Наукове містечко "Нова енергія"

Відгуків 2
Івано-Франківськ
Вулиця Карпатська, 15
(Інноваційно-Виставковий комплекс ІФНТУНГ)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:00Без перерви
Сб,Нд11:00 - 17:00Без перерви

Інформація

Проведення тренінгів на тему ролі енергії та енергоресурсів у житті. Ознайомлення з науковими досягненнями, розробками та новітніми технологіями у галузях фізики, енергетики, відновних джерел енергії. Проведення шоу "Хімія і "Тесла". Курси 3Д друку.

Події

Workshop - Creative Spark - Big Idea Challenge 2019
Семінару щодо участі в конкурсі Big Idea Challenge 2019Програма заходу 1. Інформація про конкурс Creative Spark | Big Idea Challenge 2019 2. Ideation сесія (brainstorming)3. Практична сесія по створеню відео про Вашу ідеюРеєстрація за нижчевказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Курси   Музеї   Тренінги, семінари   Дитячі розвиваючі центри   Дитячі розваги   Гуртки   Конференц-зали   Зd друк   Навчальні курси   Музей   Експозиція   Виставка   Тренінг   Семінар   Конференції   Дитячий центр   Дитячий розвиток   Розвиваючий центр   Дитячий розвиваючий заклад   Центр дитячого розвитку   Розважальні центри для дітей   Дитячі розважальні центри   Розваги для дітей   Дитяча розвага   Розважальний центр для дітей   Дитячий розважальний центр   Розважальний центер для дітей   Дитячий розважальний центер   Розважальний центир для дітей   Дитячий розважальний центир   Розвага для дітей   Дитячий простір   Дитячий розважальний простір   Дитячий ігровий простір   Ігровий простір   Ігровий простір для дітей   Розважальний простір для дітей   Розважальний ігровий простір для дітей   Гурток   Центри дитячої творчості   Центр дитячої творчості   Творчі гуртки   Навчальні гуртки   Конференц-зал   Конференц зал   Зал для конференцій   Конференц-сервіс   З d друк   Зд друк   З д друк   З d друкування   Зд друкування   З д друкування   Зd друкування   Виховання енергоефективного мислення   Курси з 3д друку   Ознайомлення з науковими досягненнями у галузі відновних джерел енергії   Ознайомлення з науковими досягненнями у галузі енергетики   Ознайомлення з науковими досягненнями у галузі фізики   Ознайомлення з новітніми технологіями у галузі відновних джерел енергії   Ознайомлення з новітніми технологіями у галузі енергетики   Ознайомлення з новітніми технологіями у галузі фізики   Ознайомлення з розробками у галузі відновних джерел енергії   Ознайомлення з розробками у галузі енергетики   Ознайомлення з розробками у галузі фізики   Проведення занять на тему ролі енергії у житті людини   Проведення занять на тему ролі енергоресурсів у житті людини   Проведення тренінгів на тему ролі енергії у житті людини   Проведення тренінгів на тему ролі енергоресурсів у житті людини   Шоу тесла   Шоу хімія  
Показати більше