Орган та віолончель при свічках. Бах. Форе. Брух у місті Львів

Орган та віолончель при свічках. Бах. Форе. Брух - фото
Дата події: 27 жовтня 2025
Місце проведення:
Початок: 21:00 год
Тривалість: 1 год
Вартість: 100 - 300 грн
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Емоційна, лірична, драматична та піднесена музика у виконанні органа та віолончелі звучатиме у Львівському органному залі на концерті віолончелістки Анастасії Зохнюк та органіста Віталія Дворового.

Дует віолончелі та органа дарує неймовірне відчуття легкості та гармонії. Віолончель з її теплим тембром і співучістю чудово доповнює орган, який може створювати як величну, так і камерну атмосферу. Запрошуємо на концерт, у якому звучатимуть твори для віолончелі та органа різних епох – від глибокої поліфонії Йоганна Себастьяна Баха до романтичної музики кінця XIX – початку XX століття. 

Ви почуєте легендарну Пасакалію Миколи Колесси, кілька хоральних прелюдій Баха, Елегію Ґабріеля Форе – глибоко чуттєвий твір, сповнений ніжності та смутку, та драматичну композицію Макса Бруха "Kol Nidrei", засновану на єврейській молитві.

Квитки можна придбати у касі органного залу та за вказаним посиланням

Перегляди 2

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук