Love is Tango у місті Львів

Love is Tango - фото
Дата події: 20 серпня 2026
Місце проведення:
Початок: 19:00 год
Вартість: 300 - 840 грн
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

"Love is Tango" — це музично-поетична історія про кохання, свободу, пристрасть і силу людських почуттів. Це не просто концерт, а театралізована подорож світом танго, де музика, слово й сценічний образ зливаються в одну історію.

Особливим учасником проєкту є ВіршоТеллер Андрій Премяков, який постане перед глядачами в образі Астора П'яццолли. Він проведе публіку крізь ключові моменти життя великого аргентинського композитора, розкриє його внутрішній світ, думки та переживання. Між музичними композиціями звучатимуть авторські поезії Андрія Премякова, серед яких "Точка G", "Виживуть ніжні" та інші твори.

Танго цього вечора стане не лише музикою чи танцем — воно перетвориться на живу розмову про кохання, втрати, пам'ять і надію.

Квитки можна придбати за вказаним посиланням

Перегляди 13

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук