Requiem for the Future. Олександр Родін у місті Львів
Думки й пророцтва, що втілилися у звучанні голосу й органа. Почуття та емоції, що стали кольорами і мазками. Запрошуємо вас почути світову прем'єру твору "Requiem for the Future" Олександра Родіна, написаного до відкриття його художньої виставки у Львівському органному залі.
Виконавиця прем'єри, органістка Світлана Позднишева, відзначає потужну синергію музики і вибраних канонічних текстів заупокійної меси: Співставивши музику й переклади використаних латинських текстів, відчула, як по шкірі бігали мурахи. Сама ідея реквієму за майбутнім здається дещо моторошною, проте у творі Олександра Родіна присутні світло, відродження, гармонія.
Відчуйте, як таємниче і насичене звучання органа, осяяне тембром сопрано Анни Богач, солістки Одеського національного театру опери та балету, стирає межі між сьогоденням і майбутнім, на особливому мистецькому вечорі, який точно не залишить вас байдужими.
Квитки можна придбати у касі органного залу та за вказаним посиланням

Відгуки
Відгуків немає.
Ви можете бути першим: