Сауна "Party club"

Відгуків 10
Івано-Франківськ
Вулиця Вовчинецька, 225
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Сауна з басейном, кімнатою відпочинку та більярдом.

Відгуки

Julie Mavka: (Перехожий)
Нейтрально
басейн був брудний, плавало купа волосяя, особливо видно було коли включити освтлення басейну. Сауна була ледь теплою коли ми прийшли, треба було чекати 2 години , щоб вона розігрілась. Не підготувались (( але плюс в тому, що є більярд, і багато місця)
Переглянути всі відповіді ()
Сауна дуже класна, адміністрація привітна, басейн завжди чистий,водичка тепленька в кімнатах і взагалі в приміщенні сауни завжди прибрано та читсо. В приміщенні температура помірна, що для сауни дуже добре. Завжди з друзями ходимо саме в цю сауну на відміну від багатьо інших саун в нашому місті тут дозволяють приходити з віником,але за однієї умови - листя за собою поприбитати. Я думаю що за для такого кайфу, сауна з віником,можна і позбирати листя. Сходіть не пожалієте - приміщення дуже велике і ціни помірні.
Переглянути всі відповіді ()
чисто...басейн теплий і чистий...а чистота в сауні для мене важлива так як це спецефічний заклад...пограв в більярд..сукно змінили кий новий...трішки прохолодно в більярдній..може тому що алкоголь не вживаю..в загальному ціна-якісь))
Переглянути всі відповіді ()
хотілося сходити в сауну з друзями та відпочити...
але на жаль не вдалося...прийшовши дізнатися чи можливий відпочинок в даній сауні...я побачив дуже хвилюючу картину дві жіночки 75 років носили патики для розтоплення сауни а мені на зустріч вийшов мущина без трусів і своїм хамським відношенням та зовнішнім виглядом спортив мені настрій на весь вечір (аж їсти не хотілось) я не дізнався хто це був чи відпочиваючий ,чи адміністратор...але одне це точно я зрозумів що цесауна не для культурного проведення часу...
Переглянути всі відповіді ()
Сауна сподобалась. Адміністратор була з нами привітна і люб"язна.Вода в басейні не є дуже холодна, ми відпочивали з дітьми - вони з води майже не виходили, після чого ніхто не застудився. В приміщеннях чисто. Ми залишились задоволені.
Переглянути всі відповіді ()
Сауна дуже гарна, адміністратори привітні люди, басейн теплий оскільки відпочивали з дітьми, в приміщеннях чисто та комфортно. Ми задоволені!!!
Переглянути всі відповіді ()
Сауна так собі .Басейн холодний.В кімнатах не прибрано.Білярд американка пошарпаний .Мені з дівчатами було ніяко там віддихати.
Переглянути всі відповіді ()
Сауна красива...але дуже холодний басейн.. А ще адміністраторка-хамка... Кілька разів заходила до нас, поки ми знаходились в сауні по невідомих причинах..відволікала від відпочинку своєю присутністю... А на кінець, поки ми ще не встигли зібратись і вийти до таксі..з мокрим волоссям..відкрила нам двері і скзала "допобачення".. З таким ставленням точно більше не прийдем.
Переглянути всі відповіді ()
Сауна просто супер!
Переглянути всі відповіді ()
Сходіть не пожалієте - це просто щось =Р
Переглянути всі відповіді ()