Пробіжка у вишиванках на День Незалежності у місті Рівне

Пробіжка у вишиванках на День Незалежності - фото
Дата події: 24 серпня 2025
Початок: 08:50 год
Вартість: довільний донат
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Це не забіг. Це пробіжка. Тому вона доступна для всіх бажаючих – будь-якого статі, віку чи рівня фізичної підготовки. До речі, біг у вишиванках можна замінити на скандинавську ходьбу у вишиванках!
Збираємося у День Незалежності України, стартуємо після хвилини вшанування пам'яті цивільних та військових жертв несправедливої та неспровокованої війни, яку розпочала рф.

Біжимо 5-6 км Лебединкою, або скільки ви зможете. Темп – легкий або ваш довільний.

Наша пробіжка – безкоштовна, але і благодійна. Виключно для всіх, хто має можливість та бажання – просимо зробити довільний донат на Літній військових збір від Rivne Running Club.

Щодо дрес-коду – вишиванки. Звісно, ми не будемо перевіряти, чи ви у вишиванках, чи ні. Але погодьтеся, це так гарно, коли ми всі разом одягнемо один із атрибутів української ідентичності.

До зустрічі на Пробіжці у вишиванках!

Перегляди 32

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук