Ресторан "Tikithai"

вулиця Кульпарківська, 59
| День | Години роботи | Перерва |
|---|---|---|
| Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд | 10:00 - 21:00 | Без перерви |
Інформація
Події
Книжковий клуб Readberry. Обговорення книги "Не достоту мертва" Голлі Джексон
16.05.2026
15:00
Засумували за книжковими клубами READBERRY? Бо ми дуже!
Цього разу зіркою стала книга, яку просто неможливо не захотіти обговорити — "Не достоту мертва" від Голлі Джексон. Впевнені, що після прочитання одразу захочеться сказати: "Так, мені терміново треба це з кимось обговорити".
Джет — двадцятисемирічна жінка, яка звикла відкладати життя "на потім". Вона живе в тіні своєї заможної родини, не доводить справи до кінця і постійно відкладає мрії.
Але після жорстокого нападу в ніч Геловіну все змінюється. Джет опиняється на межі життя і смерті. Лікарі виносять невтішний вирок: аневризма дасть їй лише сім днів. Час починає невпинно спливати. Розуміючи, що часу майже не залишилося, Джет вирішує зробити те, на що раніше не наважувалася — розкрити власний замах на вбивство.
Реєстрація за вказаним посиланням
Відгуки
Додати відгук