Гуцулка Ксеня у місті Івано-Франківськ

Гуцулка Ксеня - фото
Дата події: 30 березня 2019
Дата події: 6 квітня 2019
Початок: 18:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Мюзикл "Гуцулка Ксеня" - це поєднання сучасної технології з українською автентикою. Зокрема, серед костюмів можна буде побачити унікальну колекцію гуцульських гунь Руслани Гончарук. А родзинкою сценічного рішення стане лазерне шоу від команди “Show Service”.

За сюжетом, до Ворохти зі США прибувають українські емігранти, щоб знайти молодому хлопцеві наречену в Карпатах. Батько заповідав йому мільйон доларів, але за умови, якщо він знайде на історичній батьківщині «свідому українку» і одружиться з нею. 

Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаними посиланнями.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Olga Usatyuk: (Ревізор)
Сподобалось
Вистава має доволі банальний сюжет, але на неї варто піти лише для того, аби подивитися на гру акторів, перейнятися їх енергетикою та запалом. Це були дві години веселощів, здатні покращити настрій навіть найвибагливішому глядачеві. Дуже сподобалося те, що було задіяно велику кількість молодих акторів і не зважаючи на те, що участь приймали вже давно відомі Олексій Гнатковський та Левченко Надія, їх гра наче лаконічно доповнювала і була обрамленням вияву нових талантів.
Звичайно картина не була б завершена без автентичного співу, вдало підібраних костюмів та лазерного шоу. Про нього варто було б поговорити окремо, оскільки нічого подібного я раніше просто не бачила. Моментами тобі справді здавалося наче ти відчуваєш затишну атмосферу гір, вдихаєш свіже повітря і пливеш серед туману десь у далечінь.
Особливо хотілося б подякувати також хореографу завдяки якому у виставі з'явилися танцювальні партії. Соромно зізнатися, але насправді я ніколи до цього не бачила як у реальному житті танцюють аркан.
Отож, виставу рекомендую відвідати. Враження залишилися лише позитивні

Відповісти:

Olga Usatyuk,
Olga Usatyuk, 
Переглянути всі відповіді ()