Вистава "Робота з тінню" у місті Івано-Франківськ

Вистава "Робота з тінню" - фото
Дата події: 19 червня 2026
Початок: 14:00 год
Тривалість: 3 год 30 хв
Вартість: 750 грн
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

"Робота з Тінню" — вистава Тамари Трунової про зустріч із власною темрявою, страхами та внутрішніми травмами. Це сценічне дослідження того, що людина зазвичай намагається приховати або витіснити. Особисте тут стає політичним, а інтимне — частиною великої історії часу, в якому ми живемо.

На сцені виникає простір галюцинацій, спотворених голосів, цитат і гасел — відбитків епохи кризи, війни та внутрішнього виснаження. Вистава поєднує біль, сумнів, іронію та спротив, перетворюючись на спробу назвати темряву на ім'я й віднайти у ній силу для трансформації.

Проєкт створено у партнерстві Театру на Лівому березі та Berliner Festspiele за підтримки Goethe-Institut. Вистава відкривала міжнародний театральний фестиваль KЇ FEST у Києві.

Подія відбудеться в рамках міжнародного артфестивалю "VIADUK".

Квитки можна придбати за вказаним посиланням

Перегляди 5

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук