Котедж "Галицький"

Галицький - фото
с. Угринів вул. Галицька, 20а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 24:00Без перерви

Інформація

Котедж «Галицький» пропонує чудові можливості відпочинку для вас, ваших рідних та друзів. У суєті буднів та поміж клопотів і проблем так важливо виділяти час, щоб гарно й приємно провести час у комфорті, в затишній атмосфері, насолоджуючись кожним моментом свого дозвілля.

У «Галицькому» подбали про ключові моменти вашого відпочинку та облаштували комфортабельні умови. Зокрема, ви можете скористатися послугою оренди альтанок та організувати там приємне проведення часу з близькими людьми. Приватність і бездоганний сервіс вам буде забезпечено.

Котедж «Галицький» — це закрита територія, де буде відпочивати тільки одна компанія. Альтанка вміщує до 20 осіб. Також є помпейська піч, у якій можна посмажити м'ясо.

У котеджі є сауна, обладнана відповідно до сучасних вимог. Тут дбають про чистоту та затишок, підтримують необхідний температурний режим та гарантують ідеальні умови. Запрошуйте у сауну своїх друзів і насолоджуйтеся цілющим теплом. Окрім того, у котеджі є чани, купаннях в яких має ефект оздоровлення, відновлення організму.

У теплу пору року відпочинок у котеджі «Галицькому» є чудовою альтернативою відпустки в горах, адже тут є озеро.

Котедж споруджений зі зрубу, в такому будинку дуже приємно відпочивати, насолоджуючись ароматом свіжого повітря із ледь вловимими нотками деревини.

Вам пропонуються такі варіанти дозвілля:

  • оренда альтанок;
  • два номери люкс;
  • сауна;
  • басейн;
  • кімната відпочинку;
  • кухня з баром;
  • чан на дровах, що вміщує 6-8 осіб;
  • барбекю;
  • озеро з водоспадом;
  • паркінг для автомобілів.

Відгуки