Майстер-клас з орігамі «Хелловін»: відьма у місті Івано-Франківськ
Книгарня «Є» запрошує Вас на серію безкоштовних майстер-класів з орігамі «Хелловін», що продовжується 13 жовтня.
Початок о 12.00.
УВАГА! Реєстрація ОБОВ'ЯЗКОВА - тел. 093-67-99-712.
Книгарня «Є» розпочала серію майстер-класів з орігамі до Дня всіх святих, або ж Хелловіну. На майстер-класах з орігамі діти від 9 років та дорослі вчаться складати красиві фігурки з паперу.
Напередодні Хелловіну ми покажемо, як створити з паперу «страшні» фігурки відьми, привида, смерті з косою, руки від скелета. Ми зануримося в похмуру передсвяткову атмосферу жахіть і навчимося робити кумедні подарунки на Хелловін.
Для участі в майстер-класах не обов’язково вірити в надприродні сили, це просто нагода порозважатись і допомогти своїм дітям розвинути уяву та творчі здібності.
Другий майстер-клас з серії «Хелловін» відбудеться в неділю 13 жовтня о 12.00 у виставковій залі Книгарні «Є». Цього разу ми будемо складати відьму на мітлі та привида.
На усі майстер-класи з орігамі – вхід вільний! Заняття розраховані на дітей від 9 років та дорослих. Реєстрація та довідка за тел. 093-67-99-712.
УВАГА! Реєстрація ОБОВ'ЯЗКОВА - тел. 093-67-99-712.
***
Адреса Книгарні «Є»:
вул. Незалежності, 31,
5-ий поверх.
Вхід вільний.

Відгуки
Відгуків немає.
Ви можете бути першим: