Мег у місті Львів
Дата початку: 27 вересня 2018
Дата кінця: 3 жовтня 2018
Місце проведення:
Ведеться широкомасштабне дослідження глибин океану. Вже відомо, що Маріанська западина, найглибша точка планети, є домом для невідомих форм життя. Серед науковців – Джонас Тейлор (Джейсон Стейтем). Разом із напарницею Джекс (Рубі Роуз) вони знаходять сліди, що свідчать про існування мегалодона. Це прадавній хижак величезних розмірів. Дуже скоро їхні припущення збуваються і між науковцями та жителем глибин розгортається боротьба за життя.
Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.
Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.
Перегляди 211
Відгуки
Класне кіно. Не дуже люблю такі жанри, але дуже сподобалося. Чудова гра акторів
Не перший раз переконуюсь що історія природи і життя людей в поєднанні з усім всесвітом є сила силенна.
Монстри глибини вразили досконалістю сюжетів та грою акторів просто на повал.
Тихий океан скриває таємниці епохи тихоокеанської перлини. Дно приховує зміни в всесвіті та загадку природи.
Хоч минуле і не вразило суспільсто, за те майбутнє спасло безліч потрібних країні життів. Обіцянки зберегти життя матері, боротьба з акулою-людожером та просто збереження свого життя є одним з найважливіших в житті. Прекрасний хеппі енд та інтригуючий початок з феєричними епізодами вразить кожного.
Рекомендую до перегляду в 4dx.
Не раджу навіть на один раз.
Як на мене Дуже круте кіно. Шикарна гра акторів. Непогані спецефекти. Рекомендую.
Звісно, я пішла на нього із-за того, що це фантастика, але в ньому поєднались і інші жанри. Такі як фантастика, трилер, бойовик, жахи. Я вважаю, що цей фільм підійде всі верствам населення . В ньому охоплено багато жанрів . Кожен знайде свій улюблений момент. Також для любителів історії, тут є маленький сюрприз. Так як дають багато інформації про вимерший акул. Дуже малим дітям краще його не дивитись, так є присутні сцени насильства.
Фантастичний трилер «Мег» ґрунтується на науково-фантастичній книзі 1997 року «Мег: роман глибокого терору» американського письменника Стіва Альтена. Після виходу книги права на її екранізацію придбала студія Disney та робота над фільмом так і не розпочалася. У 2015 році права на сюжет перекупила студія Warner Brothers. Режисуру довірили Джону Тертелтаубу («Скарб нації», «Поки ти спав»), а адаптацією сценарію зайнялись Белль Ейвері, Дін Георгаріс та Еріх Хобе.
Ведеться широкомасштабне дослідження глибин океану. Вже відомо, що Маріанська западина, найглибша точка планети, є домом для невідомих форм життя. Серед науковців – Джонас Тейлор (Джейсон Стейтем). Разом із напарницею Джекс (Рубі Роуз) вони знаходять сліди, що свідчать про існування мегалодона. Це прадавній хижак величезних розмірів. Дуже скоро їхні припущення збуваються і між науковцями та жителем глибин розгортається боротьба за життя.
Гра акторів-бомба. Показали своє майстерство на рівні. Також склад дуже професійний і відомий: Рубі Роуз, Джейсон Стейтем, Джессіка МакНемі, Рейн Вілсон, Бінбін Лі, Кліфф Кертіс, Роберт Тейлор. Особливо сподобалась роль Стейтема. Тут він розкрився з іншого ракурсі, відкрив нові можливості своєї акторської гри.
Також хочеть відокремлити спецефекти. Вони дуже бомбезні. Графіка акул на дуже високому рівні. Навіть не було видно ніяких проблем, ляпів. Акули були як живі, ніби взялжиживого хижака і пустили на зйомки. Ну прям не вистачає слів, це треба бачити, а не писати.
І ще що тут сподобалось. Акула вбила дуже багато людей, пошкодила кораблів, лоток, підводних човнів, але не вбила собаку (ОБЕРЕЖНО СПОЙЛЕР). Багато сцен де є мертві туші риб, акул, китів, частини тіл і поєдання людей.
Загальне враження: сподобається всім) можна і посміятись і поплакати
Чудова зйомка, хороша гра акторів, непоганий сюжет.
Щоправда трішки затягнули з кінцівкою фільма і під кінець - втрачається цікавість:(
На даний момент фільмів про акул уйма - я не розумію сцинаристів які копіюють ці сценарії. Не заперечаю - гра акторів чудова були і смішні і сумні моменти - все зіграно суперово і реалістично. Якість фільма теж досить на високому рівні . Я не люблю такі жанри фільми но як для одного вечора підійде.
Загальне враження: хто любить ужаси - комедію для галочки можете подивитись .
Не сподобалось:Не дуже цікавий сюжет,який дуже навіть передбачуваний.