Як отримати статус і від чого формується рейтинг

Все доволі просто:
1) Пишете відгуки до підприємств
2) Збираєте лайки
3) Заходите у власний кабінет де Ви зможете побачити свій рейтинг та бонус на який заслуговуєте!

list.in.ua - один з найбільших бізнес - довідників західної України. На нашому сайті ви швидко зможете знайти інформацію про необхідне Вам підприємство, а також залишити свій відгук про нього. Для цього необхідно авторизуватись на сайті, отримати доступ до “власного кабінету”, де буде відображатись основна інформація про Вас, Ваші відгуки, а також доступні безкоштовні бонуси.

Що таке рейтинг і як формується статус?

Саме від вашої активності і залежить формування Вашого рейтингу і відповідно статусу, як користувача сайту. Все дуже просто, за кожен відгук до підприємства Ви отримуєте 1 бал, до рейтингу, якщо відгук неінформативний та 3 бали, якщо він інформативний. Якщо відгук з фото, то за нього можна заробити ще +1 бал або +3 бали, в залежності від самої фотографії. Якщо іншому користувачеві сподобався Ваш коментар і він поставив лайк (палець вверх) - це ще +1 бал до рейтингу. Якщо відгук розгорнути та з фотографіями можна отримати вибір редакції, що принесе Вам 50 балів до рейтингу!
Залежно від кількості балів в рейтингу формується Ваш “Рейтинг користувача”. Чим вище Ваше розміщення в рейтинговій таблиці тим вищий Ваш статус.

Відповідно до цього існують наступні види статусів:

  1. топ 10 користувачів, статус – «Друг LIST'а»; (мінімальний поріг 10 балів)
  2. топ 50 користувачів, статус – «Ревізор»;
  3. топ 100 користувачів, статус – «Критик»;
  4. топ 200 користувачів, статус – «Гурман»;
  5. топ 500 користувачів, статус – «Визнаний експерт»;
  6. топ 1000 користувачів, статус – «Експерт»;
  7. топ 5000 користувачів, статус – «Активний користувач»;
  8. топ 10000 користувачів, статус – «Користувач»;
  9. всі інші користувачі, статус – «Перехожий».

Як підвищити свій рейтинг?

Для того, щоб підвищити свій рейтинг необхідно активно залишати свої відгуки на сайті. Пишіть інформативно і по суті, поділіться цікавими фактами, про які мало хто знає, розкажіть про власний досвід і поясніть, чому це місце Вам сподобалося (або не сподобалося), зазначайте як позитивні, так і негативні моменти; будьте точні й об’єктивні. Гарний відгук допоможе іншим користувачам знайти собі місця по душі, а Вам отримати за нього лайк і +1 бал до рейтингу!

Чому високий статус корисний для користувачів?

За Ваші старання і активність ми готові потішити вас приємними щотижневими бонусами. Що це може бути? Квитки в кіно, аквапарк, вечірку чи концерт, для любителів прекрасного - похід в театр. Бери друга, кохану людину чи когось з родини разом з собою, бо ми даємо безкоштовний бонус відразу для двох!!! Кожного тижня пропозиції оновлюються, тому не пропустіть свою можливість. Чим вищим буде Ваш статус тим більше бонусів буде Вам доступно (всі бонуси відображаються у Вашому кабінеті).
Перегляди 1700

Коментарі (8)

Sasha Matsenko (Ревізор)
Доступно,розгорнуто і зрозуміло.Дякую за інформацію.
Переглянути всі відповіді ()
Marta Marta (Гурман)
Чому мені знімають бали ? Я залишаю коментарі, а бали лише йдуть донизу

Ваш рейтинг може зменшуватись по декількох причинах. По-перше, активність інших користувачів, які пишуть більше відгуків і відповідно “переганяють” Вас в таблиці. По-друге, кожен бал за лайк та відгук має свій “термін дії” - 1 рік, після чого зникає і відповідно кількість балів в рейтингу знижується та статус падає. Це потрібно для того, щоб в топі завжди відображались лише актуальні відгуки. Також, вагомий фактор полягає в тому, що ми завжди боремось з зловживаннями та накруткою рейтингу, тому ми блокуємо фейкових користувачів. Відповідно після їх блокування всі їх лайки іншим користувачам автоматично анульовуються.
майже 11 місяців тому

О, це гарно продумано, що від активності визначається рейтинг і потрібно, за для його підтримання на належному рівні, працювати
майже 5 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Круто придумано, можна набивати топчик і є бажання зробити пару ревізій)))
Переглянути всі відповіді ()
Все детально зрозуміло. Дякую.
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Коломієць (Перехожий)
Чітка інформація - запорука успіху, а з цією ти точно станеш
«Друг LIST'а».
Переглянути всі відповіді ()
Про різну оцінку з фото і без - не знав, проте воно правильне.
Переглянути всі відповіді ()
Дкякихмоментів навіть не знала. Дякую за детальні пояснення.
Переглянути всі відповіді ()
Ваня Таценко (Друг LIST'а)
Все чітко і по ділу розписано про структуру рейтингової таблиці, як в неї потрапити і від чого формується рейтинг 😉
Переглянути всі відповіді ()