Зустріч із Мирославом Дочинцем || КМЦ «Є» у місті Івано-Франківськ
Зустріч із Мирославом Дочинцем
Дата події: 02.08.2012 18:00
Книгарня «Є» запрошує Вас на зустріч із відомим українським письменником Мирославом Дочинцем, автором випробуваних часом книжок «Многії літа, благії літа» та «Вічник», яка відбудеться 2 серпня.
Початок — о 18:00.
Мирослав Дочинець – український письменник та журналіст, член Асоціації письменників України, живе та працює на Закарпатті. Людина з непростою долею, яка пройшла випробування ГУЛАГу. Автор більше, ніж 10 книжок, серед яких найбільш відомі читачам записи порад 104-річного карпатського мудреця Андрія Ворона під назвою «Многії літа, благії літа». З-під пера автора також вийшли праці: «Вічник», «Руки і душа», «Дорога в небо – до людей», «Лис у винограднику», а також роману «Криничар» – останнього доробку письменника.
Мирослав Дочинець отримав звання «Журналіст року», лауреат Міжнародної літературної премії «Карпатська корона» 2004 року.
***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31,
4-ий поверх.
Вхід вільний.

Відгуки
Відгуків немає.
Ви можете бути першим: