондитерські вироби ( печиво, пряники,зефір, желейки валяються насипані горою: затверділі, завітряні., вони ж псуються, якщо їх навалити просто. у всіх супермаркетах все в закритих прозорих ящичках, відкривав-набрав-закрив. Ні, це не виправив не один керуючий, зато кожний керуючий приходячи робить свою перестановку в магазині, дебільну, но перестановку, а ще якісь дії для галочки, наприклад: засунути кекси, звичайні кекси, які вони самі випікають: з смородиною або вишнею, в холодильник, ніжна сдоба стала дубова, само собою не дуже хотілось брати. Завжди гнилі овочі, завжди, незмінно: " Велмарт гарантує гниль". Про касирів не бачу сенсу розписувати, "Велмарт" не дає ніякої мотивації для роботи, ідуть аби хто, напишу одне: ПЕРЕВІРЯЙТЕ ЧЕК, "Велмарт гарантує НАМАХУВАННЯ НА ГРОШІ" як не один інший супермаркет. Я завжди ретельно перевіряю чек, за 2017 рік три рази було вписано більше ніж фактична вартість, три розі адміністрація повертала кошти з сумним видом, начебто вони лайно з'їли та ще і подавались їм.
Переглянути всі відповіді ()
Магазин так собі посередній, Цінники під товарами розміщені не зручно і тому інколи трудно побачити ціну товару,Магазин за розміром великий,і тому клієнти проводять там доволі довгий час, А туалета в нім я не зміг найти, На мою думку в такому це дуже плохо а особливо коли клієнти з дітьми,
Переглянути всі відповіді ()
Сьогодні скуповуючись і стоячи в другій касі в черзі , почули, як відгукується про нас, покупців, касир-світлий хлопець на касі номер один.Мало того, що він вставляв матюки, навіть не звертаючи увагу, що на сусідній касі люди з дитиною, він натякав, що ми(покупці) тупі , дурні і ще щось...Дивно, але касири, працюючи, встигають нас обговорити...Було так неприємно , що таке відношення до клієнта, який дає вам виручку.Бажаємо адміністрації брати на роботу більше стресостійких людей.А касу цього неадекватного працівника ми будемо оминати.
Переглянути всі відповіді ()
ВЧОРА 23 СІЧНЯ 2014 Р в магазині не було опалення в торговому залі!!!
Працівники мерзли цілий день.Під вечір на вулиці брав мороз і в магазині було жахливо холодно.Найбільше потерпали відділи, які ближче до входу-виходу.Невже керівництво не думає за своїх працівників? Ви ж лікарняний не оплачуєте, то ж робіть висновки...
Переглянути всі відповіді ()
Не переставляйте постійно товар!!!
Це нервує.Ходиш, нарізаєш кола по магазину в пошуках ...Для чого ви це робите???
Магазин нормальний, але буває довго намає елементарних речей, наприклад, довго не було кокосової стружки, дивно...А ще варто було би поставити столик біля ящиків з яйцями, щоб було зручно набирати, спакуватися і стретч плівку, люди би самі запаковували лотки.А без столика це не зручно.Була в Києві недавно, в одному гіпермаркеті і побачила цю фішку-дуже зручно.І , коли продавець цього відділу має час, то допомагає перетягувати лотки плівкою..,дуже приємно.
Переглянути всі відповіді ()
Магазин гарний ну звичайно не на 5 але не 4 потягне, на всі нижче зазначені коментарі хочу сказати таке, що можливо кожен із вас працює на роботі та робить якісь помилки у магазинах також працюють люди здатні помилятися і в яких не завжди все виходить правильно. Треба лояльніше ставитися один до одного.І ще коли до вас за один день підходить 1000 людей і задають тупі питання то і залізні нерви можуть не витримати. Повірте це правда сам працюю в супермаркеті "Сільпо" продавцем
Переглянути всі відповіді ()
доступні ціни та смачні торти кльво
Переглянути всі відповіді ()
ЯКЩО ЦЕ ЧИТАЄ КЕРУЮЧИЙ МАГАЗИНУ, ТО ЗРОБІТЬ ВИСНОВКИ....
Перед святами треба обов язково на кондитерці ставити додаткову вагу, черга на зважування цукерок була до 15 людей постійно. А КРАЩЕ поставити людину, яка би знала коди, бо коли я набираю 5-6 сортів цукерок, то просто не реально, стоячи в черзі, утримати в голові усі коди!!!, хоч бери та записуй на кульках коди.Була ситуація, і не раз, людина, зважує 3-4-5кульок і стоп!, забула код....біжить дивитися де іменно ті цукерки, не може зразу згадати де набирала...а черга стоїть, бо вага ОДНА!!!
Невже ніхто з керівників Велмарту це не баче?Керуючий постійно ходить по магазину , менеджерка викладає цукерки... і ніхто не хоче покращити роботу відділу, я так і не купила вагових цукерок, бо вистояти таку чергу я не хотіла принципіально...але я така, напевно, не одна... ви якщо не зробите висновки, будете втрачати клієнтів...
Переглянути всі відповіді ()
Чому постійно переставляється ходовий товар? Я три рази купувала олію за останній період, і постійно бігаю шукаю куди її перенесли...І це стосується багатьох товарів.Для кого це робиться?Поставте людину на виході на один день і опитайте покупців чи підтримують вони такі зміни, Це нікому не потрібно!!!
Переглянути всі відповіді ()
гарний магазин і низькі ціни.
Переглянути всі відповіді ()
Відділ кулінарії продавав їстивну мойву яка останнім часом з сухариками була смачна. Але 26.10. кухарі продали мойву переперчену до неможливості. Всім відомо що це означає недолуге маскування неякісного приготування або простроченого товару. Урочисто вносимо відділ кулінарії до чорного списку закладів харчування Прикарпаття в групі "Фіртки".
Переглянути всі відповіді ()
А хто буде працювати за 1500 грн.Чи людина з вищою торговельною освітою піде викладати товар за такі гроші?
Повинна бути мотивація, а її немає.Але для першої роботи -"школа" хороша.А загалом-магазин не з найгірших.
Переглянути всі відповіді ()
на мою думку магазин непоганий,та недоглянутий..і це по вині керівництва,тому що на роботу беруть кого-попало..це видно неозброєним оком ..всі щось роблять але не те що треба..ніякої організованості..базарний варіант..продавці перелякані,охоронці-знахабнілі...бардак одним словом..керівники! впорядкуйте магазин! ато при такій конкуренції зовсім збанкрутієте...от велес-555 справдішик і клас..беріть з нього приклад...продавці ввівчливі .естетично одягнуті..любо дивитись..
Переглянути всі відповіді ()
Часто буваю в цьому магазині дуже все подобається,от тільки у мясному відділі дуже смердить
Переглянути всі відповіді ()
28 травня 2013 в місті Івано-франківську купили у супермаркеті Велмартланцюжок для пустушки. Термін виготовлення 2007 рік. Термін зберігання 5 років. Отже на полицях вже рік виклали прострочений товар. Головне, що товар для дітей, це не для дорослого. Куди ми йдемо, якщо вже дітей використовуємо для бізнесу? Мами дивіться на дати уважно
Переглянути всі відповіді ()
Дуже подобається, великий вибір, низькі ціни і дуже гарні хлопці на касах сидять, побільше би таких гарних касирів як Коля і Олег*))))
Переглянути всі відповіді ()
МЕНІ ЦЕЙ МАГАЗИН ДУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ .ВЕЛИКИЙ АСОРТИМЕНТ,НИЗЬКІ ЦІНИ.
Переглянути всі відповіді ()
Розчарував мене цей супермаркет.
Переглянути всі відповіді ()
Не перший раз зауважую ціни які різняться між прилавком і касою = це означає що нас обдурюють = і завжди на прилавку менша = ніразу наоборот = буду боротись є ж методи===!!!
Переглянути всі відповіді ()
на кулінарії продавці як сонні мухи поки облужать одну людину то вже їсти перехочується
Переглянути всі відповіді ()
Ужасно смердить на м'ясному відділі, фрукти гнилі, на дитячому відділі прострочене харчування для маленьких діток де порядок? касири по зволяють не додавати здачі...і це майже кожного дня!
Переглянути всі відповіді ()
купили там в"ялену рибу заражену стьожаками.
Переглянути всі відповіді ()
магазин супер і дівчата там класні працюють
!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Хотілосяб,щоб графік роботи змінили!!! хотяб до 24.00 працювали!
Переглянути всі відповіді ()
магазин жахливий, більше нема що говорити, обслуговування дуже повільне особливо на вітрині з сиром таке враження, що продавці та просто дрімають
Переглянути всі відповіді ()
Захожу в Велмарт рідко.Колись працювала там ,коли то була Кишеня,тому спогади жахливі.Але тоді хоч був порядок, а зараз кошмар!!!!!!!
Бардак усюди.На овочах море гнилі та порожні ящики (заходила в неділю).Під холодильниками вода,зверху ганчірки, все це розкатано возиками-болото.Практично у всіх відділах напівпорожні полиці.піддони з товаром стоять масово в проходах,нікому викладати товар...
Напевно керівництво не оплачує гідно роботу працівників, ось і результат...
А як смердить на м ясному відділі!!!!
Чула, що власники франківські, невже їм не встидно за такий магазин?
Переглянути всі відповіді ()
У цьому магазині широкий асортимент, і найпривабливіші ціни,
Переглянути всі відповіді ()
люблю Велмарт
Переглянути всі відповіді ()
Ехали з Киева, и заехали з ребятами в магазин ВЕЛМАРТ в Ивано-Франковске, купить елитние напое, пришли на касу и стали расчитоватса, и в тот же момент охранник которий нокланилса на следуещей касе и Хохотал з касиршей через две каси, а потом от куда не возьмись прям скочил между нами штоб посмотреть на цену напоев. Ми ево запомнели все ето точно, на бейджеке писала Петришин Андрей по отчеству не успели розгледеть побежал назад к касирше. Так што любителская администрация приймити мери к возбуждьоннаму охраннику, бо если чесна била б старая бабушка то она б тогда умерла на месте от СТРАХА!
Переглянути всі відповіді ()
магазин в сто раз кращий ніж сільпо,дешевший,чистіший,більший асортимент товарів.ми постійно здійснюєм там покупки,все подобається.
Переглянути всі відповіді ()
цены не очень уж и дешевые я вам скажу,на рынке на много дешевле на процентов 15,огромный выбор товаров -это единственный плюс,
Переглянути всі відповіді ()
Якщо ви бідний то найкраще купувати у цьому супермаркеті.
Переглянути всі відповіді ()
я живу біля ВЕЛМАРТУ, майже щодня там буваю..... багато недоліків, обслуговування жахливе, не дотримуються товарного сусідства. ужасно смердить рибою.... буває, знайдеться багато прострочених продуктів, величезні ціни на іграшки.... там випікають смачненькі булочки і тортики.. а подиивтися ан ті фрукти і овочі... це жах....деколи таке можна побачити: гниль, вони зовсім не відповідають естетичним вимогам...
Переглянути всі відповіді ()
Ми з друзямы зайхалы в магазын и решилы перекусить .......опслуга такая медлиная кашмар.......
Переглянути всі відповіді ()
Бачила, як там бубулька пила сок прям з вітрини і поставила його назад.
Смардить рибою.
Хоча ціни дешевші, ніж в інших супермаркетах.
Переглянути всі відповіді ()
сьогодні прочитав про Велмарт на сайті "Галицького кореспондента" і справді багато що збігається з тим що буває в магазині.
магазин то просторий, з великим асортиментом, але недоліків дуже багато і основне це те що постійно черги при тому що подловина кас просто не працює та ще постійно смердить рибою і дохлятиною біля мяса. але краще вже в Велмарті робити покупки ніж в Сільпо.
Переглянути всі відповіді ()
Це найкращий супермаркет у місті
Переглянути всі відповіді ()
Я в цьому магазині часто буваю і знаю людей які там працюють,нічого хорошого неможу сказати.Знущаються над працівниками як можуть,особливо над касирами,охорона може послати і нетільки касирів.Нове керівництво керівництво над працівниками просто знущається,звільняє працівників без належних пояснень.Одним словом магазин непоганий,але керівництву потрібно змінити ставлення до працівників
Переглянути всі відповіді ()
!!!класний!!!нема шо говорити+дешевий!!!
Переглянути всі відповіді ()
Я маю можливість порівняти 2 маркети:"Велмарт"і"Ciльпо".Разюча різниця між магазинами.Про"Сільпо"2слова-повний безлад.Про"Велмарт"-гарний магазин,з доступними цінами і ввічливим працівниками.Одну зірочку залишаю для стимулу.З Новим Роком!
Переглянути всі відповіді ()
Продукція непогана, але працівників-особливо адміністрацію та охорону, варто повчити манер ввічливості.
Переглянути всі відповіді ()
Постійно відвідую цей магазин, так як поряд проживаю ! Дуже зручний, компактний, ну і як на мене - нормальні, адекватні касири ! :) Одним словом - ВЕЛМАРТУ ріспект !
Переглянути всі відповіді ()
Сьогодні вперше відвідала цей магазин і в останнє...
Дуже не ввічлива охорона. Побачили у дитини іграшку кришечку від "кіндер-джой" і вирішили що дитина взяла з прилавку і з їла... мене це дуже обурило!!!
коли ми попросили перевірити чи справді так було, то навіть не попросили вибачень, сказали щоб наступного разу з собою нічого не приносили, а наступного разу ми туди не прийдемо і нікому не рекомендуємо, адже їм простіше звинуватити покупця в крадіжці, чим розібратися в ситуації! неосвічені невігласи!
Переглянути всі відповіді ()
на касирів повний прес з боку охорони.невже керівництво Велмарту не може показоти де їхнє місце?
Переглянути всі відповіді ()
Некомпетентні працівники,повільні касирші....хотіла купити книжку,бігала по всьому магазину в пошуках цієї конкретної людини в своїй галузі обслуговування,але марно....
Переглянути всі відповіді ()
Отличный магазин! Единственное, что огорчает - это отсутствие автомойки на территории.
Переглянути всі відповіді ()
найгірший магазин який може бути. особливо керівництво.
Переглянути всі відповіді ()
Найкращий магазин в Франківську. Завжди з задоволенням туди іду,все є,доступно,легко знайти!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Сьогодні мав можливість відвідати оновлену "велику кішеню" під новою західною назвою "велмарт". зміни нажаль торкнулися лише обслуговувуання та і то в гіршу сторону але все попорядку. Зайшовши в магазин з метою придбання ровера для дитини, біля турнікету запитав о жінки охоронця хто займається передпродажною підготовкою роверів, у відповідь почув баготозначне- ШО... Добре пішов далі в надії запитати о продавця-консультанта то саме, на що почув відповідь що цим займаються спеціально навчені фахівці (мабуть тому передувала спеціальна підготовка за кордоном)але вони вже закінчили зміну і на даний час відсутні. Тоді Я запитав де можна придбати насос щоб накачати колеса самостійно, не прибігаючи до допомоги фахівців в якіх закінчилась зміна. Продавець відповів що в нашому магазині продаються (увага) тільки продукти. Я все зрозумів і пішов шукати насос самостійно, і уявляєте знайшов чере 2 хвилини. придбав його та вийшов за касову зону і почав качати колеса, якеж було моє розчарування коли я виявив що даний насос бракований та не призначений для підкачки колес, пішов на рецепцію для того що зробити обмін там я виявив чорненьку дівчину яка судячи з усього була приналежна до адміністрації магазину. точно ідентифікувати я її не зміг так як бейджик на ній був відсутній вона з виглядом директора аеровокзала мляво пояснила що процедура обміну насоса це дуже затяжна юридична справа для якої потрібні мої документи та бажання адміністрації зробити обмін. Коротче кажучі подарував Я їй той насос разом із чеком на якого придбання най має добру згадку. Це був мій останій похід в даний заклад.
Переглянути всі відповіді ()
Торти і тістечка продаються до місяця хоча термін реалізації 48 год.
Переглянути всі відповіді ()
взяли товар в франківську на 1553грн і дорахували лишню позицію на суму 89грн,зараз триває розгляд,нерекомендую цей магазин!
Переглянути всі відповіді ()
а в примірочный стоїть прихована камера, ну як це вам
Переглянути всі відповіді ()
а розміщення товарів в тих відділах взагалі нічому:)))
Переглянути всі відповіді ()
розміщення відділів не підлягає розумовому поясненню.
Переглянути всі відповіді ()
Краще ніж велика кишеня,але таке враження що в районі мясних вітрин щось здохло,невже керівництво закладу там не буває,чи може в них ніс забитий і вони не чують цьго противного запаху,а вцілому магазин непоганий,тільки касири дійсно виглядають якимись заляканими
Переглянути всі відповіді ()
магазин великий, асортимент також,але проблема з цінниками. Їх просто може не бути, або не правильні ціни! Касири замордовані охорнцями і керівництвом!
Переглянути всі відповіді ()
Сигарети   Алкогольні вироби, роздріб   Іграшки   Канцтовари   Побутова хімія   Продукти, роздріб   Супермаркети   Тютюнові вироби, товари для куріння   Алкогольні напої   Алкоголь   Алкогольні вироби   Дитячі іграшки   М'які іграшки   Продаж іграшок   Магазин дитячих іграшок   Магазин з дитячими іграшками   Дитячий магазин іграшок   Дитячий магазин з іграшками   Дитячий магазин   Магазин іграшок   Магазин з іграшками   Магазини дитячих іграшок   Магазини з дитячими іграшками   Дитячі магазини іграшок   Дитячі магазини з іграшками   Дитячі магазини   Магазини іграшок   Магазини з іграшками   Канцелярські товари   Канцелярка   Миючі засоби   Засоби для миття   Продуктовий магазин   Мінімаркет   Міні маркет   Продовольчі товари   Продукти харчування   Магазин продуктів   Супермаркет   Гіпермаркет   Продаж продуктів харчування   Продукти   Роздрібна торгівля продуктовими   Роздрібна торгівля промисловими товарами   Товари для дому  
Показати більше