Чому ми маємо право розміщувати інформацію про підприємства (скорочено)

Право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір – гарантоване частиною 2 статті 34 Конституції України.

Будь-яка інформація є відкритою, крім тієї, що віднесена законом до інформації з обмеженим доступом (ч.2 ст. 20 Закону України «Про інформацію»).

Інтернет-сайт «list.in.ua» містить інформацію довідкового характеру, правовий статус якої передбачений ст. 12 Закону України «Про інформацію».

Довідкова інформація, яка міститься на нашому сайті є відкритою інформацією, отриманою з публічних джерел, та не має статусу інформації з обмеженим доступом, в т.ч. конфіденційної інформації, доступ до якої може бути обмежений фізичною або юридичною особою у відповідності до ст.. 21 Закону України «Про інформацію».

Значну кількість інформації ми черпаємо з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, відомості з якого є відкритими і загальнодоступними (крім реєстраційних номерів облікових карток платників податків та паспортних даних) й це передбачено ч.1 ст. 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003р. (в новій редакції від 26.11.2015р.).
Перегляди 230

Коментарі

Коментарів немає
Ви можете бути першим: