Derrick Big Walker || Panorama Pub у місті Івано-Франківськ

Derrick Big Walker || Panorama Pub - фото
Дата події: 22 квітня 2012
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Повне ім'я музиканта Деррік Рой Майкл Уокер. Він народився у місті Лоутон, штат Оклахома, 3 грудня 1953. Хлопчик зростав у артистичній родині, (дядько Дерріка блюзового клубу в штаті Огайо) з 7 років почав навчатися грати на губній гармоніці.
У 1962му Уокер переїхав у Сан-Франциско. На формування його як музиканта вплинула творчість Джимі Хендрікса (Limi Hendrix), Дженіс Джоплін (Janis Joplin) та Jefferson Airplane. Уроки гри на губній гармоніці Деррік брав у Пола Батефілда (Paul Butterfield).
З 1981 року Біг Уокер почав виступати з популярним у Сан-Франциско гуртом Soul Rebels. У 1983 він грає на саксофоні усюди де тільки можливо: на фестивалях, у невеликих клубах та навіть на вулицях. У 1985 році він створює власний гурт "The Black & White Blues Band" з яким гастролює у Франції, Бельгії, Іспанії та Германії. Серед музикантів з якими записувався і виступав Біг Уокер такі люди як: Ерік Бібб (Eric Bibb) Майкл Блумфілд (Michael Bloomfield), Джиммі Доукінс (Jimmy Dawkins) та Зора Янг (Zora Young).
Деррік співає, грає на тенор- та альт- таксофонах, губній гармоніці, пише пісні. Крім музичної кар'єри він викладає в Стокгольмській консерваторії та читає лекції з історії блюзу.
Це вже третій тур Дерріка Україною, у кожен свій приїзд він розширює географію своїх виступів. Почавши з Києва три роки тому, він, за останні два роки, відвідав Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Миколаїв, Херсон та Одесу. Цього разу крім вже знайомих міст Деррік Біг Уокер заспіває у Чернівцях, Івано-Франківську, Коломиї і Тернополі.
Акомпонувати як завжди йому буде один з кращих блюзових гуртiв країни The Blues Nephews
Перегляди 40

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук