Салон "Roshe"

День | Години роботи | Перерва |
---|---|---|
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб | 10:00 - 19:00 | Без перерви |
Нд | 10:00 - 18:00 | Без перерви |
День | Години роботи | Перерва |
---|---|---|
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб | 10:00 - 19:00 | Без перерви |
Нд | 10:00 - 18:00 | Без перерви |
Інформація
Наші спеціалізовані магазини меблів чекають на своїх покупців у Вінниці та Хмельницькому, готові запропонувати оптимальні рішення для якісного та комфортного вмеблювання вашого простору.
Саме тут ви зможете вдало та вигідно обрати із запропонованого великого асортименту потрібні вам меблі — ліжка, шафи, комоди, тумбочки, дивани, матраци, меблі для вітальні та ін. Ми є представником таких відомих виробників, як: «Ronel», «MiroMark», «Green Sofa», «CKOU», «Roshe».
А також виконуємо доставку меблів та надаємо гарантію у разі, якщо ми здійснюємо доставку. Монтаж виконуємо безкоштовно. Меблі «Roshe» продаються у Хмельницькому, але за бажанням можлива їх доставка до Вінниці.
У місті Хмельницькому ми працюємо з 2016 року, а у Вінниці — вже 12 років. Маємо вагомий досвід, тому допоможемо нашим покупцям обрати саме те, що їм потрібно.
Купуйте стильні та довговічні меблі відомих виробників і насолоджуйтеся зручністю та функціональністю. Пропонуємо:
- Меблеві вироби «Ronel»:
- Це український бренд, який серійно виготовляє якісні та надійні меблі для спальні в широкому асортименті.
- Для виробництва використовується масив ясена з елементами шпонованих плит.
- Цей виробник меблів заснований ще у 2016 році, постійно розвивається, впроваджуючи нові технології та вдосконалюючи виробничі процеси.
- На меблі надаються гарантії.
- «Miromark»:
- Провідний виробник у сегменті виробництва меблів для дому з лакофарбовим покриттям.
- Ці меблі вирізняються своїм оригінальним дизайном, цікавими конструктивними рішеннями та застосуванням новітніх світових технологій деревообробки у процесі виготовлення.
- У каталозі компанії — понад 20 гарних спальних гарнітурів, стильні вітальні, передпокої та зручні кухні. А ще ви тут можете обрати декоративні дзеркала.
- Продукція «Miromark» реалізується у 23 країнах світу.
- Фабрика «GreenSofa» працює на меблевому ринку вже понад 20 років, заснувавши три основних галузі у виробництві:
- Серійне виробництво м'яких меблів.
- Виробництво меблів для готелів і ресторанів за індивідуальними замовленнями.
- Виробництво кухонь на замовлення.
Звертайтеся і ви неодмінно підберете оптимальні меблі для свого дому чи іншого приміщення.