Вистава "Фабрика ниток" у місті Львів

Вистава "Фабрика ниток" - фото
Дата події: 16 вересня 2025
Дата події: 17 вересня 2025
Дата події: 18 вересня 2025
Вартість: 200 - 250 грн
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Початок вистави в 12:00, 14:00 та 16:00 год

Тривалість: 50 хв

Неймовірна історія про двох ниток на основі казки відомої української письменниці Лесі Кічури захопить увагу маленьких глядачів і дасть змогу поринути в захопливу пригоду про дружбу любов, взаємодопомогу та підтримку.

На фабриці ниток завжди кипить робота – працівники керують верстатами, розбавляють кольори, фарбують та сушать нитки.

Щовечора, коли робітники повертаються додому, нитки оживають і вабляться у веселі забавлянки: розповідають історії, граються у квача, хованки й здоганяли.

Але одного разу трапилася прикра історія. Чорна фарба, виявилася недостатньо чорною і нитка вийшла бракованою. Вона хотіла подружитися із розкішною білою ниткою, але та надто пишалася своєю вродою, і навіть не захотіла розмовляти.

…Кожна із них прожила своє ниткове життя. Біла – красувалася собою на полиці, а чорна – залюбки шила речі й допомагала людям.

Одного разу вони зустрілися знову…

Квитки можна придбати у касі театру та за вказаним посиланням

Перегляди 6

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук