Поліклініка "Медсервіс"

Медсервіс - фото
Відгуків 15
Івано-Франківськ
вулиця Галицька, 22
(5 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 19:00Без перерви
Сб08:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Василя Стуса, 23
(Пункт забору)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 19:00Без перерви
Сб08:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Клініка «Медсервіс» була заснована в 1999 році і розпочинала свою роботу за такими напрямками як гінекологія та урологія. Сьогодні «Медсервіс» — це багатопрофільна установа, оснащена за останнім словом техніки. Ми надаємо висококваліфіковану допомогу керуючись сучасними стандартами якості обстеження та лікування.

Провідними напрямками клініки є гінекологічна ендокринологія. Завдяки новітньому обладнанню ми маємо змогу робити якісну діагностику, ставити точні діагнози й призначати лікування.

Послуги:

 • лабораторна діагностика;
 • УЗД експертного класу;
 • гінекологія та урологія;
 • терапія;
 • мамологія;
 • ендокринологія;
 • дерматологія;
 • кардіологія;
 • стоматологія;
 • функціональна діагностика;
 • денний стаціонар;
 • операційна;
 • генетика;
 • медичне страхування.

Проводимо такі дослідження: загальноклінічні, біохімічні, гормональні, онкологічні, інфекційні, імунологічні, алергологічні, генетичні, бактеріологічні, цитологічні, патогістологічні, пренатальні та інші.

Наші переваги:

 • багаторічний досвід роботи;
 • кваліфіковані лікарі;
 • сучасне обладнання;
 • новітні методики діагностування та лікування;
 • постійне навчання.

Відгуки

Ira Semegen-Skobel (Визнаний експерт)
Сподобалось
Роблю УЗД в клініці вже не один рік. Завжди залишалась задоволена роботою лікарів. Особливо хочу відмітити лікаря УЗД Григу Ольгу Іванівну. Це чудовий спеціаліст і дуже приємна людина. Завжди пояснить всі нюанси на УЗД, а ще в неї робила кардіотокографію плоду. Своїм знайомим завжди раджу звертатись до Ольги Іваніни.
Також там дуже хороший гінеколог Войчук Олена Іванівна. Все доступно завжди розказує, уважно вислухає.
Переглянути всі відповіді ()
Лесуня Мирка (Визнаний експерт)
Сподобалось
Багато років я і моя сім'я є пацієнтами медичного центру Медсервіс.
Особисто я постійно відвідую лікаря-стоматолога Лазаркевич Галину Анатоліівну - вдячна за високий рівень надання допомоги.
УЗД і лабораторні обстеження роблю тільки в них.
Обобливу подяку виношу лікарю-урологу Козаку Олександру Олександровичу за відмінне здоров'я мого чоловіка!
Усі працівники медичного закладу відзначаються ввічливістю і толерантністю - за що їм хочу подякувати!!!
Моя родина і надалі буде звертатись тільки до них!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Марія Берчинська (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось Я відвідую Медсервіс вже більше трьох років.Мені все там сподобалось! І приміщення ,і умови,і медперсонал!!
Особливу подяку я хочу скласти своєму дорогому терапевту Бриндзей Ользі Володимирівні!!!
Ввічливо
Доповнено майже 7 місяців тому
З усіма проблемами звертаюсь до неї.Вислухає і дасть корисну пораду.Як поговорю з нею стає легше на душі.Така молода,а такий прекрасний спеціаліст!!!Я бажаю їй здоров'я і довго предовго допомагати людям.О такі лікарі нам потрібні!!! І ще хочеться відзначити хорошого лікаря УЗД Скрипнюк
Переглянути всі відповіді ()
Марія Кисельова (Визнаний експерт)
Сподобалось
Доброго дня)
Трішки дивно читати такі негативні відгуки на рахунок персоналу та результатів аналізів, адже особисто я почала свою перевірку стану здоров’я з 2015 року і до сьогодні...
Завжди задоволена була швидкістю, коли потрібно було знати результат швидше робочого терміну, дівчата ставились з розумінням та скидали результати на вайбер до 3_ьох годин...
І в їх достовірності я переконалась, адже паралельно, для спокійності, здавала і в Медексі, і в Сінево а останні рази в Ескулабі і все збігалось)
Думаю, не можуть помилятись і інші лабораторії)
Тому, особисто я, рекомендую)
Завжди чисто, привітно, та оперативно)
А на рахунок цін - такі, як всюди)
Переглянути всі відповіді ()
Oksana Hryniv (Визнаний експерт)
Сподобалось
З часу створення клініки я і моя сім' я багато разів звертались за медичною допомогою до фахівців Медсервісу, і тому здивовані негативними відгуками. За 20 років в нас жодного разу не було зауважень до роботи персоналу чи сумнівів у результатах обстежень. Все професійно, швидко і якісно. Всім рекомендуємо Медсервіс.
Переглянути всі відповіді ()
Olena Romanivna (Друг LIST'а)
Не сподобалось
Жахливий заклад. Відвідувала на протязі двох місяців і дуже рада, що перестрахувалась і звернулась в інші клініки!!!
Будьте певні, як тільки ви відввдаєте цей заклад тут зроблять все для того, щоб ви здали купу не потрібних і дорогих аналізів щей налякають страшними і не вірними діагнозами.
Коли захотіла забрати свою особисту медичну карту з результамими оглядів і аналізів за які не мало заплатила, щоб змінити заклад мене звідтам чуть не виштовхали зі скандалом, і звісно карточку ніхто мені не віддав.
Доречі ніколи її і не тримала в руках, це мабуть в них політика така, дівчата з ресепшину самі передають її лікарям щоб вона не потрапила до вас у руки.
Не рекомендую.
Переглянути всі відповіді ()
Вікторія Габлей (Визнаний експерт)
Сподобалось
Я і моя сім‘я є клієнтами цього закладу.Ми задоволені роботою цього медичного центру!Тут усе на висоті.Приємний та відзивчивий персонал, найсучасніше обладнання, лікарі - професіонали своєї справи!Побільше б таких медичних центрів!!!
Переглянути всі відповіді ()
Велта Женкова (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Здивована попереднім негативним відгуком. Знайома з лікарями
Медсервісу впродовж багатьох років. Чесність і відповідальність для мене
дуже важлива і це я тут отримую, а що до карточки то це вже всі знають
що вона зберігається в архіві і так є скрізь
Переглянути всі відповіді ()
Іруся Моссула (Визнаний експерт)
Не сподобалось
Не сподобалось: здавала аналізи місяць тому ( аналізи які здаються на 3-5 день циклу) дала на реєстратурі список аналізів і сказала дівчатам , що ці всі по списку. Аналізи всі правильно набрали але один з перечислиних аналізів вони не роблять вони про це не скажали нічого , ( щоб я собі пішла в іншу клініку зробила, чи хотяб сказлати що а нас не робиться такий аналіз. Через них втратила місяць ((((( дівчата бутьте відповідальнишими((( більше не піду в цю клініку(
Переглянути всі відповіді ()
Мирося Андрусишин (Активний користувач)
Не сподобалось
Дивно,де всі ваші відгуки!Ваша клініка існує вже багато років.Думаю мій відгук буде тут збережений теж ненадовго! Мене лікар направив здати аналізи в "Медсервіс".В мене виявили наявність трьох видів вірусів.Я пройшла лікування,після якого повторно пройшла в цьому ж закладі("Медсервісі") обстеження.І тут почалося найцікавіше:в мене з трьох вірусів залишився один,але концетрація його не зменшилась і навіть не залишилась такою самою,а збільшилась до максимуму.Тепер згідно медичних інструкцій(вони навіть вказані на листку аналізів"Медсервісу")я повинна була пройти специфічне лікування,бо виникла велика ймовірність раку,якщо не лікуватись.Мій лікар заявив,що в мене цього вірусу нема і лікування не потрібне.Я вирішила повторно здати аналізи в іншій поліклініці,бо це ж моє здоров'я.Через чотири дні я здала їх в "Медексі",і результати зовсім інші: в мене цього вірусу нема! Я відразу звернулась з запитаннями в Медсервіс.В реєстратурі дівчина після того,як повернулась з лабораторії,нахально заявила,що в них результати правильні:спочатку в мене була менша концетрація вірусу,а потім я з кимось переспала і заразилась від партнера.(Вони певно судять по собі.Я ще ніде не бачила такої невихованості!)Я показала результати з "Медексу" і сказала,що хочу звернутись до керівництва.Але мене спочатку провели в лабораторію,де лаборант заявив,що в них був лише один раз,коли аналізи були не правильні.(Правда здивування в нього не було ніякого,точно я з таким запитанням з'явилась не друга.)Через п'ять хвилин в кабінеті якогось управляючого він же говорив,що в них не було жодного випадку,щоб результати були не правильними! В кабінеті я була 15 хв,мені вішали "лапшу"на вуха.Я не почула ні слів вибачення за поведінку дівчини в реєстратурі,ні за неправильні аналізи,мені не запропонували повторно пройти іх,щоб підтвердити чи спростувати їх; не повернули витрачені гроші за аналізи(950- за перші,605- за другі). І мене постійно мучить думка,а як же перші аналізи,можливо в мене і не було тих вірусів,і я даремно потратила гроші на лікування(1500 грн),а непотрібні ліки точно не принесли користь здоров'ю.До свого відгуку додаю фото з аналізами.Ніколи не звертайтесь до непрофесіоналів,ніколи не звертайтесь в "Медсервіс"!

Питання позитивного чи негативного результатів аналізів при ПЛР діагностиці широко висвітлені в медичній літературі та на форумах пацієнтів в інтернеті. Коротко по даному питанню:Виставлений позитивний результат зроблений методом ПЛР діагностики повинен трактуватись як достовірний та не викликати сумнівів, а негативний завжди - через ряд факторів.1. Як проводився забір матеріалу, чи кваліфікованим лікарем.2. Чутливості реагента та справності обладнання3. Наявності реактиву по визначенню конкретного збудника чи взагалі всіх без генотипування, що відповідно знижує точність.4. Стану організму жінки, приймала чи не приймала медикаменти, рівень імунітету, чи не проводилось спринцювання перед здачею, узд з вагінальним датчиком, гінекологічні маніпуляції, в залежності від даних факторів змінюється концентрація виявленого вірусу.5. Можливості повторного інфікування (чи проводилось одночасне лікування партнера)6. Терміну зберігання та транспортування біоматеріалу в лабораторію7. Та інших менш важливих фактрорів Отже, що робити з виявленим вірусом папіломи людини - згідно останніх всесвітніх та українських стандартів та рекомендацій позбутися папіломавірусної інфекції практично неможливо. Лікування спрямовується на подолання проявів (папіломи, кондиломи, ерозії ш/м, дисплазії ш/м) та загальностимулюючої (імуностимулюючої) терапії.Якщо йдеться на рахунок працівників установи то персонал старався донести до Вас вищеперераховані факти, які впливають на результат обстеження, але ні в якому разі не в такій формі як Ви описали. Менеджер системи контролю якості МЦ "Медсервіс"
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
Таня Бойчук (Користувач)
Не сподобалось
Загальне враження:Здавала я аналіз толерантність до глюкози.По не компетенції працівників,які дали мені неправильне твердження як правильно здавати тест,тест був зроблений не вірно,внаслідок чого викинуті даремно гроші плюс постраждав емоційний фон.Після того як отримала результат, я пішла до лікаря свого ,який на основі цього результату поставив мені діагноз: підозра на цукровий діабет і призначив додаткові обстеження(глікований гемоглобін,який був в нормі)і я вирішила перездати аналіз в іншій лабораторії і як добре ,що повторний тест показав ,що все в нормі.Як виявилось взяття крові мало відбутись 3 рази:натще,1 год після прийняття глюкози і знову через 1год .Глюкозу потрібно було пити протягом 10 хв, а я пила протягом 50 хв,тобто в мене взяли 2 рази кров :натще і через дві год(в моєму випадку через 1 год після прийняття глюкози ,бо я її пила майже 1 год )тому і результат був високий .Після чого мед працівник сказала ,що в мене дуже високий рівень цукру в крові і мені потрібно звернутись до лікаря.Хоча могла запропонувати почекати ще 1 год для здачі 3 разу крові,де глюкоза була б в нормі.
Переглянути всі відповіді ()
Юля Скробач (Критик)
Не сподобалось
лікарі хороші, але коли записуєшся на певну годину, звідкись появляється жива черга і постійно сварки під кабінетами між людьми, ціни зависокі
Переглянути всі відповіді ()
Таня Марцинів (Користувач)
Сподобалось
Багато років користуюсь послугами поліклініки. Особливо дякую Надії Євгенівні Козир за високий рівень обізнаності та лікування. Воно було ефективне.
Переглянути всі відповіді ()
Таня Поліщук (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:
Давно користуємося послугами даної клініки. Маємо нашого сімейного лікаря Бриндзей Ольгу Володимирівну, якій вдячні. Шкода, що не можна підписати декларацію
Переглянути всі відповіді ()
Адміністратор Медсервіс (Користувач)
Сподобалось
Медичний центр "Медсервіс" висловлює протест та покладає відповідальність на сайт "Мій довідник" за незаконне розголошення лікарської таємниці.Коментар до статті 145. Незаконне розголошення лікарської таємниці Умисне розголошення лікарської таємниці особою, якій вона стала відома у зв'язку з виконанням професійних чи службових обов'язків, якщо таке діяння спричинило тяжкі наслідки,-

карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк До двохсот сорока годин, або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправними роботами на строк до двох років.

1. Об'єктом злочину є порядок збереження лікарської таємниці.

2. Його предметом є лікарська таємниця - певним чином задокументована інформація про хворобу, медичне обстеження, огляд та їх результати, інтимну і сімейну сторони життя громадянина. Лікарську таємницю (інформацію про пацієнта) слід відрізняти від медичної таємниці (інформації для пацієнта). Остання передбачає відомості про стан здоров'я людини, історію її хвороби, про мету запропонованих досліджень і лікувальних заходів, прогноз можливого розвитку захворювання, які лікар зобов'язаний надати на вимогу пацієнта, членів його сім'ї або законних представників, за винятком випадків, коли така повна інформація може завдати шкоди здоров'ю пацієнта.

Незаконне розголошення відомостей про проведення медичного огляду на виявлення зараження ВІЛ чи іншої невиліковної інфекційної хвороби та його результатів тягне відповідальність тільки за ст. 132. Розголошення лікарської таємниці, якщо вона водночас є таємницею слідства, кваліфікується за сукупністю злочинів, передбачених ст. ст. 145 і 387.

3. Об'єктивна сторона злочину характеризується діями у вигляді розголошення лікарської таємниці, їх тяжкими наслідками, а також причинним зв'язком між цими діями і наслідками. Поняття розголошення означає усну чи письмову розповідь стороннім особам про зміст документів, що містять лікарську таємницю, відповідні публікації у пресі та інше віддання гласності певних відомостей.

Тяжкими наслідками розголошення вказаних відомостей можуть бути визнані самогубство чи самокалічення потерпілого, серйозне загострення його хвороби внаслідок переживань тощо. Настання таких наслідків розголошення лікарської таємниці, як самогубство потерпілого, заподіяння йому тяжких чи середньої тяжкості тілесних ушкоджень не охоплюється ст. 145 і за наявності підстав потребує додаткової кваліфікації за ст. ст. 120, 128.

4. Суб'єкт злочину спеціальний. Ним є медичні працівники та інші особи, у т. ч. і службові, яким відповідна інформація стала відома у зв'язку з виконанням професійних чи службових обов'язків. Для кваліфікації злочину не має значення, була така інформація довірена особі (надана за обліковим документом) чи стала відома за інших обставин (навіть і випадково, але у зв'язку з виконанням професійних чи службових обов'язків - обов'язків лікаря, адвоката, нотаріуса, вихователя, спеціаліста-психолога тощо).

5. з суб'єктивної сторони цей злочин характеризується змішаною формою вини: умислом до діяння і необережністю до його наслідків.

Конституція України (cm. cm. ЗІ, 32). Основи законодавства України про охорону здоров'я від 19 листопада 1992 p.

Закон України "Про інформацію" від 2 жовтня 1992р. (cm. cm. З, 23, 31, 47. 48). Рішення КС у справі щодо офіційного тлумачення статей 3.23, 31, 47, 48 Закону України"Про інформацію" та статті 12 Закону України "

Адміністратор Медсервіс, Інтернет-сайт «Мій довідник» (www.list.if.ua) містить інформацію довідкового характеру, правовий статус якої передбачений ст. 12 Закону України «Про інформацію» та є власником виключних прав інтелектуальної власності на компіляцію даних (бази даних), розміщених на сайті.

Користувачеві сайту надається невиключне право використовувати вищевказані результати інтелектуальної діяльності, а саме мати вільний доступ до вказаних баз даних на сайті. Одним із прав користувачів сайту є право залишати відгуки після реєстрації (авторизації) на сайті з прив’язкою до соціальних мереж під реальним ім’ям та прізвищем.

Відгуки не оцінюються адміністрацією сайту з позиції достовірності, оскільки адміністрація сайту не має змоги та повноважень вивчати стосунки між сторонами, окрім тих, які забезпечує веб-сайт.

Виходячи із принципової неможливості перевіряти достовірність і правдивість інформації у відгуку, адміністрація сайту оцінює відгуки за критеріями добросовісності, відповідності вимогам чинного законодавства України та наявності або відсутності порушень чинного законодавства України.

Порядок розміщення відгуків на нашому сайті регулюється Правилами розміщення відгуків, які опубліковані в розділі «Форум»/«Правова основа», згідно яких відгук підлягає видаленню тільки у випадках, які передбачені п.7 та п. 8 даних Правил.

Відгук користувача Мирося Андрусишин про Поліклініку «Медсервіс» ґрунтувався на документах, власником яких вона є, не порушував чинне законодавство й відповідно не підпадав під винятки, встановлені Правилами, та видаленню з сайту не підлягав.

Стосовно звинувачення сайту в розголошенні лікарської таємниці, то хотіли би наголосити на тому, що сайт «Мій довідник» не є автором повідомлення та не є власником інформації, яку розмістила на сайті користувач Мирося Андрусишин.

Згідно ч.1 ст. 30 Цивільного кодексу України цивільною дієздатністю фізичної особи є її здатність своїми діями набувати для себе цивільних прав і самостійно їх здійснювати, а також здатність своїми діями створювати для себе цивільні обов'язки, самостійно їх виконувати та нести відповідальність у разі їх невиконання.

Відповідно відповідальність за зміст відгуку несе користувач, який розмістив його і який, згідно з Законом України «Про авторське право та суміжні права», є автором відповідного інформаційного повідомлення (відгуку).

Водночас, зі сторони сайту «Мій довідник» у відповідності до ст.. 277 Цивільного кодексу України та п.9 Правил розміщення відгуків отримувачу відгуку (Поліклініка «Медсервіс») була надана можливість публічної відповіді для спростування негативної інформації наведенням конкретних фактів по суті питання, якою одержувач негативного відгуку (Поліклініка «Медсервіс») скористався, розмістивши свій коментар на відгук користувача Миросі Андрусишин.

Безглуздим є звинувачення сайту у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 145 Кримінального кодексу України (розголошення лікарської таємниці), оскільки сайт «Мій довідник» не є автором повідомлення та не є власником інформації, яку розмістила на сайті користувач Мирося Андрусишин, тим більше, що судячи з коментаря Поліклініки «Медсервіс» - достовірність документів, доданих нею до відгуку, не оспорюється. Додатково звертаємо увагу на те, що коментар до ст.. 145 Кримінального кодексу, який розмістила у своєму відгуку Поліклініка «Медсервіс», ссилається на норми Закону України «Про інформацію», які давно втратили чинність, та рішення суду у справі 1997 року, коли діяв ще Кримінальний кодекс УРСР 1960 року.

Насамкінець доводимо до відома Поліклініки «Медсервіс» те, що право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір – гарантоване частиною 2 статті 34 Конституції України і Мирося Андрусишин при написанні відгуку скористалась своїм конституційним правом.
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
Мед-Сервіс   Загальна Стоматологія   Терапевтична Стоматологія   Гінекологія   Дерматологія   Поліклініки   Стоматології   Ультразвукова діагностика   Клініко-діагностичні центри   Лабораторії медичні   Урологія   Оториноларинголог   Проктологія   Терапія   Ендокринологія   Лікар-гінеколог   Гінеколог   Гінекологічні послуги   Консультації гінеколога   Дерматолог   Лікар-дерматолог   Клініки   Поліклініка   Стоматкабінет   Стоматолог   Стоматологія   Консультації стоматолога   Стоматологічний кабінет   Стоматологічні послуги   Узд   Уз діагностика   Узи   Обстеження узд   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Медична лабораторія   Лабораторія   Лабораторні аналізи   Прийом аналізів   Уролог   Лікар уролог   Лікування урологічних захворювань   Отоларинголог   Ларинголог   Лор   Оториноларенголог   Отоларенголог   Ларенголог   Отоларинголох   Ларинголох   Оториноларенголох   Отоларенголох   Ларенголох   Оториноларинголох   Ларгенолог   Ларгинолог   Ларгінолог   Отоларгенолог   Отоларгинолог   Отоларгінолог   Ларгенолох   Ларгинолох   Ларгінолох   Отоларгенолох   Отоларгинолох   Отоларгінолох   Оториноларенгологія   Оториноларінгологія   Оториноларингологія   Отоларенгологія   Отоларінгологія   Отоларингологія   Отоларгенологія   Отоларгинологія   Отоларгінологія   Лікар лор   Лікар оториноларинголог   Лікар отоларинголог   Проктолог   Проктолег   Проктолиг   Проктолих   Проктолех   Прокторолог   Прокторолох   Прокторологія   Проктологи   Проктолеги   Проктолиги   Проктолихи   Проктолехи   Прокторологи   Прокторолихи   Терапевт   Тирапевт   Терепевт   Тирепевт   Терапевти   Тирапевти   Терепевти   Тирепевти   Тирапія   Тірапія   Терипія   Тирипія   Тирепія   Тирипевт   Тирипевти   Ендокренолог   Ендокринолог   Ендокренологія   Ендокренологи   Ендокринологи   Акредитована медична лабораторія   Акушер   Акушер гінеколог   Андролог   Біохімічна лабораторія   Безоперативне лікування міжхребцевих гриж   Введення спіралі   Вертебролог   Видалення папіломи на обличчі   Видалення папіломи на тілі   Видалення спіралі   Визначення інфекцій   Визначення гормонів крові   Визначення онкомаркерів   Вскриття бартолініту   Гінеколог ендокринолог   Гістологічне дослідження   Гістологія   Грязелікування   Діагностика   Дерматовенеролог   Дерматологдерматологія   Дерматоневролог   Доплерографія   Доплерометрія двійня   Екг   Електрофрез   Записатися до лікаря   Записатися до спеціаліста   Зачаття   Зробити узд   Кардіотокографія   Клініка   Клінічні аналізи   Клінічна лабораторія   Консультація   Консультація дерматолога   Лікувально діагностичний центр   Лікування   Лікування інфекцій що передаються статевим шляхом   Лікування безпліддя   Лікування грязями   Лікування депресії   Лікування захворювання нирок   Лікування захворювання сечового міхура   Лікування конізації шийки матки   Лікування паталогій хребта   Лікування порушення сну   Лікування порушень постави   Лікування простати   Лікування простатиту   Лікування розладів нервової системи   Лікування сексуальних розладів жінок   Лікування сексуальних розладів у чоловіків   Лікування сколіозу   Лікування статевих інфекцій   Лікування хребтових захворювань   Лікування шийки матки   Лікування яйників   Лікуння хребта   Лімфатичні вузли   Лазеротерапія   Магнітотерапія   Мамолог   Мамолог онколог   Обрізання крайньої плоті   Обстеження   Озокеритолікування   Озонотерапія озонотерапія   Онколог   Підсікання вуздечки зі знеболенням   Пройти лікування   Радіо хвильове лікування   Ректальні інсуфляції   Сеанс електро терапії   Спермограма   Узд серця   Узд серця у плода   Фолікулометрія   Фотокольпоскопія   Хірургічне лікування   Хвильова біопсія шийки матки   Цервікометрія   Цитолог  
Показати більше