«Білі ночі в Санкт-Петербурзі!» у місті Івано-Франківськ

«Білі ночі в Санкт-Петербурзі!» - фото
Дата початку: 17 cічня 2013
Дата кінця: 28 лютого 2013
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

 

1 день

 

Виїзд з Івано-Франківська. Переїзд в Санкт-Петербург.

 

 

2 день

 

Прибуття в Санкт-Петербург.

Оглядова екскурсія «Місто на Неві».

Саме північне місто з мільйонним населенням, яке вважають одним з найгарніших міст світу. Його часто називають Північною столицею Росії – це не лише музей під відкритим небом, а й втілення останніх трьох сотент років російської історії. Місто, що пережило одинадцять імператорів, революцію, трирічну блокаду та економічну реформу. Петербург здатен здивувати навіть самого вибагливого  туриста.

 

Відвідування Ермітажу.  Эрмитаж - один из найбільших музеїв світу, експозиція якого розташовується в 350 залах.  Фонди, експозиції, музейні відділи та служби розміщуються в 10 будівлях, головною з яких є  Зимовий палац та інші пам’ятники російської архітектури XVIII и XIX століть!

Поселення в готель, ночівля.

 

 

3 день

 

Сніданок.

Екскурсія в Петергоф.

Перша краплина вже завершеного водного ансамблю злетіла у повітря 20 серпня 1721року. А у 1990-му фонтани увійшли до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Нині у Петергофі можна побачити справді царський ансамбль - 173 фонтани та 3 каскади. Неймовірно велична панорама відкривається, якщо заходити до Петергофа з боку моря. На вершині - Великий палац, який височіє над природною терасою. На її схилі золотом та сріблом вабить Великий каскад фонтанів. Його часто порівнюють з оркестром. Звуки води, блиск статуй, зелень садів та синява морських хвиль творять урочисту симфонію.

 

Повернення в готель.

За додаткову плату автобусна екскурсія «Вечірній Санкт-Петербург. Білі ночі».

 

 

4 день

 

Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія в Царське Село.

Державний музей- заповідник «Царське село» - блискучий пам’ятник світової архітектури та садово-паркового мистецтва XVIII - початку XX століття.

Найвідоміші зодчі, скульптори, живописці втілювали тут задуми коронованих замовників починая з Катерини І і до Миколая ІІ.

З 1710 року це імператорська резиденція, тут знаходяться Олександрівський та Катерининський палаци, а також близько сотні будівель, статуй, мостів, які разом з палацами занесені у фонди  ЮНЕСКО.

 

 Виїзд на Україну.

 

 

5 день

 

Прибуття в Івано-Франківськ.

 

 

Вартість  2400  грн.

У вартість входить:

-         переїзд комфортабельним автобусом

Івано-Франківськ – Санкт-Петербург – Івано-Франківськ;

-         проживання 2 ночі;

-         харчування сніданки/обіди;

-         екскурсійне обслуговування згідно програми (крім вхідних квитків);

-         супровід представником фірми;

-         срахівка.

 

Документи:

закордонний паспорт (паспорт громадянина України) – для повнолітніх;

дитячий проїзний, свідоцтво про народження (оригінал),  нотаріально завірений  дозвіл «Про виїзд дитини за кордон» - для неповнолітніх.

Перегляди 170

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук