Наукове містечко "Нова енергія"

Відгуків 2
Івано-Франківськ
Вулиця Карпатська, 15
(Інноваційно-Виставковий комплекс ІФНТУНГ)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:00Без перерви
Сб,Нд11:00 - 17:00Без перерви

Інформація

Проведення тренінгів на тему ролі енергії та енергоресурсів у житті. Ознайомлення з науковими досягненнями, розробками та новітніми технологіями у галузях фізики, енергетики, відновних джерел енергії. Проведення шоу "Хімія і "Тесла". Курси 3Д друку.

Події

Безкоштовні екскурсії у Науковому музеї
Феєрверк емоцій - фізичні та хімічні закони в формі гри, основи енергозбереження та знайомство з сучасними технічними установками, які демонструють технології енергозаощадження (сонячні панелі, вітрогенератори), ігри в повітряний баскетбол, віртуальна реальність. І це лише частина ціквезних експонатів...Коли: в лютому (40 екскурсій)Для кого: старшокласники м. Івано-Франківська та Івано-Франківської областіТривалість: 1 год.Проект "Школа передових технологій" реалізується у співпраці ГО «Бюро розвитку інновацій та технологій» та Компанії "КИЇВСТАР" (в межах міжнародної ініціативи Make Your Mark)Для того, щоб записати на екскурсію Вам потрібно перетелефонувати до нашого адміністратора і узгодити з ним день і годину екскурсії.Поспішайте записати свій клас!
TESLA ENERGY SHOW!
Вперше на Західній Україні – унікальний перформанс для дітей та дорослих: TESLA ENERGY SHOW!  Вам продемонструють загадкові та містичні винаходи Ніколи Тесла, які перевернули наш світ – Трансформатор Тесла, плазмова куля, електрофорна машини, генератора Ван де Графа, сходи Якова! Це саме те, що Ви з дітьми будете ще дуже довго згадувати! Обов’язковий попередній запис за телефоном адміністратора нижче. 
Наукове шоу вогню «ALLхімія»
 Наукове шоу вогню «ALLхімія» – це наукова вистава, як для малечі, так і для дорослих, шоу полум’я, вибухів, іскор та небезпеки, яке проводить команда професійних науковців-хіміків!  Виверження вулкану, добування заліза при температурі 2500 градусів!  Обов’язковий попередній запис за телефоном адміністратора нижче.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Slava Katansky: (Ревізор)
Сподобалось
Цікаве місце як для дітей, так і для дорослих, можна побачити на власні очі як працюють деякі фізичні закони, робототехніка, а також взяти участь в самому процесі. Особисто мені сподобалась віртуальна реальсніть, я в захваті настільки можна обманути власний мозг). Всім рекомендую, приходіть не пожалієте!

Відповісти:

Slava Katansky,
Slava Katansky, 

Yura Klovak: (Друг LIST'а)
Мікрочелік, годно, я б сходив на таке подивитись)
1 рік тому

Відповісти:

Yura Klovak,
Yura Klovak, 

Yuriy Mykula: (Перехожий)
Юра Кловак, я ходив. Справді дуже прикольно.
1 рік тому

Відповісти:

Yuriy Mykula,
Yuriy Mykula, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Мазурик: (Ревізор)
Сподобалось
Були з класом тут на екскурсії! Сама ходила з відкритим ротом, не те що діти! Дуже цікаво в пізнавально! І постійно оновлюється! Раджу всім!

Відповісти:

Наталія Мазурик,
Наталія Мазурик, 
Переглянути всі відповіді ()
Курси   Музеї   Тренінги, семінари   Дитячі розвиваючі центри   Дитячі розваги   Гуртки   Конференц-зали   Зd друк   Навчальні курси   Музей   Експозиція   Виставка   Тренінг   Семінар   Конференції   Дитячий центр   Дитячий розвиток   Розвиваючий центр   Дитячий розвиваючий заклад   Центр дитячого розвитку   Розважальні центри для дітей   Дитячі розважальні центри   Розваги для дітей   Дитяча розвага   Розважальний центр для дітей   Дитячий розважальний центр   Розважальний центер для дітей   Дитячий розважальний центер   Розважальний центир для дітей   Дитячий розважальний центир   Розвага для дітей   Дитячий простір   Дитячий розважальний простір   Дитячий ігровий простір   Ігровий простір   Ігровий простір для дітей   Розважальний простір для дітей   Розважальний ігровий простір для дітей   Гурток   Центри дитячої творчості   Центр дитячої творчості   Творчі гуртки   Навчальні гуртки   Конференц-зал   Конференц зал   Зал для конференцій   Конференц-сервіс   З d друк   Зд друк   З д друк   З d друкування   Зд друкування   З д друкування   Зd друкування   Виховання енергоефективного мислення   Курси з 3д друку   Ознайомлення з науковими досягненнями у галузі відновних джерел енергії   Ознайомлення з науковими досягненнями у галузі енергетики   Ознайомлення з науковими досягненнями у галузі фізики   Ознайомлення з новітніми технологіями у галузі відновних джерел енергії   Ознайомлення з новітніми технологіями у галузі енергетики   Ознайомлення з новітніми технологіями у галузі фізики   Ознайомлення з розробками у галузі відновних джерел енергії   Ознайомлення з розробками у галузі енергетики   Ознайомлення з розробками у галузі фізики   Проведення занять на тему ролі енергії у житті людини   Проведення занять на тему ролі енергоресурсів у житті людини   Проведення тренінгів на тему ролі енергії у житті людини   Проведення тренінгів на тему ролі енергоресурсів у житті людини   Шоу тесла   Шоу хімія  
Показати більше