Кінотеатр "Планета кіно"

Відгуків 116
Львів
с. Сокільники вул. Стрийська, 30
(ТРК "King Cross Leopolis")
Львів
Вулиця Під Дубом, 7Б
(ТРЦ "Forum Lviv")

Інформація

Показ кінопрем'єр у форматах 2D, 3D, 4DX, IMAX.

Події

Як приборкати дракона 3. Прихований світ
У центрі сюжету – знову хлопець на ім'я Іккінг. Колись він зумів зробити те, що не вдавалося семи поколінням вікінгів – він приборкав дракона. Тривала ворожнеча залишилася в минулому. Багато персонажів, що з'явилися в другому мультфільмі, стануть ключовими в третьому.Мультфільм «Як приборкати дракона 3. Прихований світ» є третьою і, ймовірно, заключною частиною франшизи, яка на даний момент включає в себе два повнометражних мультфільми, мультсеріал, чотири короткометражки і дві театральні постановки. Ідея випустити серію мультфільмів виникла в 2004 році. В основу сюжету лягли твори британської письменниці, автора багатьох книг для дітей Крессіди Коуел. Про появу на екранах третьої частини було відомо з самого початку. Режисурою і сценарієм знову займеться Дін ДеБлуа.    Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.
Комашки 2. Карибські пригоди!
Наближається зима і усім комахам варто поспішити, аби запасти вдосталь харчів. У пошуках чогось їстівного маленька комашка випадково застрягає у коробці, яку відправляють на Карибські острови. Найближчі друзі сміливо вирушають на пошуки невдахи.Мультфільм «Комашки 2: Карибські пригоди» це другий повнометражний фільм французьких аніматорів, створений в унікальній техніці. Герої мультфільму намальовані за допомогою комп’ютерної 3D-анімації і усі їхні пригоди накладені на кадри реальної природи. Ніхто з героїв не розмовляє, а спілкування відбувається зрозумілою усім мовою емоцій та жестів.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.
Red Joan (мовою оригіналу)
English born Joan Stanley, a Soviet and communist party sympathizer, becomes employed as a British government civil servant, and gets recruited by the KGB in the mid 1930s. She successfully transfers nuclear bomb secrets to the Soviet Union (Russia), which enables them to keep up with the west in the development of atomic weapons, and remains undetected as a spy for over a half a century.   Джоан Стенлі (Джуді Денч, Софі Куксон) була однією з кращих студенток Кембриджського університету. Через успіхи у навчанні дівчина потрапила до групи науковців, які працювали над створенням нової потужної зброї. Доля звела її з політично активним юнаком, комуністом Левом Галичем (Том Х'юз). Він зміг переконати дівчину у злочинних намірах такої наукової роботи. Прагнучи миру та розуміючи смертоносність новітніх напрацювань у цій галузі, дівчина погодилась передавати секретну інформацію, як її навчив приятель.   Квитки можна придбати у касах кінотеатру, або онлайн за вказаним посиланням.
Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi"
«Ти думаєш, що досі контролюєш своє життя та самостійно приймаєш рішення? А як щодо онлайн-навігатора, який каже тобі, яким шляхом йти? Музичних сервісів, які самі формують твої плейлисти? Соціальних мереж, що обирають, які новини та у якій послідовності тобі показати? Новітні технології стали невід’ємною частиною нашого життя. Світ змінюється щодня та дивує нас щохвилини. Давайте спробуємо зазирнути в непередбачуване майбутнє?»Фестиваль фантастичного кіно – це добірка з 8-ми короткометражних фільмів про штучний інтелект, космічні місії, часові петлі та інші популярні фантастичні теми.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.
Після
Тесса Янг (Джозефіна Ленгфорд) розпочинає свій перший семестр у коледжі. Зразкова учениця, слухняна донька добропорядних батьків, вона звикла завжди й в усьому жити за зрозумілими для неї правилами. Більш несхожого на неї юнака складно було б знайти. Це Скотт Хардін (Хіро Файнс-Тіффін). Через батьківські гроші хлопець звик жити як йому заманеться. Зустріч зі Скоттом розділить життя Тесси на до та після.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.
На висоті
Головний герой фільму Монте (Роберт Паттінсон) живе на космічній станції. Мета подорожі – дослідження чорної діри. Задля цього борт, на якому він живе, вирушив далеко за межі Сонячної системи. Усі, хто був на борту – злочинці. Замість звичного відбування покарання вони погодились взяти участь у цьому науковому експерименті. Та окрім офіційної мети польоту є ще одна. Доктор Дібса (Жульєт Бінош) проводить у космосі жорстокі експерименти, намагаючись з’ясувати чи можуть люди розмножуватись в таких умовах.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаним посиланням.
Прокляття Ла Йорони
Лос-Анджелес, 1973 рік. Вдова, що працює у службі соціального захисту, виховує двох дітей. Перевіряючи одну зі справ по роботі, жінка запідозрює махінації. Поглиблений розгляд діла виявляє підозрілу схожість з подіями, що переслідують і її родину. Містичні явища не дають жінці спокою. Звернувшись по допомогу до місцевого священика, перелякана мати дізнається, що на її дітей полює Ла Йорона – нечиста сила, що топить дітей.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.
Я - мiльярдер
Розважливий і цинічний міліардер Нума Темпеста (Марко Джаліні). За рішенням суду він повинен провести рік на громадських роботах у притулку для безпритульних. Більше того — у нього відібрали закордонний паспорт тоді як йому терміново необхідно потрапити на важливу зустріч за кордоном, інакше зірветься важлива угода. До яких хитрощів вдасться багатій, щоб здійснити задумане?   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.
Капітан Марвел
Керол Денверс – з дитинства була в захваті від авіації. Відразу після школи дівчина вступила на службу до Військово-повітряних сил США. Швидко просуваючись по кар’єрних сходах, Керол отримала звання майора і була завербована ЦРУ. За службовим обов'язком вона стикалася з людьми Ікс, а під час виконання одного із завдань вона набула надприродних здібностей.Героїня фільму «Капітан Марвел» на ім'я Керол Денверс, вона ж міс Марвел, Подвійна Зірка і Птах Війни, вперше з'явилася на сторінках коміксів Marvel в березні 1968 року. Її авторами були Рой Томас і Джей Колан. Міс Марвел 4 рази з'являлася в мультфільмах, існує комп'ютерна гра про неї. Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.
З Божої волі
Люди дуже часто бувають зовсім не тими, ким здаються. Навіть ті, хто віддали своє життя служінню Богу, можуть бути великими грішниками. Олександр ще будучи зовсім маленьким постраждав від рук одного такого "священнослужителя" – отець Прейнат зґвалтував бідного хлопчика. Зараз в Олександра є дружина та п'ятеро дітей, і він майже забув про той давній інцидент. Зовсім недавно чоловік дізнався, що Прейнат досі служить, та ще й багато часу проводить із дітьми. Щоб це виправити, Олександр пробує знайти інших жертв похоті священнослужителя – і такі є. Він разом із Франсуа й Еммануїлом зроблять усе можливе, щоб позбавити Прейната його посади. Вони це зроблять не проти церкви, а для неї.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.
Містер Лінк: загублена ланка еволюції
Безстрашний натураліст і винахідник Лайонел Фрост поставив перед собою задачу розповісти світу про існування різних створінь, про яких говорять лише у легендах. Його новим відкриттям стає Лінк, так звана «відсутня ланка», яка поєднує людство з його предками по еволюційній драбині.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.
Код "Червоний"
Джоан Стенлі (Джуді Денч, Софі Куксон) була однією з кращих студенток Кембриджського університету. Вона прийшла туди в 1948-му році і через успіхи у навчанні потрапила до групи науковців, які працювали над створенням нової потужної зброї. Доля звела її з політично активним юнаком, комуністом Левом Галичем (Том Х'юз). Він зміг переконати дівчину у злочинних намірах такої наукової роботи. Прагнучи миру та розуміючи смертоносність новітніх напрацювань у цій галузі, дівчина погодилась передавати секретну інформацію, як її навчив приятель.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.
Хеллбой
Герой з’явиться на екрані після десятирічної перерви. Цього разу Хеллбой вирушає в Англію, де йому доведеться стати до двобою з дружиною Мерліна, могутньою Кривавою королевою. Відомо, що результатом цієї битви може стати знищення усього людства. Тож Хеллбою доведеться докласти максимум зусиль, аби зберегти планету від спустошення.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.
Шазам
14-річний Біллі Бетсон (Ашер Анджел) – проблемний підліток, який переходить з однієї прийомної сім'ї в іншу. Від помираючого чарівника хлопець отримує здатність перетворюватись на дорослого супергероя (Захарі Лівай), який поєднує в собі силу шести древніх богів. Не встигнувши опанувати усі свої нові можливості, Біллі змушений буде вступити в двобій зі злим доктором Сіваною (Марк Стронг).   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.
Кладовище домашніх тварин
Лікар Луїс Крід (Джейсон Кларк) разом з дружиною Рейчел (Емі Саймец) та двома дітьми переїздить у заміський будинок. Сусід (Джон Літгоу) розповідає йому, що поблизу знаходиться кладовище домашніх тварин і не варто туди зайвий раз ходити. Про місцевість ходять різні чутки і, скоріш за все, не безпідставні. За легендою, тут колись було індіанське кладовище і кожний похований на ньому покійник оживає.Трилер «Кладовище домашніх тварин» є екранізацією одного з найпопулярніших романів Стівена Кінга. Ідея сюжету прийшла до Кінга після загибелі його хатнього улюбленця. Написану книгу він вважав занадто похмурою та страшною, проте через фінансові труднощі все ж відніс рукопис до редакції. Книга вийшла у 1983 році і одразу ж стала популярною. У 1989 році роман вперше екранізували. Ідея перезняти сюжет була озвучена у 2010 році.    Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.
Плейбой під прикриттям
Нікі Ларсон (Філіпп Лашо) – унікальний приватний детектив. Разом зі своєю чарівною напарницею Лаурою (Елоді Фонтан) вони беруться за справи будь-якої складності. Нікі настільки спритний та винахідливий, що для цієї парочки немає неможливих завдань. Через це до них звертаються у найскладніших ситуаціях. Цього разу йому доведеться захищати унікальний парфум. Чоловік, який ними скористається, стає невимовно прекрасним в очах жінок і на додачу викликає безмежну довіру в чоловіків.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.
Дамбо
Ласкаво просимо до цирку! На арені ви побачите повітряних гімнастів, фокусників і, звісно, дресированих тварин. Нещодавно тут народилося слоненятко з напрочуд великими вухами. Цирковий імпресаріо Макс Медічі (Денні ДеВіто) наймає ветерана війни, а у далекому минулому циркового артиста Холта (Колін Фаррелл), наглядати за новонародженим. Допомагатимуть Холту його діти Міллі і Джо. Слоненяті дають ім’я Дамбо і невдовзі діти виявляють, що малюк вміє літати за допомогою своїх вух. Безжалісний і загадковий підприємець (Майкл Кітон) задумав привласнити унікальну тварину. Сімейний фільм «Дамбо» від студії Disney є ігровим рімейком популярного мультфільму. Це один з багатьох ігрових рімейків студії, та разом з тим перший фільм, який має повністю самостійний сюжет. Історію за мотивами однойменного мультфільму 1941 року написала Ерен Крюгер. Режисером проекту став Тім Бартон.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.
Пригоди Мії та білого лева
Коли Мії (Даніа Де Вільє) було 11 років її родина переїхала з Лондону до Південної Африки. Тут батьки мали ферму по розведенню левів. Адаптація на новому місці тяжко давалася дівчинці, аж поки не народилося чарівне біле левеня. Увесь вільний час Мія проводила разом із твариною. Коли він став дорослим левом, батьки дедалі частіше наголошували на небезпеці такої тісної дружби. Якось батько вирішив продати лева. Дізнавшись, що його придбають мисливці за трофеями, Мія вирішує врятувати свого друга.   Квитки можна придбати у касах кінотеатру, або онлайн за вказаним посиланням.
Королівський коргі
Непосидюче цуценя Рокс насолоджується життям, бо має усе, що тільки забажає. Рокс живе у Букінгемському палаці разом із королівською родиною, тож йому дістаються найсмачніші ласощі, найрівніші газони під час прогулянок та найм’якші дивани для відпочинку. А грається з ним сама королева. Та якось, рятуючись від інтриг у палаці, Рокс тікає. Для нього відкривається небезпечний світ лондонських вулиць. Аби довести, що він гідний називатися королівською собакою, Рокс мусить сам знайти шлях додому.Мультфільм «Королівській коргі» знято мультиплікаторами з Бельгії. Порода головного героя обрана не випадково. Саме ці собаки є улюбленцями королеви Великобританії. Перше цуценя було подароване їй у 7 років. Загалом у королеви було понад 30 собак породи коргі. Анімаційний фільм зрежисував Бен Стассен за сценарієм Роба Спреклінга та Джона Р. Сміта.    Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.    
Гуцулка Ксеня
Події розгортаються у Карпатах у 1939 році. До Ворохти приїздить син родини емігрантів Яро (Максим Лозинський). Батько-мільйонер поставив йому умову успадкування грошей – хлопець має одружитися з українською дівчиною. Тож Яро вирушає на пошуки свого щастя. Він знайомиться з багатьма дівчатами, та по-справжньому полонити його серце змогла лише гуцулка на ім’я Ксеня (Варвара Лущик).Мюзикл «Гуцулка Ксеня» знято за мотивами однойменної оперети Ярослава Барнича, написаної у 1938 році. Авторкою сценарію та режисером стрічки стала Олена Дем’яненко зі Львову.    Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.
Велотачки
Привітний гірський велосипед Спіді разом зі своїми двоколісними друзями живе у чудовому та найчистішому місті. Але їх безтурботне існування опиняється під загрозою, коли у містечку з’являються тачки із газовими двигунами. Спіді починає боротьбу, яка допоможе врятувати довкілля та уникнути екологічного лиха.
Месники: Завершення
Кожна історія має своє завершення – попереду епічний фінал найвеличнішої історії у Всесвіті Marvel. Чи зможуть Месники зупинити Таноса, зважаючи на великі втрати у своїх рядах? І чи вдасться вціліти людству у цьому масштабному протистоянні.
Глибинне зло
Сара зовсім недавно перебралася зі своїм сином Крісом на околицю невеликого містечка. Будиночок тут недорогий, для самотньої матері якраз те, що потрібно. Ще й ліс є недалеко, а значить, що дитина буде дихати свіжим повітрям. Але цьому жінка раділа недовго... Серед дерев вона знайшла величезну зловісну дірку в землі. Після цього Кріс дуже сильно змінився, наче тепер це інша людина. Та ще й зустріч із новою вельми дивною сусідкою не вселяє оптимізму в жінку. Постійна параноя, недовіра, страх – ось нові друзі Сари. Вона хоче зрозуміти, чому її син почав себе так дивно вести після тієї прогулянки... Вона хоче повернути свого Крістофера.
Leonardo 500
Квитки можна придбати у касах кінотеатру, або онлайн за вказаним посиланням.
За п'ять кроків до кохання
Спадкова хвороба, яка супроводжується ускладненням дихання та потребує пересадки легенів – ось вирок, про який вони знають з дитинства. Стелла (Хейлі Лу Річардсон) та Вілл (Коул Спроус) проходять лікування у одній клініці. Проте через особливості протікання хвороби, пацієнти не можуть наближатися один до одного. Будь-яка найменша інфекція, не помітна для здорової людини, для них може стати смертельною. Увесь сенс життя як Стелли, так і Вілла полягає в чіткому дотриманні правил та щоденному виживанні. Так було доти, доки вони не зустріли один одного. Тепер кожен зрозуміє навіщо йому боротися та жити далі.
Аманда
24-річний Давид (Венсан Лакост) уникає відповідальності в усьому. Він живе на випадкових заробітках, не думає про майбутнє і насолоджується сьогоднішнім днем. Нещодавно він познайомився з Оленою (Стейсі Мартін), яка тільки переїхала в Париж, і в пари починають зав'язуватися відносини. Аж трапляється непоправна трагедія - жорстоко вбивають старшу сестру Давида. Її дочка Аманда (Ізаура Мюльтріє) тепер буде жити з дядьком. Навряд чи це зміцнить відносини Олени і Давида, але дядькові і племінниць точно буде чому навчитися один в одного, переживаючи своє спільне горе.  
Агент Марні
Марні - пухкенька руда кицька, що завжди жила, немов принцеса, і отримувала все, чого хотіла. Але коли настане час пробиватися у цьому світі самотужки, вона усвідомить, хто вона насправді - самотня киця, якій потрібні друзі...
Велика мандрівка
Великий, сміливий та розсудливий ведмідь Мік-Мік не планував заводити дітей. Та лелека помилився і йому дістається згорток з немовлям. Це маленька панда. Звісно – панди теж ведмеді, і можна було б залишити малюка собі. Але ж десь на нього чекають справжні батьки. Тож час вирушати у далеку подорож та доправити дитину туди, де вона і мала з’явитися на світ. Компанію наполегливому ведмедю складе невгамовний заєць Оскар, а дорогою до них долучаться пелікан Дюка, вовк Янус та тигр Амур.
Грай або помри
Ласкаво просимо до небезпечної гри про втечу, що називається «Параноя»! Правила прості: №1 – ніщо не є реальним, №2 – виживе лише один з вас. Лукас і Хлоя, обоє пристрасні й азартні гравці, вирішили взяти участь у цьому жорстокому змаганні. Розв’язавши першу загадку, вони потрапляють у фінальний етап, де на них чекають ще чотири учасники. Завершальне дійство відбудеться у покинутій психіатричній лікарні десь у лісовій глушині. Проте зовсім скоро всі усвідомлюють, що звідти тільки один з них вийде живим…
Шахрайки
Якось випадково зустрілися дві яскраві жінки (Ребел Вілсон, Енн Гетевей). Кожна з них заробляє на безхмарне життя тим, що ошукує багатих чоловіків. В них тільки суми різняться. Менш успішна у цій справі Лонні просить досвідченішу шахрайку навчити її усім своїм секретам. Дві заповзятливі леді беруться до справи з подвійною силою.
Покемон детектив Пікачу
Відомий детектив Гаррі Гудман (Пол Кітсон) таємним чином зникає після автокатастрофи. У пошуках батька його син Тім (Джастіс Сміт) відправляється до Райм-Сіті, де він зустрічає електричного покемона Пікачу (Райан Рейнольдс). Найбільшим здивуванням хлопця стало те, що він розуміє мову кошлатого детектива. Разом вони починають розслідувати зникнення Гаррі Гудмана.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Sasha Politilo: (Гурман)
Сподобалось
В кіно дуже хороший та якісний звук , смачний попкорн , 4D для тих хто пробує його в перший раз , просто вражає , загалом все на висоті

Відповісти:

Sasha Politilo,
Sasha Politilo, 
Переглянути всі відповіді ()
Olexandr Shurdak: (Визнаний експерт)
Нейтрально
Сподобалось: Кінозал, технології, цінова політика, поп-корн, інтер‘єр, мобільний додаток, гардероб та вбиральня. Все перелічене просто на висоті, улюблена мережа кінотеатрів, адже в них єдиних є IMAX зал.
Не сподобалось: у Форумі вас просто виженуть із зони відпочинку якщо ви не придбали на цей день квитка, навіть якщо ви до того витратили величезну кількість грошей на їхню мережу.
Загальне враження: Рекомендую, але надіюсь змінять ставлення до відвідувачів.

Відповісти:

Olexandr Shurdak,
Olexandr Shurdak, 
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Груник: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Просторі зали що в кінг кросі що в форум львів. Привітний персонал. Смачний попкорн та желейні цукерки. Система бонусів та безкоштовний квиток на день народження це є великий бонус. Щовівторка мега знижки на фільми та попкон з напоєм. Крутий кінотеатер що є в серці міста львова. Зручне придбання квитків онлайн і дешевше!Сподобалось:зал 4дх просто крутезний не передати словами це потрібно віддвідати однозначно рекомендую!!!


Доповнено майже 11 місяців томуДоповнено більше 12 днів тому
чисто, сервіс на вищому рівні

Відповісти:

Оксана Груник,
Оксана Груник, 
Переглянути всі відповіді ()
Andriana Prudyvus: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Вибір фільмів,та технологій показу.Можливість знижок.Багато декорацій до фільмів,особливо для дітей.
Не сподобалось:нема такого.
Загальне враження:Кінотеатр дуже крутий. Завжди хороший звук,картинка також. Дуже приваблює те, що є можливість сходити на фільм зі знижкою у 50% у вівторок, в честь дня глядача. У Кінг Кросі дуже зручний кінотеатр тим, що є власний гардероб(улітку гардероб ТЦ не працює). Там багато кабінок у вбиральні,тому можна вибігти на 3 хвилини з фільму і будеш впевнена що встигнеш на кульмінацію.Подобається система бонусів, завдяки якій теж можна отримати певні знижки,збираючи бали при покупках.У честь дня народження можна отримати квиток безкоштовно, для цього потрібно бути у клубі Планети Кіно. Діти рекомендують:)

Відповісти:

Andriana Prudyvus,
Andriana Prudyvus, 
Переглянути всі відповіді ()
Anton Nos: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось: Дуже крутий кінотеатр зі зручними кріслами і великими екранами) Особливо раджу піти на 4дх сеанс у Форумі

Загальне враження: Один з найкращих кінотеатрів
Доповнено 1 місяць тому
Улюблений формат кіно 4дх за доступною ціною у вівторок здивує усіх. Рекомендую!!
Комфорт та високий рівень. зали охайні.

Відповісти:

Anton Nos,
Anton Nos, 
Переглянути всі відповіді ()
Olya Shidlovska: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Загальне враження:самий кращий кінотеатр,аймакс, 4дх, зручні крісла, в залах прибрано, чисто)

Відповісти:

Olya Shidlovska,
Olya Shidlovska, 
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Porada: (Друг LIST'а)
Сподобалось
хороший сучасний кінотеатр,комфортні зали, вічливий та кваліфікований персонал, ходимо з задоволенням всією сімєю, зручно те що можна бронювати квитки через мобільний додаток.

Відповісти:

Natalya Porada,
Natalya Porada, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Кузема: (Друг LIST'а)
Сподобалось


Загальне враження:атмосфера , звук, зображення вражаючі. Місця багато, інтер`єр сподобався. Багато акцій для клієнтів.
Доповнено майже 9 місяців тому


Відповісти:

Наталія Кузема,
Наталія Кузема, 
Переглянути всі відповіді ()
Bohdan Kryvyi: (Ревізор)
Сподобалось
Хороший новітній кіонетатр. В залах чисто, свіже повітря) Сервіс на високому рівні, зручно купляти квитки онлайн.

Відповісти:

Bohdan Kryvyi,
Bohdan Kryvyi, 
Переглянути всі відповіді ()
Віталія Бахур: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Дуже класний кінотеатр, який ще від початку відкриття тримається на високому рівні.

Загальне враження:Просторі зали, зручні крісла , великим плюсом є відстань між рядами досить велика, що дає змогу розправити ноги і нікого не штовхати в крісло. Прекрасна якість фільмів-завжди чітке зображення і звук ніколи не розсіюється. Після 4DX завжди виходжу з неймовірними враженнями, спецефекти на хорошому рівні. Дуже подобається система накопичення бонусі, потім можна щось придбати на свій вибір, це дає можливість зекономити. Також там завжди свіжий і смачний попкорн (найбільше мені подобається сирний) та напої. Все завжди прибрано і дуже привітній персонал. Тому однозначно рекомендую.

Відповісти:

Віталія Бахур,
Віталія Бахур, 
Переглянути всі відповіді ()
Rostyk Rosolovskiy: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Чудовий кінотеатр, дуже крутий імакс, також працюють знижки для студентів

Відповісти:

Rostyk Rosolovskiy,
Rostyk Rosolovskiy, 
Переглянути всі відповіді ()
Лєна Груник: (Ревізор)
Сподобалось


Загальне враження: Хороший кінотеатр з залом 4дх, який є дуже комфортний. Смачний попкорн. Приємні пропозиції щовівторка на фільми будь якого формату та комбо (попкорн+пепсі).

Відповісти:

Лєна Груник,
Лєна Груник, 
Переглянути всі відповіді ()
Alexander Miroshnikov: (Перехожий)
Сподобалось
Обожнюю цей кінотеатр особливо у Кінг Кросі. Коли є змога туди потрапити то Планета кіно в пріоритеті)

Відповісти:

Alexander Miroshnikov,
Alexander Miroshnikov, 
Переглянути всі відповіді ()
Viktor Viktor: (Перехожий)
Сподобалось
Крутий кінотеатр. Зручна система купівлі квитків

Відповісти:

Viktor Viktor,
Viktor Viktor, 
Переглянути всі відповіді ()
Marta Karkhut: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: просторі кінозали, класний бар зі смачним попкорном. Технологія IMAX - основний плюс кінотеатру, адже вона найкраща! Величезний екран, розкішний звук! Є зручний мобільний додаток, в якому можна переглянути розклад сеансів, бронювати та купувати квитки, а також нараховуються бонуси, за які потім можна придбати квиток чи попкорн.
Не сподобалось: потреба купувати персональні imax окуляри, вони мені не подобаються.
Загальне враження: найкращий кінотеатр для мене :)

Відповісти:

Marta Karkhut,
Marta Karkhut, 
Переглянути всі відповіді ()
Vova Chornyi: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Один з кращих кінотеатрів Львова, показують фільми мовою оригіналу, зручний мобільний додаток, технологія IMAX не залишить байдужим

Відповісти:

Vova Chornyi,
Vova Chornyi, 
Переглянути всі відповіді ()
Iryna Krupchak: (Критик)
Сподобалось
Гарні чисті великі зали , зручні крісла , хороший звук та смачний поп-корн )) всім раджу сходити
Доповнено майже 2 місяці тому
Дуже подобається зал 4dx) правда він трошки дорогий

Відповісти:

Iryna Krupchak,
Iryna Krupchak, 
Переглянути всі відповіді ()
Christina Chernysh: (Ревізор)
Сподобалось
Люблю цей кінотеатр! Зручне розташування! Можливість купляти білети через сайт чи телефон. Постійно діють якісь акції і знижки на фільми. Ще й є день глядача, коли ціни максимально низькі! Комфортні зали, є можливість взяти коцик, якщо мерзнете. обожнюю фільми в imax - екран супер! та тереторії кінотеатру є диванчики, на яких можна очікувати початок сеансу. Багато декорації фільмів, з якими можна зробити класні фото. Все на висоті!

Відповісти:

Christina Chernysh,
Christina Chernysh, 
Переглянути всі відповіді ()
Сергій Боднарчук: (Перехожий)
Сподобалось
Один з найкращих кінотеатрів на заході країни, крутий IMAX зал, зручна система купівлі квитків, з мінусів на мою думку, те, що окуляри не можна брати на прокат, тільки купляти

Відповісти:

Сергій Боднарчук,
Сергій Боднарчук, 
Переглянути всі відповіді ()
Ivan Biletsky: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:У них крутий IMAX зал.
Не сподобалось:Окуляри на можна брати на прокат, а лише купляти.
Загальне враження:Типовий кінотеатр.

Відповісти:

Ivan Biletsky,
Ivan Biletsky, 
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Kucher: (Ревізор)
Сподобалось
Хороший кінотеатр в ТРК "King Cross Leopolis": ціна на квитки відповідає комфортності залу та якості звуку. Зручно купувати квитки через додаток на телефони та обмінювати бонуси на квитки. Єдине зауваження у мене до ПланетиКіно у Форумі: найвищі ціни у Львові на квитки, хоча зали і звукові ефекти мало чим відрізняються ніж в Сокільниках. Мабуть націнка іде за розташування у центрі Львова...

Відповісти:

Natalya Kucher,
Natalya Kucher, 
Переглянути всі відповіді ()
Богдан Яворський: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: зручні крісла, хороше обслуговування, трендове кіно, смачний попкорн, хоч і дорожчий за аналогічний в інших кінотеатрах

Відповісти:

Богдан Яворський,
Богдан Яворський, 
Переглянути всі відповіді ()
Oleh Kindzer: (Критик)
Сподобалось
До появи Мультиплексу - це єдина мережа кінотеатрів високого рівня у Львові. У них сучасний та стильний інтерєр, зручні крісла і смачний попкорн, але шкода, що тепер немає з беконом. Також останнім часом в прокаті нічого гідного не було. Але таке періодично трапляється
Доповнено майже 3 місяці тому
Мені не до вподоби те, що попрокорн у них продається у паперових пакетах, а не в відерцях. Хоча, можливо, з точки зору екології це на краще.

Відповісти:

Oleh Kindzer,
Oleh Kindzer, 
Переглянути всі відповіді ()
Bohdan Kossak: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: великі зали, зручні крісла, програма знижок і бонусів. Два кінотеатри у Львові - вибирайте той, який вам до вподоби. Фільми можна дивитись в технологіях IMAX 3D, 4DX та Cinetech+ 3D. Персонал ввічливий, хоча квитки в касах не беру вже давно, для цього використовую сайт, дуже зручно.
Не сподобалось: ціни у прем'єрні дні все ж високі, як і ціни на попкорн :)
Загальне враження: моя улюблена мережа кінотеатрів. Ходжу практичо кожного місяця, жодних зауважень (крім цін) немає. Впевнено рекомендую всім.
Доповнено 1 місяць тому
Пальму першості у моєму особистому рейтингу кінотеатрів перехопила мережа Мультиплекс, тому особливо хвалити Планету Кіно не буду. З плюсів - дуже сучасний і корисний додаток на смартфон. Сервіс і персонал завжди стабільно хороші.

Відповісти:

Bohdan Kossak,
Bohdan Kossak, 
Переглянути всі відповіді ()
Helena Gula: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:найкращий мабуть кінотеатр,більше подобаєтьс я,аніж Multiplex.Дуже хороші працівники,завжди чисто .Гарний великий зал

Відповісти:

Helena Gula,
Helena Gula, 
Переглянути всі відповіді ()
Marta Helysh: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Гарний кінотеатр, зручна система придбання квитків та накопичення бонусів)

Відповісти:

Marta Helysh,
Marta Helysh, 
Переглянути всі відповіді ()
Mykhailo Nos: (Гурман)
Сподобалось


Загальне враження:просторізали, які дуже чисті. Привітний персонал. Вражає зал 4dx це щось неймовірне.

Відповісти:

Mykhailo Nos,
Mykhailo Nos, 
Переглянути всі відповіді ()
Orest Kush: (Ревізор)
Сподобалось
Без перебільшень найкращий кінотеатр Львова. Зручні стільчики, великі кінозали, звук і зображення на висоті, передові технології, одним словом все, що має бути в топовому кінотеатрі. Єдине, що мене здивувало, що потрібно обов'язково купувати окуляри в аймакс, але мабуть в цьому є своя логіка, хоч і очевидно, що на цьому кінотеатр непогано наживається.

Відповісти:

Orest Kush,
Orest Kush, 
Переглянути всі відповіді ()
Ivan Makaryshyn: (Гурман)
Сподобалось


Загальне враження:Класний кінотеатр, всюди зручні крісла, дуже смачний попкорн. В залах завжди чисто, великий вибір фільмів. Ввічливий персонал.

Відповісти:

Ivan Makaryshyn,
Ivan Makaryshyn, 
Переглянути всі відповіді ()
Julichka Korniychuk: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Приємне місце для проведення вільного часу з друзями чи коханою людиною. Зручні крісла, смачний попкорн та інші закуски. Є можливість зробити карточку і ходити на день народження у кіно безкоштовно.
Не сподобалось: Іноді дуже дорогі квитки на фільми, ціни дорожчі ніж в інших кінотеатрах.
Загальне враження: Місце, де можна просто відпочити і весело провести час.

Відповісти:

Julichka Korniychuk,
Julichka Korniychuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Oleh Volianchuk: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:Сучасний кінотеатр, дуже комфортні зали. Можна прекрасно провести час з компанією.

Відповісти:

Oleh Volianchuk,
Oleh Volianchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Катя Костюкевич: (Гурман)
Сподобалось
Дуже класний кінотеатр, комфортна атмосфера, смачний попкорн, м'які великі крісла. Дивилася Байстрюків.

Відповісти:

Катя Костюкевич,
Катя Костюкевич, 
Переглянути всі відповіді ()
Oleg Kyzema: (Ревізор)
Сподобалось


Загальне враження: афігений кінопалац, працюються знижки для людей, можна збирати бонуси і потім за них купляти квитки.

Відповісти:

Oleg Kyzema,
Oleg Kyzema, 
Переглянути всі відповіді ()
Natali Kushniruk: (Перехожий)
Сподобалось
Любимо ходити з сім'єю в кіно, особливо приємно робити це за бонуси, які назбируються на картці постійного клієнта.

Відповісти:

Natali Kushniruk,
Natali Kushniruk, 
Переглянути всі відповіді ()
Darin Leskiv: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Сучасна кінозала + близько до центру міста
Не сподобалось: вищі ціни в порівнянні з іншими кінотеатрами

Відповісти:

Darin Leskiv,
Darin Leskiv, 
Переглянути всі відповіді ()
Myroslav Baitsar: (Критик)
Сподобалось
Напевно найкращий кінотеатр у Львові,дуже гарний зал,зручні місця,правда дороговато трохи)

Відповісти:

Myroslav Baitsar,
Myroslav Baitsar, 
Переглянути всі відповіді ()
Roman Perepichka: (Критик)
Сподобалось
Дуже зручно, все в наявності, хороший персонал, смачний попкорн, багато фільмів та сеансів) все круто) цінова політика в межах норми
Доповнено майже 2 місяці тому
нічого не змінилось, якість найкраща у Львові

Відповісти:

Roman Perepichka,
Roman Perepichka, 
Переглянути всі відповіді ()
Viktor Stavkin: (Перехожий)
Сподобалось
Зручна система купівлі квитків через мобільні додатки, безкоштовні квитки на дн)

Відповісти:

Viktor Stavkin,
Viktor Stavkin, 
Переглянути всі відповіді ()
Роман Яворський: (Ревізор)
Сподобалось
Загальне враження:Крутий кінотеатр, особливо кінозал 4дх, гарна якість обслуговування, ціни середні

Відповісти:

Роман Яворський,
Роман Яворський, 
Переглянути всі відповіді ()
Taras Moskal: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Просторі залі 2d|3d IMAX|4DX, зроблені до найменших нюансів, звук та зображення в самих залах ідеальне, зручні крісла, стильний інтер"єр, смачні напої та попкорн(сирний/карамельний). Накопичувальна система балів, за кожну витрачену 1 грн ти отримуєш 1б, о що потім можна купити будь яку продукцію кінотеатру. У вівторок день глядача(тільки у Кінг Кросі), квитки по 50 грн, комбо меню по 59 грн.
Загальне враження: Рекомендую однозначно, як найкращий кінотеатр Львова.

Відповісти:

Taras Moskal,
Taras Moskal, 
Переглянути всі відповіді ()
Олена Химко: (Ревізор)
Сподобалось
З плюсів - завжди є прем‘єри.Є так звана лаунж зона,де ти чекаєш початок фільму.Комфортні крісла і приємний персонал
З мінусув - дорогі квитки

Відповісти:

Олена Химко,
Олена Химко, 
Переглянути всі відповіді ()
Вася Сунак: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Чудовий кінотеатр. Був з другом на "Джуманджі поклик джунглів" в 4DX, дуже сподобалось)

Відповісти:

Вася Сунак,
Вася Сунак, 
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Pavlyh: (Перехожий)
Сподобалось
Зали чудові, загалом досить все чисто, персонал досить привітний, смачний попкорн.

Відповісти:

Natalya Pavlyh,
Natalya Pavlyh, 
Переглянути всі відповіді ()
Назар Крупчак: (Перехожий)
Сподобалось
Високий рівень обслуговування , великий вибір попкорна і саме Прикольне маркет кафе

Відповісти:

Назар Крупчак,
Назар Крупчак, 
Переглянути всі відповіді ()
Віктор Іванов: (Перехожий)
Сподобалось
Був тут недавно на "дюнкері" в imax, фільм класний, якість imax як завжди на висоті, зал комфортний

Відповісти:

Віктор Іванов,
Віктор Іванов, 
Переглянути всі відповіді ()
Світлана Шевців: (Перехожий)
Сподобалось
Вперше була в IMAX. Враження захоплюючі. З задоволенням переглянула б ще раз фільм у вас

Відповісти:

Світлана Шевців,
Світлана Шевців, 
Переглянути всі відповіді ()
Остап Слижак: (Критик)
Сподобалось
Хороший кінотеатр
Чисті зали ,вічливий та привітний персонал, смачний поп-корн
доступні ціни

Відповісти:

Остап Слижак,
Остап Слижак, 
Переглянути всі відповіді ()
Natalia Levytska: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: Чудове місце для якісного перегляду фільму. Близько є магазинчик де можна придбати попкорн та колу .Також присутній гардероб для більшого комворту.
Загальне враження: Часто буваю там з друзями і вам раджу.

Відповісти:

Natalia Levytska,
Natalia Levytska, 
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Сокальська: (Ревізор)
Не сподобалось
Раніше надала бти позитивний відгуг, тепер мінусів більше ніж плюсів. Ціна ,неоправдано дорого. Окуляри на прокат вже не дають. Ціни в барі космічні. З плюсів : звук, бонусна карткова система.

Відповісти:

Ірина Сокальська,
Ірина Сокальська, 
Переглянути всі відповіді ()
Olenka Osipchuk: (Ревізор)
Сподобалось
Найкрутіша мережа кінотеатрів. Єдині, хто має технологію IMAX у Львові. У них немає реклами перед показом! А ще в них зручний мобільний додаток, смачний попкорн, хоч і дорогий з холєру!

Відповісти:

Olenka Osipchuk,
Olenka Osipchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Анна Дітчик: (Критик)
Нейтрально


Загальне враження: В кінотеатрі діє зручна бонусна система, у Форумі ціни відрізняються порівнюючи з Кінг Кроссом. Чисто, приємна атмосфера.

Відповісти:

Анна Дітчик,
Анна Дітчик, 
Переглянути всі відповіді ()
Соломія Книш: (Критик)
Сподобалось
Обожнюю саме цей кінотеатр!система купівлі дуже і дуже комфортна, в кінотеатрі завжди привітний персонал, дружня атмосфера, найкращі фільми та зручні крісла!!!
Доповнено майже 2 місяці тому
Досі обожнюю планету кіно! Тільки новий поарорн з крабом - на любителя🤗

Відповісти:

Соломія Книш,
Соломія Книш, 
Переглянути всі відповіді ()
Володимир Гудима: (Перехожий)
Сподобалось
Хороший кінотеатр.дуже подобається дивитись фільми у залі Imax

Відповісти:

Володимир Гудима,
Володимир Гудима, 
Переглянути всі відповіді ()
Nata Nata: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:вже не раз, обираючи, куди піти в кіно, зупиняю свій вибір на цій Плпнеті))

Загальне враження:ніколи нема довгих черг - все швидко і якісно, приємний персонал, зручно купляти їжу, м’які крісла поки чекаєш на показ)) а також великі просторі зали і що головне - не холодно і не жарко там))

Відповісти:

Nata Nata,
Nata Nata, 
Переглянути всі відповіді ()
Maria Kostiv: (Критик)
Сподобалось
Гарний кінотеатр! Відтоді як він відкрився в "Кінг Кроссі", зал IMAX мене захопив по сьогоднішній день. Досі люблю їздити до них, а не в пізніше відкритий кінотеатр в "Форумі". У "Кінг Кроссі" менше людей і часті акційні пропозиції типу "два квитка за пів ціни", в "Форумі" знижок немає. Тішить безкоштовний квиток в день народження на будь-який фільм (в тому числі прем'єрний), яким можна скористатись і в "Форумі", і в "Кінг Кроссі"до тижня часу після дня народження. Є бонусна накопичувальна система: 1 гривня = 1 бонус, бонуси можна конвертувати у купівлю квитка, напоїв і поп-корну.
Насправді кількість бонусів, які потрібно назбирати, щоб за гривню сходити на фільм, з роками постійно збільшується. Були фільми, на які ця можливість взагалі не поширювалась (наприклад, трансляції опер та балетів лондонського Королівського театру). Кількість бонусів для купівлі "коли" і поп-корну також дуже висока - я не любителька такої їжі і вважаю це реальним здирництвом;) Не розумію також завищену ціну протягом прем'єрного періоду. Я розумію прем'єру як перший показ, прем'єра 10-го дня - це для мене нонсенс:) Післяпрем'єрний показ зараз суттєво скоротився, тому в розкладі інколи стоять майже всі "прем'єри" - як не крути, ходити в кіно так дешево, як колись, вже не виходить. Дешевше в будні дні, є День глядача посеред тижня (якщо на нього не припадає державне свято), але знову ж таки треба уточнювати ціну за "прем'єри" - знижка на них може бути не надто суттєва. Не подобається, що ціни на сайті "Планети Кіно" не вказані - ціну не побачиш, поки не почнеш замовляти квитки!!!
Я особисто менше зараз в них буваю, люблю зрідка приїхати в IMAX - цих вражень мені вистачає надовго!

Відповісти:

Maria Kostiv,
Maria Kostiv, 
Переглянути всі відповіді ()
Halja Sadlovska: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:Дуже круто. Квитки купляти круто
Не сподобалось - потрібно додатково купляти окуляри на 3D
Загальне враження:В залах прибрано. Сисмета знижок. Вперше відвідала 4DX - вийшла з неймовірними враженнями, спецефекти такі несподівані і на хорошому рівні

Відповісти:

Halja Sadlovska,
Halja Sadlovska, 
Переглянути всі відповіді ()
Anna Rizak: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:багато залів для перегляду фільмів, що дуже зручно - ще жодного разу (крім прем'єр напевне) не було величезних черг чи переповненого залу, все культурно і спокійно, привітний персонал, як завжди - смачний попкорн)

Загальне враження:супер! Рекомендую для проведення вільного часу)

Відповісти:

Anna Rizak,
Anna Rizak, 
Переглянути всі відповіді ()
Kate Tsymbrivska: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Кромфортний та великий кінотеатр. Багато знижок та смачний попкорн. Ввічливий персонал, чисті зали.

Відповісти:

Kate Tsymbrivska,
Kate Tsymbrivska, 
Переглянути всі відповіді ()
Yarina Sushko: (Критик)
Сподобалось
Справді хороше місце для проведення часу, чудова якість, як на мене це лідер на сучасному ринку. Хороша система накопичення бонусів та подарунків)

Відповісти:

Yarina Sushko,
Yarina Sushko, 
Переглянути всі відповіді ()
Roman Zhyla: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: Привітний персонал, хороша якість, хороший звук. Значно краща технологія 3D ніж у конкурентів. Система бонусів та безкоштовний білет на день народження. Зручний додаток для смартфона;

Відповісти:

Roman Zhyla,
Roman Zhyla, 
Переглянути всі відповіді ()
Богдан Коваль: (Гурман)
Сподобалось
лідер серед кінотеатрів Львова. Бере своєю якістю і розташуванням( якщо ти хочеш сходити подивитись новий фільм , то в 1-шу чергу ти думаєш саме про Планету Кіно) . Ціни на нові фільми хоч і кусаються , але інша частина впринципі в доступній ціновій категорії!

Відповісти:

Богдан Коваль,
Богдан Коваль, 
Переглянути всі відповіді ()
Валерій Романяк: (Перехожий)
Сподобалось
Хороший кінотеатр у ТРЦ,квитки можна придбати онлайн,що є дійсно зручно,а також присутня накопичувальна програма балів.

Відповісти:

Валерій Романяк,
Валерій Романяк, 
Переглянути всі відповіді ()
Olena Kutna: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:дуже хороший кінотеатр, задовільна цінова політика, гарна акустика в залах, класна якість зображення. Окремо хочу звернути увагу на підсвітку сходинок в залах- дуже зручно пройти по сходинках якщо доприкладу ти запізнився на сеанс. Привітне обслуговування.

Відповісти:

Olena Kutna,
Olena Kutna, 
Переглянути всі відповіді ()
Жанна Билык: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:Классний кінотеатр , дуже смачний попкорн, різні зали, де чисто та затишно, класний звук

Відповісти:

Жанна Билык,
Жанна Билык, 
Переглянути всі відповіді ()
Yaroslav Dembitskyi: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:мій улюблений кінотеатр у Львові. Зображення дуже якісне. Особливо у Кінг Кросі. Супер!

Відповісти:

Yaroslav Dembitskyi,
Yaroslav Dembitskyi, 
Переглянути всі відповіді ()
Yuliya Pazyuk: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:
Гарний кінотеатр, просторі кінозали, класна акустика, зручна система купівлі квитків, є дні глядача, вигідні пропозиції для студентів.
Не сподобалось:місцерозташування

Відповісти:

Yuliya Pazyuk,
Yuliya Pazyuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Natalia Vintoniv: (Гурман)
Сподобалось
Сервіс на висоті. Зручні сидіння, чистий зал, хороше кондиціонування. Прислуховуються до користувачів і виводять рейтинги, що заважає глядачам під час перебування в кінозалі. Подобається ввічливий персонал і те, як він спілкується з клієнтами. Багатьом закладам в них би повчитись. Великий плюс в їхню карму це те, що вони агітують людей думати в кінозалі не тільки про себе, а й про інших, зберігати чистоту. Видно, що думають про своїх клієнтів.
Приємним бонусом є те, що до дня народження пропонують безкоштовний квиток і день глядача по вівторках, де ціни нижчі, ніж в звичайні дні і в кіно можуть дозволити сходити всі.
Попкорн в них дуже смачний.