Презентація книги Сергія Адамовича «Станиславів у часи лихоліть Великої війни (1914 – 1918 років)» у місті Івано-Франківськ

Презентація книги Сергія Адамовича «Станиславів у часи лихоліть Великої війни (1914 – 1918 років)» - фото
Дата події: 12 березня 2013
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Книгарня «Є» та видавництво «Лілея-НВ» запрошують Вас на презентацію книги Сергія Адамовича «Станиславів у часи лихоліть Великої війни (1914 – 1918 років)», що відбудеться 12 березня.

 

Початок – о 18:00. 

  

У книзі відомого на Прикарпатті науковця, доктора історичних наук Сергія Адамовича досліджено історію соціально-економічного, суспільно-політичного та культурного життя населення Станиславова в період Першої світової війни. Автор проаналізував усі складнощі міського життя в умовах військових негараздів і панування окупаційних режимів.

 

Ще одним учасником презентації буде доктор політичних наук Іван Монолатій, що виступив науковим редактором видання, що стало № 38 у серії «Моє місто» у видавництві «Лілея НВ».

Перегляди 91

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук