Михайлівські вечорниці у місті Івано-Франківськ

Михайлівські вечорниці  - фото
Дата події: 21 листопада 2010
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Погуляти на славу з усією родиною на останніх в році вечорницях матимуть можливість усі бажаючі, які завітають до народного дому «Просвіта» цієї неділі, 21 листопада, о 16.30. Михайлівські вечорниці для школярів, батьків і вчителів вперше в Івано-Франківську ініціює театр фольклору, народних свят і видовищ, а підхопили і підтримали цю ідею Івано-Франківський міський центр дитячої та юнацької творчості, обласні об’єднання «Просвіта» та «Жіноча громада».

За народною традицією, Михайлівські вечорниці були останніми в році, коли можна було танцювати так, що хлопці губили каблуки, а дівчата падали у знемозі. А ще — покуштувати різної смакоти.

Автор проекту і головний режисер дійства каже, що головна мета свята — дати можливість батькам спільно з дітьми провести цікаво і весело дозвілля, співаючи українських пісень, танцюючи народних танців, словом, підтримуючи кращі традиції нашого народу.

Перегляди 89

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук