Клінічний лікувально-діагностичний центр "СІМЕДГРУП"

СІМЕДГРУП - фото
Відгуків 99
Івано-Франківськ
вулиця Федьковича, 91а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

СІМЕДГРУП
КЛІНІЧНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Клінічний лікувально-діагностичний центр «СІМЕДГРУП» – це сучасна медична клініка на базі кращих світових стандартів. Нове, сучасне обладнання, медикаментозне забезпечення, висококваліфіковані лікарі вищої кваліфікаційної категорії, які проходили практику в Україні, Європі і США дають змогу надавати медичні послуги на високому рівні. Якщо Ви хочете отримати дійсно якісний, Європейський сервіс, пройти обстеження без довгих черг, у зручний для Вас час та в комфортних умовах - звертайтеся до нас!

Ми проводимо діагностику і лікування хвороб по таким напрямкам:

  • кардіологія;
  • кардіохірургія;
  • хірургія;
  • неврологія;
  • гінекологія;
  • гастроентерологія;
  • стоматологія;
  • урологія.

Також ми маємо власну лабораторію, де встановлено обладнання нового покоління, що дає змогу проводити дослідження швидко і з високою точністю.

Ми пропонуємо нашим пацієнтам обстеження за допомогою якісного високотехнологічного обладнання: МРТ, КТ, УЗД, Ендоскопія, Ангіографічна установка для коронарографії і стентування судин серця. Повне медикаментозне забезпечення в операційних блоках, палатах та у палатах інтенсивної терапії.

У 2012 році в нашому центрі "СІМЕДГРУП" було вперше в історії Івано-Франківської області проведено операцію на відкритому серці. Ми маємо великий досвід у лікуванні серцево-судинних захворювань.

Наша головна мета – покращити здоров’я пацієнта, який довірився нам і зробити все, що від нас залежить на найвищому рівні. Ми розвиваємо кардіохірургію в рідній області, і запевняємо Вас, що у нас краще, бо вдома - завжди краще. Чи не так?

Звернувшись до нас Ви отримаєте професіоналів своєї справи, сервіс і якість. Довіртеся справжнім лікарям, бо Ваше здоров'я цього варте!

КОНТАКТИ СІМЕДГРУП:
Івано-Франківськ, вул. Федьковича, 91A
Моб.тел. реєстратури: +38 (099) 15-65-958
Моб.тел. реєстратури: +38 (068) 37-74-417
Тел./факс реєстратури: +38 (0342) 52-40-40
Веб-сайт: www.smg.if.ua
Підпишіться на нашу сторінку Facebook

Відгуки

Светлана Снегур (Активний користувач)
Не сподобалось
Не сподобалось:* Шарашкина контора*. Жінка яка сидить в кабінеті в Хмельницькій обласній лікарні підвищує ціни на аналізи! Два раза здавали аналізи і кожен раз на 100 гривень більше ніж каже лікар! Де можна подивитись ваш прейскурант послуг?
Переглянути всі відповіді ()
Бондаренко Катерина (Активний користувач)
Не сподобалось
Не сподобалось
Мені потрібно було зробити МРТ головного мозку, лікар написала це на листочку, який взяла із собою. Прийшла з мамою, бо дуже тяжко переношу походи до лікарів, здачу аналізів, а тут щось зовсім не зрозуміле для мене.
На рецепції нам почали говорити, що треба робити таке МРТ лише за допомогою введення якоїсь рідини, бо може нічого не показати і відповідно треба буде за це доплатити ще 1000 грн. (Саме МРТ головного мозку зі знімком коштувало 2000 грн.)
Вирішили передзвонити до мого лікуючого лікаря і уточнити чи є необхідність у такому, вона пояснила що цього не потрібно робити.
Коли ми знову повернулась на рецепцію і сказали, що потрібно звичайне МРТ головного мозку, то жінка, яка там сиділа з підвищеною інтонацією почала говорити: "має бути все розписано; ви розумієте, що вам нічого не покаже; будете потім переробляти; який поважаючий себе лікар буде так направляти на обстеження; йдіть консультуйтесь до нашого лікаря"
Ми наполягли, що будемо робити так як нам сказав МІЙ лікар і мені не потрібні ніякі консультації, оплатили і пішли до кабінету, де лікар мав робити МРТ.
І як то кажуть наша пісня гарна нова, починаєм її знов. До нас вийшов лікар, і почав знову говорити, що потрібно робити з рідною, бо нічого не покаже. Говорив він це зі злістю, бо ми всеодно казали, що цього не потрібно. На моє запитання а що тобі показує таке МРТ головного мозку ? Лікар сказав: "Ну ви розумієте що воно не точне"
Коли я нарешті зайшла робити вже то МРТ, то мені не дали навіть кнопки, на яку треба нажимати, якщо тобі стане погано.
Після відвідування хочу зауважити наступне:
1. Жінка, яка сидить на рецепції (до речі не відомо чи має вона медичну освіту) не може так зверхньо себе поводити; не може говорити погано про інших лікарів (мені здається, що у лікарів має бути якась етика); і навіть після того, як все уточнюється в лікаря, поводити себе так ніби вона всеодно права. Тим паче її не має хвилювати чи доведеться мені переробляти то МРТ чи ні, це мої гроші і не потрібно мені їх економити. І тим паче, це моє здоров'я.
2. Перед тим як наполягати на проведенні МРТ з введенням якоїсь рідини, то лікар мав би хоча б поцікавитись, як я таке переношу. До речі, переношу я майже все погано. Я втрачаю свідомість навіть, коли лікар просто щось скаже не так, а здача аналізів це взагалі стрес для мого організму. А тут доводилось би вводити якусь незрозумілу рідину.
3. Мені здається що кнопки, які даються пацієнтам на випадок, якщо стане не добре мають давати всім, а не лише тим пацієнтам, які роблять МРТ з тою рідиною.
4. Коли моя мама декілька місяців тому, у вас робила МРТ головного мозку, то їй не казали за введення якоїсь рідини. І лікар казав, що це МРТ показує найточніше. Ну а зі мною, як ви вже зрозуміли, була зовсім інша історія.
Насправді це жахливо розуміти, коли на тобі хочуть заробити і байдуже на наслідки. Я не просила консультацій у працівників вашої клініки, а тому вони не мали права себе так поводити.

Marian Govzan: (Перехожий)
Бондаренко Катерина, корисний відгук.
майже 3 дні тому
Переглянути всі відповіді ()
Люда Козакевич (Визнаний експерт)
Не сподобалось
Не сподобалось:Коли я записувалася минулого тижня на КТ сечовидільноі системи мені було озвучено суму 2250 грн, а сьогодні, коли я прийшла на КТ, мені сказали оплачувати 2450 грн. Коли я почала виясняти, чому зараз така сума, мені сказали, що у них змінилися тепер ціни. Питання: невже не можна було повідомити про зміну ціни у телефонному режимі або СМС-інформуванням, тим більше, що СМС-нагадування про відвідини клініки до мене приходило учора? В результаті КТ я не пройшла, бо мені не вистачило грошей, а потратила свій час і кошти на дорогу!
Переглянути всі відповіді ()
Зоряна Зоряна (Визнаний експерт)
Не сподобалось
Не сподобалось:
Я страшенно обурена ставленням!!!! на сайті пише - клініка працює до 20:00. Я зателефонувала щоб записатись на прийом, оператору пояснюю, я працюю з 9 до 18ї, вона мене спитала чи мені підходить на 19ту? для достовірності перепитала чи точно на 19? вона підтвердила. коли я вже туди прийшла, в грубій формі мені повідомили що то тільки рецепція працює до 20ї, лікарі максимум до 16ї!!! мене записали на 15ту! В мене питання, ви як берете на роботу, ви хоч перевіряєте на адекватнісь? чи вам заплатили відкрат щоб ви взяли і решта по цимбалам? Повна не компетентність особи (її звати Оксана) яка приймає дзвінки! Ваша приватна клініка гірша державних!!!! за що ви такі гроші дерете??? графік не гнучкий, ви маєте за та гроші підлаштовуватись до людей а не вони до вас!!!
Переглянути всі відповіді ()
Людмила Попович (Перехожий)
Не сподобалось
Втретє користуюсь послугами "Сімедгруп",і так сталося,що всі 3 рази необхідно було зробити МРТ.Сама процедура проходить стандартно лікар Стефанський і медична сестра кабінету мрт деже приємні привітні люди,але все добре що є в клініці затьмарює(це слабо сказано)РЕЦЕПШИН!!!Такого зверхнього і хамського відношення я не зустрічала в жодному медичному закладі міста.Вперше я мала приємність споглядати кисле лице дівчини яка всім виглядом показала,що очіккування на рецепції -це мій обовязок і нічого мені не станеться якщо я постою і послухаю як вона жаліється напарниці через свій головний біль,згодом виконала необхідні процедури запису і на питання де знаходиться кабінет мрт-махнула рукою вбік-там.Наступного разу при записі я просила записати на мрт саме до лікаря Стефанського на що отримала відповідь-я не розумію такої дикої необхідності саме в цьому лікарі.після такого "приємного" спілкування я піду на мрт у інший приватний медичний заклад. ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ СІМЕДГРУП МІНЯЙТЕ ПЕРСОНАЛ НА РЕЦЕПЦІЇ ТОМУ ЩО ВОНИ ЗАЛИШАТЬ ВАС БЕЗ КЛІЄНТІВ!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Ліна Білан (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось .
Дуже хороша клініка, особлива подяка лікарю Ковалець Тамарі Валентинівні!!! Це дійсно дуже хороший чуйний лікар, справжній фахівець своєї справи. Записуйтесь на прийом кращого лікаря вам не знайти. Тамара Валентинівна величезне Вам дякую !!!! за лікування .Ви - лікар від Бога! , дуже уважно та чуйно ставитесь до своїх пацієнтів. Не має слів, щоб висловити Вам свою подяку, завдяки Вам ця клініка заслуговує на найвищу оцінку.
Переглянути всі відповіді ()
Тетяна Анятет (Перехожий)
Не сподобалось
була у гінеколога, кольпоскопію я не бачила, бо щось було з компютером , але лікар сказала,що вона бачила, просто це мені не було видно, груди оглянула тільки після того як я спиталась чому не оглядають, ректально не дивилась і не пропонувала, зразу лікар хотіла призначити лікування по симптомах, як вона виразилась, але я сказала, що лікування потрібно призначати ПІСЛЯ результатів аналізів. це я маю вчити ? це жах. причому записи ніякі не зробила, діагноз попередній не озвучила, я в шоці. прізвище не називаю, нехай керівництво проведе роботу розяснювальну. за це весь бардак я заплатила 400грн плюс за аналізи мікроскопія і мазок, які тимчасово робить інша лабораторія медекс ще 175грн! категорично не рекомендую! у них пише 400грн з мазком, але це виявляється забір мазка, а сам аналіз не вхолдить!
Переглянути всі відповіді ()
Natali Berezdetska (Перехожий)
Нейтрально

Не сподобалось: Вважаю, якщо я записуюсь на конкретну годинну на прийом, то о такій годинні і маю потрапити на прийом, а не чекати пів години в коридорі поки лікар побігає по своїм справам. Проводьте запис на пізніше, якщо вже так. В результаті клієнт не втрачатиме свій час.. Цим приватна клініка і відрізняється від державної в першу чергу - записався, прийшов, зайшов і вийшов, і не чекаєш.
Переглянути всі відповіді ()
Анна Рябкова (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось: Дуже позитивні лікарі, котрі лікували молочні зубки моїй хрещеній. Увесь час відволікали забавками дитинку, за що я вдячна такому проффесионалізму. Ціни нижче чим у тому ж Києві в який спочатку хотіли їхати.

Переглянути всі відповіді ()
Оксана Данилюк-Нагорняк (Перехожий)
Сподобалось
Вчора моя сестричка ходила на фіброгастроскопію (прошу вибачення якщо не правильно вказала назву):- ціни не найнижчі на дану процедуру в регіоні зате обладнання хороше;- безпосередній лікар, що проводила обстеження теж дуже хороша, уважна;- дівчата на рецепції це просто жах. Склалося вражання, що ми прийшли до них до дому опівночі - хамства немає меж: де ваш паспорт (хоча ми попередньо записувались і нам про це не вказали)? Чого прийшли сюди без нього? Туди не стань, сюди не сядь... І взагалі якщо йдете вперше на таку процедуру, то прочитайте в інтернеті як до неї готуватися (бо при попередньому записі, особисто (а не в телефонному режимі нам про це не розказали). Ми, звичайно, так і зробили, але іншим "не пощастило". Загалом СіМедГруп рекомендую як хорошу клініку, єдине, щоб тільки б персонал "підтягувся"
Переглянути всі відповіді ()
Лариса Яверская (Перехожий)
Сподобалось
В закладі працюють з сучасним високоточним ендоскопічним обладнанніям для гастродуоденального зондування. Взагалі це не дуже приємне обстеження, але коли поряд були уважні, кваліфіковані спеціалісти, вся процедура пройшла дуже швидко, безпечно та з мінімальними негативними відчуттями.
Переглянути всі відповіді ()
Христина Тягур (Перехожий)
Не сподобалось
Зробили інвалідом батька, за їх халатності, батько який прийшов своїми ногами через них прикутий до ліжка, тепер інвалід. Тому я раджу не ведіться на гарну обкладинку, а перетим поратьтеся з іншими лікарями.
Переглянути всі відповіді ()
Роман Тягур (Перехожий)
Не сподобалось
Зробили інвалідом людину!
Звигляду всьо ніби то так гарно, пройшли коронографію. Лікар Судус який запевняв, що все буде добе, і врезультаті халатності, людина яка прийшла своїми ногами зараз прикутий до ліжка. Одним словом зробили інвалідом...
Переглянути всі відповіді ()
Oksana Sokolova (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось: Проходила в клинике консультации у гинеколога, были проблемы во время беременности. Привели несколько обследований, УЗИ, получила необходимые рекомендации. Наблюдалась весь период беременность. Результатом стало рождение здорового ребенка. Я благодарна докторам этой клиники.
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Grugoreva (Перехожий)
Сподобалось
Буквально два місяці назад закінчила лікування у стоматолога в данному медичному центрі. Ранніше ніколи не страждала від зубного болю, але під час вагітності мої зуби стали крихкими і почала буквально по шматочку відколюватись. Майже три роки відкладала лікування зубів на майбутнє, а в один прекрасний момент все ж таки звернулась "СІМЕДГРУП". Лікар поставив пломби, почистив канали та відреставрував всі мої хворі зуби. Величезне дякую!
Переглянути всі відповіді ()
Любовь Разумовская (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:Зверталися в Сімедгруп з хворобою у тата, у районній лікарні не змогли виявити і запобігти наслідки складної операції, які дали дуже важке навантаження на серце. А тут лікарі допомогли нам, дуже вдячні за швидкість обстеження і правильне лікування. Клініка дійсно хороша, всі процедури проводяться на найвищому рівні.

Переглянути всі відповіді ()
Анна Пирогова (Перехожий)
Сподобалось
Неоднократно обращалась в клинический диагностический центр "СІМЕДГРУП" в котором мне понравилось отношение к пациентам, адекватные цены и высокоспециализированные доктора которые стараются помочь каждому своему клиенту.
Переглянути всі відповіді ()
Vova Gadzilla (Перехожий)
Сподобалось
Звернувся в СІМЕДГРУП у відділ кардіології, для перевірки серця, оскільки бували часті дискомфорти та болі. Привітний персонал, сучасне обладнання. Провели повну діагностику серця за 40 хв. , надали інформацію на рахунок стану мого здоров’я, прописали лікарства та дали декілька цінних порад. Планую через місяць ще раз перевіритись.
Переглянути всі відповіді ()
Юлия Иванюта (Перехожий)
Сподобалось
Зверталась в цей центр до уролога. Завчасно записалась на прийом. Коли прийшла мене без затримок прийняли. Лікар оглянув, проконсультував щодо лікування. Відповідав на всі мої запитання, терпеливо і ввічливо. Якщо буде потреба-буду звертатись в цей центр.
Переглянути всі відповіді ()
Марина Семенович (Перехожий)
Сподобалось
До клініки їздила на обстеження після операції. Проходила УЗД, і МРТ. Після візиту залишилася задоволена, медичний центр оснащений сучасним обладнанням і компетентні лікарі. Також немало важливо що на обстеження можна приїхати в суботу.
Переглянути всі відповіді ()
Анна Пащук (Перехожий)
Сподобалось
Зверталася до клініки під час планування своєї першої вагітності. Пройшла повний медичний огляд під час первинного прийому, який включав і взяття мазків, і детальне кваліфіковане обстеження і консультацію. Я отримала чітку картину про своє жіноче здоров’я та відповіді на питання стосовно вагітності, що хвилювали. Сподобалась сама атмосфера клініки, привітливе ставлення з боку лікаря та медичного персоналу, сучасне обладнання, гарний ремонт.
Переглянути всі відповіді ()
Vad Marunich (Перехожий)
Сподобалось
Дуже довгий час намагався діагностувати свою проблему зі шкірою. Свербіж, покрасніння. При чому це могло пропадати на 2-3 місяці, а потім різко з'являтись. Відвідував багато клінік та врачів. Ніхто не міг сказати саме від чого ця проблема, та як її ефективно позбутись. Намагались мене лікувати, та це допомагало на деякий час. Ваш діагностичний центр знайшов в інтернеті. Мені зробили повне обстеження шлунка та всі потрібні аналізи. Назначили курс лікування та дієту. Через місяць кропив'янка почала зникати. Зараз вона мене взагалі не турбує! Я дійсно вдячний за вашу допомогу, так як не зміг позбутись від неї три роки. Не міг нормально жити. Центр відповідає всім сучасним вимогам. Дуже привітливий персонал. Усе чисто та охайно!
Переглянути всі відповіді ()
Деня Разумовский (Перехожий)
Сподобалось
В СімедГруп одне з найкращих УЗД у всьому Франківську. Робив там обстеження черевної порожнини та окремо УЗД серця. А в серпні цього року лише у них в клініці змогли виявити вузли на щитовидній залозі. Дякую, що вчасно знайшли те, що інші спеціалісти просто не помічали. Дякую.
Переглянути всі відповіді ()
Игорь Попов (Перехожий)
Сподобалось
В последнее время меня стал мучить кашель. Я решил обратиться к врачу, когда врачи ни чего не обнаружили. Мне посоветовали сделать компьютерная томография органов грудной клетки з контрастуванням. Я обратился в данный центр, где мне и сделали кт. Оно правда особо тоже ни чего не показало. Мне сказали, что у меня скорее всего запушенная форма бронхита, а так не чего серьёзного. Всем остался доволен.
Переглянути всі відповіді ()
Vladimir Nadtochii (Перехожий)
Сподобалось
Проходив вь цьому центрі МРТ -діагностику. Патології не виявили , хвала Богові. Персонал доволі чемнний і досить привітливий, до паціентів відноситься з повагою. Дікарі досвідчені, працюють оперативно, мені майже миттево повідомили про результат після обстеження. Щиро дякую всьому медичному персоналу цього діагностичного центру за працю.
Переглянути всі відповіді ()
Сергей Иванов (Перехожий)
Сподобалось
Все як і має бути у сучасному лікувально-діагностичному центрі: усі працівники висококваліфіковані та дуже чемні, обладнання найсучасніше, всюди чисто. та акуратно. Ціни на послуги помірні і не завищені. Якісний лікувально-діагностичний центр!
Переглянути всі відповіді ()
Julia Ambroziak (Перехожий)
Не сподобалось
Попередньо запитавши по телефону чи роблять у цій клініці потрібний мені аналіз, отримала ствердну відповідь. На наступний день на рецепції нас зустріла адміністратор, яка через цілу чергу людей до мене кричала, який мені треба здати аналіз! Потім відправила нас на третій поверх, де виявилось, що такий аналіз не роблять і сказали йти на четвертий поверх. На четвертому поверсі на жаль теж розчарування і такий аналіз не роблять... На жаль на рецепції дівчата поводяться не професійно і навіть не знають, які послуги надаються...Позиціонуючи себе як медичний заклад на високому рівні, хотіла б звернути увагу керівництва на роботу Ваших адміністраторів, тим більше що це не перший негативний відгук про них...
Переглянути всі відповіді ()
Любов Прокопець (Перехожий)
Сподобалось
Я пацієнт даної клініки.Двічі оперована тому рік.Почуваюся прекрасно.Дуже здивована негативними відгуками щодо обслуговування на РЕЦЕПШЕН.тому що відношення в клініці,як до відвідувачів і до хворих прекрасні.Обслуговування на вищому рівні.Це дійсно клініка європейського рівня.Моя щира вдячність всьому медичному персоналу ,лікарям кардіохірургам -Судусу Андрію Володимировочу.Курильцю Юрію Тарасовичу і всім -всім працівникам клініки
Переглянути всі відповіді ()
Анастасия Пирогова (Перехожий)
Сподобалось
На МРТ записалась в цей медичний центр в якому мені в зручний для мене час зробили обстеження. Залишилась задоволена обслуговуванням, сучасним обладнанням і вартістю обстеження. Враження у мене склалися позитивні.
Переглянути всі відповіді ()
Светлана Верховых (Перехожий)
Сподобалось
Понравился мне мед центр обслуживанием в который записывалась на МРТ головного мозга.
Переглянути всі відповіді ()
Вита Харченко (Перехожий)
Сподобалось
Хочу подякувати мед центр СіМедГруп за якісне обслуговування, робили мені тут УЗД і виконали його якісно, обладнання сучасне, лікарі чуйні, ввічливі. Хороший центр в якому піклуються про своїх пацієнтів. Ціни до речі не високі.
Переглянути всі відповіді ()
Natali Nesterova (Перехожий)
Сподобалось
Мне очень здесь понравилась, записалась на прием к гинекологу, приехала, меня врач принял вовремя, отношение здесь очень хорошее, очень тщательно тебе осматривает врач, я довольна что обратилась именно сюда со своей проблемой.
Переглянути всі відповіді ()
Alexey Gurin (Перехожий)
Сподобалось
По рекомендации обратился в этот лечебно диагностический центр "Симедгруп" в котором мне делали МРТ головного мозга, понравилось мне обслуживание здесь, приветливый персонал, современное оборудование и не высокие цены на диагностику.
Переглянути всі відповіді ()
Anatoly Tarasov (Перехожий)
Сподобалось
Почалися в мене проблеми з шийним хребцем, так як вже з двохтисячного року працюю за комп'ютером всі ознаки були остеохондрозу і я вирішив звернутися в медичний центр Сімедгруп, потрапив на обстеження до невропатолога Ковалець Тамари Валентинівни, яка дала мені консультації та приписала лікування, вже пройшло три тижні і забув про біль в шиїному відділі і далі продовжую приймати приписані медикаменти, висловлюю подяку медичному центру Сімедгруп особливо Ковалець Тамари Валентинівни спасибі!
Переглянути всі відповіді ()
Polina West (Перехожий)
Сподобалось
Доводилося не раз звертатися в цю клініку. Були проблеми з серцем і судинами,
але через кілька прийомів стала набагато краще себе почувати.
Спасибі лікарям центру за чуйність і уважне ставлення до пацієнтів!
Переглянути всі відповіді ()
Nazariy Yaroslavovych (Перехожий)
Сподобалось
Тут працюють справжні фахівці своєї справи! Проста лікарня не зможе - СіМедГруп Вам допоможе
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Гайдаш (Перехожий)
Сподобалось
Величезне СПАСИБІ урологам Веризі Дмитру Володимировичу та Гурику Віталію Степановичу, у клініці Сімедгруп. Справжні професіонали!!! Ви найкращі спеціалісти!!! Тай взагалі медперсонал високого професійного рівня. Дай Боже всім здоровя,але якщо виникне така потреба звертайтесь у Сімедгруп,не пожалієте.
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Бабій (Перехожий)
Сподобалось
Наша тітка оперувалась в клініці.Операція по заміні клапана була дуже складна.Але завдяки ЧУДОВОМУ професіоналу , хорошій людині Судусу Андрію Івановичу стан нашої тітки покращується з кожним днем.Дуже вам дякуємо за все.За хороший догляд, за гарне ставлення до хворих.Дякуємо керівництву клініки, лікарям, молодшому персоналу.Хотілося б вам низько вклонитись за все)))
Переглянути всі відповіді ()
Denis Grankin (Перехожий)
Не сподобалось
Хороший уролог, рецепшн и администрация ниже всякой критики.
Переглянути всі відповіді ()
Valerie Osmanova (Перехожий)
Не сподобалось
Записалась на прием. Приехав на место, ровно в назначенный день и час, столкнулась с двумя девицами в регистратуре. Первая сообщила мне, что никакой записи у них нет, собственно как и врача, который уже всех принял и уехал. После тщетных попыток обвинить в собственной ошибке меня, администратор развела руками и изрекла "помочь ничем не можем, а если что-то не нравится, уходите". Возникшая ситуация вынудила меня обратиться к директору, которая отнеслась ко мне скептически, но после разговора, все же пообещала решить вопрос на внутреннем уровне.
Крайне не советую общаться в это заведение. По недурной цене вы имеете шанс столкнуться с хамством и халатностью, в лучшем ее виде.
Переглянути всі відповіді ()
Надія Сімків (Перехожий)
Не сподобалось
Сьогодні відвідала клініку Сімед груп,враження жахливі!!!!Спізнившись на 7 хвилин,прийшовши на рецепшин,мене повідомили,що вже взяли на огляд іншу людину,притому,що ніхто з персоналу не зателефонував і не поцікавився чи буду на оглядічи ні,при тому,що брали мій номер телефону!прочикавши 2 години огляд було проведено успішно ,прийнявши 2 людей позачергової і одного згідно черги!!!Працюють на кількість,а не на якість! Дівчата на рецепції ведуть себе по хамськи,помилок своїх не визнають,а пан Митник їх підтримує,і це приватна клініка!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Михаил Бандера (Перехожий)
Не сподобалось
Прочитавши як гарно пишуть про цю установу.но хочу сказати одне.що і близько такого задоволення немає.просто коментарі пишуть самі свої.я привозив свою знайому на МРТ і що ви думаєти.віношення просто ужас.а особливо на реестратурі.нормально ніхто не пояснить не роскаже.просто гроші деруть хто знає за що.тим більше гроші не малі.пора давно звернутись до міністерства охорони здоровля хай розберуться за що беруться такі бешені гроші.а розмальовувати дуже гарно вміють.
Переглянути всі відповіді ()
Аня Дем'янець (Перехожий)
Сподобалось
Єлизавета, щиро дякуємо за теплі слова та хороші відгуки про наших фахівців!
Для нас надзвичайно приємно чути такі приємні слова вдячності від наших пацієнтів!
Переглянути всі відповіді ()
Елизавета Малиновская (Перехожий)
Сподобалось
я вже неоднаразово зверталась у цю клініку . в серпні минулого року мені зробили тут операцію на відкритому сердці. Зробили операцію дууже добре. на 5 добу я вже була дома . Сказати що там було добре ставлення - це не сказати нічого. Я почувалась як дома . Звичайнощо перед такою операцією я дуже нервувала. Мене заспокоїли , докладно все пояснили . Кардіохірургі Андрій Володимирович та Тарас Борисович чудово прооперували та зробили дуже акуратний шов. Анестезіологі Степан Михайлович та Володимир Михайлович професійно підібрали як наркоз так і знеболення після операції. Нажаль я не памятаю імена всіх людей які помогали . До мене весь час заходили і перевіряли мій стан . Відношення було такім доброзичливим , що я почувалась як дома. В тй час я щє пройшла консультацію гініколога та аллерголога . Сподобалось , тому що підхід був індивідуальним і грамотним. Тому мені було дуже дивно і сумно читати відгукі про грубий персонал в реєстратурі . я думала невже щось змінилось . Та коли я 8 числа прийшла на консультацію невропатолога то побачила доброзичливих дівчат в реєстратурі та уважного лікаря Тамару Валентинівну .Все таж по-домашньому приємна атмосфера , уважні фахівці, новітнє обладнення. Дякую за те , що ви є . Одне прохання - як би у вас щє був би педіатр, то взагалі було би чудово. Бохочеться щє дітей відвести до уважного та кваліфікованного лікаря.
Переглянути всі відповіді ()
Аня Дем'янець (Перехожий)
Нейтрально
Доброго дня! Дякуємо за відгук!
Вибачте будь ласка за незручності, спричинені нашим персоналом!
Ми обов'язково приймемо до уваги Ваші зауваження!
Переглянути всі відповіді ()
Альона Стадник (Перехожий)
Не сподобалось
Враження,по приходу в клініку було досить хорошим,але це все тільки візуально, до моменту коли зустрілася,і мала змогу поспілкуватися з персоналом в реєстратурі.Не вічливі,і не професійні у своїй справі.ніби побувала у державній лікарні,тільки за велику оплату.На лікаря чекала пів год., після цього пішла здавати аналізи.Прийшовши на 3 поверх,запитала у прибиральниці,так як вона була поблизу,де можна здати аналізи,вона показала на двері і сказала що трішки треба зачекати,медсестри немає.Очікування мої тривали майже пів години,і я звернулася до особи у білому халатику з кабінету гінекології.Вона теж сказала очікувати.!!!!Через деякий час вийшла медсестра з сусіднього кабінету яка до цього часу теревенила з напарницею.Не бачила такого ще ніде з приватних закладів,щоб за такі гроші - таке ставлення і обслуговування
Переглянути всі відповіді ()
Катерина Орел (Перехожий)
Сподобалось
У лікувально-діагностичному центрі "СІМЕДГРУП" прийом проводять два лікаря-акушер-гінеколога: Кітраль Наталія Іллівна, лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії зі стажем роботи понад 30 років та Бойчук Олександра Григорівна, кандидат медичних наук, лікар-акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії зі стажем роботи понад 10 років. Записи Ви можете здійснити за номерами реєстратури 0342 52 40 52 або 099 1565958.
Переглянути всі відповіді ()
Надія Валевська (Перехожий)
Нейтрально
Я хочу записатися на прийом до хорошого лікаря гінеколога кого мені порадите
Переглянути всі відповіді ()
Kostya Kava (Перехожий)
Сподобалось
Приємно здивований!Хотілось б подякувати кабінету ендоскопії,анастезіологам!Все було на вищому рівні.Охайність,відношення,турбота персоналу вище всяких похвал.Сімедгруп - справді сучасний медичний центр європейського зразка.Молодці!Ще раз виражаю Вам свою подяку!
Переглянути всі відповіді ()
Євгенія Матвієнко (Перехожий)
Сподобалось
Дуже класна і сучасна клініка!!! Хоч подякувати лікарю-гінекологу Бойчук Лесі Григорівні за її професіоналізм і талановитість, як кажуть лікар від Бога. Вона найкраща!
Переглянути всі відповіді ()
Катерина Орел (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня. Ви можете зробити запис на консультацію до лікаря хірурга-серцево-судинного Судуса А.В. у зручний для Вас час (у в робочі дні) за номерами телефонів реєстратури 0342 52 40 40 або 099 156 59 58.
Переглянути всі відповіді ()
Андрей Комар (Перехожий)
Сподобалось
Привіт! Як потрапити на прийом до Судуса Андрія Володимировича? І чи можна назначити консультацію на конкретний день і годину?
Переглянути всі відповіді ()
Галя Ільків (Перехожий)
Сподобалось
Добрий вечір,скажіть будь ласка скільки буде коштувати консультація лікаря алерголога?
Переглянути всі відповіді ()
Адміністрація лікувально-діагностчиного центру "СІМЕДГРУП" щиро дякує Вам за залишений відгук.Будьте здорові.
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня хочу подякувати лікарці ендоскопу Галині Іванівні дуже хороший спеціаліст.
Переглянути всі відповіді ()
П.Альбіно, доброго дня. У лікувально-діагностичному центрі "СІМЕДГРУП" Ви можете здати аналіз на торч інфекції. Вартість даного аналізу буде залежити від того, яку групу інфекції Вам потрібно обстежити і яким чином (по крові чи зішкрібанням). За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами реєстратури 0342 52 40 52 або 099 156 59 58.
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня, п. Іванно. Вартість коронарного стентування залежить від кількості стентів, які потрібно поставити, від виду стенту (без покриття чи з медикаментозним покриттям) тощо. Для цього , щоб визначити ціну стентування потрібно проконсультуватися з нашими лікарями інтерванційними кардіологами. Якщо Вас цікавлять точніші ціни Ви можете зателефонувати на номери реєстратури (0342 52 40 40 або 099 156 59 58.) або зайти на офіційну сторінку ЛДЦ "СІМЕДГРУП" - www.smg.if.ua. Запис Ви можете здійснити за номерами 0342 52 40 40 або 099 156 59 58.
Переглянути всі відповіді ()
чи можна у вас здати аналізи на торч-інфекції і скільки це коштує
Переглянути всі відповіді ()
ДОБРОГО ДНЯ .Хотілося б знати скільки коштує стентування серця ...Дякую
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня, п. Іване. Вартість УЗД нирок та надниркових залоз вартує 100,00 грн. Запис Ви можете здійснити за номерами телефонів реєстратури 0342 52 40 40 або 099 156 59 58.
Переглянути всі відповіді ()
яка вартість узд нирок?
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня. У лікувально-діагностичному центрі "СІМЕДГРУП" не лікуюють гонартроз.
Переглянути всі відповіді ()
доброго вечора!
хотив би дизнатись чи дроблять у вашому заклади камени в нирках розмиром 4-5 мм и яким способом?
Яка цина?
Дякую
Переглянути всі відповіді ()
чи лікують у вас гонартроз і яким способом
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня. У лікувально-діагностичному центрі "СІМЕДГРУП" дійсно проводиться діагностичне обстеження прохідності маткових труб. Вартість даного обстеження становить 450,00 грн (у цю ціну також входить знімок). Дату даного діагностичного обстеження визначає лікар-акушер-гінеколог, який обов*язково повинен Вас оглянути попередньо. Консультація та огляд лікаря-акушре-гінеколога вартує 150,00 грн. Запис Ви можете здійснити за номерами реєстратури 0342 52 40 40 або 099 156 59 58.
Переглянути всі відповіді ()
на який день проводять рентген труб і скільки це коштує?
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня, п.Галино. Для проходження холтерівського моніторування Вам потрібно пройти спершу консультацію у лікаря-кардіолога. Він визначить на скільки днів Вам потрібно встановити холтер. Якщо холтер буде призначений на декілька днів, вартість обстеження залишиться незмінна - 250,00 грн. Дякуємо за запитання, запис Ви можете здійснити за номерами реєстратури 0342 52 40 40 або 099 156 59 58.
Переглянути всі відповіді ()
на скільки днів ставите холтер?це одна доба 250гр?чи більше.
Переглянути всі відповіді ()
Дякуємо за зауваження. Просимо вибачення за затримку видачі результатів. Ми обов"язково приймемо міри.
Переглянути всі відповіді ()
Вкрай незадоволена роботою цього закладу. Робила аналіз, сказали результат буде через 10 днів, прийде смс. Чекаю - пройшло 2 тижні, 3 тижні - нічого. Нарешті дзвоню сама, ще не зробили, буде на завтра. Настало завтра - знову нічого. Дзвоню через 2 дні, кажуть вже є результат і роблять здивований вигляд, що не прийшла смс. Коротче такий безпредєл, як і в державній лікарні. Лише не знаю за що плачу такі немалі гроші.
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня. У лікувально-діагностичному центрі "СІМЕДГРУП" не роблять електроенцефалограму.
Переглянути всі відповіді ()
Чи роблять у вас електроенцефалограму?
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня. У лікувально-діагностичному центрі не проводиться флюрографія. Напротивагу цьому Ви можете зробити низькодозове КТ. За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами реєстратури 0342 52 40 52 або 099 156 59 58.
Переглянути всі відповіді ()
чи можна у вас зробити флюорографію?
Переглянути всі відповіді ()
Дуже приємно, що в нашому місті є центр такого рівня. Кваліфіковані спеціалісти та привітний персонал.
Особливо задоволений роботою стоматолога!

Успіхів Вам та процвітання!
Переглянути всі відповіді ()
У нашому лікувально-діагностичному центрі можна провести обстеження прік-тест. Для більш детальної інформації та запису звертайтеся за номери реєстратури 0342 52 40 40 або 099 156 59 58.
Переглянути всі відповіді ()
скажіть чи можна у вас зробити алергопроби?прік-тест?
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня, п.Галино. У нашому закладі Ви можете повністю пройти обстеження по кардіології, у тому числі і холтерівське моніторування. За більш детальною інформацією та запису звертайтеся за номерами реєстратури 0342 52 40 40 або 099 156 59 58.
Переглянути всі відповіді ()
скажіть будьласка чи можна пройти обстеження холтером?
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня, п. Валентино. Для проходження УЗД малого тазу Вам не потрібне направлення від лікуючого лікаря. Для цього Вам потрібно записатися на обстеження за номерами телефонів реєстратури 0342 52 40 52 або 099 156 59 58. Також за цими номерами Ви можете отримати більш детальну інформацію, яка Вас цікавить.
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня! Я б хотіла пройти УЗД малого тазу й хочу дізнатися, чи потрібне направлення від лікаря? буду вдячна за вичерпну інформацію
Переглянути всі відповіді ()
Доброго Вам дня. У нашому лікувально-діагностичному центрі не займаються видаленням мозолів поки що. Міцного Вам здоров'я.
Переглянути всі відповіді ()
Я б хотіла дізнатися, чи видаляють у Вас сухі мозолі, і яким методом.
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня, п. Марію. Вам потрібно проконсультуватися у лікаря-мамолога.
Переглянути всі відповіді ()
ненавно замітила в районі груді гульку, до кого можна звернутися за консультацією
Переглянути всі відповіді ()
Лікарю-анестезіологу Грищенко Сергію Анатолійовичу теж велике спасибі за професіоналізм та чуйність!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Дуже класна і сучасна клініка!!!! Хоч подякувати лікарю-гінекологу Бойчук Лесі Григорівній за її професіоналізм і талановитість, як кажуть лікар від Бога. Моя мама оперувалась у цій клініці і ми дякуємо всім хто там працює кожен виконує свої обовязки вчасно,професійно, догляд за хворими бездоганний . При поступленні проводять в палату, розказують всі правила перебування, перед операцією огляд всіх необхідних лікарів, після операції цілодобове спостереження, все що необхідно для пацієнта в них є, харчування відповідне, чистота бездоганна, одноразові бахіли і халати для відвідувачів після використання утилізовуються, а не так як у деяких закладах можеш місяць ходити. Дякуємо клініці що така є, бажаємо процвітання і раджу всім кому необхідно лікуватись у Сімедгруп!!! Повірте по грошових коштах так само як і у державних медзакладах але тут це комфортно, безпечно і професійно!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Дякуємо за залишений відгук. Обов'язково відреагуємо на нього, п. Віро.
Переглянути всі відповіді ()
Сьгодні була на прийомі у Вашому центрі в гінеколога Кітраль Н.І.Лікар дуже хороший,але враження двояке.Невже важко в кабінеті передбачити місце з ширмою,де б могла роздягнутися жінка,а не робити це за пів метра від того,де лежать інструменти і ліки? Повірне не комфортно і незручно. Іще:під час огляду до кабінету заходять ,як до "магазину",чим відволікають лікаря від роботи.Думаю,що можна щось придумати, щоб коли на прийом зайшов пацієнт, лікаря вже ніхто не відволікав?
Переглянути всі відповіді ()
Обов'язково відреагуємо на Ваш відгук, п. Ніно.
Переглянути всі відповіді ()
Будь ласка ,навчіть ваших адміністраторів називати заклад куди подзвонили і вітатись, а не "алокати "ніби подзвонили до них додому.
Переглянути всі відповіді ()
Найважливіше, що вони роблять велику справус - якісно лікують людей. Моїм лікуючим лікарем-стоматологом у діагностичному центрі є Ільницька Леся Марянівна...дуже задоволена після її прийому навіть на китайській апаратурі. А ви б Назаре краще б людей лікули,а не час на такі коментарі марнували.
Переглянути всі відповіді ()
Вибачте за описку БІОМЕД - це Кітай, сьогодні уточнив. А лікування ВЕКТОРОМ - це метод 9-річної давності... Джилі теж з сертефікатом тільки Мерс краще ... У Вас все кітайське?
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня п.Назаре, на сайті лікувально-діагностичного центру « СІМЕДГРУП» дійсно написано фірма-виробник Dürr Dental, Німеччина 2011 рік, але не стоматологічної установки (крісла), а апаратури під назвою "Vector". Система VECTOR, призначена для лікування пародонтиту за допомогою ультразвуку. Це є новий напрямок в лікуванні парадонтиту, у результаті якого значно збільшується термін ремісії захворювання.

Крім того спішимо Вас проінформувати, що виробником стоматологічної установки є дійсно Shanghai Hico Industrial Co., Ltd., а фірма-постачальник київська фірма БІОМЕД, у той же час у нас наявні всі сертифікати та ліцензії щодо якісних характеристик даного апарату. Просимо бути більш уважними під час написання таких відгуків.

Досвідчене око бачить все глибоко.
Переглянути всі відповіді ()
У Вас на сайті є фото стоматологічного кабінету, і також пише що виробник стоматологічного крісла фірма Dürr Dental, Німеччина 2011 рік. Але коли пригліядітися на кріслі пише BIMED . Ця установка Харківського виробництва ( запчастини з Кітая) взірець 2007 р. Думаю, що у Вас помилочка на сайті ...